پایگاه اینترنتی مستهجن نگار و ضد دینی شهوت سرا یکی از دهها پایگاه اینترنتی فارسی زبان است که در راستای پیشبرد اهداف استکبار جهانی به فعالیت جدی مشغول بود.این پایگاه اینترنتی در سال 2006 تاسیس شده است.
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۱:۵۹
کد خبر: ۲۲۷

باسمه تعالی 

معرفی عناصر شبكه مضلين 3

ویژگی اصلی پایگاه های اینترنتی همچون شهوتسرا وارد کردن  بازدیدکننده به صحنه تولید و انتشار محتوای ضد دینی و مستهجن   می باشد.

پایگاه اینترنتی مستهجن نگار و ضد دینی شهوت سرا یکی از دهها پایگاه اینترنتی فارسی زبان است که در راستای پیشبرد اهداف استکبار جهانی به فعالیت جدی مشغول بود.این پایگاه اینترنتی در سال 2006 تاسیس شده است.

پايگاه اينترنتي شهوت سرا شامل بخش های صفحه اصلی، تالار های گفتگو و آپلود سنتر اختصاصی بوده است. ویژگی اصلی پایگاه های اینترنتی همچون شهوتسرا وارد کردن  بازدیدکننده به صحنه تولید و انتشار محتوای ضد دینی و مستهجن می باشد.

1- حسن . س با اسامی مستعار "سامان شهابی" و "امین":

سن: 24 سال    محل تولد: شیراز    وضعیت تاهل:مجرد    تحصیلات:دانشجو    محل سکونت:شیراز

متهم مذکور تمامی هزینه های این پایگاه را تقبل و پرداخت نموده است.لازم به ذکر است وی از حمایت های مالی و فنی یکی از شرکت های آمریکایی در این زمینه استفاده کرده است

حسن .س با اسامی مستعار سامان شهابی و امین مدیر فنی پایگاه اینترنتی ضد دینی و مستهجن شهوت سرا می باشد. وی مسئولیت کامل پشتیبانی فنی مالی سایت ضد دینی و مستهجن شهوت سرا را بر عهده داشته است. نامبرده در تلاش برای جلوگیری از کاهش مخاطبین این پایگاه اینترنتی در اثر فیلترینگ اقدام به ثبت 20 آدرس اینترنتی برای این پایگاه نموده است.

بخش های مختلف این پایگاه اینترنتی توسط وی طراحی شده است.حسن . س جهت تسهیل فعالیت کاربران اقدام تاسیس و راه اندازی آپلود سنتر اختصاصی برای این پایگاه اینترنتی نموده است که تا پایان فعالیت بیش از 35000 هزار قطعه تصویر ضد دینی و مستهجن در آن ذخیره و منتشر شده است.

حسن .س را می توان یکی از مهمترین افراد پیشگام در زمینه تولید محتوای مستهجن با منشاء ایرانی معرفی نمود که این تصاویر را از منابع مختلف از جمله  تصاوير گرفته شده از طريق دوربین مخفی در استخر های زنانه ، تصاویر اخذ شده از صحنه های تجاوز به عنف و ... تهیه و سپس در پایگاه های اینترنتی مختلف منتشر می نمود... وی از پیشگامان سازماندهی و هماهنگ سازی فعالیت پایگاه های اینترنتی مستهجن نگار فارسی می باشد.

همانگونه که ذکر شد متهم مذکور تمامی هزینه های این پایگاه را تقبل و پرداخت نموده است.لازم به ذکر است وی از حمایت های مالی و فنی یکی از شرکت های آمریکایی در این زمینه استفاده کرده است.

از دیگر پایگاه های اینترنتی ضد دینی و مستهجنی که توسط حسن.س راه اندازی شده است ، می توان به iran666.com ، iran69.com ، amizesh.com و ... اشاره کرد.لازم به ذکر است نامبرده را می توان یکی از مهمترین افراد پیشگام در زمینه تولید محتوای مستهجن با منشاء ایرانی معرفی نمود که این تصاویر را از منابع مختلف از جمله  تصاوير گرفته شده از طريق دوربین مخفی در استخر های زنانه ، تصاویر اخذ شده از صحنه های تجاوز به عنف و ... تهیه و سپس در پایگاه های اینترنتی مختلف منتشر می نمود.

از دیگر فعالیت های وی می توان به حمایت وی از وبلاگ های مستهجن نگار با ارائه فضای رایگان اینترنتی برای بارگذاری تصاویر ، ثبت آدرس های مختلف اینترنتی برای اکثریت پایگاه های مستهجن نگار فارسی ، بروز نمودن طراحی پایگاه های مستهجن به قصد افزایش جذابیت آنها ، تبادل تصاویر و کلیپ های مستهجن با مدیران سایر پایگاه های مستهجن نگار و... اشاره نمود.

یکی از مهمترین فعالیت های مجرمانه متهم فوق انتشار داستان های مستهجن فارسی در پایگاه های مستهجن خود می باشد. همچنین وی از پیشگامان سازماندهی و هماهنگ سازی فعالیت پایگاه های اینترنتی مستهجن نگار فارسی می باشد.

 

2- علیرضا . ا :

محل تولد: ابهر    وضعیت تاهل:مجرد    تحصیلات:دانشجو    محل سکونت:ابهر

نامبرده اقدام به مديريت  پایگاه اینترنتی ضد دین و مستهجن نگار سفید برفی می نماید. وی پس از کسب تجربیات کافی در زمینه مدیریت و اداره پایگاه های اینترنتی مستهجن ، مدیريت محتوايي پایگاه شهوت سرا را بر عهده می گیرد.

عليرضا ا. اولین داستان مستهجن فارسی با موضوع "شکنجه و سوء استفاده جنسی از دختران خردسال" را در پایگاه اینترنتی شهوت سرا منتشر می نماید.

از اقدامات موثر وی در تلاش براي افزایش جذابیت این پایگاه ضد اخلاقي می توان به طراحی و اجرای مسابقه داستان نویسی مستهجن با موضوعاتی از جمله "فستیوال تابستانه داستان نویسی مستهجن علیه حجاب اسلامي" در این پایگاه اشاره نمود.لازم به ذکر است نامبرده اولین داستان مستهجن فارسی با موضوع "شکنجه و سوء استفاده جنسی از دختران خردسال" –که توسط متهم مهدی.ع به نگارش در آمده است- را در پایگاه اینترنتی شهوت سرا منتشر می نماید.

 

 
3- بهروز . آ . ف با نام کاربری بهروز:

محل تولد: تهران    وضعیت تاهل:متاهل    تحصیلات:دیپلم    محل سکونت:دبی

وی یکی از مهمترین گردانندگان اصلی پایگاه اینترنتی ضد دین و مستهجن شهوت سرا می باشد.از فعالیت های ویژه نامبرده می توان به تاسیس یک پایگاه اینترنتی خصوصی جهت حفظ ارتباط با مدیران و گردانندگان اصلی پایگاه اشاره نمود که بعنوان پاتوق خصوصی مدیران پایگاه مستهجن مذکور از آن استفاده می گردید.

یکی ديگر از جرائم  بهروز . آ . ف خرید امتياز بازی های مستهجن رایانه ای تحت مالكيت پايگاه اينترنتي شهوت سرا برای استفاده نوجوانان اشاره نمود. وی حدود 28 سرفصل غیر اخلاقی با بی شرمانه ترین موضوعات از قبیل : برقراری رابطه جنسی با احشام ، افراد مونث باردار و ... را در پایگاه اینترنتی شهوت سرا ایجاد و کاربران را به مشاهده و انتشار محتوا با این مضامین تشویق می نمود.

یکی ديگر از جرائم این متهم خرید امتياز بازی های مستهجن رایانه ای تحت مالكيت پايگاه اينترنتي شهوت سرا برای استفاده نوجوانان اشاره نمود. وی حدود 28 سرفصل غیر اخلاقی با بی شرمانه ترین موضوعات از قبیل برقراری رابطه جنسی با احشام ، افراد مونث باردار و ... را در پایگاه اینترنتی شهوت سرا ایجاد و کاربران را به مشاهده و انتشار محتوا با این مضامین تشویق می نمود.

نامبرده با وجود برخورداری از تمکن مالی کامل و عدم محدودیت در برخورداری از هرگونه تفریحات سالم و اقامت در دبی ، از خارج از کشور اقدام به ارسال تصاویر ، فیلم و مطالب ضد دینی و مستهجن و انتشار آنها در صفحه اصلی و تالار های گفتگوی این پایگاه مستهجن نگار می نمود.

 

4- حمید . ن :

سن: 21 سال    محل تولد: تهران    وضعیت تاهل:مجرد    تحصیلات:دیپلم    محل سکونت:تهران

از دیگر فعالیت های مجرمانه  "حمید . ن" می توان به شراکت در جرائم اقتصادی شرکت های هرمی همچون گلدکوئیست اشاره نمود که در این زمینه پرونده جداگانه ای برای وی مفتوح و در حال رسیدگی می باشد.

متهم حمید . ن یکی از گردانندگان اصلی پایگاه اینترنتی ضد دین و مستهجن شهوت سرا می باشد.وی مدیریت بخش تصاویر مستهجن خارجی در بخش تالار های گفتگوی سایت شهوت سرا را برعهده داشته است.

نامبرده در دوران فعالیت خود در این پایگاه اینترنتی در حدود ده ها هزار تصویر مستهجن با بالاترین تفکیک پذیری (Resolution) را در پایگاه اینترنتی منتشر نموده است.

از دیگر فعالیت های مجرمانه وی می توان به شراکت در جرائم اقتصادی شرکت های هرمی همچون گلدکوئیست اشاره نمود که در این زمینه پرونده جداگانه ای برای وی مفتوح و در حال رسیدگی می باشد.

 

5-محمد . ش . پ با نام مستعار همایون:

سن: 38 سال    محل تولد:تهران    وضعیت تاهل:متاهل    تحصیلات:سوم دبیرستان    محل سکونت:تهران

از فعالیت های مجرمانه  محمد . ش . پ بایستی به انتشار و تبلیغ کتب ضاله و ضد دین اشاره نمود که این امر موجب اشاعه و انتشار گسترده این مطالب ضاله در سطح اینترنت گردید

همایون از مدیران اصلی پایگاه اینترنتی ضد دینی و مستهجن شهوت سرا می باشد. متهم وی  به دلیل داشتن روابط عمومی فوق العاده ، اقدام به جذب مخاطبین بیشتر برای این پایگاه نموده است و تسلط و روابط عمومی قوی وی موجب گشته بود تا نظرات وی در عزل و نصب مدیران این پایگاه به شدت مورد توجه مالکان پایگاه اینترنتی قرار گیرد.

از فعالیت های مجرمانه وي بایستی به انتشار و تبلیغ کتب ضاله ضد دین اشاره نمود که این امر موجب اشاعه و انتشار گسترده این مطالب ضاله در سطح اینترنت گردید.

 
 
6- احمد رضا . ه . پ با نام مستعار مهیار:

سن: 38 سال    محل تولد: شیراز     وضعیت تأهل: متأهل    تحصیلات: دکترا     محل سکونت: شیراز

نامبرده را می توان یکی از فعالترین اعضا پایگاه های اینترنتی  ضد دین و مستهجن نگار فارسی نامید. وی ضمن ارتباط و همکاری نزدیک چندین ساله با متهم حسن . س اقدام به تولید و انتشار محتوای مستهجن برای  پایگاه های ضد دین و مستهجن متعدد از جمله shahvatsara.com ، avizoon.com ، amizesh,com نموده است.

احمد رضا . ه . پ علاوه بر نگارش و انتشار داستان های مستهجن در موضوع روابط جنسی خلاف شرع و غیر متعارف و انتشار آنها ، شخصا اقدام به ارسال تصاویر و کلیپ های مستهجن برای فهرست های پست الکترونیک می نمود که منجر به اشاعه گسترده این مطالب در سطح اینترنت       می گردید.

از فعالیت های اصلی و گسترده متهم احمد رضا هـ . پ نگارش و انتشار داستانهای مستهجن چند قسمتی با موضوع روابط جنسي ضربدری و همجنس‌بازی بوده است. وی علاوه بر نگارش و انتشار داستان های مستهجن در موضوع روابط جنسی خلاف شرع و غیر متعارف و انتشار آنها ، شخصا اقدام به ارسال تصاویر و کلیپ های مستهجن برای فهرست های پست الکترونیک می نمود که منجر به اشاعه گسترده این مطالب در سطح اینترنت می گردید.

 

7- محمد مهدی.ب  با نام مستعار مهدی وینستون:

محل تولد: تهران      وضعیت تأهل: مجرد     تحصیلات:  دیپلم      محل سکونت: تهران

یکی از جرائم  محمد مهدی.ب  تشویق کاربران پایگاه اینترنتی شهوت سرا به انتخاب و معرفی برترین تصویر مستهجن می باشد.نامبرده فعالیت خود را در موضوع انتشار تصاویر مستهجن در بخش های مختلف تالار گفتگوی این پایگاه متمرکز نموده بود.

وی از عناصر فعال مدیریت پایگاه اینترنتی شهوت سرا می باشد که در سایر پایگاه های اینترنتی مستهجن نگار نیز فعالیت جدی داشته است. یکی از جرائم نامبرده تشویق کاربران پایگاه اینترنتی شهوت سرا به انتخاب و معرفی برترین تصویر مستهجن می باشد.نامبرده فعالیت خود را در موضوع انتشار تصاویر مستهجن در بخش های مختلف تالار گفتگوی این پایگاه متمرکز نموده بود.

 

 
 
8ـ فراز . ن  با نام کاربری فراز:

سن: 27 سال     محل تولد: تهران    وضعیت تأهل: مجرد     تحصیلات: دانشجو     محل سکونت: تهران

وی تا زمان دستگیری شخصاً اقدام به راه اندازی و مدیریت یک وبلاگ مستهجن نموده بود. همچنین نامبرده با حسن.س  در طراحی و راه‌اندازی و مدیریت پایگاه های مستهجن Iran69.com، amizesh.com و... همکاری

فراز ن همچنین در مدیریت سایتهای فوق فعالیت می‌نموده است. متهم يكي از طراحان پايگاهاي مستهجن و ضد ديني فارسي زبان مي باشد. لازم به ذكر است وي مدير عامل شركت فناوري اطلاعات د. گ مي باشد.

نموده است. وی همچنین در مدیریت سایتهای فوق فعالیت می‌نموده است. متهم يكي از طراحان پايگاهاي مستهجن و ضد ديني فارسي زبان مي باشد . لازم به ذكر است وي مدير عامل شركت فناوري اطلاعات د. گ مي باشد.

 
 
 
 
9- احسان ب. ش:

سن: 29 سال     محل تولد: مشهد      وضعیت تأهل: مجرد     تحصیلات: دیپلم     محل سکونت: مشهد

نامبرده یکی از عناصر سودجوی اینترنتی است که به طمع منافع مالی و به قصد حمایت از فعالیت های مستهجن نگاری با علم و اطلاع قبلی اقدام به فروش امتياز و نرم‌افزار مدیریت محتوای فارسی جهت استفاده در تالارهای گفتگو و آپلودسنتر پایگاه های ضد دین و مستهجن شهوت‌سرا نموده است.نامبرده در طراحی تالار های گفتگوی پایگاه شهوت سرا دخالت داشته است.

 

 

 

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۷۹
انتشار یافته: ۴۱۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
لعنت خدا بر همه کسانی که برای به انحراف کشیدن جوانان این کشور که خون هزاران شهید برای حفظ آن به زمین ریخته است از هیچ کار غیر انسانی ابا نمیکنند.
ناشناس
|
Sweden
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
درود بر شما

درود بر امام راحل


من فکر میکنم اعدام هم نمیتونه مجازات کافی برای این دون مایگان باشه..


فقط لطفا سیستم فیلترینگ ایران رو ارتفا بدید... شما بهتر از من میدونید هر روز یک آنتی فیلتر جدید وارد میشه..
ultrasurf, gpass, ,, ,,


من که راضیم از کار شما
خدا هم راضی باشه انشا الله

ناشناس
|
United States
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با سپاس از برادران گرامی بابت تمامی زحماتی که کشیده اید. واقعا خسته نباشید ، واسه من سوالی پیش اومده که آیا نام متهم ردیف 3 بهروز آریافر است؟ چون بینهایت شبیه فردی به این اسم ساکن دبی است عکسش ، و اگر درست باشه من اصلا باورم نمیشه چه آدمایی پیدا میشن چون من این فرد رو چندین سال پیش در یک شرکتی دیده بودم ظاهر خیلی آروم و سربزیری داشت، وای که آدم نمیدونه دور برش چه گرگهایی هستن !!!!!! با تشکر از زحمات شما.
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با سپاس از برادران گرامی بابت تمامی زحماتی که کشیده اید. واقعا خسته نباشید ، واسه من سوالی پیش اومده که آیا نام متهم ردیف 3 بهروز . آ است؟ چون بینهایت شبیه فردی به این اسم ساکن دبی است عکسش ، و اگر درست باشه من اصلا باورم نمیشه چه آدمایی پیدا میشن چون من این فرد رو چندین سال پیش در یک شرکتی دیده بودم ظاهر خیلی آروم و سربزیری داشت، وای که آدم نمیدونه دور برش چه گرگهایی هستن !!!!!! با تشکر از زحمات شما.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
وای بابا چی کردید !
بیچاره ها !
دلیل اینکه این چنین افرادی رو به چنین مسائلی میارن رو باید موشکافانه پیگیری کرد
مگه میشه شخصی با سطح تحصبلات دکترا همچین کارایی بکنه !
به هر جال موفق و پیروز باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام
واقعا از شما ممنونم.لطف بزرگی در حق ما جونا کردین.من خودم مدتی بازدید کننده این سایت ها بودم.حتی چند تا پست ( در حد 3 الی 4 تا) هم گذاشتم ولی بعد از مدتی پشیمان شدم.یه سوال داشتم. آیا افرادی امثال من نیز مجازات می شویم؟
واقعا مطالب این سایت ها مزخرف بودن. فقط کافی بود یه کم به وجدانت فکر کنی.من یه مدت وجدان خودمو فراموش کرده بودم.کسایی هم که میگن چت روم هم بده باید بگم که یه نفر توی چت روم منو از این منجلاب نجات داد. خدت خیرش بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
دستون درد نکنه!!!! خیلی زیاد!!! کار فوق العاده ای کردین و دارین می کنین!! اگه میشه فیلم هم از دستگیری و اعترافات این افراد از خدا بی خبر برامون بزارین!!!!!!!! تا سایت تون هم از تنوع برخورد دار شه!! همه این ها در ایران دستگیر شدن؟ یا هر کی هر جا بوده مثل دوبی؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با سلام و خسته نباشي
لطفا احكامي كه براي اين متهمين صادر خواهد شد رابيان كنيد
وايا مضلین 4 هم در راه است
--------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز اطلاعات سایر شبکه ها به مرور زمان اعلام خواهد شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام
واقعا از شما ممنونم.لطف بزرگی در حق ما جونا کردین.من خودم مدتی بازدید کننده این سایت ها بودم.حتی چند تا پست ( در حد 3 الی 4 تا) هم گذاشتم ولی بعد از مدتی پشیمان شدم.یه سوال داشتم. آیا افرادی امثال من نیز مجازات می شویم؟
واقعا مطالب این سایت ها مزخرف بودن. فقط کافی بود یه کم به وجدانت فکر کنی.من یه مدت وجدان خودمو فراموش کرده بودم.کسایی هم که میگن چت روم هم بده باید بگم که یه نفر توی چت روم منو از این منجلاب نجات داد. خدت خیرش بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
من قبلا یکی از این سایتها رو دیده بودم و تعجب کردم از عدم برخورد با اینها. ولی دم سپاه گرم.باز هم دود از کنده سپاه بلند میشه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
جالبه ...
قیافه هاشون دوزار بگی می ارزه ... نمی ارزه ...
من اگر اینا رو تو خیابون ببینم اصلا نمیتونم تصور کنم اینا دستشون تا حالا به کیبورد هم خورده باشه ، چه برسه به اینکه بیان و چنین اعمال شاقه ای هم داشته باشن ...
اخر و عاقبت اینجور کارا همینه دیگه ...
یه عمر لعنت و فحش و ناسزای خلق خدا مبارکشون باشه ...
درود و دو صد بدرود ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
باز هم با درود و خسته نباشید
راستش باز من نظر می دهم و شما درج نمی کنید.
باز هم تاکید دارم تفکر و ریشه یابی باید کرد تا خانواده ها با اینترنت آشنا شوند. جلوگیری از سرعت زیاد و همچنین فیلترینگ باعث کنجکاو شدن افراد می شود و پاک کردن صورت مسئله می باشد. باید فرهنگ سازی کرد. مثل زمانی که داشتن ویدئو جرم بود و بعد تبدیل به کالایی شد که توانست فرهنگ جا بجا کند و همین سپاه و بسیج کانتینرهایی را تاسیس کرد که فیلم کرایه می داد.

