السلام عليكِ يا بنتَ رسول الله السلام عليكِ يا بنتَ فاطمةَ و خديجةَ السلام عليكِ يا بنتَ أميرالمؤمنين السلام عليكِ يا بنت الحسن و الحسينِ السلام عليكِ يا بنتَ وليِّ اللهِ السلام عليكِ يا أختَ وليِّ اللهِ السلام عليكِ يا عَمَّةَ وليِّ اللهِ السلام عليكِ يا بنتَ موسي بن جعفرٍ و رحمةُ اللهِ و بركاته.
روز بعثت رسول اکرم در سرتاسر دهر "من الازل الی الابد" روزی شریف‌تر از آن نیست برای اینکه حادثه ای بزرگتر از این حادثه اتفاق نیفتاده، حوادث بسیار بزرگ در دنیا اتفاق افتاده است، بعثت انبیاء بزرگ، انبیاء اولوالعزم و بسیاری از حوادث بزرگ، لکن حادثه‌ای بزرگ‌تر از بعثت رسول اکرم نشده است و تصور هم ندارد که بشود زیرا که بزرگتر از رسول اکرم در عالم وجود نیست، غیر از ذات مقدس حق تعالی و حادثه‌ای بزرگ‌تر از بعثت او هم نیست. امام خمینی(ره)
روح خدا
خمینی روح خدا بود در کالبد زمان و روح خدا جاودانه است و این سنت تغییرناپذیر ربوبیست که مردان بزرگ که مظهر حقیقت ناب‌اند چون درگذرند، خورشید وجودشان در افقی بالاتر بر آسمان جان انسان‌های حقیقت جو طلوع خواهد کرد و اندیشه و آرمان‌شان سلسله جنبان تاریخ خواهد شد. سید احمد خمینی
اَلحَمدُ لله الَذی جَعَلَنا مِنَ المُتَمَسِّکینَ بولایَةِ امیرَالمُؤمنین وَ الأمّةَ المَعصومین عَلَیه السَّلام
به عشق رهبر دل‌ها حماسه خواهم ساخت
امام محمّد باقر (علیه‌السلام) می‌فرمایند: هرکس به خدا توکل کند مغلوب نمی‌شود و هرکس به خدا تمسّک جوید شکست نمی‌خورد. (البحار - 151/71)
امام محمّد باقر علیه السّلام می‌فرمایند: خداوند به ذکرى بهتر و بالاتر از تسبیحات حضرت فاطمه (علیها السّلام ) مورد تمجید و پرستش قرار نمی‌گیرد چرا که اگر چیزى بالاتر از آن وجود داشت، رسول خدا (صلّى الله علیه و آله و سلّم ) آ ن را به دخترش فاطمه (علیها السّلام) تعلیم می‌‏داد.
مادرم زمانی که خبر شهادتم را شنیدی گریه نکن، زمان تشیع و تدفینم گریه نکن، زمان خواندن وصیت نامه‌ام گریه نکن؛ فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را فراموش می‌کنند و زنان ما عفت را. وقتی جامعه‌ی ما را بی‌غیرتی و بی‌حجابی گرفت، مادرم گریه کن که اسلام در خطر است. (شهید سعید زقاقی)
... بدون شرح ...
ای بانی اشک و روضه‌های سقا/ ای فاطمه دوم بیت مولا/ از دامن تو روح ادب را آموخت/ آن تشنه بی‌دست کنار دریا
الهی یا فاطر به حق فاطمة(س) عجل لوليك الفرج...
حضرت فاطمه سلام الله علیها فرمودند: إذا حُشِرْتُ يَوْمَ الْقِيامَةِ، أشْفَعُ عُصاةَ أُمَّةِ النَّبي(ص)- هنگامی كه در روز قيامت برانگيخته و محشور شوم، خطاكاران امّت پيامبر(صلي الله عليه وآله وسلم)، را شفاعت می‌نمايم.
سال ۹۲ برابر چشم‌انداز امیدوارانه‌ای که به لطف پروردگار و همت مردم مسلمان برای ما ترسیم شده است، سال پیشرفت و تحرک و ورزیدگی ملت ایران خواهد بود.
نوروز اگر وقت ديدار است مردم/ امسال بر داغي گرفتار است مردم ... حرمت نگه داريد پاي سفره عيد/ چون مهدي زهرا عزادار است مردم
پرده برانداز ز چشم ترم/ تا بتوانم به رخت بنگرم/ ای نفست یار و مددکار ما/ کی و کجا وعده دیدار ما...
ولادت پربار گوهر دریای عصمت و طهارت، دخت علی‌بن ابی‌طالب، زینب کبری(س) مبارک باد.
امام خامنه‌ای(مد‌ظله‌العالی) : پیکر مطهر و معطر شهیدان هر جا آرام گیرد، یاد مبارک و آرام‌‌بخش و بهجت‌انگیز خود را در فضا می‌پراکند و صفا و معنویت می‌آفریند.
مردان بحرین زنانی هستند که هیچ غلاف شمشیری جلودارشان نیست. اکسیر جاری در رگ‌هایشان حرّیت فاطمی دارد.
خوب نگاه کن... کدام سهمیه‌ای جبران‌کننده است؟
صفحه  از ۶۰