در ضمن در بعضی از این افراد در نگارش معرفی جرمهای دقت نشده!!! مثلا دو مجرم ردیف 8 و 9 مخصوصا9 بنظر کاری نکردن "به طمع منافع مالی" چیزیه که همه در ایران دارن البته همه نه 99% یا ردیف 8 مدیر عامل شرکت فنآوری اطلاعات د.گ !!! خوب آیا شرکت با سایتهای ضد دین همکاری داره؟؟؟ اگر جواب بله هستش اسم شرکت! اگر نه هستش خوب چرا نوشتین.
پیروز باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام خسته نباشید برادرای عزیز اینطور که شما پیش میرید تا آخر سال فکر کنم به مظلین 365 هم برسید من واسم شده عین اعتیاد تا دسگاهمو روشن میکنم وسل میشم اینترنت www.gerdab.ir هر روزم یه مطلب جدید میبینم خوشحالم میشم راستی یه چیز جالب اینا همه از نظر چهره شبیه به همن اگه گفتین شباهتشون چیه؟
0
0
0
0
0
؟؟؟؟؟
شبیه حیوونات باغ وحش!!!!!
0
0
0
0
حالا چرا باغ وحش؟؟؟؟؟؟
چون گیر افتادن و نمیتونن دیگه بدرن و وحشی باشن آدمی را آدمییت لازم است آدمی که حیوون شد دیگه از دست رفته از قدیمم گفتن تعبه گرگ مرگه
من اگه قاضی بودم 10 بار که کمه 100 بار ادامشون میکردم البته فکر نکنم ارزش این همه وقتو داشته باشن.
خداوند یارتان دست علی نگهدارتان که امنییت ما و خانوادهایمان را تامین میکنید.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۴:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
از این کارتون خیلی خوشحال شدم. راستش دیدن تصاویر دختران ایرانی و یا مطالب مرتبط در اینترنت قلبم رو به درد میاورد. خسته نباشید. اینا نامردن چون به ناموس ایرانی توهین کردن. متاسفم که همچین آدمهایی زنده هستند. زنده باد ناموس ایران و ایرانی و مرگ بر اینگونه نامردان بی شرف و بی غیرت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام و درود خدا بر شما
راستش نمیدونم با چه جملاتی میشه تشکر کرد؟ منم مثل خیلیا تحت تاثیر این سایت اویزون قرار گرفته بودم اول میترسیدم نظر بدم گفتم پیدام میکنین دستگیرم میکنین که چرا به این سایتها میرفتم ولی وقتی دیدم شماهدفتون چیز دیگس وقتی دیدم کار اینا سیستماتیک بوده وشما دنبال ریشه کنی این سیستم هستید نه بد بختایی مثل من که به دام افتاده بودیم اسوده شدم دیدم تواین مملکت شبا با اسایش میخوابم ولی تو کشور همسایه عراق و افغانستان امنیت نیست اینا جای شکر گذاری داره دلم گرفت که شما بی سر و صدا مجاهدت میکنید اما امثال من که ناموسم با امنیت داره شبا میخوابه میایم توهین میکنیم به شمایی که انتظار اجر و مزدی هم از هموطنا ندارید چه با حوصله و مودب به همه جواب میدید دلم گرفت که تو خیلی ازاین سایتهای ضد دین ومذهب گروه گروه نظر و کامنت هست ولی اینجا که کار به این با عظمتی کار به این با شرافتی انجام شده حقتون انجور که باید و شاید ادا نمیشه هر چند میدونم که شما اجرتون رو از جای دیگه طلب میکنین....
اره منم فریب خوردم مثل خیلی دیگه از هموطنا ذهنم الوده شده بود چقدر مطالبشون جذاب بود مثل اون شهر بازی داستان پینوکیو منم خر شده بودم چقدر قبح همه چیز کم شده بودفقط خدا میدونه که این کار شما چه اجری داره کاربچه های سپاه مثل یه سیلی محکم بود تو گوشم تا به خودم بیام خیلی کار دارم باید خودمو بسازم.دلم میخواد اینجا درد دل کنم بغض تو گلومه دلم گرفته....وقتی پروسه هلندی رو خوندم فهمیدم چقدر حساب شده وبا حوصله میخوان ذهن مردم و خراب کنن میخوان مقام معظم رهبری و سپاه رو دیکتاتور و وحشتناک معرفی میکنن این اواخر به جمهوری اسلامی خیلی بد بین شده بودم ولی خداییش هر موقع نماز ایت ا.. خامنه ای پخش میشد از تلویزیون و روی مبارک و نورانی ایشون و میدیدم بغض میکردم .به خدا قصد تملق ندارم میدونم که شما احتیاجی به تملق ندارین اون قدر هم با هوش هستین که این مسائل رو به وضوح تفکیک کنین ولی به خدا فقط قصد درد دل و گفتن حال درونم رو داشتم... فقط یه گله از سربازای گمنام امام زمان هست چرا بهانه به دست ضد انقلاب میدید؟ چرا اون جوون وبلاگ نویس امید میر صیافی تو زندان مرد ؟ چرا با این فعالین مدنی و سیاسی با خشونت رفتار میشه تا ضد انقلاب رو این مسایل مانور تبلیغاتی وخبری بده ومردم هم ذهنشون به مقام معظم رهبری و سپاه بد بین بشه؟زحماتتون کم اثر بشه؟فکر میکنم از لحاظ شرعی هم حق نباشه که مقام معظم رهبری مظلوم واقع بشه یا به انسانی در زندان جور و ستمی روا داشته بشه تا هم زبان یاوه گویان دراز باشه وهم مجاهدت عزیزان سپاه در نظر هموطنا کم رنگ بشه......به هر حال خداوند متعال اجرتون رو بده من هم به عنوان یه هموطن پشیمان از شما کمال تشکر رو دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام یه نظری داشتم..میگ اینارو از نظر روانشناسی انالیز کنین ببینین دوران کودکیشون چطور بودهپدر مادراشون چجور ادمهایی بودن؟
اگه بتونید اشتباهات تربیتیشونو کشف کنید شاید بشه برای نسل های اینده جبران کرد حالا ملوم نشده اینا واسه پول این کارارو انجام دادن یا مریض جنسی هستن؟
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با خانوادهاشون کاری ندارین؟
چهرهاشون معتاد نشون میده!!!!
اینا از کسی دستور میگرفتن؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : منظور شما مشخص نیست. جرم این افراد چه ارتباطی با خانواده ی آنها دارد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
خدا نسلشونو از رو زمین بکنه من که حالم ازشون بهم میخوره حتما تو کاره مواد مخدرم هستم اینا جوون بد بخت کنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
بابا ایول بخدا کارتون درسته. دستتون درد نکنه. از یاران اما زمان (عج) هستید. خود من هم یک زمانی متاسفانه به این سایت ها میامدم. اما وقتی دیدم بسته شده خیلی خوشحال شدم.. داشتم کم کم به جونیم خیانت میکردم.... دست گل همه سربازان امام زمان (عج) درد نکنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
به نظر من اینا هم آدم هستند(یه زمانی بودند!!؟؟) ولی سزاشون اعدام هست و آبروشون باید ریخته شه چون آبروی خیلی ها رو ریختن. یه لحظه هم خودم رو نمی تونم جای افراد آبرو ریخته بذارم.
اول خیلی دوست دارم گوشه هایی از کارهای انجام شده برای گرفتن شون رو بدونم چون می دونم که کار خفنی انجام شده.
دوم مثل نظرات 3 و 9 دوست دارم یه سری روانشناس اینا رو بررسی کنن و بگن چی می شه که طرف زن داره و این کارا رو می کنه!!!!
دکترا داره و دنبال این چیزاست؟؟؟!!!
خودش شوهر داره و ....!!!!؟؟؟
چه اشتباهات رفتاری و تربیتی جامعه و خانواده باعث بروز این رفتار میشه!!!؟؟
چرا اصلا جامعه ما علاقه بدیدن این سایتها دارند؟؟؟؟!!!!!!!
مثالش هم پخش شدن فیلم ... یه بازی گر بیچاره که همینها باعث اون بودند ولی جامعه هم علاقه نشون داد.
.
.
.
خسته نباشید به سپاه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام - من یک حرفی رو دارم که میخوام بگم نمیدونم این حرف رو چون با حرف بقیه فرق داره میگذارید توی کامنتها یا نه اما حداقل میدونم این حرفم رو میخونین و من وظیفه انسانی خودم رو انجام دادم - ببینین برادران - برادران میگم که بدونین من هم مثل خیلی های دیگه ارزش کسایی که واسه این آب و خاک و اعتقاداتش تلاش میکنن رو میدونم - اما یک مورد مهم هست - این کسایی که دستگیر شدن همشون آدمای بدبختی هستن که گناه کردن و بدبختیش رو هم دیدن - نکنه یک وقت خون جلوی چشمتون رو بگیره و همه رو با یک چوب بزنین - نکنه بهشون ظلم بشه این وسط - نکنه حقوق انسانیشون دیده نشه به هر حال انسانن و ما که معتقد به آقایی هستیم که با قاتل خودش اون رفتار بزرگوارانه رو میکنه و اول میگه ببخشین و اگه نبخشیدین مواظب باشین از حد نگذرونین - برادران مواظب باشین تحقیقتون باعث نشه توی گناههای اونا تفحص کنین که این گناهش پیش خدا به خداوندیش قسم سنگین تره - و در آخر هم میخوام به کسایی که کامنت میگذارن بگم میدونم بعضی از اینا چه ظلم بزرگی در حق جامعه و دینمون مرتکب شدن اما بازم میخوام خواهش کنم که اینقدر نگین اعدام اعدام - میدونین این چه حرف بزرگیه ؟ خدا کنه خدا به هممون بینش و درک دزست بده که خشممون باعث ظلم حتی به این گناهکارای بدبخت نشه - و اگه راههی هست به جای حرف زدن از اعدام به فکر درست کردنشون لا اقل اونایی که میشه و ریشه یابی این مشکلا باشیم - خدا نگهدارتون باشه و توی راه خودش بهتون اعتقاد همراه با بصیرت بده - داداش کوچکتر شما - امیر
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . شما اصالتا با اعدام مخالفید ؟ روشن است که این حکم فقط باید در مواردی محدود به اجرا در آید. اما اصل آن ریشه در دستورات خداوند متعال دارد. "لکم فی القصاص حیوه یا اولی الالباب" . اما اگر منظور شما این است که فعل این افراد با حکم اعدام انطباق ندارد ، همه ی ما باید تسلیم قانون باشیم و فقط عدالت را مطالبه نماییم . یعنی حتی اگر صدور حکم اعدام موافق و منطبق با عدالت باشد ، به مخالفت با عدالت بر می خیزید ؟ اینجا این سئوال مطرح می شود که اگر موضوع حقوق شخصی شما هم مطرح شود هم همینگونه اظهار نظر خواهید کرد ؟ موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما سربازان گمنام امام زمان اجرکم عندالله واقعا افتخار میکنم در کشوری زندگی می کنم که امنیت برقرار است و برای دفاع از آبرو و ناموس چه خونهای پاکی به زمین ریخته می شود و چشم های منتظر مادرانی گریان می شود میخواستم پیش شما اعتراف کنم البته قبل از آن نزد خدا اعتراف کردم که من یکی از بازدید کننده های سایت آویزوون بودم و با خواندن داستانهای این سایت تحت تاثیر قرار گرفته بودم و واقعا داشتم منهدم می شدم و افکارم واقعا تحت تاثیر قرار گرفته بود و با خواندن این داستانها لذت می بردم امیدوارم خدا از گناه من در گذرد و بعد هم شهیدانی که برای دفاع ایران عزیز جان خود را کف دست نهادند از گناه مندر گذرند من توبه کردم فکر نکنید من در خانواده ای لاابالی بزرگ شدم نه خیر، من در خانواده ی مذهبی بزرگ شدم .الان که این مطالب را برای شما می نویسم اشک از چشمانم جاری می شود و از کرده ی خود پشیمانم ولی توبه کردم و با خدای خود عهدی بستم که برایم دعا کنید این عهد هرگز شکسته نشود از آنجا که این آیه شریفه ان الله یحب التوابین .امید مرا به زندگی صد چندان میکند برایم دعا کنید.و اجر شما زحمت کشان سپاه پاسداران را از خدای خویش خواستارم. التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با تشكر از همت و زحمت شما سپاهيان عزيز در به دام انداختن اين خائنين، ... و وعده خدا به تحقق خواهد رسيد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
اینا چرا انقدر ترسناکن
ناشناس
|
Norway
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
درود به جمهوری اسلامی و کارگذاران با شهامت جمهوری اسلامی که با فعالیت و خدمات شبانه روزی توانسته اند چلو فساد را درین کشور بگیرند. واقعا در صورت نبود این نوع یک حکومت ما شاهد فساد عظیم اخلاقی در ایران بودیم. امروز صد ها ایرانی خارج از کشور از دین، ناموس و غیرتشان گذشته و حتی در موارد بسیار زیاد مشاهده میکنیم که آنان دست به عمل همجنسگرایی نیز میزنند. خداوند با جمهوری اسلامی باشد و همیش این حکومت الهی را سرفراز نگهدارد تا از منحرف شدن ایرانیان جلوگیری کند.
ناشناس
|
Thailand
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
هو بازهم من حقير بنويسم و شما چاب نكنيد ، اجرم پيش خدا محفوظ است

هو المنتقم
و مكروا و مكر الله والله خير الماكرين
محمد رسول الله والذين معه اشداء علي الكفار رحماء بينهم...
اگر سپاه نبود كشور هم نبود. امام خميني رضوان الله
اكنون به فرمايشات آن اولاد خلف اباعبدالله الحسين عليه السلام رسيدن سست دين نان يا هنوز هم ...
حقير بعنوان نه تنها يك مسلمان و يا ... بلكه بعنوان يك بني آدم دست و پاي دست اندكاران و زحمتكشان غيور و سلحشور سپاه و يارانشان را در اين باره (خنثي سازي و عقيم كردن حركت اين معاندين و بدتر از كفار پست تر از شيطاني و پست تر از حيواني ) را ميبوسم و به آن افتخار و شكر گذار خداي يكتا و دعاگوي اين عزيزان پاسدار با اين سينه ي زخمي تا ابديت ان شاء الله هستم كه بي شك اين امر با لطف و عنايت ايزدي به فرزندان اين مرز و بوم كه الحق جهاد در اين جبهه صدها بار سخت تر از 8 سال دفاع مقدس است،صورت پذيرفته است
حقير بنا به نوع شغلي كه دارم در خارج از كشور زندگي ميكنم و در گوگل سرچ بعضا خدا گواه بدنبال چيز ديگري بودم و با كليك سر از صفحه شيطاني اينان يا همنوعان اين كثافتان در آوردم كه يك مورد جسارت و جنايت به حجر الاسود را در بدو باز شدن صفحه ديدم كه از شدت گريه و زجري كه متحمل شدم مشكل تنفسي و قلبي پيدا كرده و 3 روز در اي سي يو بستري شدم و اسناد و گواه خارجي و ايراني حاضرند و در صورت لزوم معرفي نمايم با تاييد سفارت جمهوري اسلامي.
يكبار ديگر هم اهانت به قرآن و حضرت خاتم الانبياء صل الله و ائمه اطهار سلام الله را قبلا از يكي عزيزان مورد وثوق در سايت **** شنيده بودم و همواره به مظلوميت تشيع غصه ميخوردم و از خداي يكتا نابودي اين كثافت تر از عين نجاستان را ميخواستم و حتي گاها بدنبالشان از شدت ناراحتي ميگشتم و بي ثمر و فكر ميكردم كه آيا خدايا ميشود روزي به هر وسيله اي اينان را نابود سازي، حتي با دست دشمن ( مثال صدام ) كه امروز بحمدلله بدست مخلصان بي ادعا و پاسداران تشيع و اسلام ومسلمين نابود شدن ، خدا قوت تا نابودي آخرين نفر اينگونه ناكسان ان شاء الله ادامه خواهيد داد و اين عيدي شيرين را از قدرت حضرت حق شيرين تر خواهيد ساخت.
سخن كوتاه بسيار ذوق زده ام با چشمان گريان از شوق و شكر فقط در يك كلمه سپاسگزارم
و خواهش عاجزانه اينكه طبق حكم قرآن در آيه شريفه برخورد دندان شكن فرماييد و در ملاء عام تا نفسهاي مسموم براي هميشه ان شاء الله خفه شوند.
اگر در 8 سال دفاع مقدس همگان شاهد عشقبازی بهترین بنده های خدا بودند ، الان جبهه های فرهنگی ما تشنه حضور از اينگنه عشاق است و به امر الهي بر اين امر برگزیده هستيد. سر بلند و سبز باشيد از اعماق وجودم دعاگويتان هستم اجرتون با سيدالشهداء عليه السلام ان شا الله شاهد موفقيت روز افزونتان باشيم
التماس دعا سيد محمد حسيني يك جانباز 70 %
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
عملکرد بسيار خوب بود.
اما براي اينکه بتوان مبارزه ريشه تري با مقوله فساد و اشعاعه فحشا نمود حتما بايد زير بنايي تر با اين مقوله خطرناک برخورد شود.
در حقيقت بايد دستگاهاي مربوطه به گونه اي رفتار کنند تا فعاليتهاي اينچنيني به علت کاهش تقاضا روند نزولي ژيدا کرده تا سرانجام از دور خارج شوند.
1_دستگاهاي فرهنگي(راديو تلويزيون) بايد برنامه هايي را توليد کنند تا جوانان اشتياق کمتري به برنامه هاي ماهواره داشته باشند.
2_مشکلات ازدواج جوانان برچيده شود.
3_با مراکز فروش لباس نامربوط و نا مناسب برخورد قاطع شود.(مثلا مراکز فروش مانتو در ميدان هفت تير و خيابان مفتح)
4_گسترش فضاهاي ورزشي در محيطي کاملا ورزشي.
5_معرفي تاثيرات بسيار خانمان سوز اين وب سايتها بر سطوح مختلف اجتماع و نيز آسيب شناسي ديني (آثار سوء دنيوي واخروي)
6_ايجاد راهکارهايي در جهت افزايش نظارت پدر و مادر بر فرزندان(در دنياي ماشيني امروز به علت اشتغال پدر و مادر کمتر وقت براي نظارت و تربيت وجود دارد)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام خسته نباشید واقعا عالی بود
خداوند همیشه پشت و پناهتان باد
ناشناس
|
-
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
بنام خدا من پدر سه جوان هستم وجوانهاي بسياري را ميشناسم كه با اين فضاي مجازي مدام ارتباط دارن من مانند خيلي از والدين بچه ها واقعا نگران اين ماجرا بودم گاهي در غياب بچه ها سري به اطاق آنها مي زدم وكارهاي اونارو بازبيني مي كردم وقتي مي ديدم به سايتاي مستهجن رفته اند آه از نهادم بلند ميشد كاري ازمن ساخته نبود زيرا اونا ديگه مرد شده بودن فقط زانوي غم بغل ميكردم وبه دعا ونفرين رو مي آوردم
خداوند بزرگ را سپاس مي گويم كه به دست جوانان مخلصي چون شما پاسداران عزيز اين جرثومه هاي فساد نابود شدند. اين را بدانيد كه كار شما دراين ميدان نبرد فر هنگي از كارايثارگران دوران دفاع مقدس بزرگتر بود زيرا اين بار دشمن از مرز ها عبور كرده وبه خانه هاي ما وارد شده است. قربان همه شما عزيزانم.دست شمارا از دور مي بوسم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام خسته نباشید واقعا عالی بود
خداوند همیشه پشت و پناهتان باد
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
فقط چاره این جور آدما اعدامه. جوونای مردم رو با این کارشون نابود کردن. کاش یک سایتی رو طراحی کنین که بتونیم سایت های خلاف کار رو در اونجا معرفی کنیم. شاید اینجوری خیلی زودتر بشه جلوشون رو گرفت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با سلام.بعضی وقتها چقدر یک ادم سقوط میکنه. فکر کردن در پیشگاه خدا چی می خوان بگن؟ در اتشی که در دل ما جوانها ایجاد میکنن خواهند سوخت. امیدوارم مقامات قضایی هم قاطع برخورد کنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام حق نگهدارتون
چی بگم که همین سایت ها با این آدما بدبختم کردن . . .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام
نمی دونم میدونید یا نه ؟؟ با این کار خیلی خیلی وجهه سپاه و بسیج تغییر کرد، به خدا نمی دونید وقتی شنیدم تا چند روز باورم نمیشد تا اینکه به این سایت سرزدم.... ما همیشه فکر میکردیم سپاه و امثالهم فقط به درد گیردادن و اذیت کردن می خورن به خدا من یکی که فکر نمی کردم سپاه کاری غیر از اذیت کردن جوونا داشته باشه ...اما حالا می بینم که امنیت ما چه امنیت روانی و چه امنیت فیزیکی فقط به خاطر حضور این آدمایی که ما صبح تا شب داریم فحششون میدم و ازشون بد میگیم .... واقعا این سایت ها دیگه شورشو درآورده بودن همه چی مینوشتند هرچی فکرکنی!!!؟؟
من فقط میتونم بگم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
««ممنون»»
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام
نمی دونم میدونید یا نه ؟؟ با این کار خیلی خیلی وجهه سپاه و بسیج تغییر کرد، به خدا نمی دونید وقتی شنیدم تا چند روز باورم نمیشد تا اینکه به این سایت سرزدم.... ما همیشه فکر میکردیم سپاه و امثالهم فقط به درد گیردادن و اذیت کردن می خورن به خدا من یکی که فکر نمی کردم سپاه کاری غیر از اذیت کردن جوونا داشته باشه ...اما حالا می بینم که امنیت ما چه امنیت روانی و چه امنیت فیزیکی فقط به خاطر حضور این آدمایی که ما صبح تا شب داریم فحششون میدم و ازشون بد میگیم .... واقعا این سایت ها دیگه شورشو درآورده بودن همه چی مینوشتند هرچی فکرکنی!!!؟؟
من فقط میتونم بگم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
««ممنون»»
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
باورم نمی شود، یکی از آنها مدرک تحصیلی دکترا دارد!!!
ضمنا بعضی از این نظرات دیگه خیلی لوس و بی مزه هستند، چرا که بیش از حد تشکر می کنند، و اونو به انقلاب و اسلام و ولایت فقیه و امام زمان مربوط می کنند. در همه جای دنیا با شبکه های مفسد برخورد می کنند.
راستی، انسان جایز الخطا نیز هست، فراموش نکنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با تشکر فراوان از شما عزیزان که انصافاً در راه حذف ناپاکی ها از دامن جامعه تلاش می کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با تشکر فراوان از شما عزیزان که انصافاً در راه حذف ناپاکی ها از دامن جامعه تلاش می کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
ضمن عرض خسته نباشید...در پاسخ به اون دوستی که گفته بود از بازدید کننده گان بوده و 4 تا پست هم داده باید بگم درصد زیادی از افراد حتی نا خواسته و بر حسب حس کنجکاوی و بخاطر عجیب بودن یک سایت فارسی مستهجن نگار نا خود آگاه به این سایت ها سر زدند.حتی خود من و حتی 80% از کاربران اینترنتی... به نظر من همین که همون ابتدا تونستیم به اشتباهمون پی ببریم ارزش واقعی خودمون رو پیدا کردیم...من هم هرگز فکر نمیکردم اینا روزی این جوری کله پا بشن... واسم خیلی اخبار جالبی بود واینها همون افرادی هستند که باعث میشدن خیلی از جونا بخاطر غرایز جنسی دست به اعمالی چون زورگیرینزدیکی با محارم توی جامعه ما کهواقعا شرمآور بود ترویج پیدا کنه... باز هم خدا قوت....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
راستی آیا این نفرات دستگیر شده اند، یا صرافاً معرفی گردیده اند؟
با تشکر
------------------------------------
پاسخ:تمامي معرفي شدگان بازداشت شده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
بگو اخه بی شرفا هدفتون جز بد بخت کردن مردم چی بوده ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
براي من يك چيز خيلي عجيبه اينها با سن 22و24ساله كي رفتند كامپيوتر ياد گرفتند ؟با مدرك ديپلم و بعضي از اونها پايين تر از ديپلم كه شدند مدير سايت واله نبوغ مي خواهد البته تو راه منحرف مصرف شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
احسنت به برادرای سپاهی خودم
خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
با درود
یکی از دوستان نوشته که مشکل از ماهواره هست و باید برنامه هایی در صداوسیما باشد که مثلا مردم ماهواره نگاه نکنند.
جواب من این است که هیچ ربطی به ماهواره و اینترنت ندارد. شما به بازار عرضه و تقاضا اعتقاد دارید؟ باید دید که چرا آن کاربران ، در اینترنت به دنبال مطالب مستهجن می گشتند که سایت اینها را پیدا کردند. مشکل در جای دیگری است. در کشور ترکیه، همه چی آزاد هست. خب، حالا بروید ببینید که آیا جامعه آنها مشکلات جدی تا این حد دارد؟
من گمان می کنم که محدودیت ها و ممنوعیت های بیش از حد در زمینه روابط اجتماعی، و خصوصا مشکل ازدواج جوانان از عوامل اصلی سقوط اخلاقی هستند.
یادم هست که بعد از مستند شوک (مربوط به شیطان پرستان) چند تا کارشناس در شبکه سه بودند برای نقد این برنامه. یکی از کارشناسان (که اسمش را نمی دانم) به درستی به این نکته اشاره کرد که ممنوعیت ها، حتی در زمینه موسیقی، و اینکه از اول انقلاب یک جوی بود که همه چی باید ممنوع شود، یکی از مشکلات جامعه ماست.
در واقع در جامعه ای که نشاط از آن گرفته شود و همه چی مذهبی شود، باید منتظر ظهور مشکلات هم بود.
نظر شما چیست، سایت گرداب؟ آیا با من موافقید؟
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام کارتون عالی بود دیگه از این بهتر نمیشه......... شما باید سعی کنید برای پر کردن جای خالی این اراجیفسراها سایتهایی با مضامین عالی راه اندازی کنید
مخلصیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
در همه جای دنیا فعالیتهای اینچنینی منفور است و فضای اینترنت را ناسالم می کند. انشاالله به جایی برسیم که همه خوانواده های ایرانی به فرهنگی برسن که خودشان پلیس خود باشند و حتی خودشان روی سیتمشان همانند کشورهای مترقی از نرم افزار های Family Safety بهره برند و از محیط علمی خبری و اطلاع رسانی و فرهنگی اینترنت استفاده درستی را انجام دهند و با دیدن ماهیت واقعی این انسانهای بیمار از زندگی سالم و اخلاقی کمال لذت را ببرند. در ضمن می خواستم بدانم که چگونه می توان با شما همکاری (داوطلبانه) داشت و در چه زمینه ای؟
سرافراز و سربلند باشید
برای پاک سازی فضای وب از مطالب غیر علمی و بی خود دست به دعا برداریم.
--------------------------------------
پاسخ:دوست عزيز،بزودي فرم همكاري در سايت قرار خواهد گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام ببخشید من یه سوال دارم از شما دوستان گرامی :

این دوستان رو که ساکن کانادا و دوبی هستن چطوری کشوندین ایران

ممنون میشم جواب منو بدین .

با تشکر //
ناشناس
|
-
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
باید دید چرا اینکار و کردند!
روانشناسیشون کرد
فکر کردید اینا کیند!!!
اینا من و توییم که وقتی تنها بودند ابلیس به سراغشون رفته و روح پاکشون و در ازای چند تا عکس و یه فیلم ازشون خریده
اینا برادرا و خواهرای من و تواند که به منجلاب ابلیس افتادند
فکر نکنم ادمای خاصی بودخ باشند
به نظر من باید از سزگذشت و لحظاتی که فریب خورده اند و فریب داده اند یه فیلم مقایسه ای با فیلم حضرت یوسف ساخت
اون وقته که ادم به خودش فحش میده
اون وقته که میفهمه زندگیش چقدر در عین پر معنایی میتونه مسخره باشه
و اون وقته که میفهمه اگه 1 ثانیه اشتباه کنه می تونه عکسش به جای یکی از این ها باشه و یه روبان مشکی جلوی چشماش
پس بیاید به ابلیس و به تفکرات ابلیس که در درون همه ی مردم است لعنت بفرستیم و دعا برای پاکیش کنیم

در ضمن لعنت به اینها
و لعنت به شیطان صفت ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
خب خیالتون از سایت های مستهجن راحت شد حالا یه کم به فکر مشکلات جوانان بیندیشد( مشکلات جنشی را به شیوه اسلامی حل کنید)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
بابا ای ول افرین به شما میزان مجازات این افراد رو هم منتشر کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
دورود بر سربازان گمنام امام زمان ( عج ) که ایران را به جایگاه والای خود در تمام مسائل رسانده اند و به صورت شبانه روز تلاش می کنند خداوند نگهدار تان باشد
ناشناس
|
India
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
واقعا باید خسته نباشید گفت اعدام هم برایشان کم مجازاتی است خدا می داند چند نفر را گمراه کرده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
لطفا پاسخی روشن دهید چرابخش دانلوداعترافات درسایت فعال نمیشود؟
-------------------------------------
پاسخ:هموطن عزیز،با عرض پوزش ، این تاخیر به دلیل برخی مشکلات فنی بود که در حال رفع شدن است
ناشناس
|
Finland
|
۱۸:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
در طول تاریخ همیشه منافقین و بدکاران هیچ وقت به اهداف خودشون دست نیافتند و این تازه به درون رسیده ها هم سعی نمی کنند از تاریخ درس بگیرند و عبرت پیشه کنند اینها در تمام دوران زندگیشون باید این مصداق آیه کریمه را بیاد داامکروا و مکر الله والله خیرالماکرین
ناشناس
|
Finland
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳

در طول تاریخ همیشه منافقین و بدکاران هیچ وقت به اهداف خودشون دست نیافتند و این تازه به درون رسیده ها هم سعی نمی کنند از تاریخ درس بگیرند و عبرت پیشه کنند اینها در تمام دوران زندگیشون باید این مصداق آیه کریمه را بیاد داشته باشند که مکروا و مکر الله والله خیرالماکرین
خداوند متعال انشا اله پشتیبان این ملت و سربازان گمنام و تمام عزیزانی که شب و روز برای این مرز و بوم زحمت می کشند باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
آدم بايد خيلي سپاسگذار خدا باشد كه در سايه حكومت اسلامي وولايي زندگي مي كند
در راس همه آرزوي سلامتي مقام معظم رهبري را دارم
تشكر ميكنم از فرماندهان محترم سپاه كه اين ايده بسيار زيبا را دادند
وممنويم از تمام مهندسين متعهد سپاه كه رو دستي بسيار خوبي زدند به چنين انسانهاي پست خزيده در سوراخ موش
ناشناس
|
-
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
پنجر ه زيباست اگر بگذارند /چشم مخصوص تماشاست اگربگذارند/
من ز اظهارنظرهاي دلم فهميدم/
عشق هم صاحب فتواست اگر بگذارند.
دمتون گرم.اجرتون با يوسف زهرا(س).
دو تا پيشنهاد داشتم1-اگر وقت کرديد نظر و پيشنهاد قبلي منو بررسي کنيد2-
جواب اين سوال منو بدهيد که آيا اين امکان وجود دارد که برنامه ي بسيار هوشمندي براي رسيدگي به جرايم در اينترنت طراحي کنيد.منظورم يه چيزي تو مايه هاي پليس است اما در محيط سايبر.
بطوري که همه ي وظايف پليس را در فضاي سايبر انجام دهد.؟خيلي ممنون.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
بسم رب المهدی
اشهد ان امیر المومنین علی ولی الله
لعن الله قاتلیک یا فاطمه الزهرا سلام الله علیها
سلام بر مادر غریبم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و فرزند غریبش.

انشاالله آقامون خیلی زود میان و انتقام آل محمد رو از شیطان صفتان تاریخ می گیرن.

شیعه ها پس چی شد وفا؟؟
حال شما گریه داره!!

تنها راه نجات بشر از فساد و بی عدالتی و تنها راه رسیدن به تحقق وعده الهی ظهور حضرت عشق و معرفت مهدی صاحب الزمان است پس همه با هم برای تعجیل در فرج ارباب غریبمون دعا می کنیم و 3 صلوات می فرستیم.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
باسلام جنگ بین اسلام ودنیای کفر هنوز ادامه دارد وخدا بی شک باشما سربازان گمنام ولی عصر ع است من الاتوفیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام انشااله همیشه موفق باشین من مدتها هم وغمم این بود که راهی پیدا کنم برا هک کردن سایت آویزوون خیلی هم تلاش کردم ولی نتونستم ایکاش زودتر این کارو میکردین
اسم سایتتون خوبه ولی اگه مرصادبود بهتر بود
چون سال67هم ضدانقلاب هیچ وقت تصورنمیکردیکباره دودمانش بر باد بره راستی سایتهای مستهجن خارجی را هم میتونین ضربه فنی کنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
درود به شما
مسلما جلوگیری از اینگونه سایتها میتواند به پیشرفت و جلورفتن جامعه کمک کند امیدوارم مسئولان عزیز کشورمان بجز بستن این گونه سایتهای بی محتوا یک سری سایت مفید بسازند و از طریق رسانه های ملی اعلام نمایند تا فرهنگ استفاده مفید از اینترنت بیشتر گسترش یابد .
با سپاس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
بعضی کامنتهای اینجا خیلی جالبه :دی

و بعد هم ممنونم از این کار به این خاطر که بعضی از این آشغالها مطالبشون همش تجاوز به حریم شخصی شهروندان هست و این تنها عاملی هست که بنظر من در موفقیت این طرح موثره. چون این سایتها انقدر زیاد هستند که با بسته شدن چند تا سایت ایرانی کسی که دنبال پورنو باشه باز هم به چیزی که می خواد می تونه برسه.
ولی اینکه جلوی انتشار مطالبی که تجاوز به حریم شخصی افراد هست گرفته میشه واقعا عالیه !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام خدا و اوليای خدا بر سربازان دلير آقا امام زمان (عج). اصلا باور نميکنم که اين موجودات چندش آور سال ها در ميهن اسلامي ما شايد در شهر، خيابان يا کوچه ما زندگی ميکرده‌اند. واقعا خسته نباشيد ميگويم. جانم فدای رهبری که چنين سربازانی دارد. واقعاً دستتان درد نکند... يا حق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
من اين سايتها رو ميديدم و متوجه بودم كه خيلي حرفه ايي و حساب شده
يك سري عقايد رو مطرح ميكردند
مثلا در سئوال و جوابها خيلي مواقع از نظر علما اسلام ميگفتند و در ادامه با طرح مسائل جديد علمي ان طور عنوان ميشد كه اسلام درست ميگفته ولي امروزه با كشفيات جديد آن نظرات مورد ترديد و يا رد شده اند.
من فكر ميكنم كه سپاه از نظر علمي نتوانسته آنها را به دام بيندازد بلكه از ارتباطات فردي بوده
--------------------------------------------
پاسخ:خوشبختانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از لحاظ فنی در محیط سایبر و دنیای مجازی پیشرفت های بسزایی داشته است.
ناشناس
|
-
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
دستتان درد نکنه
و من الله توفیق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
خوشحالم که اینارو گرفتین . هر روز داشتن پیشرفت میکردن ولی دم سپاه گرم . حال همشونو گرفت

ای ول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
واقعا خسته نباشین
تو این وانفسا باید کسی بیاد تا جلو این همه توهین به دین مقدسمونو بگیره
اما کسی بیاد و جلوی اون نامردی که تو ماهواره به همه ارکان دین و وطنمون توهین میکنه رو بگیره
متاسفانه یه عده خیلی راحت تو ماهواره دارن مغز ایرانیها رو هدف قرار دادن
هرروز به تعداد کسانی که با ماهواره مسیحی میشن افزوده میشه
باید کاری کنیم نه فقط شما هممون
ناشناس
|
Turkey
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
سلام:
ضمن عرض خسته نباشید .امیدوارم صبر ایوب داشته باشید تا بتوانیدتاریشه رابکنید.نمیدونم غیرتشون رابه چه قیمتی فروخته اند؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
-
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
درود بر سربازان گمنام امام زمان ( عج )
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
احسنت بر شما که این آشغالارو پیدا کردید. اینا عوضی ترین انسانهای روی زمینن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
حاجی چرا عکسای بدون پوشش ازشون میذارین؟
مگه اینا آبرو هم دارن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۳
این سایتها جوانان ما را عقب نگه داشت من از دولت می خوام که برای جوانهایه فکر اساسی بکند تا جوانها راحت تر بتونن ازدواج کنن ریشه همه فساد ها میل جنسی است باید این میل بطور شرعی ارضا شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
به نام خدا
چيزي ندارم بگم جز اي ولا و دست مريضاد براي شما . خدايا به اميد تو
اللهم عجل لوليك الفرج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
هر چه گشتم که گناه کنم خدا نگذاشت. خدا به شما اجر بده. فردا میرم مقدمات ازدواجم رو فراهم می کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
سلام و خسته نباشید به عزیزان همیشه هوشیار و دلاوران سپاه
لعنت خدا به دشمنان اسلام و دشمنان ملت و ایران سرفراز
ناشناس
|
-
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
تشکر تشکر تشکر
تشکر تشکر تشکر
تشکر تشکر تشکر
تشکر تشکر تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
جالبه خیلی جالبه
خدا به دادشون برسه فقط بزارین بشینن یه جا و به کاراشون فکر کنن
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
درود بر شما . واقعا خسته نباشید .
این تلاش و زحمت شما عزیزان رو با سخن نمیتوان سپاسگذار بود .
ولی به هر حال قدردانی و حمایت از شما کمترین کاری هست که به عنوان بازدید کننده میتوان انجام داد .
کار بسیار بزرگی انجام دادید . زحمتی بس طاقت فرسا و نیک .
تمامی این نظرات و سپاس ها تنها گوشه ای از قدردانی مردم نسبت به کار شما هست . خیلی از مردم در جامعه که با دیدن مستند های شوک و گرداب در جریان این امر قرار گرفتند شما رو دعا و این حرکت رو حمایت میکنند . ولی خوب همه ی آنها دسترسی یا زمان استفاده از اینترنت رو ندارند که از این سایت بازدید کنند .
هم اکنون اینگونه هست . مطمئن باشید با گذر زمان هر چه بیشتر بگذرد ارزش کار شما بیشتر روشن خواهد شد . آبروی یک ملت رو خریدید . دل بی شمار مرد و زن رو شاد کردید . امنیت . اخلاق و ارزش رو به فضای سایبر آوردید . امیدوارم این حرکت بزرگ شما بطور شایسته قدردانی و نهادینه شود . مطمئن باشید نه تنها نسل امروز بلکه نسلهای آینده نیز شما رو دعا خواهند کرد .
ریشه به تیشه ی فساد و ظلم زدید و از گسترش آن بیش از این جلوگیری کردید . امیدوارم این حرکت شما همه رو از خواب غفلت بیدار کرده باشه و مشت محکمی باشه به دهان یاوه گویان و بدخواهان ایران و تبلیغات مسموم .
پیشنهادی داشتم و اینکه در صورت امکان فرمت و محتوای مستند های شوک و گرداب رو تغییر بدهید . منظورم از تغییر فرمت این هست که اگر امکان داره جزئیات بیشتری رو عنوان و فضای برنامه رو آرام و زمان آن رو هم بیشتر کنید .فکر میکنم اینگونه دلنشین تر خواهد بود . همچنین اگر این مستند ها رو به همراه زیرنویس انگلیسی برای دانلود در سایت قرار دهید خیلی مفید خواهد بود .
با سپاس .

ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
درود بر شما . واقعا خسته نباشید .
این تلاش و زحمت شما عزیزان رو با سخن نمیتوان سپاسگذار بود .
ولی به هر حال قدردانی و حمایت از شما کمترین کاری هست که به عنوان بازدید کننده میتوان انجام داد .
کار بسیار بزرگی انجام دادید . زحمتی بس طاقت فرسا و نیک .
تمامی این نظرات و سپاس ها تنها گوشه ای از قدردانی مردم نسبت به کار شما هست . خیلی از مردم در جامعه که با دیدن مستند های شوک و گرداب در جریان این امر قرار گرفتند شما رو دعا و این حرکت رو حمایت میکنند . ولی خوب همه ی آنها دسترسی یا زمان استفاده از اینترنت رو ندارند که از این سایت بازدید کنند .
هم اکنون اینگونه هست . مطمئن باشید با گذر زمان هر چه بیشتر بگذرد ارزش کار شما بیشتر روشن خواهد شد . آبروی یک ملت رو خریدید . دل بی شمار مرد و زن رو شاد کردید . امنیت . اخلاق و ارزش رو به فضای سایبر آوردید . امیدوارم این حرکت بزرگ شما بطور شایسته قدردانی و نهادینه شود . مطمئن باشید نه تنها نسل امروز بلکه نسلهای آینده نیز شما رو دعا خواهند کرد .
ریشه به تیشه ی فساد و ظلم زدید و از گسترش آن بیش از این جلوگیری کردید . امیدوارم این حرکت شما همه رو از خواب غفلت بیدار کرده باشه و مشت محکمی باشه به دهان یاوه گویان و بدخواهان ایران و تبلیغات مسموم .
پیشنهادی داشتم و اینکه در صورت امکان فرمت و محتوای مستند های شوک و گرداب رو تغییر بدهید . منظورم از تغییر فرمت این هست که اگر امکان داره جزئیات بیشتری رو عنوان و فضای برنامه رو آرام و زمان آن رو هم بیشتر کنید .فکر میکنم اینگونه دلنشین تر خواهد بود . همچنین اگر این مستند ها رو به همراه زیرنویس انگلیسی برای دانلود در سایت قرار دهید خیلی مفید خواهد بود .
با سپاس .

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
باسلام
كاري كه شما عزيزان انجام داديد به نظر من مشابه شكست حصر آبادان است.
خداوند همیشه پشت و پناهتان باد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
جزاک الله خیرا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
با سلام
چند نکته مشخصات متهم ردیف 5 شبکه مضلین 3 از قلم افتاده و از همه مهتر در برنامه ای شوک که پخش از شبکه سوم شد افرادی معرفی شده با کسانی که مصاحبه می شدند جسارتا تطابق ندارند منجمله در مصاحبه مدیر یک شبکه در همان برنامه بنام علیرضا می گفت احمد از شمال کشور و ..... در صورتیکه این علیرضا متهم ردیف2 با اون شخص برنامه شوک یکی نیست و اصلا احمد ار شمال کشور جز متهمین نیست
-------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،با تشکر از مطلبی که فرمودید،مشخصات متهم ردیف 5 تکمیل شد.ضمنا متهم علیرضا که در شوک مشاهده فرمودید مربوط است به شبکه مضلین 2 متهم علیرضا . م با نام مستعار کول مونا
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
همین حالا یک پیام پشتیبانی گذاشتم اما اینجا می بینم این سایت که مربوط سپاه است توهین های بسیار ناسزا را در شان یاران پیامبر چون ابوبکر و عمر اجازه داده اند که نشان دهنده این است که آنرا پشتیبانی می کنند. افسوس که از یک طرف کا های بی نهایت مفید و اسلامی می کنید و از طرف دیگر.......
-------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . موضع نظام اسلامی و سپاه پاسداران در موضوع برادران اهل سنت و تفاوتهای فقهی و دیدگاهی روشن است و ادعای شما در مورد توهین به علائق برادران محترم اهل تسنن در این پایگاه اینترنتی تکذیب می گردد. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
آقای حسن به تیر غیب دچار شد.بیچاره جانی و مالی (کلا) ورشکست شد.نمی دونم چرا با خوندن این خبرا انقدر خوشحال میشم به اندازه ی گل خدادادعزیزی تو ملبورن!!!!!دستتون درد نکنه خیلی خیلی خیلی.....
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۵:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
ميدونم که این کامنت را نميزارين¡کارتون خوب است¡اما آيا مفسدين اقتصادی از اینها بد تر نيستند¡ چرا آنها را لو نميديد که خون مردم و شهدا را پيمال کردند.چنين سايتهايی نميتواند نظام را از بين ببرد اما مفسد اقتصادی ميتواند
--------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . ضمن آنکه دلیلی در عدم انتشار این نظر وجود نداشت ، باید بدانید ضربات فرهنگی بسیار مهلک تر از ضربات نظامی ، اقتصادی و امنیتی هستند. در صورتیکه مبانی فرهنگی و اسلامی جامعه مورد هدف قرار نگیرد هیچ یک از این حرکات منجر به انهدام انقلاب اسلامی نمی گردد. هرچند برخورد با تمامی این موارد ضرورت قطعی دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
درود بر شما با این حرکت نیک و پسندیده ...

موفق و پاینده باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
با سلام
این سوال رو یک نفر دیگه هم از شما پرسیده بود ولی جوابی ندیدم .
واسه من هم سواله که افرادی که به گفته شما در دبی یا کانادا بودن رو به چه نحوی به ایران کشوندین و دستگیرشون کردین؟
منتظر جوابتون هستم
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . مجددا ذکر می شود جزئیات پرونده ها بدلائل حقوقی و امنیتی اعلام نخواهد شد. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
سلام و خسته نباشید

من بیشتر از هر چی خوشحالم که سپاه دوباره پرچم خود را بالا برد و به همه نشون داد که هنوز هم پاسداران و بسیجیان نیرو های اول این سر زمین هستند به کوری چشم اونهایی که نمیتونن ببینند ............

راستی تمام مدیر های این سایتها که هنوز دستگیر نشدن دنبال سوراخ موش میگردن ....................................
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
سلام و خسته نباشید

من بیشتر از هر چی خوشحالم که سپاه دوباره پرچم خود را بالا برد و به همه نشون داد که هنوز هم پاسداران و بسیجیان نیرو های اول این سر زمین هستند به کوری چشم اونهایی که نمیتونن ببینند ............

راستی تمام مدیر های این سایتها که هنوز دستگیر نشدن دنبال سوراخ موش میگردن ....................................یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
برادران به این نکته فکر کنید که اگر خداوند به شما توفیق خدمت به مردم مسلمان را نمیداد چه بر سر جوانان ما می آمد برای همه شما عزیزان ازد رگاه ایزدی خواستار موفقیت روز افزون هستم .و نکته آخر اینکه افراد کم سن و سالی در این لیست ها به چشم می خورند بهتر نیست فرصت توبه به درگاه خداوند را به آنها بدهید اسلام دین صلح و حضرت محمد(ص) ،رسول رحمت است .خداوند همه ما را بیامرزد. والسلام
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
آيا اين افراد قبول دارن که ايراني هستن !؟ نه به خدا . والا غربي ها هم از اين جور کارها چندششون مي ياد . آبروي ايروني ها هم مي برن ! دمتون گرم ... باز هم ادامه بدين ... يا علي ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
كار بسيارارزشمندي صورت پزيرفته ازتلاش برادران و سربازان گمنام امام زمان تشكر وقدرداني ميشود به اميد روزي كه فضاي جامعه جهاني عاري از هرنوع تعرض غير اخلاقي باشد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
با سلام و خسته نباشید به همکاران پر تلاشم لازم دونستم به سهم خودم از زحمات شبانه روزی شما که سلامت جامعه و امنیت مردم رو حفظ میکنه تشکر کنم.من به طور جدی در هر زمینه مایل به همکاری با شما هستم به خاطر موقعیتی که دارم با اینترنت سر و کار زیادی دارم و فکر میکنم بتونم کمکی هر چند ناچیز داشته باشم.
اجرکم عندالله
ناشناس
|
China
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
اجرکم عندالله. این حرکت ارزنده و قابل تقدیری می باشد. اما تعداد بسیار زیاد اعضاء و بازدید کنندگان نشان می دهد که در کنار این حرکت ارزشمند جای حرکت و فعالیت وسیع فرهنگی در کشور خالی لست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
سلام واقعا خسته نباشید
من از ته دل خوشحال شدم امیدوارم کاری کنید که دیگه کسی جرات چنین اقداماتی رو پیدا نکنه درود خدا بر شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
اي دي چه انديشيده اي ، در عذر آن تقصير ها...زان سوی او چندان وفا، زین سوی تو چندین جفا.

قسمتون ميدم به آقا امام زمان ، ادامه بدين.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
به نام خدایی که توبه کنندگان را دوست دارد

من از کسانی بودم که به این سایتهای ویرانگر مراجعه می کردم و مانند کسی که در اتش سوخته باشد هلاکت بار بودن این مراکز فساد را با همه وجودم احساس کرد ه ام و اکنون در انتظار بارش باران امرزش خدا ی متعال نکاتی را به خاطر سبکتر شدن دل خودم از این سیاهیها و اگر قابل استفاده باشد برای استفاده دیگران عرض می کنم:
1- هر چند این اقدام دیر صورت گرفت اما مشخص شد سپاه خادم ملت است و شایسته هزاران تقدیر.
2-مسئولین فرهنگی کشور گر چه در بین انان افراد خدوم نیز وجود دارد در خواب خرگوشی به سر برده ومی برند شما را به خدا چند سال است که رهبر انقلاب ندای مبارزه با تهاجم فرهنگی را سر داده اند ؟ اقایان چه مسئولان قبلی و چه فعلی گزارش دهند چه کار های مثبتی در جهت فرهنگسازی و جهت دهی مثبت در این زمینه داشته اند؟
3- به عنوان کسی که به خاطر ندانم کاری خودم و دنباله روی شهوت ضررهای زیادی دیده و از نظر ایمانی و اخلاقی بسیار ضرر کردهام از خدای متعال تقاضای بخشش دارم و امیدوارم بتوانم از شرمندگی امام زمان و شهدا در بیایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
با سلام و خسته نباشيد يه مشكل تايپي در مشخصات متهم شماره 5 شبكه مضلين 3 وجود دارد كه سن وي 238 سال تايپ شده!!

با تشكر ضمنا" منتظر راه اندازي قسمت دانلود هم هستيم.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . در زمان بررسی نظر شما مشکل مذکور در این بخش مشاهده نشد. از توجه شما تشکر می شود. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
کارتون بسیار حرفه ای بود . شما که این همه مهندس فنی در اختیار دارید یه زحمتی بشید به جای این سایت ها چند سایت با محتوا و سرگرم کننده و آموزنده برای جوانان طراحی و راه اندازی کنید تا جوانان به جای وبگردی بی هدف چند دقیقه ای سرگرم بشوند و چیز یاد بگیرند.
حق یارتون - خدا نگهدارتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
خدا خیرتون بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
واقعا دمتون گرم ...اصلا فکرشو نمیکردم کسی بتونه این بتونه این بی شرفا رو پیدا کنه واقعا دست مریضاد
ناشناس
|
-
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
و پاداش کسانی که همچون دلیران جهاد حق علیه باطل با کوردلان حرام خوار جنگی فرهنگی دارند کمتر از شهیدان نیست .
خدایا: آنها را با عاقبت بخیری در این دنیا و همجواری با شهدا در آن دنیا اجری عظیم عنایتشان بدار
ناشناس
|
-
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
و پاداش کسانی که همچون دلیران جهاد حق علیه باطل با کوردلان حرام خوار جنگی فرهنگی دارند کمتر از شهیدان نیست .
خدایا: آنها را با عاقبت بخیری در این دنیا و همجواری با شهدا در آن دنیا اجری عظیم عنایتشان بدار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
نصر من الله و فتح قريب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
یکی نیست به اینا بگه بابا مردم به خاطر همین چیزا اخه برای چی این شاه رو بیرون انداختن این همه زور میزنن که به چی برسن ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۴
سلام میخواستم بدونم ایا برنامه شوک هنوز ادامه دارد وزمان پخش این برنامه چه موقع میباشد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
اینا چقدر از لحاظ قیافه ای چلغوزن! فکر کنم به واسطه عدم موفقیت در جامعه واقعی و ناتوانی جنسی به محیط مجازی رو آوردن. واقعا بدبختن، نه دنیارو دارن و نه آخرتو.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
اینا چقدر از لحاظ قیافه ای چلغوزن! فکر کنم به واسطه عدم موفقیت در جامعه واقعی و ناتوانی جنسی به محیط مجازی رو آوردن. واقعا بدبختن، نه دنیارو دارن و نه آخرتو.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
خدا خیرتون بده. خسته نباشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
به نظر من بيشتر آدما تو دنيا عقده ي يك جيزي دارن _ اكر انسان نتونه اين عقده ها رو به راه راست منتهي كنه نتيجه اين ميشه كه به خودش و ديكران ضرر مي رسونه_جه خوبه كه آدما به همديكه ضرر نرسونن _ فكرشو بكنيد تا وقتي تو اين دنيا هستيم و فزصت داريم كار خوب بكنيم _فرصت دوباره به كسي داده نخواهد شد_
ناشناس
|
-
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
سلام ، خدا قوت ، واقعاً خسته نباشید اینها کسانی هستند که مثل عنکبوت خانه هایی سست دارند ولی با پهن کردن دام و تله گذاری جوانان این مرز و بوم را به انحراف می کشانند البته لازم است دوستان دست اندرکار و صدیق توجه داشته باشند بعضی سایتها هم با ظاهری اخلاقی و علمی و یا اجتماعی در ابتدا نام و آدرس ایمیل را دریافت می کنند ولی بعداً مطالب مبتذل به آدرسهای دریافتی ارسال می کنند . از تک تک شما عزیزان سپاسگزارم و سلامتی و توفیق روزافزونتان را از درگاه خداوند سبحان خواستارم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
متاسفانه شما فقط بصورت گزينشي مطالب را ارائه ميدهد . بنظر من ايگونه اقدامات فقط پاك كردن صورت مساله است . بايد با اقدامات فرهنگي جوانان را بيمه كنيم . من دو خواهر دارم كه هر دو فوق ليسانس هستند 37 ساله و 32 ساله يكي كارمند بانك و ديگري پرستار بيكار . خواستگاري هم ندارند . جه بايد كرد ؟!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
با سلام خدمت شما
واقعاً خسته نباشيد ، اما اين نكته هم در نظر داشته باشيد كه با فيلترينگ سايت ها نمي شه جلو آنها را گرفت چون هر روز فيلتر شكن و vpn رايگان درست مي شه . اگه مي توانيد مثل هيمن سايتها آنها را ببنديد بهتره تا فيلتر كردن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
كاش روزي بشود كه فرستنده هاي مفتضح ماهواره ها را از بين ببريد البته مطمئنم هوش ايراني اين كار را خواهد كرد براي همين است كه اسرائيليان وحشت زده اند و هي التيماتوم جنگ ميدن
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
واقعا نمیدونم با چه زبونی تشکر کنم . الا ان حزب الله هم الغالبون...
ناشناس
|
-
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
خواهشمند است این افراد را در حضور مردم شلاق بزنید بعد از کوه پرتاب کنید بعد در روغن داغ بچوشانید بعد برای چند سال در اردوگاه کار اجباری به کار گیرید بعد باز همه مراحل فوق را اجرا کرده بعد اعدام کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
باسلام
آقا کاریتون درسته دوستان همه چیزهایی که باید می گفتن گفتن من نمیدونم چی بگم دیگه فقط تشکر می کنم .
یارو دکترا خونده احمق رفته چه کار می کنه
من خودم طراح سایت انجام میدهم سایت خیلی با کیفیته بتونم کمک کنم خوشحال می شم !
امیر عباس - از اهواز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۵
انسان جایز الخطا هست و خداوند با ان عظمتش جای توبه و بخشش را هم گذاشته است. بعضی از دوستان، به جای خدا تصمیم گرفتند و اینها را به مرگ محکوم کردند!!!
من دیدم که بسیاری از متهمان سن پایین داشتند و حتی بعضی از آنها ، کمتر از 20 سال.
به هر حال یک جوان در این سن و سال ممکن است به مسیر اشتباهی برود، وظیفه نهادها این است که آنها را به مسیر درست هدایت کنند.
مرگ و زندگی در دست خداست، به جای خدا تصمیم نگیریم چرا که در آموزه های دینی ما، رعفت اسلامی و توبه هم وجود دارد.
ناشناس
|
Denmark
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۶
من نيز از اين سايتها بازديد داشتم و واقعا شرم و حيا را زير پا گذاشته بودن و فقط بايد اعدام شوند : چرا كه با آبروي زن و بچه مردم بازي ميكردند انشالله خداوند سر خودشان بياورد تا با تهيه فيلم مبتذل از خودشان در سايتها پخش شود بي شرمها عين موش آب كشيده با اسم مستعار پشت پرده پنهان ميشوند
ناشناس
|
Denmark
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۶
من نيز از اين سايتها بازديد داشتم و واقعا شرم و حيا را زير پا گذاشته بودن و فقط بايد اعدام شوند : چرا كه با آبروي زن و بچه مردم بازي ميكردند انشالله خداوند سر خودشان بياورد تا با تهيه فيلم مبتذل از خودشان در سايتها پخش شود بي شرمها عين موش آب كشيده با اسم مستعار پشت پرده پنهان ميشوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۶
بدترین و پست ترین کاری که یک ادم میتونه بکنه اینه که بیاد با افکار مخرب فکر نیروی این مملکت رو که جوونها هستند خراب کنه.
اینها با نوشتن داستان هایی که همش ساختگی بودن و هم خوابی با محارم رو ترویج میدادن بزرگترین ضربه رو به این کشور و مردم میزدن. هر کاری با اینها بشه حق است
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۶
باسلام :
من ابتدا از رژیم ایران ناراضی بودم وفکر میکردم که واقعا اسلام را چیزی دیگری به جهانیان نشان میدهد .من یک افغان هستم که فقط دوماه میشه به آمریکا آمدم حالا میدانم که رژیم ایران واقعا داره به مردمش خدمت میکنه وهر ایرانی که از دولت خود راضی نیست واقعاکه .....من از ازگانی که این انگل ای جامعه را دستگیر کردند تشکر میکنم.درود براسلام که بهترین راه های زندگی را برای بشر نشاند داده تا از زندگی خود لذت ببرند .درود به شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت سربازان گمنام امام زمان ... از اینکه بعد از مدتها شاهد حرکتی درست ؛محکم ؛ استوار و خدا پسندانه در دنیای مجازی خیلی خوشحالم .. خود من در ایمیل هام بار ها آدرس جدید این سایتها رو مشاهده نموده ام .... و هنوز هم افرادی هستند که در حال فعالیت می باشند .. امید وارم هر روز در کارهایتان موفق تر باشید ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خدمت اون دوستمون که گفتند: (من این سایت ها رو ميديدم و متوجه بودم كه خيلي حرفه ايي و حساب شده
يك سري عقايد رو مطرح ميكردند ...) بگم که همانطور که مطلع هستیداین گونه سایت های مستحجن خوشبختانه توسط مراجع محترم قضایی فیلتر شده اند ... پس دیدن این سایت ها میسر نیست جز از راه خلاف قانون ( استفاده از سایت های فیلتر شکن ) پس برادر عزیز شما هم کار درستی نمیکردید که از این گونه سایت ها بازدید می کردید .
ناشناس
|
-
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
دمتون گرم و با این شهار که ما می توانیم جلوی این جور ادم هایی که با افکار ما جوان ها بازی می کنند را بگیریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
من يك دانشجويم و به تمامي شما سربازان گمنام خسته نباشيد ميگم براي شما دعا ميكنم ...


يا علي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خدا پشت و پناه شما باشه
بالاخره یکی پیدا شد یه کاری کرد ،
شده بودیم مایه خجالت توی جهان ، ان شاء الله که با همت و غیرت شما بتونیم عزت و سرافرازی کشور و ملت عزیزمون رو توی جهان حفظ کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
اقا اینارو اعدام باید کرد
فعلیتشون تو مدارسه بیشتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
دست مریزاد
ناشناس
|
-
|
۰۲:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
جای تاسف داره که در بین افراد دستگیر شده افراد تحصیل کرده حتی با مدرک دکترا وجود داره جا داره مسولین نسبت به فساد موجود در دانشگاهها فکر اساسی بکنند امیدوارم مرحله بعدی پاکسازی دانشگاهها باشه چون فساد در دانشگاههای کشور مخصوصا در دانشگاه آزاد امر مشهودیست اجرتون با امام زمان (عج)
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خدا عوضتان دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خدا قوت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خدا قوت.چند مورد از داستانهاي مستهج ا ين بد بختها رو ديدم شک نکردم که بيشتر اين مزخرفات اگر حقيقت داشته باشه مربوط به مملکت مسلمان و شيعي ما نيست دنبال کردم ديدم مطالبشان از سايتهاي غير ايراني اخذ و ترجمه شده که با دخل وتصرف در ترجمه زوري ايرانيش کرده بودن تا از لحاظ رواني روي بچه هاي اين اب و خاک کار کنند نمونه ديگر اين جعل کردنها معرفي ........ ايراني در سايتهاي مستهجن است که اصلان ايراني نيستند (با اجازتون تحقيق کردم...) خدا روشکر که رو سياه شدند.ولي واقعيت اين است که کمي دير اقدام کرديد.حزب ا... بايد با اين مسايل سريعتر واکنش نشان بدهد. اجرکم عندا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
با آرزوی اینکه دیگر هیچ گونه انحرافی در ایران اسلامیمان نبینیم
از شما وتمامی سربازان خدوم نظام نهایت تشکر وقدردانی را دارم
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
درود بر سربازان گمنام امام زمان ............
ای ول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خدا را شکر میکنم که هنوز پسرم به این
کثافت کاریها نرسیده زیرا هم من کنترلش را داشتم و هم فعلا آنقدرها هم بزرگ نشده است.اکنون اول راهنمائی است ویک روز وقتی کنترلش کردم دیدم به تحریک دوستانش دنبال کلماتی مثل "عکسهای لخت" و"سکسی" وغیره تو اینترنت گشته.
خدا را شکر میکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
واقعا جاي بسي تقدير وتشكر دارد ايكاش خيلي واضح تر اينها خبيثهاي پست را به حرف بياورد تا بيشتر زواياي اهداف پليد آنها براي خانواده مشخص گردد مثلا معلوم شود خيلي از اين داستانها با هدف ترويج فساد و راههاي دستيابي به آن بوده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
من به شخصه اگر از فیلتر شکن استفاده میکنم فقط در فکر مقاصد ارتقای اطلاعات عمومی و تخصصی هستم نه افکار پلید و شهوتی همه جوانانی که از فیلتر شکن استفاده میکنند را به پای مشتی هوس ران ننویسید شاید من بخوام یک اهنگ دانلود کنم سیستم فیلترینگ ایران هم این سایت را فیلتر کرده حالا من چکار کنم ؟
پس بجای معرفی این عناصر پلید جامعه که منفور خدا و صاحب الامر و جامعه هستند شما بفکر راه چاره باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام و خسته نباشید و همچنان پر غرور و با اراده به کار خیر خود ادامه بدهید از صمیم قلب برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم و آرزو میکنم که روزی برسد که فضای اینترنت جمهوری اسلامی آنقدر امن باشد که هیچ سایت فیلتر شده ای وجود نداشته یاشد با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
درود خدا بر شما سربازان گمنام امام زمان. عجرتون با اقا امام زمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
با سلام و خسته نباشيد درود خدا بر شما دلاور مردان اين مرز و بوم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
ای کاش تو همه موارد مثل مبارزه با مواد مخدر و... اینقدر پیگیری میشد تا از شر اونا هم راحت میشدیم. به هر حال دستتون درد نکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
دیشب برنامه شوک را دیدم واقعاً تکان دهنده بود مخصوصاً وقتی صحبتهای احمد رضا .ه.پ که مدرک دکترا نیز دارد خیلی تکان دهنده بود . آخر مگر میشود یک شوهر چنین کاری بکند. حیوانها با حیوانیت خودشون نسبت به این جور آدمها کلی غیرت و شرف دارند. چنان در این ورطه فساد غرق بوده اند که ناموسشون را نیز فراموش میکرده اند . خدا خودش همه را به راه راست هدایت کند .در انتها میخواستم بگم اثر این بازداشتها و انعکاس اون دررسانه ها مخصوصاً سیما فوق العاده بود اگر یک مقدار فرهنگ استفاده بهینه از فضای مجازی (اینترنت) هم رسانه ای شود مطمئن باشید سلامت در کاربرد از اینترنت به سرعت همه گیر خواهد شد. به امیدخدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
واقعا این ادمها قابل ترحم ودلسوزی هستند
وقتی انسان تا این حد نزول میکند که تاحد نیازهای حیوانی پایین میاد و کفتار صفت بر لاشه متعفن قربانیان اکتفا میکند واقعا قابل دلسوزی میشه جوانهایی که از این همه دانش و استعداد میتونستن چه استفاده های مادی و معنوی ببرند باید اینطور فنا بشن ،این هشداری برای همه است که مراقب فرزندانشان باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خیلی خوبه همینطوری ادامه بدید ولی ای کاش به جای هر سایتی که از بین میبرید یه سایت مفید و خوب جاش بزارید.
ممنون.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
چند سوال وچند پیشنهاد:1-چرا سپاه زودتر از اینها به این کار اقدام نکرد تا بعد از چند سال فعالیت اینها گسترش پیدا کند و سیل عظیمی از جوانان را به انحراف بکشاند؟
2-آیا می توان گفت تمام افرادی که در سایتهای مستحجن ایرانی فعالیت می کردند دستگیر شده اند و تمام این سایتها منهدم شده است؟
3-آیا میتوان گفت تمام سایتهای مستجن خارجی فیلتر شده است؟
4-آیا می توان ادعا کرد که فضای اینترنت برای کاربران ایرانی کاملا پاکسازی شده است؟
پیشنهادات:1-در قبال جلوگیری از سایتهای غیر اخلاقی سایتهای اخلاقی و دینی را گسترش دهید.
2-فرهنگ استفاده ی صحیح از اینترنت و سایر وسایل ارتباطی را در بین مردم و به خصوص جوانان جا بیندازید.
3-بسیاری از سایتها هستند که سوای مسائل مستهجن علنی زیرکانه و مخفیانه به تبلیغ مسائل غیر اخلاقی و ضد دینی می پردازند مثلا من چند سایت پزشکی را دیدم که در آنها به خودارضایی و آزاذی بی حد ومرز جنسی جواز داده بودند و مسائل دینی و اسلامی را مهمترین عامل بی اطلاعی و گرفتاری مردم در مسائل جنسی می دانستند.که به نظر من اینها هم دسته کمی از آنهایی که دستگیر شده اند ندارند تازه خطر اینها بیشتر از آنهاست چون مسائل غیر اخلاقی و ضد دینی را صحیح و موجه جلوه می دهند.لطفا با اینها هم مبارزه کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام و خسته نباشید.بنده آماده ی همکاری با شما عزیزان هستم.گرچه در علوم کامپیوتر حرفه ای نیستم ولی در ارائه ی مطالب و پاسخ به شبهات دینی و کشف جریانهای ضد اسلامی در کشور میتوانم به شما کمک کنم.یا علی مدد.
ناشناس
|
-
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
این دوستانی که میان نظر میدن و اینها رو فحش میدن مگر خود شماها نبودید که به این سایت ها میرفتید تا زمانی که باز بودند همش پایه سایت ها بودید اما حالا که بسته شد هر جی میخواید میگید به نظرم بعضی اوقات مشکل اول از خودمونه کسی را با دست به جایی هل نمیدن.
یا حق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام و خسته نباشيد بر شما درود بر شما ،كار بسيارارزشمندي انجام داديد.واقعا خسته نباشید .انشااله همیشه موفق باشین .اجرکم عندالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام دوستان.(و قل رب اعوذ بک من همزات الشیاطین و اعوذ بک رب ان یحضرون...و بگو پروردگارا از وسوسه های شیطان ها به تو پناه میبرم و پروردگارا از اینکه آنها به پیش من حاضر شوند به تو پناه میبرم...مومنون97-98)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
واقعا دم همه تون گرم گل کاشتین...
به نظرمن باید همه ی اونارو در ملأعام اعدام کرد تا دیگه هیچ کس جرأت تلاش برای منحرف کردن جوونای ایرانی رو نکنه و هیچ گاه ناموس ایرانی مورد کوچکترین اهانتی قرار نگیره.
زنده باد ایران و ایرانی وطن پرست...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
بابا دمتون گرم ایول به شما علی یارتان
!
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام اجر شما با خدا
اینها انقدر بد بخت هستند که به این کارها تن می دهند به همین تعداد هم محدود نمی شوند .باید مرتبا اینها را وامثال این اشغالها را کنترل کرد .مثل علف های هرز هستند به محض این که سر بر اوردند باید انها را از ریشه زد وگر نه باز رشد میکنند.شما را به خدا دیگر نگذارید این اشغالها اینقدر توسعه پیدا کنند چون جوانهای بی گناه را به دام تباهی می برند. خدا این ها را لعنت کند و برادران سپاهی را اجر بدهد.انشاء الله
ناشناس
|
-
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
امیدوارم در کنار این کار یعنی حذف این سایتها چند برابر سایت با محتویات آموزشی وسرگرمی و ... ایجاد بشه
چون کاربران اینترنتی ما واقعا با مشکل کمبود سایت مفید مواجه هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
ای والله دمتون گرم خوب کاری میکنید هرچه سایت مستهجن هک کنید . خدا قوت

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
به نظر من اینا که حتما یه مشکلی داشتن و باید روانشناسی شن
اما من اصلا موافق این همه بدگویی برنامه شوک نبودم
ما هنوز یاد نگرفتیم که به جای پاک کردن صورت مسئله یه راهی واسه حل مسئله پیدا کنیم
واقعا اینترنت همون قدر که دیشب برنامه شوک گفت خطرناکه و باید ازش دوری کرد؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
با سلام من 29سال بسيجي هستم وقتي اين خبر را شنيدم يادم به شبهاي قبل عمليات افتاد و از خوشحالي اشك شوق ريختم بقول بچه بسيجي هاي قديم كربلاي جبهه ها يادش بخير ولي شهدا كجا هستند كه ببينند جبهه ها دوباره راه اندازي شده خسته نباشيد اجرتان به بي بي دو عالم فاطمه زهرا
(س) كلي گل كاشتين
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خسته نباشید
این یک جنگ دیگر است ،جنگ باشیاطین بزرگ که تیرشان به سوی قلب های جوانان مانشانه رفته
امیداست تا پیروزی واقعی ادامه دهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام شما رو به خدا جلوی همه ی انها را بگیرید
التماس دعا
ناشناس
|
-
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
فقط ميتوانم بگويم كه خيلي خسته نباشيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام.خسته نباشید.درود خدا بر سپاهیان غیور و قدرتمند.از وقتی خبر این کار عظیم توسط بچه های سپاه رو شنیدم به ایرانی بودن و مسلمان بودن خودم افتخار میکنم.ازتون میخوام فیلترنگ سایت های مستهجن رو گسترش بدین.در ضمن یک فیلتر شکن قوی و سریع هست که هنوز فیلتر نشده ولی چون ممکنه مورد استفاده نادانان قرار بگیره آدرسشو نمیذارم اینجا.آدرسشو براتون میل میکنم تا فیلترش کنین.اجرتون با امام زمان (عج )
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام خسته نباشید .فقط باید گفت: اجر شما با خدا....
ناشناس
|
Portugal
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
باسلام وخسته نباشيد به شما عزيزان از اينكه توانستيد اعضاء اين گروه را شناسايي كرده و مانع از ادامه فعاليت اين باند فساد شويد نهايت تشكر و سپاس را از شما دارم و اميدوارم اينان درس عبرتي براي ديگران باشند و شايد آنان نيز به اشتباه خود پي برده باشند و از كرده خود پشيمان و طلب آمرزش ومغفرت از پروردگار خويش داشته باشند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
من فقط یه چیز برا گفتن دارم
و اونم تنها وصیت خداوند در قرآن مجیده
که فرموده (من یک وصیت برای شما دارم وآناین است که یکی یکی و دوتا دوتا در راه خدا جهاد کنید)
بنظر میرسه که این پایگاه"گرداب" فتح بابی باشه برای مهندسین کامپیوتر که با کمک کردن به این چنین پایگاه هایی بتونند اینترنت که به واقع معجزه قرنه را در ایران به فضایی علمی برای یک جنبش نرم افزار در تمامی سطوح و اقشار آماده کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
خدا به شما خير دهد
دستتان درد نكند
ناشناس
|
-
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
لطفاپاسخی صریح دهید :چندشبکه مضلین کشف گردیده وآیا پروژه گرداب به طورکامل به پایان رسیده و عملیات بعدی مرکزدرآینده چیست وچه نام دارد؟
آیا دایره سایبری مشخصا با این نام درسطح مناطق مقاومت بسیج وسپاه شهرهای کشوردفتروشعبی راتأسیس نموده است برای همکاری بسیجیان متخصص قانونی هک وامنیت شبکه-وب ازجمله بنده
------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،اطلاعات سایر شبکه ها در آینده نزدیک اعلامی خواهد شد.ضمنا بزودی فرم درخواست همکاری در سایت قرار خواهد گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام بابا دمتون گرم کاش منم عضوه گروه شما بودم تا بهتر حالشون می گرفتم بهترین کار که برو بچ سپاه دیدم همین بود
اگه امری بود ما هم هستیم

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
اینا هدفشون فروپاشی اخلاق در جامعه و خانوادست0
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
کار شما بسیار پسندیده و جای بسی تقدیر دارد . اما متاسفانه شرط لازم است ولی شرط کافی نیست !!! مشکل باید ریشه ایی و اساسی بررسی و مورد کار کارشناسی قرار گیرد . مطمئنآ این سایتهای پورنو ایرانی اولین و صد البته آخرین انها نیز نخواهند بود . من بنا به کار تحقیقی که در راستای اسیب شناسی و شناخت چالشهای اجتماعی میباشد بارها به این سایتها مراجعه و در خیلی موارد هم وارد بحث در رابطه با نفی این کار یعنی علنی و موجه جلوه نمودن روابط جنسی غیر متعارف در بین خوانندگان و مراجعه کنندگان به این سایتها .. را طرح و اثر مخرب ان را بیان نمودم . هرچند بودند اندک کسانی که با نظر و ایده من موافقت میکردند ولی همواره مورد شماتت اکثریت قرار میگرفتم . به عقیده اینجانب مشکل در جای دیگر نهفته است : شما بیان کردید که تعداد 90 سایت ... من میگویم گیریم 150 و در بدترین حالت ممکن 200 سایت پرونو ایرانی در نت وجود داشته باشند ..... در مقابل این سایتهای غیر اخلاقی شاید 3 تا 4 و به اعتقاد من بیش از 5 برابر سایت علمی .. فلسفی .. عرفانی ..دینی و اسلامی در کشور با حمایت کانون های علمی و فرهنگی و دانشگاهی و حوزوی مشغول به فعالیت هستند . چرا ... و چرا ... امار بازدید کنندگان این سایتها در روز یک دهم و یا یک صدم امار بازدید کنندگان سایتهای پرونو ایرانی نبوده و نیست ***25000*** وهچنین دلیل اعضا ***300000*** نفری بخاطر چیست ؟؟؟ چالش و معضل اصلی در کجاست ؟؟؟ مگر غیر از این است که تمام اهرمهای فرهنگی .. اجتماعی .. رسانه ها .. مجلات و روزنامه ها .. سیما .. مدارس .. دانشگاه ها در راستای نفی تابوهای اجتماعی فعالیت دارند !!!
پس شرط کافی رسیدن و یافتن این پاسخ عقلانی و کارشناسی شده این سئوال است .

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
با سلام و تشکر از همه غزیزان که با تلاش شبانه روزی کوشیدن تا این افراد را بکیرند امید است روزی شاهد یک محیط انترنتی سالم باشیم و اری از هرکونه فساد اخلاقی با تشکر از شما پاداش این کار نیک شما با خداوند امید است با تشکز از شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
با سلام
واقعا ممنونم که این کار رو انجام دادید.بودن همچین سایت هایی همون چیزی هست که دشمن می خواد.مشغول بودن فکر و ذهن و جسم و روان قشر جوان باعث عقب ماندگی علمی اخلاقی روانی و تربیتی میشه.و سود اون رو هم فقط دشمن می بره.امیدوارم که با اقتتاح سایت های خوب علمی دینی تفریحی مناسب و خوب اسلامی از هر لحاظ کار را تکمیل و یک حرکت عالی را انجام دهید.
باتشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
واقعا خسته نباشید ، لعنت خدا بر اینها و درود بر شما که جلوی این حرکات کثیف را میگیرید ، خدا قوت ، ان شاءالله همیشه موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
باسلام بر شما یاران حضرت مهدی (عج) درود خدا وبندگان صالح خدا بر شما باد : دست خداهمواره یارتان ، عزیزان هر چند دیر لیکن بسیار خوب بود اما شمارا به خدا در موازات آین اقدامات فعالیتهای فرهنگی وهنری وجذاب را جدی گرفته و ومضاعف کنید زمینه ازدواجهای مشروع ومجاز را برای هر سن قانونا وشرعا بدور از سیاسی بازی و واپس گرائی فراهم وتلاش شود احکام شرع وشیعی زمینه سازی رواج یابد و اگر این مهمات تحقق یابد مردان وزنان خصوصا جوان مسلمان جذب فعالیتهای کثیف غیر اخلاقی زود گذر نمی شود دست علی یارتان الله نگهدارتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام
به خدا دم همه ی شما محافظان ایران گرم.
خدا پشت و پناه همتون که با پیگیری این آدم ها! ی حیوان صفت رو گرفتید.
همیشه با خودم فکر میکردم اینایی که این سایت ها رو درست میکنند چه جور آدمهایی هستند.
و الان میبینم که از همه قشر و همه نوع آدمی میتوانند باشندو یک لحظه غفلت از خدا آدم را از عرش به فرش و از انسان به حیوان تبدبل میکند.
خدا آخرو عاقبت همه ی ما رو بخیر کند ان شا ا...
ممنون
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
سلام
آقا این رپ خونها رو هم بگیرید که ضمن به گند کشیدن موسیقی اصیل ایرانی ،آلودگی صوتی هم ایجاد میکنن
مرسی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
kasi ke gofte filtering ro ertegha bede , behtare farhangetoo ertaegha bedi
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
salam vaghan kheyli khoshlama ke rishe fesad dareh dar iran az bein mireh ama az shoma ye khaheshi daram age meshi maemor interneti ham to ye in room yahi chat yaho bezared bekhoda miyam 2 daghigeh ba dostam harf bezanam ye chizaye miyad to room ke man khejalat mekesham be doostam chi begam toro khoda yekari koned
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
شخصی به منبر رفت وگفت ای مردم میدونین؟ گفتند:میدونیم گفت:اگه میدونین پس برای چی بگم!
روزدوم گفت:ای مردم میدونین؟گفتند:دیروز گفتیم میدونیم امروزبگیم نمیدونیم!گفت خوب اگه نمیدونین برای چی بگم!
روزسوم گفت:ای مردم میدونین؟گفتند:امروزنصفمون میگیم میدونیم نصفمون میگیم نمیدونیم!گفت :اونایی که میدونن به اونایی که نمیدونن بگن!حالابرادربه اونایی میگیم که نمیدونن:
انشاالله تا ظهورآقاتمام مضلین دنیا را بانبرد سایبرنیتیکی محو خواهیم کرد.
انجیل:کسانی از دور دست خواهند آمدوشماراازبین خواهند برد؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
باید خیلی خیلی زودتر از اینها این سایت ها رو جمع میکردند(ید) ولی کلا خسته نباشید
فقط یه سوال متهم ردیف پنجم سنش به 38 سال نمیخوره مطمئنید بهتون راست گفته باشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
به خدا جایی نیست این سوالو بپرسم الا شما حالا من به کی قسمتون بدم بابا چرا آخه جوابمو ندادین سه روزه منتظرم خدا خیرداده ها آخه این درسته؟ شما این همه تشکرو چیزای تکراری خوب این سوال منم جواب بدین خدا ازتون راضی میشه آخه چه کینه ای با من بدبخت دارین خوب اشتباه کردم غلط کردم حداقل حالا که به شما اینقد اعتماد کردم یه جوابی بدین فقط بگین منم جزو این مجرما هستم؟! (سوالمو پرسیدم با همین نام آیدی هم گذاشتم اگه نمیشه جوابو اینجا بدین به ایمیلم بفرستید
دیگه تورو خدا جواب بدین.
ناشناس
|
-
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
دستتون درد نكنه
امروزه مهمترين سلاح تو دنيا اينترنته كه ما جوونارو به فساد ميكشه
ديگه لازم نست برا دفاع از فرهنگ و كشور و دين و ايمانمون بريم آموزش نظامي و ... ببينيم. اگه بتونيم پشت همين دستگاه جلوي 4 تا آدم كه قصد منحرف كردن جوونارو دارن بگيريم به خدا ثواب و اثرش خيلي بيشتره.
پيروز باشين و يا علي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۷
ايا قراره تمام كساني كه تو اين سايتا فعاليت داشتند بگيريد؟حتي اگه فعاليت سياسي يا غير اخلاقي و غير ديني نداشته بودند و فقط براي تفريح در اين سايتا فعاليت داشتند؟
ناشناس
|
-
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
قابل توجه مسولین کشوری که خوراک فرهنگی مناسبی ندارند که باعث می شوند که بی هدف به هر کجا سر بزنند
به نظر قبل از بازخواست از این افراد باید مسولین کشوری مربوطه جواب بدهن که دارند چه کاری برای جوانان می کنند
ناشناس
|
-
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
اقا خسته نباشید.
خدا اجرتان بدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
حکم فقط اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام اعدام .......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام - واقعا احسن و تبارك الله

نمايش قدرت آن هم در عرصه سايبر از اون افتخاراتيه كه باورم نميشه.
من ساكن زاهدانم و از مدتها قبل وقتي جلو پاساژ .......زاهدان بچه بلوچ هاي 8 تا 12 ساله CD سكسي ميفروختند كه عكس روي جلدش را با خجالت در دست آنها ديدم آرزو ميكردم يك روز جلوي اين چيزها بصورت سازمان يافته گرفته بشه. چون وقتي قيمت اون CD را ميشنيدم مطمئن ميشدم يك دولت خارجي داره روش سوپسيد ميده !! تقريبا هم قيمت CD خام ! از اون ور مرز اين همه راه اومده!! حتما توي پاكستان مفتي دادن دست اينها بيارن ايران !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خدا لعنتشون كنه، جووناي ايراني هرچي بدبختي مي كشن زير سر همين كفتارهاي خون خواره!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
ina marizan va bayad az safeye rozegar hazf beshan
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
اینایی که در خارج از کشور هستند رو چه جوری دستگیر کردید ؟
اصلا اینارو چه جوری شناسایی کردین.مجری شوک این سوالا رو میپرسه ولی مسوئل مربوطه یه جوری پاسخ میده مخ من نمیفهمم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با سلام و خسته نباشید خدمت برادران گرامی.
خداوند شما را مورد لطف و عنایت قرار دهد.
من فکر می کنم سایت ........... که از دیتا سنتر بزرگ ........ سرور دارد هنوز پا بر جاست.یادمه یه بار مشکل application داشت! به راحتی میشه سرور اون سایت کثیف و غیر اخلاقی رو نابود کرد! البته بهتره دامنه رو ترنسفر و redirect کنید روی گرداب.
در پناه حق سربلند باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام
ترو خدا دنیارو ببینید
یه زمانی یه عالمه جوون پاک برای دفاع از دین و شرف و ناموسشون خودشونو جلو آتش و گلوله انداختند
اما این بی همه چیزا دارن با دست خودشون همه این ارزشهارو مفت و مجانی به حراج میذارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
man az karaton kheyli khosham omad ama ba in kareton yekam vase ma karo sakht kardin chon man karam ba nete va vaseye karaye gerafikim niyaz be net daram hala ba in barname pedaram ke ba net mokhalefe bishtar behem gir mide ye barnamiam bezarin ke be nafe maha bashe va tozih bedinke karaye digam mishe kard to net
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام.

واقعا ممنون.

به خاطر هرکی قبول دارین، نگذارید این حیوونها دوباره آزاد بشند.

حداقل مجازات این آشغالهای کثافت، مرگه.

یا علی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
نامزد منم می خواست ازم فیلم و عکس بگیره واسه همین سایت آویزون لعنتی.خدا لعنت کنه اول اینا رو بعدم اون نامزد عقدی منو.دعا کنید هر چه زودتر بتونم رسمی ازش جدا بشم.الان یک ساله تو خونه پدری علاف این موجود کثیفم تا کارهای دادگاهم درست بشه.دستتون درد نکنه.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : در صورت نیاز می توانید از مسئولین این سایت در دادسرای ناحیه 31 تهران اقامه دعوا نمایید. موفق باشید. از حادثه ی رخداده برای شما بشدت متاثر شدیم. موفق باشید.
پاسخ ها
سیمین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۳
خواهر عزیزم کاملا باهاتون همدردی میکنم چون من هم مشکلی مشابه شما دارم و20 روز در عقد بودم که فهمیدم با چه شیطانی ازدواج کردم و الان دستگیر شده در مضلین یک الان نزدیک 9 ماه است که در منزل پدرم هستم و منتظرم که بتوانم رسمی جدا شوم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
اگر میشه راجب اینکه با چه ترفندای کار میکردن بیشتر توضیح بدید تا جوانان اگاه تر بشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
درود بر ايزانيان غيور و هوشمند
دمتون كرم
خدا قوت خسته نباشين
ان شا ا... عاقبت به خير شيد
ناشناس
|
-
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
کسانی که روی موبایل پسورد میگذارند و حاوی عکس شخصی است فکر می کنند کسی نیست در دنیا که بتواند پسوورد را بدست آورد ودست دیگران داده می شود
کسانی که موبایل هارد یا انواع حافظه ها را می فروشند فکر می کنند اطلاعات آن دیگر باز نمیگردد و با فورمت کردن از بین میرود (Recover میشود)نرم افزارهایی وجود دارد که با استفاده از آن نتوان بازیابی کرد ولی 100% نیست!
کسانی که انتی ویروس نصب میکنند فکر می کنند بالا ترین امنیت را در دنیا دارند مخصوصا اگه به روز شده باشه (بسیاری از ویروسها و مهمتر از آن تروجان ها به عنوان یک فایل جاسوسی در سیستم می توانند اجرا شوند بدون تشخیص آنتی ویروس به جاسوسی بپردازند)
سیستم ها حتی زمانی که به شبکه متصل نیستند باز هم در خطر هستند (فایلهای جاسوسی می توانند اطلاعات شخصی را در جایی ذخیره کند و در زمانی که سیستم به شبکه متصل شد اطلاعات را برای هکر بفرستد)
حتی زمانی که سیستم خاموش می باشد باز در امنیت کامل نیست(سیستم قدرت روشن شدن و خاموش شدن در زمان خاص را دارد)
قرار دادن عکس های شخصی در ایمیل یا هاست که برای ورود به پسورد نیاز دارند کار اشتباهی است ( پسوورد ها هک و یا کراک می شوند)
اگر فکر میکنید با پسورد گذاشتن و نصب انتی ویروس نصب دیوار آتش و و و ... سیستم دارای امنیت کامل می شود و کسی نمی تواند در آن نفوذ کند اشتباه کرده اید
اینها چند مورد از افکار مردم و روشهای پخش اطلاعات شخصی بود که خیلی بیشتر از اینها است ...
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
به نام خدا
به درستی که قرآن می فرماید تمام موجودات زمین و اسمان سربازان خداوندمیباشند مثل شما مثل ابابیل وسپاه ابرهه است حال هیچ فرقی نمیکند اکنون نیز ابرهه ها کماکان برای براندازی دین خدا فعالیت میکنند وخداوند به تمامی اعمال آنها بینا وآگاه است
اگر در این سایت آدرس تعدادی سایت اسلامی ومذهبی قرار میدادید بهتر بود
باتشکر وخسته نباشید
ناشناس
|
-
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
کسانی که روی موبایل پسورد میگذارند و حاوی عکس شخصی است فکر می کنند کسی نیست در دنیا که بتواند پسوورد را بدست آورد ودست دیگران داده می شود
کسانی که موبایل هارد یا انواع حافظه ها را می فروشند فکر می کنند اطلاعات آن دیگر باز نمیگردد و با فورمت کردن از بین میرود (Recover میشود)نرم افزارهایی وجود دارد که با استفاده از آن نتوان بازیابی کرد ولی 100% نیست!
کسانی که انتی ویروس نصب میکنند فکر می کنند بالا ترین امنیت را در دنیا دارند مخصوصا اگه به روز شده باشه (بسیاری از ویروسها و مهمتر از آن تروجان ها به عنوان یک فایل جاسوسی در سیستم می توانند اجرا شوند بدون تشخیص آنتی ویروس به جاسوسی بپردازند)
سیستم ها حتی زمانی که به شبکه متصل نیستند باز هم در خطر هستند (فایلهای جاسوسی می توانند اطلاعات شخصی را در جایی ذخیره کند و در زمانی که سیستم به شبکه متصل شد اطلاعات را برای هکر بفرستد)
حتی زمانی که سیستم خاموش می باشد باز در امنیت کامل نیست(سیستم قدرت روشن شدن و خاموش شدن در زمان خاص را دارد)
قرار دادن عکس های شخصی در ایمیل یا هاست که برای ورود به پسورد نیاز دارند کار اشتباهی است ( پسوورد ها هک و یا کراک می شوند)
اگر فکر میکنید با پسورد گذاشتن و نصب انتی ویروس نصب دیوار آتش و و و ... سیستم دارای امنیت کامل می شود و کسی نمی تواند در آن نفوذ کند اشتباه کرده اید
اینها چند مورد از افکار مردم و روشهای پخش اطلاعات شخصی بود که خیلی بیشتر از اینها است ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
هوالحق
سلام ودرود
ازتون صمیمانه تشکر میکنم هرچندمیدونم این تشکر شیرینی رضایت پروردگاربزرگ رو که زیر زبونتون احساس میکنید نداره .ازتموم هموطنانم هم میخوام تا خودشونو ازلحاظ معنوی بسازن تاکسی به خودش جرئت این بی حرمتی هارو نده.قدردان خون شهدامون باشیم وبه این فکرکنیم که اگه الان اونا به جای تک تک ما تو جامعه بودن چه کار میکردن؟تودانشگاه تومدرسه توشرکتا تو صف نانوایی تو خیابونو پیاده رو؟مطمئنا باعث پیشرفت هر چه بیشتر میشدن.نزاریم ذهن ما با دروغای سیاسی و...که میگن آلوده بشه.
بیاید مصداق شعرزیرباشیم:
اگردرراه ایمانم
بگیرندم بسوزندم
اگربرسنگ کوبندم
جداسازنداگرهربندازبندم
محال است اینکه ازیادم رودآن عهدوسوگندم.
اجرکم عندالله.
باخدا برای خداودرپناه خداباشید ان شاءالله.
ناشناس
|
-
|
۰۱:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
کسانی که روی موبایل پسورد میگذارند و حاوی عکس شخصی است فکر می کنند کسی نیست در دنیا که بتواند پسوورد را بدست آورد ودست دیگران داده می شود
کسانی که موبایل هارد یا انواع حافظه ها را می فروشند فکر می کنند اطلاعات آن دیگر باز نمیگردد و با فورمت کردن از بین میرود (Recover میشود)نرم افزارهایی وجود دارد که با استفاده از آن نتوان بازیابی کرد ولی 100% نیست!
کسانی که انتی ویروس نصب میکنند فکر می کنند بالا ترین امنیت را در دنیا دارند مخصوصا اگه به روز شده باشه (بسیاری از ویروسها و مهمتر از آن تروجان ها به عنوان یک فایل جاسوسی در سیستم می توانند اجرا شوند بدون تشخیص آنتی ویروس به جاسوسی بپردازند)
سیستم ها حتی زمانی که به شبکه متصل نیستند باز هم در خطر هستند (فایلهای جاسوسی می توانند اطلاعات شخصی را در جایی ذخیره کند و در زمانی که سیستم به شبکه متصل شد اطلاعات را برای هکر بفرستد)
حتی زمانی که سیستم خاموش می باشد باز در امنیت کامل نیست(سیستم قدرت روشن شدن و خاموش شدن در زمان خاص را دارد)
قرار دادن عکس های شخصی در ایمیل یا هاست که برای ورود به پسورد نیاز دارند کار اشتباهی است ( پسوورد ها هک و یا کراک می شوند)
اگر فکر میکنید با پسورد گذاشتن و نصب انتی ویروس نصب دیوار آتش و و و ... سیستم دارای امنیت کامل می شود و کسی نمی تواند در آن نفوذ کند اشتباه کرده اید
اینها چند مورد از افکار مردم و روشهای پخش اطلاعات شخصی بود که خیلی بیشتر از اینها است ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
ایجاد فضای سالم حداقل در بخش فارسی فضای اینترنت کاری است که حدابق بنده فکر نمی کردم به این زودی ها اقدامی چشمگیر برای رسیدن به آن انجام شود. به غیرتتان آفرین باید گفت .
خدانکند روزی برسد که مسائلی این گونه بی شرمانه (مسائلی که محور آن سکس بی قید و بند و کنترل) در اذهان جوانان این سرزمین عادی شود. آن روز روز فراموشی و مرگ تمام آرزو های بزرگ این ملت است .
برایتان آرزوی موفقیت دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خسته نباشید. این افراد مفسد فی الارض هستند وباید در ملا عام سنگسار شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
این ظاهر قضیه است لطفا یه فکری برای حل مسائل جنسی جوانان باید کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
چرا نمی خوائیم باور کنیم ظهور نزدیکه...
الهم عجل الولیکل الفرح خدایا مهدی صاحب الزمان برسان ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با سلام من خیلی خلاصه می گم آیا به علت این همه علاقه جوانان ایرانی به این جور سایتها که در برنامه شوک هم گفته شد فکر کردید امروز اینارو گرفتید فردا هم یه سری دیگه رو آیا تموم شد دیگه ...؟
به نظر من جوون ایرانی چون محدود هست وحتی اولین اطلاعات ابتدایی خودش رو باید از دوستاش یواشکی بگیره وحتما برای کنجکاوی از این سایتا دیدن می کنه چون از هیچ جای دیگه نمی تونه این اطلاعات کسب کنه چون تا از معلم یا کس دیگهای سوال کنه با اولین جوابی که مواجهه می شه .....
هههیییییسسس زشته خجالت بکش
ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
salam.chetor mitoonam seri kamele barname SHOK ,dar ertebat ba hamin masael ro tahiyeh konam?(az tehran)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام خسته نباشيد حملات DDOS چيست
ناشناس
|
France
|
۰۴:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
من یک سوال داشتم که امیدوارم جواب بدهید. من تمامی عکسهای متهمین را مطالعه کردم و نکته جالب اینجاست که تمامی آنها به شدت ازنظر دیجیتالی دست کاری شده اند. حتی سعی شده که اثر فلاش دوربین روی صورت آنها بازسازی بشود. اگر که متهمین واقعا دستگیر شده اند چه نیازی به این کار بوده؟
------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز، اگر به اعترافات تعدادی از متهمین در مستند هایی که پخش شد دقت کنید می توانید آنها را در عکس های مذکور شناسایی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با سلام و خسته نباشيد و تشکر.
به نظر من اگر کمي فکر کنيد و دقت نماييد ميبينيد اين مضلين از مشخصات و چهره ظاهري آنها اينطور بنظر ميرسد که بيشتر مريض رواني هستند تا افرادي که عاقلانه و در سلامت کامل دست به چنين کارهايي کثيفي بزنند. در صورت امکان از کارشناسان محترم بخواهيد در خصوص آسيب شناسي و ريشه يابي اين قبيل معضلات تحقيق و گفتگو و مباحثه انجام دهند تا مردم هشيارتر و دقيق تر و از ديد روانشناختي نيز به اين مسأله نگاه کنند و بتوانند اين گونه انحرافات را از ريشه در محيط خانواده که کوچکترين ولي اصلي ترين واحد جامعه است بخشکانند. همچنين به محاسن و امکانات مفيد اينترنت و دنياي سايبر نيز بيشتر بپردازند تا جوانان خود انتخاب درست و صحيح را در قبال استفاده از اينترنت انجام دهند.
به هر حال از شروع و اقدام به اين حرکت سازنده شما سپاسگزارم.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۶:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
درود بر شما لطفا فعالیت خود را گسترش دهید تا شامل مبلغین بی دینی ، مسیجیت و زردشتیت و یهودیت هم گردد . با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام
بابا دستان درد نكند. به قران بلد نيستم به شما چه بگم!يا من كم آوردم يا ادبيات فارسي و عربي ناقصه.بابا شما اخر تكنلوژي هستيد.
درود بر شرفتان/درود بر ايل و تبارتان درور بر ناموستان كه از ناموس ما دفاع ميكنيد.
زهي خيال باطل!من بارها اين سايتهاي مستجهن را ديدم و تعجب ميكردم كه ما اين همه تبليغ از علم الكترونيك و تكنيك و انفراماتيك و تيك هاي عجيب و غريب ميكنيم پس چطور اين شبكه ها در داخل ايران فعاليت ميكنند؟!
غافل از ان بودم كه دانشمندان نظامي و گمنام ما يكي از بزرگترين اسلحه ي انها صبر و حوصله است.
حالا من چطور از شما تشكر بكنم؟....نمي دانم!
چطور از شما معذرت خواهي كنم كه فكر ميكردم ضعيف هستيد ؟....نميدانم
فقط بگويم كه وجودم/زندگيم/دارايم/مال و منالم/ جوانيم/ فداي شما و مرام شما و راه شما باد.
از امروز تا روزي كه زنده هستم سلام و درود من بدرقه راهتان باد.
بي نهايت بوسه تقديم ميكنم به دست و صورتتان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام
فقط يه سوال، اين يارو دكتراي چي داره؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . اطلاعات دقیق متهمان پس از صدور احکام نهایی قضایی منتشر خواهد شد. موفق باشید.
ناشناس
|
-
|
۰۷:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
به سپاه وكاركنان آن اين اقدام انقلابي را تبريك مي گويمموفق باشيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
لعنت خدا بر افرادی که موجبات انحراف جوانان ما را فراهم میکنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
لطفا کاری بکنید که با جستجوی کلمات یا جملات از سایتهایی مثل گوگل نشه به وب لاگهای مستهجن دست پیدا کرد . واقعا خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام امام شهیدان بر سربازان گمنام آقا امام زمان ، خدا قوت یاحسین
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام.خسته نباشید.به نظر من از لحاظ نرم افزاری کار جالبی بود.ولی هم من میدونم و هم شماکه اینا همشون نیستن.چارتا دونه آدم درب و داغون نمیتونن اینهمه ویزیتور رو جمع کنن.کلی از اینا به نظر من از خارج از ایران کارشون رو انجام میدن.به نظر من مسخره است که بگیم از طرف امریکا یا جایی حمایت میشن چون تو اینترنت پر سایت خارجی سکسی هست.مگه دولتها بیکارن همه اینها رو حمایت و کنترل کنن؟این یک غریزه ست توی آدمها.حالا خیلیا این غریزه رو کنترل نمیکنن یا تشدید میکنن.شماها هم که ماشالاه همه رو سرکوب میکنید و همه رو مجرم میبینید.اینجایی که من زندگی میکنم اطرافمون پر نایت کلاب و سکس کلاب و هزار جور کوفت و زهرمار دیگست.ولی من خیلیا رو میشناسم در اطرافیانم که تا به حال پاشون هم به اینجور جاها باز نشده.چرا؟چون تربیت شون اینجوری بوده.ولی کسی را با زور نمیشه بهشتی کرد.به نظر من با بستن این یکی دوتا سایت چیزی درست نمیشه.اینترنت رو هم فیلتر کنید چیزی درست نمیشه.حتی به نظر من باید یک مکانیزمی وجود داشته باشه که جوون خودشو تخلیه کنه.الان تو ایران ما جوون شهوتی میشه،چقدر خودشو کنترل کنه؟همه که نمیتونن برن زن بگیرند یا شوهر کنن.این یک نیازه که خدا گذاشته.حتی مسجد هم دستشویی داره.اینهمه آمار تجاوز تو کشورمون رفته بالا.چرا؟چون جایی نیست که بره خودشو خالی کنه می افته به جون ناموس مردم و دیگه امنیتی نیست.تو ایران هیچ دختری جرات نمیکنه ساعت 10 شب بیاد بیرون.ولی اینجا که من زندگی میکنم هرکسی آزاده هر کاری بکنه.ولی تو همین جا اگه خواهر آدم ساعت 11 شب مجبور بشه واسه کاری بره بیرون و از کنار همین نایت کلابها رد بشه هیشکی جرات نداره بگه بالای چشمت ابرو.دولت پدرش رو در میاره.شما امنیت رو فراهم کنید و مردم رو آزاد بزارین.ایران میشه گلستان.به خداقسم با زور کسی رو ارشاد و بهشتی نمیکنن برادر من.همه که عابد و زاهد مسلمان نیستن.این رو بستین.باقی رو چیکار میکنین؟تا کی ادامه میدین؟چند تا سایت رو میتونین ببندین؟چند تا دختر و پسر رو میتونین بگیرین و زندانی کنید...اینکه به ناموس وطن اهمیت بدین واقعا مهمه و کارتون جای تقدیر داره.من خودم هم از دیدن اینکه هم وطنهام عکس سکسیشون رو در ملائ عام بذارن یا به دروغ از رابطه با محارم بگن و قبح اون رو در نظر مردم و جوونها کم کنن خجالت میکشم وحالت خوبی نداشتم ولی مطمئنم که بگیر و ببند راهش نیست.پیشاپیش احتمال میدم نظرم رو پاک کنید یا چارتا فحش و بد و بیراه بهم ببندید و یک برچسب مسخره از اینایی که رو همه میذارین رو من بچسبونید و...ولی همه تون رو واگذار میکنم به وجدانتون.فقط خواهشا یاد بگیرید نظر مخالف رو هم بشنوید
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با سلام وخسته نباشید به شما عزیزان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام...
سایت شهوت سرا یکی از بزرگترین سایت های سکسی وضد دین بود که با فعالیت شبانه روزی صدها خانواده را نابود کرده بود هزاران جوان را به مرز جنون وخودکشی رسانده بود مرزهای عفاف را از بین برده بود سکس با محارم را زیبا جلوه داد و هزاران عمل زشت وکثیف دیگر...
شما با این کار بزرگ خود که منهدم کردن این سایت ها بود وگرفتن اعضا ی اصلی ومدیران سایت بزرگترین خدمت را به کشور خود کردید
بهتر نیست که این عمل را بیشتر جلوه دهید یا بهتر نمی باشد که در یک برنامه ی ویژه با تبلیغات گسترده از متخصصانی که این کار را انجام داده اند بخواهید که روش فعالیت خود را شرح دهند یا اگر خطر ترور شدن تهدیدشان می کند صورتشان را نشان ندهید
خواهش می کنم بنویسید که چطور مدیر اصلی سایت را به ایران کشاندید همانطور که میدانید پلیس بین الملل با ایران همکاری نمی کند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
به نام خدا
دوستان سلام
اينها را بايد سينه ديوار گذاشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
به نام خدا
دوستان سلام
اينها را بايد سينه ديوار گذاشت
ناشناس
|
-
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام
با تشكر از زخماتتان
فضاي چت خيلي خراب است هركي هرچي بخواد مي نويسد وهر كاري كه مي خواهد انجام ميدهد.
آيا امكان فيلتر شدن آن اي دي هايي كه جوانان را به انحراف ميكشند وجود دارد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام
لطفاً با پخش برنامه های بیشتر در تلویزیون خانواده ها راآگاه سازید.
باتشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با سلام
و تشکر از تمامی دوستان عزیزی که در به سر انجام رسیدن این هدف متعالی کوشش نموده اند
خود من از کسانی بود که به چنین سایتهایی سر می زدم و حتی به تشویق مدیر یکی از سایتها کلیپ هایی را برای نمایش قرار می دادم ولی بعد از چند روز وقتی پشمان شدم و قصد و نیت داشتم که کلیپهای مزبور را دیلیت کنم وقتی بیشتر اونها رو از بین بردم به یکبار بنده را بن کرده و از سایت انداخت بیرون و دیگه حق ورود به سایت رو به من ندادن و همش در عذاب بودم که اون تعداد کلیپ های مونده همش در حال اضافه کردن گناهان منه که با کاری که حضرات عالی انجام دادید منو از این عذاب نجات دادید .
باز هم از همگی دوستان تشکر می کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
یک کلام : خسته نباشید ...
یک خواهش : ارتقا بیشتر فیلترینگ سایتهای مستهجن و ضد اسلام ...
یک پاداش : اجرتان با امام زمان ...
یک هدف : نظلم دید داری و آزادی اسلامی


احسان افشار - مشهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خوشحالم چندتا کثیف از رو زمین کم شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
اینها واقعا از حیوون پست ترند
ناشناس
|
Portugal
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خدا رو شکر هنوز هم چهارتا آدم دلسوز که غیرتی براشون مونده تو این کشور پیدا میشن که به داد بچه هامون برسند و نگذارندگرگها پاره پاره شان کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام و درود برشما
دیر دست بکار شدین ، ولی خوبه
باید کارتون رو به طور مستمر و شبانه روزی انجام بدین ، حتی 1 ساعت غفلت مشکلاتی رو در پی خواهد داشت
تشکر میکنم از کارتون و عزت مزید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام و درود برشما
دیر دست بکار شدین ، ولی خوبه
باید کارتون رو به طور مستمر و شبانه روزی انجام بدین ، حتی 1 ساعت غفلت مشکلاتی رو در پی خواهد داشت
تشکر میکنم از کارتون و عزت مزید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
درسته كه كارتون وظيفه بود.ولي وظيفه ي ما هم اينه كه تشكر كنيم.دم شما گرم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
چیزی برای گفتن ندارم فقط خدا پشت وپناهتون باشه نمیگم خسته نباشید چون امیدوارم این تازه شروعش باشه اجرکم عندالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
salam
hokme harkodoom az ina chie ham begid lotfan.
kheili jalebe ke ashkhasi ba tahsilate doktora va ya modir amele sherkat ham joze in adaman.!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
درود بر شما باید همه آنها اعدام بشند
تا درسی بشه برای همه. جرم آنها از عرازل و عباش سنگین تر است پس اعدام برای آنها کم است.
یک سوال داشتم چرا شما نظارتی بر فروشگاه های اینترنتی که با پست قرارداد دارند نمی کنید این فروشگاه اغلب فیلمهای غیر سانسور شده می فروشند؟ پاسخ دهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
درود بر شما باید همه آنها اعدام بشند
تا درسی بشه برای همه. جرم آنها از عرازل و عباش سنگین تر است پس اعدام برای آنها کم است.
یک سوال داشتم چرا شما نظارتی بر فروشگاه های اینترنتی که با پست قرارداد دارند نمی کنید این فروشگاه اغلب فیلمهای غیر سانسور شده می فروشند؟ پاسخ دهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
ضمن تشکر و قدردانی صمیمانه از اقدامات صورت گرفته در زمینه انهدام سایت های غیر اخلاقی امیدوارم این حرکت همچنان ادامه داشته باشد. هرچند خیلی زودتر از اینها زنگ خطرها به صدا در آمده بودند اما همین که به هر حال اقدامی صورت پذیرفت خود جای بسی امید است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
واعدوا لهم ما استطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عدو الله و عدوکن و آخرین من دونهم لا تعلمونهم الله یعلمهم و ما تنفقوا من شئ فی سبیل الله یوف الیکم و انتم لا تظلمون.
سوره مبارکه انفال آیه شریفه 60
یا علی مدد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
به نام خداوند بی همتا
من فکر کنم اعدام حداقل مجازاتشان باشد. به هیچ وجه نباید بخشیده شوند. تا دیگر کسی جرات نکند که به تاسیس این سایت ها دست بزند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با سلام
عضو فعال بسیج ادارات در اصفهان هستم جهت همکاری ریشه کنی فساد در فضای سایبر اعلام هر گونه آمادگی میکنم -
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
اینا فقط شاخ وبرگن ما با کارای غلطمون طی سالیان گذشته باعث شدیم یه درخت قطور از فساد به وجود بیاد با قطع چند تا شاخه فکر نکنم چیزی در اصل قضیه تغییری بکنه اشکال کار جای دیگس.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
- تاریخ در خود افرادی را که با استفاده از ابزارهای روز به مبازره با شئونات اخلاقی و رواج فساد و بی بند و باری مشغول بودند کم ندیده است و نشان داده است که حتی در صورت ناتوان بودن برخی برای جلو گیری از آنان ،این افراد در نهایت به دست خود نابود شده اند . مسئله اصلی این است که تاثیران مخرب این موارد تا سالها و نسلها در وجود یک اجتماع باقی می ماند.
-تلاش بی وقفه برادران سپاه و اطلاعات قابل ستایش است .چرا که تنها با نیت رضای خدا و نه برای نمایاندن نام خود و ترفیع شغلی و موارد دیگری که بعضی افراد عنوان می کنند، از حق تعالی مدد گرفته و سرفراز شده اند.
-برخی از دوستان گفتند که آیا با بستن این چند سایت کار درست می شود؟درحالی که سایت های خارجی وجود دارند.
-بد نیست که این دوستان به آمار بازدید کننده میلیونی این سایتها توجه کنند اون وقت نمیگن که این کار کمی هست.
- مسئله بعدی کافی نبودن اطلاعات جوانان از آینده شوم سرو کار داشتن با این سایت هاست. درصد بالایی از جوانان ابتدا به عنوان سرگرمی و چرخ زدن در اینترنت با این سایتها آشنا می شوند. اگر شرکت های ارائه کننده خدمات اتصال به اینترنت در بالای صفحات سایتها کنار تبلیغات خود فهرستی از سایتهای علمی اخلاقی ادبی اجتماعی طنز و... درج می کردند،شاید این آمار بازدید کننده از این سایتها کمتر می شد.
-انتشار و نشاندن مواردی که رابطه مستقیم با امنیت اجتماعی مردم یک کشور دارد وظیفه تمام رسانه های آن کشور از قبیل صدا سیما روزنامه دنیای مجازی و ... می باشد .اگرچه شاید فعالیت برخی سازمانها مرتبط با برخی از سازمانهای دیگر نباشد و یا مثلا روزنامه ها در انتشار اخبار حزب هایشان با یکدیگر اختلاف داشته باشند ولی در امر حفاظت از کیان ملی همه با هم موافقند و تمام این سازمانها باید جدا از فعالیت روزانه خود بخشی را به انتشار این موارد اختصاص دهند.
-بالا بردن سطح اطلاعات یک جامعه وظیفه خود اوست و بنا به اشاره قرآن خداوند تنا ملتی را یاری می کند وآنان را تغییر می دهد که خود آنها در ایجاد این تغییر قدم بردارند.به تمام دوستان و هموطنان خودم توصیه می کنم که کمی مطالعات خودشونو در زمانهای بیکاری با کتاب و یا از طریق وسایل دیگر مانند اینترنت و موبایل بالا ببرند و حداقل خاطرات جاسوسانی مانند مستر همفر مطالعه کنند تا متوجه استعمار این روبای پیر شوند.
-از برادران مسئول این سایت هم تشکر می کنم که با زبانی آرام و دور از تعصب بیجا به نظرات دیگران حتی با وجود مغرض بودن برخی، پاسخ می دهند. مطمئن هستم که اگر روزی برادران سپاهی دست یاری بخواهند صدها هزار برابر افرادی که از این سایها جانبداری می کنند و با کار این برادران مخالفند، لبیک می گویند.
-پس همه با هم برای حفظ ارزشهای دینی و تاریخی خود بلند می گوییم : لبیک
"والسلام علی من التبع الهدی"
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خدا قوت دست شما درد نكنه اين كثافتا عامل فساد بودند بازم ميگم خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
آقا دست تون درد نکنه که این شبکه فساد رو منهدم کردید، خدا از شما راضی باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
اینها جناتکاران وطن فروشی هستند که حق آنها مردن است اما نه اعدام مرگ تدریجی نمنم مثل سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
گل کاشتید روی همه مدعیان را کم کردید.خسته نباشيد
زبانم الکن است فقط میتوانم بگویم اجرتان با خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خدایا تو را به فرق شکافته مولا علی ای خدا ظهور مهدی فاطمه را تعجیل بفرما. ای مهدی جان العجل.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام.من به شدت پیگیر این پرژه یعنی پرژه گرداب هستم.دیشب در برنامه شوک گفته شد که 50 تن از مدیران این سایتها دستگیر شدن وبعد هم گفتن که 25 نفرشون با گذاشتن وثیقه سنگین آزاد شدن.سوال من اینه که چه وثیقه ای به سنگینیه کار اونها وجود داره؟چرا اون 25 نفر آزاد شدن؟من احساس میکنم شدت برخورد با ابن عناصر خرابکار به شدت ضعیفه.خواهشا نگذارید این کار عظیم با عملکرد ضعیف قوه قضاییه خراب بشه.لطفا به سوال من پاسخ بدید.
پاسخ ها
سیمین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۳
دقیقا با گفته شما که با وثیقه آزاد شدند موافقم نباید این اتفاق می افتاد چون یکی از ارازل مضلین یک که در سال 87 با وثیقه آزاد شد در سال 89 با پنهان کردن موضوع با دختری بیگناه عقد و بعد از 23 روز دستگیر شد الان دختر بیچاره 9 ماه است علاف جدا شدن ازین حرومزاده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
کاری که شما انجام می دهید نوع تازه از جهاد برای خدا ضد کفار است
ناشناس
|
-
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام.خسته نباشید.بی نهایت ممنونم از شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
برنامه شوک بسیارآموزنده و خوب بود.به خصوص برنامه شیطان پرستان.برنامه کرک و این برنامه هم خوب بود. ممنون از زحماتتون .من داشتم توی مرداب فرو میرفتم.یعنی رفته بودم اما برنامه هاتون کمکم کرد تا باهاش بجنگم و خودمو بیرون بکشم.البته این خدا بود که اصلا خواست من این برنامه رو ببینم و کمک کرد تا آدم شم.
اما پیشگیری بهتر از درمان است.جلوی ضرر را هر جا بگیری سود است.

خدا قوت
یا علی
ناشناس
|
Portugal
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
این افراد یادشون رفته به کجا تعلق دارن اونا فراموش کردن که با نشون دادن هر عکسی انگار دارن عکسایه ناموس {خواهر و مادر} خودشونو نشون میدن آخه ما کی باید تکون بخوریم منجی ما کسی نیست جز خودمون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
اگه در سایت فروم froum ایجاد کنید خیلی عالی میشه حداقل اینجا ثبت نام کنیم !
زودتر نسل این افرادو منقرض کنیم!
دوستاران شما هکران کلاه سفید!
ناشناس
|
-
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
واقعا کولاک کردید , آفرین برشما.
با اینکه اینها ناموس مردم را به بازیچه گرفنه اند بازهم چهره شان را کامل نشان نمی دهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خداوند پشت و پناهتان و موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
اعدام براي اينطور افراد كمه . اينا رو بايد توي قفس كرد و دور شهر دور بدن تا مردم به اونها سنگ بزنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
mer30o0o0
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
به نظر من باید از جوانان برای پیدا کردن اعضا استفاده کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خدارو شکر که ما سپاه پاسداران رو داریم وگرنه اگه دست نیرو انتظامی بود حالا حالا ها باید ...........
امیدوارم سپاه تو مسئله جلوگیری از مواد مخدر جلو بیاد و حال این گردن کلفتهای مواد مخدر رو بگیره
با تشکر از اینجا دست تمام این دوستانی که این حرومزاده ها رو گرفتن می بوسیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام . خسته نباشيد داره کارتون . چون اگه هزار تا هدف داشته باشيد والاترينش رضاي خداست . من يه بار کامنت گذاشتم ولي حذفش کردين . يه سئوال ازتون داشتم . من تا حدودي از قابليتهاي سپاه پاسداران در زمينه فن آور اطلاعات خبر داشتم ولي با شنيدن اين خبر خوشحالم که کم کم فعاليتهاتون داره به روز ميشه . واقعا دليل اينکه تمامي سايتهاي مستهجن منهدم شده به سايت گرداب ريدايرکت ميشه جداي از آگاهي مردم از فعاليتهاي شما چيه ؟؟؟ ايجادفضاي رعب و وحشت در بين کاربراي اينترنت ؟؟؟ که يه وقت شيطون نره تو جلدشون برن سراغ اين سايتاي مبتذل ؟؟؟ يادش بخير اوايل فعاليت مراکز ارائه دهنده خدمات اينترنت در ايران دکتر جلالي تو برنامه شبکه تهران راجع به لازمه فرهنگ سازي در زمينه استفاده از اينترنت صحبت ميکرد . ول الان بعد از چند سال اينترنت چه دستاوردهاي جالبي داشته براي جووناي اين کشور که دنيا به توانائيهاشون ايمان دارن ... اگه من توفيق همکاري با اين مجموعه رو مي داشتم جمعي از کارشناسان و متخصصان جامعه شناس رو براي تحليل نظرات مردم در کامنهايي که اينجا گذاشتن رو جمع مي کردم و بعد نتيجه اين بررسي هاي کارشناسان رو مثل همين برنامه هايي که براي معرفي شبکه هاي مضلين ساختيد به اطلاع مردم ميرسوندم . اين فن آوري هم ميتونه باعث پيشرفت يک کشور بشه هم ميتونه ......... اجرکم عندا... ( مقدم)‌
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
مشاهده برنامه شوک که دیشب از شبکه سه پخش شد، شوک بزرگی وارد کرد! نمی دانیم که به عمق بحران فرهنگی اجتماعی کنونی کشور گریه کنیم یا به حماقت به اصطلاح کارشناسان و دست اندرکاران مقابله با چنین بحرانی؟!
نمی دانیم این روحانی محترمی که کارشناس این برنامه بود، تا چه حد در فضای کنونی جامعه تنفس می کند؟ آیا ایشان می داند که توصیه اش به خانواده ها که باید حتماً در خانه خود یک رساله توضیح المسائل داشته باشند، در چنین برنامه ای شبیه ماهی گرفتن از آب گل آلود بود؟ آیا این حجة الاسلام و المسلمین، متوجه بود که لحن سخنانش مایه مضحکه و تمسخر بود؟ و آیا اهالی "شوک" و "گرداب" می دانند که اقداماتشان به افزایش بحران روانی و فرهنگی جامعه و دامن زدن به آتش کنونی منجر خواهد شد؟
شما حضرات تا چه حد قادرید صداقت خود را ثابت کنید و نشان دهید که تنها دغدغه شمانجات خانواده ها از بحران ابتذال است و هیچ انگیزه سیاسی در کار نیست؟ اتفاقاً برنامه دیشب شوک، گمانه زنی های پیشین درباره اهداف سیاسی اقدامات اخیر را افزایش داد. هیچ کس منکر بحران روانی و فرهنگی کنونی جامعه ایران نیست. اما با بستن چند سایت، محدود کردن وبلاگ ها، دستگیری چند عامل دست چندم و اقدامات نخ نماشده دیگر نمی توان روند ناهنجار و ناپسند کنونی را کنترل کرد. گیریم که اینترنت را محدود کردید، با گوشی های موبایل و سی دی ها چه می کنید؟
کاش به جای "گرداب" و "شوک" و "گشت ارشاد" و ... به بخش های مهم تر قضیه هم می پرداختید! متهم ردیف اول این بحران، مدیران و سیاست گذاران فرهنگی و همه تأثیرگذاران بر فرهنگ و اخلاقیات جامعه اند که با عملکرد خود، ما را به اینجا رسانده اند. شما را به خدا یک بار هم که شده به علت بپردازید نه به معلول!
ناشناس
|
-
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
فقط تشکر
ناشناس
|
-
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
خدا لعنتشون کنه اینا بودند که برادر و خواهر های مارا خراب کردند . الهی خدا ازشون نگذره نامردا اسلام را داشتن نابود میکرند ولی خدارا شکر که با تلاش های شما اینها دستگیر شدند حتما حال گیری توپی کردید از آمریکای نامرد قدرت خودمونو نشون دادیم براتون آرزوی موفقیت میکنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
راستش تقریبا یک سال و نیم پیش بود که با این سایت ها آشنا شدم...بعد از مدتی استفاده از این سایت ها مخصوصا همین شهوت سرا یک روز که به شهوت سرا مراجعه کردم دیدم که بجای یک سایت مستهجن، بزرگ نوشته شده "ان الله یحب التوابین ....دوستان ما رفتیم شما هم توبه کنید که خدا توبه کاران را دوست دارد...مدیر سایت" دقیقا همین کار رو بیاکلیپ انجام داد.من گفتم اینا که مدیرن توبه کردن من هم توبه می کنم...واقعا این کارشون منو به خودم آورد....سوال من اینه که آیا این کار هم توسط شما انجام شد یا توسط خود مدیران سایت انجام شده بود ؟یعنی شما مدیران رو مجاب نمودید که این کار را انجام بدهند تا تاثیر روانی بیشتری بر کاربران داشته باشد؟ ممنون از شما
-----------------------------------------------
پاسخ:دوست عزیز،شرایط توبه مشخص است،یکی از شرایط توبه جبران مافات و قصد جهت عدم بازگشت است،همچنین توبه جایی قبول است که حقوق دیگران زیر پا گذاشته نشده باشد یا رضایت آنها جلب شده باشه جرایم سایت مذکور بین شخص و خدا نبوده است و توبه شخصی در اینجا پذیرفته نیست سایت مذکور دقیقا بعد از اعلام خبر تصویب لایحه تشدید مجازات کسانی که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز می کنند صرفا به تغییر صفحه اصلی خود اقدام کرد و نه تنها دیتابیس خود را از بین نبرد بلکه صرفا بقصد فرار از مجازات این اقدام را انجام داد و موضوع هیچ ارتباطی با توبه و پشیمانی از جرم ندارد تحقیقات فعلی بیانگر آن است که مسئولان سایت شهوت سرا این اقدام را بعنوان اقدام موقتی انجام داده بودند و قصد داشتند در آینده سایت را مجددا راه اندازی نمایند که مستندات در پرونده این متهمان موجود می باشد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
راستی اون دوستمون که گفته بودن انسان جایز الخطاست باید بگم که این غلطه چون انسان ممکن الخطاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
سلام خسته نباشيد ولي تادلتون بخواد ازاين سايتهاي غير اخلاقي ايراني وخارجي هست با اونا ميخواهيد چي كاركنيد متاسفانه دير شروع كرديد ادامه بديد.............
ناشناس
|
-
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
ایول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
اعدام فقط اعدام اونم تو ملع عام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با سلام
يك سوال داشتم اين مضلين كه شما معرفي كرديد چرا چهره اين مفسدالدين في الارض را پوشانيده اي چرا چهره اين افراد نابكار را سانسور مي كنيد ؟
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
با تشکر فراوان از تلاش شما
واقعا نسل بعدی چه می شود ؟ هوست آن ها در حال نابودی است و بی مسئولیت در کنار آن بوده ایم .
واقعا بعضی مطالب لرزه بر بدن می افکند مواردی مانند رابطه نامشروع با محارم یا ضربدری را چگونه می توان در فرهنگ ایرانی جای داد . با ور کنید حیوانان مانند گربه !!!! از این افراد با شرف تر هستند که این گونه براردان و خواهران و فرزندان ما را نابود می کنند
همین جا از خدا می خواهم که شما که در تلاش بودید و این سایت ها را نابود کردید آرزوی دنیوی شما را برآورده کند و اخرت شما گلباران شود .
بازهم ممنونم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
من ازبرنامه فیلترشکنی استفاده می کنم که شمارو به ای پی چین متصل میکنه لطفا یه کاری کنید که نشه ازاین برنامه استفاده کرد باتشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
شرمندگی داره از ما که دم از ازادی میزنیم اگر این چیزها بد است خودمون نباید نزدیک بشیم نه اینکه ازادی را سلب کرده نظرات و کارهای دیگران را داوری کنیم متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
موندم اون ابلهی که دکترا داره چقدر ول بوده که این کارا را میکرده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
agar sepah nabod keshvar ham nabod
iino motmaeen ba shid .dametonam garm.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۸
چرا بجای گرفتن بدبختهائی مثل اینها فکری برای سایتهای کلاهبردار نمیکنید
وچرا نباید جائی برای بررسی صحت و و سلامتی گفته های فروشگاههای اینترنتی بخصوص ایرانی وجود داشته باشه
مثلا به این سایت .........و قیمتهاش و نحوه پرداختش مراجعه کنید
درسته که از سرور ایرانیه اما واقعا بیشتر قیمتهائی غیر معقول و شبیه کلاهبرداری داره
خیلی از وبسایتهای خارجی رو میشه چک کرد اما ایرانی نه و کلا جائی برا مراجعه وجود نداره

کمی دور اندیش باشید این بازیخا فایده نداره یک کم از ته دل به فکر مردم باشید بجای تصور دشمن فرضی و خیالی
اگر شما مدم چزیز رو تکرار کنید اون بری شما تبدیل به یک حقیقت و اصل میشه بدون هیچ دلیل و سندی
نتیجش شده گرفتاری چارتا جوون و ادم ساده بخاطر طرز تفکرات شما و طرز تفکرات اونا

کمی بفکر باشید اینقدر طبل شیپور راه نیندازید گرفتن اینها کار شاقی نیست
و اتهاماتی هم که دادید مسلما مملو از اغراق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
بهترین کار رو کردید واقعا از شما مچکرم چون من یک دخترم و باید توی اینترنت یک محیط خوب و عاری از هرگونه پستی داشته باشم بازم ممنون
راستی هرکدوم از اونارو توی یه شهری اعدام کنید تا برای همه درس عبرت بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
خدا رحم کرد که از عقوبت عمل میترسیدم ، وگرنه 100 بار وسوسه شده بودم همچین سایتهایی بزنم ، ولی گفتم یک کسی گمراه بشه اون دنیا جواب چی بدم !؟
حالا اینا رو گرفتن ! ولی واقعا عرضه کننده رو باید گرفت یا باید تقاضا رو کنترل کرد ؟
جامعه ما از نظر جنسی خیلی تشنه است ! سن ازدواج را که پایین نمی آورند ، ازدواج موقت را که رواج نمیدهند ، همجنس بازی و ارتباط با محارم و خودارضایی و ... هم که در شرع حرام است ! جوان با این همه نیاز جنسی چه کند ؟
راه را که ببندند از بیراهه بیرون میزند دیگر !
مقصر تک تک ما هستیم و مسئولین هم باید جوابگو باشند در درگاه الهی
خدا لعنت کند آنکه ازدواج موقت را حرام دانست و باعث این همه زنا شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
واقعا از بعد فنی این قضیه خیلی خوشحالم که بچه های سپاه توانستن به این خوبی پاسخ این مزدوران وطن فروش رو بدن.کاش من هم دانش مقابله بااین گونه اقدامات را داشتم تابه شماووطن عزیزمان کمک میکردم.خدایاور همه شمادوستان نخبه سپاهی باشد . انشاا... .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
تو رو خدا فقط بگین چه جوری اینا رو پیدا کردید بعدش گرفتید خیلی واسم جالبه آخه چه جوری رد یارو رو تو کانادا زدید
در هر حال کارتون ایول داره اینم خودکفایی در زمینه فن آوری اطلاعات
یاعلی
ناشناس
|
-
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
این میکروبهای جامعه رو باید تو آتیش بسوزونیم نه اینکه اعدامشون کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
فقط ميتونم بگم خداقوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
این جونور هایی که نشون دادین فقط قیافه اشون به آدمیزاد رفته . امیدوارم رافت اسلامی شامل حال این درندگان نشه.
ترحم بر پلنگ تیز دندان - ستمکاری بود بر گوسفندان
ناشناس
|
Finland
|
۰۴:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
با سلام وخسته نباشید..از اینکه این کار سپاه کم از 8ذسال دفاع مقدس نداشت شکی نیست ولی اگر دادگاه حکم ضعیفی به این دشمنان از صدام بدتر بدهد عملا جوانان را به این جرائم تشویق میکند ...درود خدا بر شما باد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
خدا نگهدارشماباد ،دستتان درد نکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
به نام خدا ازهوشیاری نیروهای اطلاعات خیلی متشکرم وخداوند به شمادرراه حفظ دین وشریعت علوی کمک کند به نظرمن تمامی این افراد یک عده افراد بی دین بی ناموس بی غیرت هستند وتنها علاج وسر بهراه شدنشان مرگ آنان میباشد باتشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
سلام خدا قوت
روزگاري جوانان نازنين و غيور ما در مقابل بمب و تانك و تير دشمنان پاره پاره مشدن تا كسي نگاه چپ به اين مملكت نكند. اما امروز دشمن جور ديگري مبارزه ميكند پس مومنان و متخصصان ايراني بايد مشت محكمي بر دهانشان بكوبيم. حتما ما از نسل همت ها و باكري ها هستيم. يا حسين
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
خدا قوت. دستتون درد نکنه. امیدوارم ادامه داشته باشه.
چرا از همکاری مردم با دادگستری استفاده نمی کنید؟؟
شما میتوانید ابتدا مشخصات کسانی که دوست دارند همکاری کنند را دریافت، سپس سوابق آنان را بررسی و نهایتاً از همکاری آنان استفاده نمایید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
فوق العاده بود - دست تمام كساني كه در دستگيري اين افراد نقش داشتند درد نكنه و انشاء الله كه خدا دستمزدشان را بدهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
سلام من در ابتدا باید تقدیر کنم از سپاه و اطلاعات بخاطر زحمات شبانه روزیشون و این که مملکت را از لوث وجود اشرار پاک می کنن
و یه صحبتی با دوستانی داشتم که این چنین بد این افراد رو می کوبن در این که کار این افراد بد بوده اصلا شکی نیست و این که باید بنحو مقتضی بر اساس قوانین و شرع مقدس اسلام مجازات بشن
اما مسئله اینه که فقط اونها مقصر نیستند آیا سه میلیون دانلود کلیپ یا 300 هزار عضو هم کار اونهاست ما باید بخودمون بیام و ببینم به کجا داریم میریم حضرت عیسی می فرمایید کسانی می توانند در مجازات مجرم شرکت کنند که خود جرمی مرتکب نشده باشند ایا با دیدن این افراد نباید بخودمون بیام و بترسیم از فردا که در مقابل اعمالمون قرار میگیرم ان شاء الله که این مورد باعث بشه کمی بیشتر بکارمون فکر کنیم
شیطان همیشه هست ما باید خودمون رو حفظ کنیم
در پایان با از هم تشکر می کنم از نیروهای سپاه و اطلاعات که با تلاش شبانه روزی جامعه را به محیطی امن تبدیل می کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
خيلي خرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
قربونتون برم خسته نباشید یه فکری به حال سایت های yahoo 360 بکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
دمتون كرم( فقط همين)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
سلام.وقت بخیر.واقعاخسته نباشید. خیلی خوشحالم از اینکه علاوه براین آدم های بدجنس و بی هویت؛امثال شماها هم در ایران عزیزمون وجود داره . همیشه موفق باشید.
فقط میتونم همینو بگم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
این آشغال ها رو از بین ببرید.
ناشناس
|
-
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
درود خدا بر سربازان گمنام امام زمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
این که اینا ایرونی بودند اشک آدم رو در میاره. امیدوارم بتونیم به یک جامعه سالم برسیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
من و تمامی همکارانم از شما فراوان فراوان سپاس را داریم و ما مفتخریم که کسانی چون شما حافظان دین و اسوه ی اسلامی هستید . کارتان درست ، دستتان مبارک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
با سلام
ان حزب الشيطان هم الخاسرون
همه را اعدام کنيد
ناشناس
|
-
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
سلام
ابتدا بايد به دوستاني که مرتب سوال مي کنند چرا اسم واقعي افراد و تصوير انها پخش نمي شود بگويم بايد تا حکم دادگاه صبر کنيد.
1- چرا منتظر شديد تعداد کاربران سايت 300000 شود آيا مثلا زماني که 50000 بود نمي توانستيد اين سايت هاي را منهدم(!) کنيد که درس عبرتي شود تا مثلا 90و اندي سايت از پس چند سايت بيرون نزند؟ آيا خود را گناهکار نمي دانيد که اينقدر در راه خير استخاره و تامل کرديد. ايا به کاري که با اين همه تأخير انجام داده ايد افتخار مي کنيد؟ (مثل اين کار همچون تلاش براي تصفيه رودخانه ايست که سال ها با ضايعات بيمارستاني پر شده در صورتي که مي شد از ابتدا ....) يعني اين توانايي در سال 82 يا 83 يا 84 وجود نداشت!!!!! پس از آلوده شدن با اختيار يا بي اختيار اين تعداد بيشمار؟
2- به فرض شما مطلع شديد که سازمان .... به همراه شرکت .... از کشور هاي ..... و ...... پيگير و پشتيبان اين قبيل سايت ها بوده اند آيا مي خواهيد مقابل به مثل کنيد ? يا اينکه به آنها بگوييد ما فهميديم شما بوديد! و يا انيکه سازمان آنها را فيزيکي منهدم کنيد؟ (با توجه به محبت جهاني نسبت به ايران)
3- قاعدتا عمده اين اعضا مفسد في الارض شناخته شده و حکمشان بنا بر قانون ..... ، سال .....، ...... است آيا براي جوانان با سن پايين (19، 18 و يا پايين تر) که احتمالا از قبح اعمالشان با خبر نبودند (با توجه به کاهش چشمگير شعور نسبت به سن در 15 سال اخير) تخفيفي قائل خواهيد شد. (هرکسي در زندگي خود اشتباه مي کند.)
4- آيا از اطلاعات کاربران به دست آمده در اين سايت ها منظور همان 300000 تا هست بر عليه آنها استفاده مي کنيد البته مي دانم که کار راحتي نيست (اما کاملا شدنی است) اما کلا براي من جالب است مثلا آيا آنها ممکن است که کاربراني که اطلاعات صريح در پروفايل هاي کاربري خود ارائه کرده اند به عنوان مثال ممنوع الخروج شوند يا منع از دانشگاه رفتن يا فعالیت آنها توسط گروه های مشخص (....) پیگیری شود (این پیگیری ها تا چه حدی است؟) یا ....
5- آيا اسم اين کار امر به معروف و نهي از منکر است يا جبر به معروف و منع از منکر؟
6- از جمله فعاليت هاي عظيم سپاه پاسداران در اينترنت در زمينه فرهنگ سازي آيا در سطح سايت هايي که نام برده شده وجود دارد در صورت وجود نام ببريد. (با کمال میل نهایت تبلیغات را به صورت رایگان برای این سایت ها انجام می دهم.)
7- نظر شخصي من اين است که نفس اينگونه کارها نتيجه اي بهتر از گشت ارشاد نخواهد داشت (هرچند مقطعي جواب مي دهد اما ...)
8- آیا تمامی افراد دستگیر شده تبعه ایران بوده اند (در ایران به دنیا آمده اند)؟
9- آیا فرد خارجی در میان دستگیر شدگان وجود دارد (از چه کشوری، آیا سفارت کشور مورد نظر مطلع است)؟
10- آیا در حین دستگیری کسی کشته شده است؟ چند نفر؟
11- آیا من نوعی حق دارم در صورت مشاهده هرگونه اشکال در هریک سازمان ها و ارگان های دولتی و یا نظامی در سطوح پایین یا بالا در صورتی که در نص صریح اسلام(قرآن) به اقدام با تمام قوا دستور داده در صورت عدم بازرسی و یا اقدام حکومتی بر علیه جرائم مورد نظر با حداکثر قدرت اعمال قدرت نمایم. (تکنیک شما خیلی خوب است "sybesyic" حال آنکه با کمی دقت می توان قانونی نیز جلوه داد).
12- برنامه آتی سپاه چیست؟
با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
اگه انسان از حیا بیفته این کار ها براش معنی نداره اگه من قاضی بودم عدام مشون میکردم تا تو اون دنیا به عذابشون برسن
ممنون یه غریبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
با سلام و سپاس بی پایان
از روزی که اقدامات برادران سپاه پاسداران در زمینه از بین بردن سایتهای مستهجن را دیدم تا بحال هر وقت نماز میخوانم و میگویم" اهدنا صراط المستقیم صراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیهم والضالین" متوجه میشوم که این برادران مخلص دقیقاً به اجابت شدن این درخواست بنده از خدایش کمک نموده اند . خداوند به شما اجر ابدی عطا فرماید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
درود بر شما و آفرين به غيرتتان. خيلي دير شروع كرديد. ولي تا اينجا هم كار بزرگي كرديد. تازه احساس امنيت مي كنم. درود خدا بر شما. خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
بابا دمتون گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
ای ول ای ول داداش مجید ای ول
خدا رو شکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
ای ول ای ول داداش مجید ای ول
خدا رو شکر
ناشناس
|
-
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
براستی که دست دولت درد نکنه.خداقوت.
ازبرادران کرد نشین:
دستو و وچاویان خوش بی.
ناشناس
|
Kuwait
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
السلام علينا و علي عباد الله الصالحين
هر كس بايد مواظب رفتار و عمال خودش باشه بايد مشكلو ريشه يابي كرد.
چرا جونا سراغ اين سايتا مي‌‌رن. تا سايتي مشتري نداشته باشه پيشرفت نمي‌كنه و البته ما عادت كرديم هرجا گند زديم اگه نتونستيم درستش كنيم دنبال مقصرش جاي ديگه بگرديم.(حكايت ملا و انگشترش كه تو تاريكي گمش مي‌كنه تو روشنايي دنبالش مي‌گرده)
يك زماني ويدئو ها رو جمع مي‌كردن، يك زماني ماهواره، حالا مديران سايت رو جمع مي‌كنن. اما چرا جونا دنبال اين كارن.
جوابشو من مي‌دم.
چون سرگرمي خوبي ندارن.
چون كار ندارن
چون نمي‌تونن ازدواج كنن.
چون و چون و....
پس بجاي گرفتن ضالين، كاري كنن كه كسي دنبال ضالين نره. شما كه نمي‌تونين تمام ضالين رو بگيرين، محاكمه كنين و مجازات كنين.
آخرش صراط مستقيم رو هموار كنين.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
خدا خیرتون بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
با سلام
میخواستم بپرسم چرا نظرات اینجانب در سایت دیده نمیشود؟
ناشناس
|
-
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
دستتون درد نکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
ای ول سپاه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
با سلام..
خداوکیلی اینای که عکسشون رو گذاشتین اینجا کدومشون شبیه آدم هستند..یه مشت حیوون پست...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
گر پرده ززخ باز نماید مهدی.
از خلق جهان دل برباید مهدی.
خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
آیا ما هم در معرفی وبلاگ ها و سایت های مذکور می توانیم کمکی کنیم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
عالي بود ....... فرم ثبت همكاري رو حتما پر مي كنم . يا علي ....
ناشناس
|
Kuwait
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
با سلام و عرض خسته نباشید.من شنیده بودم که مدیر سایت ...... توبه کرده و تو سایتش از تمامی افراد عذر خواهی کرده و دامنشو برای فروش گذاشته.پس چرا دستگیرشون کردین شما.لطفا پاسخ دهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
سلام.
من به طور کاملا اتفاقی وارد سایت گرداب شدم.راستش رو بخواین آیه ای که تو صفحه اول سایت بود من رو خیلی تحت تاثیر قرار داد.
خیلی دلم میخواد که منم کنار شما بودم و میتونستم پوزه این خائن های وطن فروش رو به خاک بمالونم.
واقعا خسته نباشید.
ایوالله.دمتون گرم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۲۹
با تشکر از اقدام خوبتان
لطفان این اقدام را با گسترش بیشتر ادامه دهید و مجرمان را به اشد مجازات برسانید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
ان شالله ذليل شن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
انشا الله همیشه خداوند نگهبان انسان های سالم و صالح باشد و هر چه بیشتر انسان های پاک زیادتر شوند
و خداوند پشت و پناه آنهایی باشد که این انسان های شیطان را به همه می شناسانند
و زنان ایرانی ما خود را شبیه کشورهای دیگر نکنند یعنی اینکه اگر حجاب دارند آرایش را در خانه انجام دهند و با آرایش و لباس زیبا و زینت از خانه بیرون نیایند و مواظب فرزندان خود باشند و حرف های زشت و حرکات بد در جلوی چشمان فرزندان خود انجام ندهند و همیشه به یاد مرگ باشند
به امید روزی که جامعه ای پاک داشته باشیم و زمان ظهور امام زمان (ع) قلب پاک ایشان را شاد کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
با سلام
اول ممکنه اصلا هیچ اعتقاد مذهبی نداشته باشیم
اما چیزی که هست همه آدمها مرز بین فطرت انسانی و بشریت رو با توحش و دور شدن از اصالت انسانی می فهمن مگر اینکه احمق باشن...
دوم من فکر نکنم هیچ عقیده و مکتب فکری و سیاسی یا علمی و ... اینجور به ریشه بشریت زدن رو تایید کنه...
سوم بد بختی هم اینجاست که دشمنمون خیلی از لحاظ فکری و ایده قویه اما ما جوونها و امثال من حتی سعی نمی کنیم با خیلی واقعیتها روبرو بشیم...
چهارم مسائل جنسی برای یه جوون خیلی پیچیده اند البته در عین سادگی... و اینکه بخاطر خیلی موانع و مشکلات مسئله کار و پی بند اون ازدواج خیلی سخت شده در حالی که خیلی از ما جوونها پاشنه آشیل مون شده مسائل جنسی و چون نه فضای بیرون قابل اعتماده و نه فضای خانواده به علت شرم و حیا آماده نشده تا در مورد این مسائل صحبت بشه اولین جایی که ظاهرا اعتماد بیشتری رو میتونه برای امثال من رقم بزنه اینترنت هست...
پنجم صرف جالب بودن مسائل مستهجن نیست همیشه برای من و همسالان من رفتن دنبال هنجارشکنی ها میتونه یه تجربه جدید باشه...بله زنا با محارم خیلی خیلی چندش آوره همه میدونن هیچکس هم نمیره با خواهر و مادر خودش این کار رو بکنه اما وقتی من میام این هنجار شکنی و یا شاید این ارزش کشی رو می بینم دنبالش می رم ببینم چه مسائلی پشت پرده این نزدیکی با محارم هست اگر چه باز هم در دنیای من و در حضور خواهر من این عمل چندش آورترین عمل دنیا باشه...
ششم اینکه کاش بفهمونیم اسلام پیچیده و سخت نیست فیزیک و ایکس و ایگریگ نیست این همه دنگ و فنگ نداره و اینکه اگه توجه کنیم از دین زرتشت هم راحت تره اگر دین زرتشت میگه گفتار نیک کردار نیک و پندار نیک سه اصل اساسین اما اسلام به گفتار و کردار نیک کار داره هیچکس رو توی اسلام اگر پندارش تا زمانی که به فعلیت نرسونده نیک نباشه نه خطایی هست و نه خرده ای
و در آخر تشکر می کنم از همگی شما که برای حفظ این سرزمین از آفات عجیب و غریب امروزی تلاش شبانه روزی به خرج میدید.
به امید ظهور منجی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
یه پیشنهاد کوچیک داشتم ...
اگه تو سایتتون یه آهنگی بذارید که آدم رو به فکر فرو ببره خیلی بهتر میشه مثل آهنگ علیرضا عصار که درباره ی وطن خوندن تو آلبوم ای عاشقان
موفق باشید ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
سلام به دوستان
در ابتدا بايد از تلاش دوستان سپاه و اطلاعات قدير و تشكر كنم. خيلي وقت بود مي ديدم چنين سايتهايي در اينترنت فعاليت مي كنند و توجهي به آنها نمي شود. اميد است با رفع مشكلات جوانان و فرهنگ سازي مناسب در كنار اين فعاليتهاي پيشگيرانه جامعه اي سالم بسازيم.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
agha onaye ke kharej az keshvaran va in sitaro az kharej edare mikardma onaro chejuri dats gir kardan mage mishe taraf amricast hende ya harjaye dige hala chejuri peydashun kardan chejuri dastgir kardan aslan chejuri avordnaehsun iran momkene taraf irani bashe vali pasport va hamchize digast male on keshvar bashe alaki nemsieh dats gir kard badesham in site doroste fasede va bade ino ghabul daram ma sitaye khareji be zabanye dige az in bad taram daraim vali intent ye jaye azade harkesi mitune ye estefadeye azash bokone yani mardome ma ingahd farahangeshun paeene inaghd bi savadan ke be hamin asuni gerftar mishan zendegishun kharb mishe dini ke mohkam jameye ke mohkame ba in sita in chiza kharb nemishe az ham nemipashe agnena ta hala khilia z kehsvaraye dige ta hala z ham pshide bud kharab shode bud mardomesh hame az nazre akhlaghi dagun shode budan vali injuri nist inaghdma in masale bozorg nist ke maham be daro divare sitamun zadim gerftar shodan dast gir shodan ma raftim tu moheite azad ye seri adamo dats gir kardim ke kareshun ejbari tush nabud hala age khalafye dige kardna aks gozashtn abru kesio bordna on jorma jaye khodesh va kole matlab va tabiye kariye in matlab ye chize azade tu net begardin che sitaye be zabane englisi che chiza rajebe dino sexo in chiza nevshte tarafdaraye khase khdoesho dare kesio badesh miyad nega nemikone harrfe akahr ine inaghd in masalro bozozrg jelve nadin hala shayad vase ma jahan sevomiye bozorge vay shaghol ghamr kardna sitaye sexo bastan vali az nazare jahaye dige chize sadast ba tashakor az matalebetun
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
از تک تک شما ها تشکر میکنم که هم در زمان جنگ با عراق پیروز شدید و هم در جنگ با این آدمهای وطن فروش. دست علی(ع) یارتان باد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
سلام اجر شما با مهدی فاطمه انشاءالله به امید ظهور آن حضرت
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
دم بچه های سپاه گرم..من خودم پاسدارم و از همکارم تشکر می کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
ممنون .... ممنون ...خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
خدا قوت به همه شما ، امیدوارم بیشتر از اینا موفقیت هایی در این زمینه ها به دست آورید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
با سلام و خسته نباشي به شما كه با تلاش شبانه روزي اقدام به رسوائي شيطان صفتان ودست پروردگان شيطان مينمائيد از اينكه چنين گروههاي به دام قانون گرفتار ميشوند احساس آرامش ميكنم واز شما تقاضا دارم حتي جزئي ترين اطلاعات مربوط به اين جرائم را در اختيار مردم قرار دهيد باتشكر و با آرزوي ايراني سرافراز
ناشناس
|
-
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
سلام خسته نباشيد
اينا رو كه معرفي كردين اخرش چي ميشه 1 سال زندان ميرنو يا با سند ميان بيرون و تعهد ميدن و .. يا واقعا به جرمشون ميرسند و مجازات سختي دارند اين همه جوونو بدبخت كردن
سخت ترين مجازاتشون چيه ؟؟
يا الكي سوسه اومدين فقط معرفي شون كردين كه چي عمل مهمه
ناشناس
|
-
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
دستتون درد نکنه علی یارتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
فقط میتونم بگم دست شما درد نکنه گل کاشتین به این شعار نه غربی نه شرقی جمهوری اسلامی معنای تازه دادین دست علی یارتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
سلام ، درود خدا بر شما مدافعان در برابر کفر و فساد

لطفا اگه راهی برای معرفی همچین سایت هایی و پروکسی ها وجود دارد معرفی کنید و اگر وجود ندارد راهی رو ایجاد بفرمائید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
بسم الله

به خدا دلم می خواد از ته دل 1000 بار فریاد بزنم " الله اکبر " به میمنت این پیروزی. دلم می خواد دست تک تک بچه های سپاه رو ببوسم که چقدر با مردونگی و بی ادعا این کثافتها رو گرفتار کردند. خدا هدایتشون کنه و بچه های سپاه رو با مصلحین محشور کنه.

اجرکم عندالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
سلام وای چقدر حیونن من لوگوی سایتو تو وبم قرار دادم.
فقط یکی باید با خانواده خودشونم همین کارو بکنه تا بفهمن قربانیا چی میکشن.ولی این کارم دور از انسانیته امیدوارم هم تو این دنیا هم تو اون دنیت ذلیل و خار بشن اینجا که ذلیلن.خدا ازشون نگذره و عذابشونو زیاد کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
سلام وای چقدر حیونن من لوگوی سایتو تو وبم قرار دادم.
فقط یکی باید با خانواده خودشونم همین کارو بکنه تا بفهمن قربانیا چی میکشن.ولی این کارم دور از انسانیته امیدوارم هم تو این دنیا هم تو اون دنیت ذلیل و خار بشن اینجا که ذلیلن.خدا ازشون نگذره و عذابشونو زیاد کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
سلام. واقعاً گل کاشتید . همه ی ایران و ایرانیها از شما ممنوناً.
بدونید که این اول راهه و دشمنان تازه شروع کردن انشاالله با قدرت به کارتون ادامه بدید و خبرهای خوشی برای همه ی ایرانیها و در حقیقت برای تمام انسانهای واقعی در سراسر دنیا داشته باشید.
خدا حافظ و پشتیبانتون باشه
به امید ایرانی سالم و ایرانیانی معتقد و موفق
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
خدا به همتون خیر بده به حق سید الشهدا که واقعا زحمت کشیدید
ناشناس
|
Turkey
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
همه از شما تشکر و قدردانی می کنند اما برای پیشگیری چه راهی دارید باز هم از مسیرهای دیگه وارد می شوند. ضمنا فیلترینگ محدودیت مصرف از ینترنت پیش خواهد آورد . تمایل به استفاده از اینگونه ابزارها نوعی انحراف اخلاقی است که نشانهای از بیماریهای روحی است اکثر این افراد سر به زیر و آرامند اما درونشان طوفانی و خطرناک است برای درمان و پیشگیری چاره ای بیندیشید . تنبیه به تنهایی فایده ندارد . در آخر نمی گویم خسته نباشید بلکه خدا قوت چرا که اول راهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
خیلی ممنون از ازاین کارتون امیدوارم بازم ادامه داشته باشه متشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
ایول دستتون درست ولی یه کم ئاشت دیر میشد ضمنا توی گوگل وقتی سرچ میکنی باز هم سایت فارسی مستهجن دیده میشه خواهشمیکنم یه فکری واسه اونا هم بکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
باسلام باشدکه این کارارزشمندموجبات رضایت خداوند تبارک وتعالی وامام عصر(عج) را فراهم آورده باشد واما ذکر این نکته لازم به یادآوری است که دشمن در همه جا در راه راست به کمین نشسته (درصراط المستقیم) تا مارا از آن بازدارد شیطان بدنبال گمراهان نیست بلکه میخواهد مانند داستان حضرت ابراهیم واسماعیل مانع شود خودش هم نمیرود ودیگران را نیز باز میدارد پس نکند که عجب گریبانگیرمان شود انه لکم عدو مبین ....والله یحب المقسطین.... من الله توفیق الطاعه وبعد المعصیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
کارتون خیلی خوب بود. امیدوارم یک برنامه فرهنگی هم برای مبارزه با اینجور چیزا داشته باشید.

حسابی خسته نباشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
احسن بر شما ، خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
ولا يخافون لومه لائم
از سرزنش هيچ كس نترسيد با توكل بر خدا بيشتر به كارتون ادامه بديد لطفا يه فكري هم براي محيط چت روما كنيد
خصوصا وب كما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
سلام
در مور خانواده های این افراد+نظارت اعضای خانواده+نحوه فعالیت+سطح معنویات در خانواه هایشان هم بنویسید که آیا از خانواه های مذهبی بو ده اند یا کلا خانواگی اینطوری بوده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
واقعاًریختشون ازآدم برگشته.این آشغالهاروبایداعدام کرد.ازروی شهداءوجانبازان خجالت نکشیدند.بعداز شهداءچه کرده ایم؟
دست زحمت کش های سپاه دردنکنه.گل کاشتید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
بازهم دم سپاه گرم که یه توطئه دیگه دشمن قسم خورده این انقلاب و خنثی کرد ولی این آخریش نیست همیشه آماده باشید ما مردم هم قدر شناس شما دست حق به همراتون یا علی

ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
merciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ناشناس
|
-
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
salam
ali bood
khoda khriretun bede
hama ro edam konid
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
آقا چطوري اينا كه در خارج كشور بودن را گرفتيد؟ اگه ممكنه جواب بديد
ناشناس
|
-
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
واقعا کارتون جای تقدیرو تشکر داره
نمیدونم اگه شما برادرای سپاهی نبودبد این وضع اسف بار توی فضای اینترنت میخواست به کجا برسه ( با درود بر روح پر فتوح خمینی کبیر که دستور تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رو داد)
خسته نباشید
امیدوار تلاشتونو بیشتر کنید تا این طور کارای کثیف توی فضای مجازی از بین بره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
اللهم العجل لولیک الفرج

خسته بناشید
ناشناس
|
Kuwait
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
سلام
خسته نباشيد
فقط اگه عكسا بدون سانسور بود خيلي بهتر بود
اجركم عند الله
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . این اقدام برای رعایت حقوق قانونی متهمان انجام شده است. تا پایان مراحل دادرسی تصاویر و هویت اصلی متهمان در مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه پاسداران محفوظ خواهد بود. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
+++++سلام عرض كردم||||||
كارشما خوب بود.
بايد تشويقي داد.
اما يك نظر را در نظر داشته باشيد.
||| دوستاني كه بالا نگران بودند از اين كه بچه هاي آنها ... ولي بهترين راه و ارزانترين راه همان گونه كه رهبر عزيز امت اسلام و ولي كل مسلمين رهبر معظم فرموده اند: با فرهنگ سازي ملت را از وسواس شيطان و دشمنان بشر مقابله شود.زيرا شما اگر فارسي را ببنديد اين همه سايت هاي ضد ديني مثل ....... هستش مگر اين سايت كمتر از سايت مسنهجن دارد؟
وقتي توهين به مقدسات و بالا تر اون توهين مي كند و ارزشهاي انساني و احساس مردم را بر مي گنجد نبايد مقابله كرد؟

صدها كه بماند هزاران سايت مستهجن هستند .
خلاصه بايد آقايون فرهنگ سازي كنيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
حالا این درست اینها تصاویر مستهجن و کلیپ پخش میکردن حالا لطف کنین بگین چرا بعضی از سایتهای دینی و اسلامی رو بستین
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سپاه پاسداران چنین کاری کرده ؟!چطور خودمان خبر نداریم ؟ موفق باشید.
ناشناس
|
Kuwait
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
با سلام وخسته نباشید به همه سربازان گمنام امام زمان(عج) به خصوص بچه های اط سپاه که با این کار دل صاحب اصلی این انقلاب و نایب برحقش سید علی رو شاد کردن انشاالله خدا دل شماهارو شاد کنه. چرا سایتهای با محتوای علمی فرهنگی خوب به جهت دسترسی اسان جوانان در رسانه های ما به صورت گسترده اطلاع رسانی نمی شود تا جوانان به اسانی انها را پیدا کنن وبه سایتهای غیر اخلاقی کشید نشوند.امروز جمعه است از صاحب این روز عزیز میخواهم تا همه خدمتگزاران این نظام سالم وپاینده بدارد. سایه مقام معظم رهبری مستدام خداقوت یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
باسلام
بسیار خوشحالم . اما خواهش می کنم با سایت هایی به طرقی مانند فحش و . . . قصد توهین به بزرگان دین را دارند را شروع کنید .
متشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
واقعا دستتون درد نکنه جمعی از دانشجویان آموزشکده فنی تبریز
یاشاسین سپاه ال قولوز آغریماسین ( درود بر سپاه دستتون درد نکنه )
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . از اظهار لطف شما تشکر می شود. فرزندان ملت اسلام را دعا کنید. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
مي دونم، چه كار سخت و پيچيده اي انجام داديد، به همين علت اول به شما تبريك مي گويم و دوم از شما تشكر مي كنم. (اجر شما با خداوند)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : از اظهار لطف شما تشکر می شود. فرزندان امت اسلامی را دعا کنید. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
dooorrroood bar mardane pak iran

laaanate khoda bar in shayatin
ناشناس
|
Germany
|
۰۲:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
ba SALAAM,ALLAH YARETAN BAD,ENSHALLAH..be nazare haghier ganoune islamie iran bayad shadiedan ,wa ashade mojazat ra sader befarmayand,ENSHALLAH...ALLAH yajer hamegieye shoma bad ENSHALLAH
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام سلامی گرم به تمامی کسانی که در شناسایی این افراد کافر شرکت داشته اند . واقعا خسته نباشید . من تمامی اطلاعات موجود در سایت شما را در پانل مسجد نصب کردم و خوشبختانه با استقبال بی نظیری رو به رو شد.
در آخر هم برایتان دعا می کنم که همیشیه در کارتان موفق باشید.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . از توجه و اظهار لطف شما تشکر می شود. نشانی مسجد مذکور را جهت اطلاع همکاران روابط عمومی ارسال فرمائید. فرزندان امت اسلامی را دعا کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
هزار و هزار بار درود و سلام بر شما فرزندان غيور ايران عزيز
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : از اظهار لطف شما تشکر می شود. فرزندان امت اسلامی را دعا کنید. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
والا چي بگم ....... تا نديد ه....نميتونم چند خط تا نوشته رو باور كنم ...و بهشون افترا ببندم ......و حرفتون رو قبول كنم .....خدا همههههههههههههههه ما رو به راه راست هدايت كنه!!...همين !
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . ما از شما می خواهیم فقط مواظب خودتان باشید تا آلوده ی این فضاها نشوید. ضرورتی ندارد تا الزما باور کنید. مقام قضایی با مطالعه پرونده نظر نهایی را خواهد داد. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
برای چندمین بار عاجزانه تقاضا دارم جلوی پیشرفت موسیقی مبتذل رپ را بگیرید از جمله سایتهایی که به پیشبرد این موسیقی کمک میکند میتوان از......نام برد با تشکر از مردان بی ادعای انقلاب اسلامی خواهشمندم رسیدگی فر مایید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
سلام ، یک چیزی عجیب است !

اینها مدارک خیلی خوب دارند مثلا یکی ازاینها دیدم دکترا هست ! واقعا با این همه درسی که خوانده بعیده این کارها را انجام دهد !

واقعا برایشان متاسفم ! اگر باز ادم بی سوادی بودند ادم دلش نمی سوخت ...

با تشکر از تمامی کارکنان بررسي جرايم سازمان يافته ، برای شما ارزوی موفقیت داریم .
ناشناس
|
Belgium
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
droood bar shoma hameye omate iran madyone in eghdame shoma hastan... alan baniyane asli in kar yani amrika va esraeel daran az ma taht misozan ..


kash rahbar elame jahad kone bezanim fakeshon ro payeen biyarim ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
کار بسیار خوبی بود.
ما هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
سلام

اگر بخواهيم با شما همكاري بكنيم

چطور ميشه؟

اصلاً ميشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
جونا باید عقل داشته باشن همین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
khob bod dastetan dard nakonad
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
سلام و خسته نباشید
.یک سوال از شما دارم.
شاید برای هزارمین بار.که بدون جواب مونده.
از شما میخوام بپرسم.
کسی که یک چت روم میزنه.آقایی که یک چت روم میزنه یا اجاره میکنه.
یک چت روم شلوغ.
و این آقا بدنبال این هست که تمتم کمبودهای جنسی ی خودش رو از اینجا تامین کنه بصورت نامشروع.
چطور؟
این آقا یک مدیر دومی انتخاب میکنه و با خواندن پی امهای خصوصی زنها و دختران چت.بدست آوردن عکس اونها. و دنبال کردن دخترام چشم و گوش بسته روی مغز این افراد کار میکنه برای ارتباط نامشروع در خارج از چت..
آیا اینها مضلین نیستند؟؟؟
چرا هیچس اینها رو نمیبینه؟؟
چرا سایتی رو که معرفی کردم و ایمان دارم مدیرانش اینکاره اند اعتنا نمیکنید؟
خودتون اگر مدتی مخفیانه بین اوها باشید پی به اعمال بیشمار و کثیف انوها میبرید من فقط یک معرف.
اما آیا اینها حیوان نیستند؟
پس چرا اهمیتی به نظر من نمیدین؟ واقعا چرا؟؟جواب میخوام.جواب.
مرسی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
سلام قول من رب الرحیم. سلام علیکم وعلینا.تمامی مردم باایمان وبا غیرت از شماجوانان مومن ورشید ایران اسلامی ممنونندشما عزیزان زندگی خیلی از خانوادها را نجات دادید با شبکه های خارجی مستهجن نیز با تمام قدرت برخورد کنید خداحافظ شما لشگریان مخلص خدا برای سلامتی تمامی حافظان امنیت اخلاقی واجتماعی و امنیتی صلوات صلوات صلوات
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
آقا سلام.وقت بخیر خسته نباشید.یکسری پیشنهاد دارم:
اول اینکه خانواده ها رو آگاه کنید.اطلاعات بدین که چه خطراتی در پیش پای بچه هاشونه.واقعی بگین نه مثل این کلیپ هایی که میسازین واقعیت رو با تخیل قاطی کنید و پیاز داغ قضیه رو زیاد کنید.مردم رو الکی نترسونید، البته بیخبر هم نذارین.النجاه فی الصدق.راستشو بگین.اینهمه میگین از امریکا پول میاد خوب برادر من اینهم بگین که گوگل به این گندگی یا یاهو هم داره پول تبلیغ ها رو میگیره و غول شده.اینا اومدن یک جای پر ویزیتور درست کردن و بعدش پول کلیکهاشون رو میگیرن.قضیه رو سیاسیش نکنین.این سایتهای سکسی هم از عطش جوونها و کنجکاوی و شهوتشون به بیشرمانه ترین شکلی بهره برداری میکردن و با پولی که از بابت تبلیغ میگرفتن نون میخوردن.سایت معمولی پر بازدید کننده هم همینطور الکی الکی میتونه در امد داشته باشه.الان من خودم با100 دلار در سال برای شرکتم از امریکا هاست خریدم.قیمت رو ببینین چقدر کمه.نه خیانت کار به ملتم نع سایت ضد دولتی و ضد دینی دارم و نع .پس هی نگین از ینگه دنیا برا اینا پول میومده.سیتی بانک و... .
.به خانواده ها بگین مواظب باشن بچه هاشون با کیا چت میکنن و کجا ها تو اینترنت میرن.برنامه بسازین.برنامه های جالب و جذاب.بهشون تو تلویزیون یاد بدین هیستوری کامپیوتر رو چطوری بررسی کنن.
آخه مملکتی که متخصصینی مثل شما داره چرا یک آنتی ویروس ملی نداره؟حالا نه ملی ولی یک انتی ویروس و همچنین یک پروکسی قوی که در ضمن به خانواده ها امکان مراقبت از کامپیوترها و زیر نظر داشتن سایتهایی که بچه ها میرن رو بده.چرا همچین چیزی نمیسازین و بطور رایگان در اختیار مردم قرار نمیدین؟اصلا همینجا بذارینش واسه دانلود عمومی.من واسه خرید یک انتی ویروس اصل حدود 100 دلار هزینه کردم.همه نمیتونن.فقط مراقبت که حمله کردن نیست.دفاع هم هست.اینم دفاعه.
اگه توی همه زمینه ها مثل این زمینه فعال بودین و دست دزدی و مال مردم خوردن رو قطع میکردین و جلوی اشتباهها و فساد داخل حکومتی ور میگرفتین و کمی آزادی های مردم رو بیشتر میکردین و اینهمه از در و دیوار وبه زور و به بدترین شکل ممکن اسلام رو تبلیغ نمیکردین،الان وضع کشور بهتر بود.الان کسایی مثل من آرزو به دل برگشتن به ایران نمیموندن و تو سرزمین غربت آواره نمیشدن.
در کل خسته نباشید.برای یک شروع کار خوبی بود،ادامه بدین ولی هوشمندانه و آگاهانه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
دمتون گرم
بهترین راه برای اینکه برعکس اینا که فساد رو ترویج میکردن اینه که مردم رو دعوت به همکاری کنید. بذارید مردم هم هدف و انگیزه ای مثل شما سپاهیهای با مرام داشته باشن. اونوقته که روی فاز معرفتم که شده احساس غیرت و غرورشون باعث میشه خودشون بیان و همکاری کنن و هرکدوم هم چند نفر دیگه رو دعوت کنن به همکاری
پس از خود مردمم کمک بگیرید
اجرتون با خود خدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
انشالله روزي بياد كه ديگه اثري از اين سايت ها تو اينترنت نباشه،دعاگوي سربازان گمنام امام زمان هستيم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
سوال - به نظر شما فقط سایت های مسهجن باید بسته بشن؟ آیا این همه سایت دوست یابی که وجود دارد و تقریبا همه چیز از آنجا شروع میشود نباید بسته شود؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۱
از امير المومنين علي (ع) روايت شده که رسولخدا (ص) فرموده : خدا حرام کرده است بهشت را بر هر فحاش بي آبرو و کم شرمي که باک ندارد از آنچه درباره کسي بگويد يا درباره اش بگويند زيرا اگر بازرسي از حالش بکني يا از راه زنا است يا از راه شرکت شيطان اصحاب عرض کردند : اي رسولخدا (ص) آيا در ميان مردم شرکت شيطان هم است( از راه اولاد ) ؟ فرمودند : بله آيا گفتار خداي عزوجل را نخوانده اي که ( به شيطان فرمود : ) ( و شرکت کن با ايشان در مالها و فرزندان ) سوره اسراء آيه 64 .اصول کافي جلد 4 صفحه 14
__________________
درد گناه
مولا علي (ع) : دردي دردناکتر از گناه براي دل نيست و ترسي سخت تر از مرگ نيست و گذشته براي انديشيدن ( و عبرت گرفتن ) بس است و مرگ براي اندرز دادن کافي است.اصول کافي جلد 3 صفحه 377
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۲
ولی هنوز با یه سرچ ساده تو اینترنت میشه چندین سایت مستهجن فارسی رو با فیلتر شکن به راحتی دید ..مثل قارچ سمی هر روز دارن رشد میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۹
keep going and god be with you
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۳۱
دسستتون درد نكنه، خدانگهدارتون باشه وبهتون عمرطولاني بده تا بتونيد هميشه امنيت رادرجامعه نگهداريد ومردم در سايه خداي متعال وشما با امنيت وآرامش زندگي كنند
ناشناس
|
India
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۳/۰۹
سلام من و دوستم اکبر از هندوستان دست شما را می بوسیم
متا سفانه من از این سایت دیدن کردم و همیشه افسوس می خوردم که جوانهای ما باید ایران خودمان را رها کنند و به فرهنگ غربی امیخته شوند مخصوصا جوانهای تحصیل کرده ما هنوز باورم نمیشه که با این همه شهید و این همه فشاری که بر ما وارد شده ایرانیهای ما به فکر اتش زدن مملکت خودمان باشند ما در هند دانشجو هستیم و از همه شما از ته دل سپاسگذاریم خدا قوت و دم همه شما گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۳/۱۳
بدترين تاثير را داستانهاي مستهجن داشته اند. در اين داستانها همه گونه انحرافي كه بعضي از آنها حتي در مخيله يك فرد سالم ولي لامذهب هم نمي گنجد!! ترويج شده اند. من همه اين داستانها را خوانده ام و چندان مذهبي هم نيستم ولي عاجزانه از دستگاه قضايي مملكت تقاضا دارم كساني را كه در رابطه با داستانها فعاليت داشته اند بي هيچ اغماضي اعدام كند چرا كه اين افراد تعمدا جوانان را به كثيف ترين نوع روابط جنسي (حتي با مادر!!) سوق مي دهند.
ناشناس
|
-
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۳/۱۸
عالی بود.در ضمن جرم تجاوز به محارم و تر غیب این عمل رو فراموش کردید ذکر کنید.
در ضمن در فرو÷اشی این سایت ها باید از رصد سایبری سپاه نیز کمال تشکر رو به عمل آورد.
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۴/۰۳
یکی از مهمترین فعالیت های مجرمانه متهم فوق انتشار داستان های مستهجن فارسی در پایگاه های مستهجن خود می باشد. همچنین وی از پیشگامان سازماندهی و هماهنگ سازی فعالیت پایگاه های اینترنتی مستهجن نگار فارسی می باشد
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۴/۰۳
دوست عزیز:

با سلام و آرزوی موفقییت برای همه شما. راستش من نمیخواهم که وارد بحث خوب یا بد بودن عمل شما باشم ،چرا که زمان باید گویای مفید بودن آن باشد.

نکته‌ای که به ذهن من می‌رسد اینه که آیا ما از خود پرسیده ایم که چرا این همه جوان به ادعای شما بیننده این سایت‌ها بودند،چرا که من تصور نمیکنم که صرفاً ادعای وابسته بودن آنها به آمریکا و غیر جواب کاملی باشه.

آیا ما نیاز به آموزش بیشتر جامعه داریم،و شاید نیاز به آزادی بیشتر.

با سپاس،

بن

ناشناس
|
-
|
۱۸:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۶/۲۰
با سلام و عرض خسته نباشيد
چه بسا بسيارند وبلاگها و پايگاههاي نشر فحشا كه شايد شما ازش بي خبريد
اگر بخشي را در سايت با عنوان "همكاري با ما" و يا "معرفي مضلين" راه اندازي كنيد ، فكر ميكنم براي شناسايي سايتهاي مستهجن و منتشران فحشا راه كوتاهتري رو خواهيد پيمود .
موفق و منصور باشيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۶/۲۳
خیلی حال کردم گرفتینشون. چون حتما پیش خودشون فکر میکردن تو دنیای مجازی که آدم گیر پلیس نمی افته.
مثل اینه که بعد از باخت تو یه گیم رایانه ای ببینی واقعا مُردی.
احمد عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۸۸/۱۲/۲۱
بنام خداوند جبار منتقم
سلام
وقتی به کد امنیت نگاه می کنم، وقتی به کامنت های بالا که از دستگیری این چند نفر احساس امنیت می کنند نگاه می کنم، وقتی می خواهم از کامنت گذاشتن در دنیایی که همه چیز آن زیر ذره بین است احساس امنیت کنم، خنده ام می گیرد
امنیت چیست و چه وقت می توان احساس امنیت کرد
ای کاش ایمان اینقدر پر هزینه و سنگین نبود (احسب الناس ان یترکوا آن یقولوا آمنا و هم لا یفتنون) و ای کاش امنیت و ایمان اینقدر شبیه و همرنگ نبودند
آنوقت شاید احساس امنیت کردن ساده تر بود
آنوقت شاید می شد راحت تر حرف زد
یا بر سر ایمان خویش نلرزید و یا دغدغۀ امنیت را به باد سپرد
ای کاش ایمان و امنیت از یک ریشه نبودند
ای کاش بار امانت این همه سنگین نبود

خوشا بحال آنها که احساس امنیت می کنند
حتی بقول شما "جانورانی که امتحانشان را پس داده اند و مردود شده اند و امروز دست بسته اند و آمادۀ مجازات و تکلیفشان هم روشن است
ای کاش تکلیف ما هم روشن بود
مثل آنها
رد یا قبول
بالاخره می دانستیم که چکاره ایم و به کجا رسیده ایم

اول اینکه دست تان درد نکند
زحمت کشیده اید و کسانی که امنیت روحی و اخلاقی ما و جوانان ما را به خطر می اندازند دنبال کرده اید و شکار کرده اید و به محکمۀ مجازات آورده اید

دوم اینکه این صفحه را به راه انداخته اید و جماعت نظریات خود را در آن درج می کنند و شما می بینید و در می یابید که با چه کسانی و با چه نظریاتی طرف هستید و چه چالش ها و چه آینده ای را در پیش رو دارید و هر کس که مانند شما به آینده ای بهتر می اندیشد، چه راهکارهایی را برای روشنگری و راهنمایی جامعه باید بیندیشد

در این شور و شعف پیروزی و موفقیت ان قلت گذاشتن (همان مفهوم خودمانی کامنت اگر فقط برای تأیید و بهبه و چهچه به کار نرود) کار احمقانه ای است و قطعاً لج بعضی از دوستان دو آتشه را در خواهد آورد

اما

دوستی گفته است که این "حرومزاده ها" را باید ال کرد و بل کرد

من مطمئن نیستم که با ال و بل کردن اینها چقدر مشکل نفس انسان ها و مسئلۀ ابتلاء همۀ ما به قد افلح من زکیها و قد خاب من دسیها حل می شود ولی مطمئنم (خودم تجربه کرده ام) که با به کار بردن لفظ حرامزاده برای اینها یک چیزهایی ویران می شود، یک نفر مردود می شود و یک پرونده بسته می شود و یک حکم صادر می شود.
حکمی که شاید استیناف هم نداشته باشد.
بگذریم
کدامیک از ما در دوران عمرمان خطای جنسی نداشته ایم
کدامیک از ما در دوران عمرمان به نگاه حرام آلوده نشده ایم
کدامیک از ما در معرض دیدن صحنه ای (هر چند ناخواسته) که باید از آن داوطلبانه و با ارادۀ شخص خودمان چشم می پوشیده ایم قرار نداشته ایم.

کدامیک از ما افتخار داریم که مصداق متقین در آیۀ "الذین اذا فعلوا فاحشه ذکروالله و استغفروا لذنوبهم و لم یصروا علی م فعلوا" قرار گرفته باشیم.

خداوند خواسته است که انسان در معرض آزمایش باشد و خداوند اراده کرده است که انسان حرام را از حلال تشخیص دهد و از حرام دوری کند و به حلال قناعت نماید و خداوند وعده داه است که در این جهاد نفس گیر، همۀ شرایط و عوامل را در عادلانه در نظر بگیرد و خداوند هشدار داده است که هیچ کس را در این مبارزه مصونیت از شکست نیست.

این ها را گرفتید، دستتان درد نکند، دست مریزاد، شهد پیروزی گوارای همۀ ما و شما و همۀ آنها که آشکارا سرمست شده اند غافل از آنکه این پیروزی برای سرمست شدن نبود و نیست و این پیروزی با سوزشی و دردی دائمی و نو به نو همراه بوده و هست که چه باید کرد.
سال هاست که می بینیم و دیده ایم که جهان محشر آزمایش بشریت در امتحان حلال و حرام است و از خیابان های تهران و پاریس و نیویورک سال 2010 گرفته تا گوشۀ خلوت طویله ای در روستای دورافتاده ای در ناکجای صد سال قبل این قصه به همین رنگ و به همین شکل و به همین سنخ تکرار شده است.
بشریت در معرض این امتحان بوده هست و خواهد بود که خود را بنمایاند یا ننمایاند و چشم خود را از نمایه ها بپوشد یا نپوشد

و این امتحان هر لحظه هست و خواهد بود و ما هر لحظه در این امتحان نو به نو آزموده شده ایم. هرگاه که شایسته قبولی بوده ایم قبول شده ایم و هر گاه که ضعیف بوده ایم هم افتاده ایم. نه به قبولی یک یا هزاران صحنه دلخوش توان بود و نه از مردودی یک یا هزاران بار ناامید.

دست تان درد نکند، شیرین کاشته اید. یکی از نقاط کثیف گسترش عفونت در تن جامعه را خشکانیده اید. اما حکایت همچنان باقیست.
کسانی که نه از سر درد که از سر حرص ما و شما را به بیرحمی و قساوت و راه حل های دلخوشکنک تحریص می کنند، مشکلی کوچکتر از مشکل این افراد نیستند. شاید در آینده البته

عجالتاً برای من حقیر که برای ضرورتی با فرزندم عازم جایی هستم که برای نمایه ها و نمایاندن ها حد و مرز روشنی نیست و گرفتن و بستن این "گونۀ خاص" از جانوران فتح المبین و خیبر و والفجر تلقی نمی شود، آیا برای چشم پوشیدن و غمض بصر نسخۀ موثری هست، جز ایمان یا در کنار ایمان که "احسب الناس" آن استخوان سوز شده است.
ای کاش یکی به من بی نوا پاسخ می داد که آیا "ولا تقربوا الصلوه و انتم سکاری" مستی و سکر پیروزی و قدرت و ثروت و شهوت و ... را هم در بر می گیرد یا فقط شامل مستی می و شراب است. حتی اگر این پاسخ، پاسخی سخت باشد، البته در حد تحمل و ظرفیتی که خداوند داده است نه بیشتر انشاءالله

عذر از این که طولانی شد، گرچه بسیار طولانی تر بود از این که رفت
در این شب سیاهم گم گشت راه مقصود
از گوشه ای برون آی ای کوکب هدایت

عزت زیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۲۱
سلام خسته نباشید کارتون عالی بود.همین طوری با قدرت ادامه بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۸۹/۰۹/۲۲
احسنت بر برادران پاسدار
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۴
می چند سایت معرفی کنید که در صورت تشکیل اینگونه سایت ها به شما اطلاع رسانی کنم ممنون
مدیر پایگاه به نام خدا

ارجمند گرانقدر
با عرض سلام و ادب به اطلاع می‌رساند شما می‌توانید جهت گزارش سایت‌های متخلف به آدرس‌های زیر مراجعه فرمایید:
www.gerdab.ir/fa/report
filter@dci.ir

سرفراز باشید
سرویس مشاوره و پاسخ به سؤالات "گرداب"
شاهد.ف
|
Canada
|
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۰
احسنت.دستتون درد نکنه.شما سربازهای سایبری آقایید.دل آقا به شما گرمه.ضمنا دم آقا عزیز گرم که شنیدم این کارها با حمایت ایشون بوده. به هیچکدوم از این مزخرفات روشنفکری توجه نکنید و محکم کارتون رو ادامه بدید.اینها نشستن با هر کاری که انجام میشه مخالفت کنن و پز روشنفکری بدن. کار شما از جهاد هیچ کم نداره.دست همه تون رو می بوسم...
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۵
با سلام.واقعا خدا خیرتون بده.مارو از گناه حفظ کردین
علی اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۷
با اهداء سلام :
ضمن تبریک به مناسبت آزادی خرمشهرعزیز خدمت همه رزمنــدگان اسلام ازاول تا کنون وهمه شهــــداء راه حق وعدالت وآزادی ، خدمت همه آنهــایی که رفتنـد ... تا بازماندگانشان ایرانـــی آزاد ازهر قیــــد وهـر بنــــدگی را بســــــازند سبکبـــال به ســــوی معبــود خـویش پرگشودند وفرمـــان پیر فرزانه خویش را با اینکـه می دانستنــد آخرش شهادت است به جان خریدند وبرای همیشــه جاودانــه نزد پروردگار خـویش متنعم زیستنــد.همانهـــایی که هنگام شهادت خبرنگاری که برای مصـــاحبه و برای شکــارلحظـه ها وشنیــدن آخرین وصیت به پیش مجـروح میـــرود تا آ خرین سخن را ازاو بشنود در جوابش با صـــدایی نحیف زمزمه میکند سلام مرا به پیر میکده عشق برسانید وجام شیرین شهادت را سرمی کشد ...
سلام بر همه آنهـایی که راه را شناختند وبا وجود خطرات بسیار وکمبودهـای فراوان وانبوه کارشکنی ها چون فرمان امــام ورهبرشــان بود به جان خریدند واز خون خود چون مقتدای خویش برای زنده بودن اسلام عزیز و رهایی کشورشان گذشتند .
دیروز آخرین قسمت از فیلم در چشــم باد بود . هرکس که آنرا دید وعشق رزمندگان ونحوه شهادت آنهـارا دیـد یا لب به تحسین بی نهــایت گشود - یا انگشت حسرت از حضور در آن قطعه از بهشت دردهــانش بود که کاشک بجــای آنهــا می بود – ومحـزون از اینـکه چنین فداکارانی رفتنــد وبارمسئولیتشان بردوش بازمانــدگانی چون ما تا ابد باقی ماند وچه باری بس سنگین... که صـــدالبته این فیلم فقـط وفقـط قطره ای وگوشــه ای ازحقیقت دفــاع مقـدس وعـروج عـارفــانه یاران راحکــایت مــی کرد کـه آن صحنــه ها وسـکوتهــا درکمبــودهـای نا برابری تسلیحاتی با دشمن در صحنــه دفــاع راکه می دیدند با مایـه گذاشتن ازخـون خود جبران می کردند تا آزادی اسلام و کشورشان را بیمه کنند ونکند کشور به دست نامحرمان بیفتد وچه زیبا وهوشمندانه تاریخ گذشته را درحال وآینده دیدند ونگذاشتند قصه تلخ عراق وافغانستان در ایران تکرار شود . رفتند وسبکبال وعاشقانه پیش معبود خود شتافتند وبرای همیشه زندگی جاوید را تجربه کردند وقاسم وار عسل شهادت را بر زندگی با ذلت ترجیح دادند وحماسه خود را به نسلهای بعد وفرزندان این آب وخاک تحویل دادند تا آزاد ومتفکر، استوره هایشان واهداف والایشان را یاد کنند وایرانی مستقل وعدالت محور بسازند که قدرت عوض کردن ظلمت تاریخ را دارا باشد . اما پس از آن بازماندگان چه کردند ؟!!!
بعضـــی از آنها چه شدنــد ؟!!! قرار بود چیــز دیگری باشنـــد . گروهــــی که انگـارتازه به خان نعمت رســیده اند در رفــاه طلبـی گـوی سبقت را از یکـدیـگر ربـودنـد ودست در دست جرثومه فساد ورو به سوی همــان که ام الفســاد همه مفاسد عـالم است ،یعنی ( دنیا ) ورفاه طلبی مفرط برای خویش وخانواده خویش روی آوردند وعقب ماندگی خود ازدنیارا درگذشته خویش دیوانه وار جبـــران کردند مثل اینکه از قافله دنیا کمی عقب مانده بودند وبه شدت به باورهـای دینـی انقلابــی پشت کردند وهمــه وهمه را فراموش نمودنـد وچراغ سبــز دشمنان قسم خورده انقلاب شدند وآن شد که نباید می شد ... وگروهی دیگر هم که میخواستند رسالت شهداء را دنبال کنند به نسل سوختــه تعبیر شدند و منزوی شده وبرچسبهای ناچسب خوردند و فقط به جرم نگه داشتن آن آرمانها چون زبان ابوذر گونه داشتند هرگز به کار گرفته نشدند وبه ایده هایشان توجه ای نشد .
آری اگر قدرهمــه بازماندگان دفاع مقــدّس را می دانستیم وآنهــارا در کارهـا اسـوه وجلودار وهمچنان پیش قراول در همه زمینه ها قرار میدادیم واز تفکرهای الحادی وفریفته غرب گرا در تربیت فرزندانمان دردانشگاههــا وانتخاب نماینـدگانمان در مجلس شوری وانتخاب رئیس جمهورمان و اشتباهات دیگر ...پرهیزمی شد وبه عنــاوین گوناگون وفریبنده سازندگی همه آرمانهایمـان را قلع وقمع نمی کردیـم و نصیحت هــای بزرگان وفرامین رهبرفرزانـه انقلاب راآویزه گوشمان میکردیم ومحتاط تر قدم بر می داشتیم وپس از 8 سال دفاع مقدس 80 سال آن را به یاد می داشتیـم وجانبــازان آنرا سرمشق راه مـان می نمودیم قطعــا" وضع ما بهتر ازاین بود وتا سالیان دراز نسل درنسل جایگزینها تربیت می کردیم وقطعا هم وضع فرهنگ ما هم وضع صنعت ما وهم وضع معیشت مـردم ما بهتــر بود واینهــا بهانه ای جهت ترویج خلاف بعضی ها وسکوت خیلی ها نبود.
باشد کمی دیر شده وخیلی فرصتها متاسفانه از دست رفتـــه اما همانگونه که نیروهای بسیج وسپاه مخلص انقلاب با الگو گرفتن از اهدف شهداء وراهنمایی های پیر فرزانه انقلاب ثابت کردند که میشود کارهای بزرگ انجام داد وشکست هرچــه سخت باشد اما درس گرفتن ازآن موجب پیروزی هـای بعــدی است. آری خیلــی فرصتهــا از دست رفتــه و بـه تعبیر بعضـی از دوستان دشمن تا درون خانه هایمان آمده . اما هدف روشن است وتکلیف پیش رویمان وتا به تکلیف عمل می کنیم هرگزشکستی در کار نخواهد بود.
انسان
|
Belgium
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۰
من نمیدونم شما ها کی هستید و شرح وظایفتون چیه ولی اینو خوب میدونم برای حفظ این سیستم حکومتی که ازش بهره مند هستید دارید فعالیت میکنید نه صرفا برای جلوگیری از حیواناتی که اینگونه اتهام ها رو بهشون منسوب میکنید.فقط میدونم که از لحاظ اعتقادی حفره ای به قطر کهکشانها در وسط ایمان و اعتقادتونه چون دقیقا کمونیست ها همین سیستم رو داشتند و شما سیستم کمونیسم دینی اونم از نوع شیعه که 1 قسمت از 6 قسمت مسلمان جهان رو تشکیل میده هستید و چقدر بی بنیان و بی ریشه که جای انبساط خاطر میشود
پاسخ ها
یکی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۱
آخه اون مختو یکم به کار بنداز.ایا مقابله با فساد اخلاقی کمونیسم دینیه. حرف نزنی نمیگن لالی!!!!!!!
علی
|
United States
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۶
سلام واقعا دستتون درد نکنه.ممنون
یکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۵
دمتون گرم.واقعا خیلی مرسی!!!!!!!!!
POOTEEN SADODA
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۳
همیشه پیشگیری بهتر از درمانه.کاش می شد پیشگیری کرد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۲
واقعا که باید به شما ها یه خسته نباشید حسابی گفت که با این کارها باعث میشید یه اینترنت امن و مطمئن و خوب را داشته باشیم.
ممنون از شما ها
اميد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۸
واقعاآدم بعضی چيزارو می بينه و مي شنوه از انسان بودن خودش شرمسار می شه آخه آقايون باند فسادنكنيد اين كارارو جوانارو بدبخت نكنيد بترسيد از خدا
فهیمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۱
سلام دست مریزاد.گاهی گمراه میشم.اما شما راه گمراهی را بستید.ممنونم.اگر مطلب بدی دیدیم چطور به شماخبر بدیم کنترل بشه؟
مدیر پایگاه به نام خدا
با سلام و عرض ادب
کاربر گرامی ضمن تشکر از شما، به اطلاع می‌رساند جهت گزارش سایتهای متخلف و حاوی محتوای مجرمانه به لینک زیر مراجعه فرمایید:
http://www.gerdab.ir/fa/report
با امید دست یافتن به اینترنت پاک
سرفراز باشید
مدیریت سایت گرداب
hoseinHSE
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۴
خدایی زرنگیرو تموم کنید ورییس اینارو بگیرید.اونم بااعلان قبلی درملع عام ماهانه 50ضربه شلاق مشتی به مدت یک سال
ترانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۸
سلام..امیوارم حالتون خوب باشه وهمیشه موفق و سربلند.کاش میشد همه ی این ادمارو خدا از روی زمین محو کرد.تا دیگه نتونن از این کارهای زشت انجام بدن...خوشحالم که این ادما به سزای اعمالشون میرسن.خدا همه ی ادمای بدو لعنت کنه....خسته نباشین.کار بزرگی کردین.....به خدای مهربون و متعال سپردمتون..امیدوارم همیشه موفق باشین..ممنون.
یک نفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۹
سلام
آفرین بر سایبران گرامی که با زهمت این افرادویروسی را گرفتید اگرنتوانستید پیگیری کنبد افراد زیادی آلوده می یشدند
ممنون از زحماتتان لطفابراحتی آزادنکنیدخدانگهدار
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۲
سلام
موفقیت بزرگی بود بطو ر حتم درس عبرتی برای افراد فاسد دیگه که جوانهای این مملکت رو به انحراف میکشونن میشه
ازشون بپرسین این صحنه های کثیف رو به خواهر ومادر خودشون هم نشون دادن یا نه
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۱
واقعا چه آدمای بیسوادو بی فرهنگی که سوادشون در حد دیپلمه جوونای تحصیلکرده ودانشجو رو که نماد فرهنگ ماهستن به کثافت کشوندن!!!لعنت به همشون
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد