مرکز بررسی جرائم سازمان یافته منتشر کرد
عناصر شبکه مضلین چهار اقدام به راه اندازی اولین پایگاه های اینترنتی در زمینه ترویج انتشار محتوای ضد دین و مستهجن با رویکرد روابط نامشروع با محارم و روابط نامشروع نامتعارف (خشونت بار و ...) بصورت کاملا فارسی نمودنده و در این زمینه فعالیت می نمودند .
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۰:۰۷
کد خبر: ۲۵۶
"باسمه تعالی"
 
معرفی عناصر شبکه مضلین 4
 
عناصر شبکه مضلین چهار اقدام به راه اندازی اولین پایگاه های اینترنتی در زمینه ترویج  انتشار محتوای ضد دین و مستهجن با رویکرد روابط نامشروع با محارم و روابط نامشروع نامتعارف (خشونت بار و ...) بصورت کاملا فارسی نمودنده و در این زمینه فعالیت می نمودند .
حمید . ن با نام مستعار "سپیده کیانی" :

سن:21 سال        محل تولد:کرمانشاه        وضعیت تاهل:مجرد        تحصیلات:دیپلم        محل سکونت:کرمانشاه

متهم حمید.ن با نام مستعار سپیده کیانی مدیر و راه انداز سایت مستهجن فایر... و تعدادی دیگر از سایت های مستهجن می باشد.

وی اقدام به نگارش دهها داستان مستهجن و انتشار آنها در پایگاه اینترنتی خود نموده بود. این داستانها که با قلمی توانا بنگارش درآمده است ، عمدتا فقط در پایگاه مستهجن نگار مذکور مشاهده شده است.

نامبرده بصورت هدفمند محتویات مستهجن خارجی با مضامینی مشابه ارتباط نامشروع با محارم را جمع آوری و در سایت اصلی خود منتشر می نموده است.

 

پایگاه اینترنتی اصلی متهم حمید.ن شامل بخش های کلیپ ها و داستان ها و عکس های ایرانی و خارجی با موضوعات روابط نامشروع ، برقراری رابطه جنسی با حیوانات و کارتون های مستهجن بوده است.

همچنین یکی دیگر از فعالیت های نامبرده راه اندازی بخش انجمن های گفتگو در این پایگاه اینترنتی بود که شامل بخش های عکس های مستهجن ایرانی و خارجی، داستان های مستهجن ایرانی و خارجی،ک لیپ های مستهجن ایرانی و خارجی شده و  در قالب اختصاصی فعالیت این پایگاه ،  (یعنی  روابط نامشروع با محارم و روابط نامشروع نامتعارف ) در آن منتشر شده بود.

از فعالیت های وی جمع آوری محتویات مستهجن (عکس،فیلم،داستان) از روابط نامشروع دیگر کاربران و انتشار آن در پایگاه اینترنتی مستهجن نگار خود بوده است.

وی همچنین تلاش به راه اندازی چند جنبش اینترنتی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایت خود نموده است.

بنابر اعترافات ، نامبرده  تاکنون هزاران دلار از حساب های مالی  دیگران را در سایت های مختلف استفاده نموده است.

از فعالیت های مجرمانه شاخص وی اقدام به کلاهبرداریهای مالی از طریق راه اندازی چندین پایگاه اینترنتی با پوشش مالی و تبلیغ آن در پایگاه های مطرح مالی دنیا بوده است. وی پس از راه اندازی این پایگاهها و تبلیغات گسترده در مورد آنها (بصورتی که در برهه ای از زمان در رنکینگ سایت گوگل در بین پایگاه های مالی در رتبه سوم بوده است) اطلاعات خصوصی کارت های اعتباری کاربران سایت های مالی را ربوده و در موارد مختلف از آنها استفاده می کرده است.

از نامبرده تاکنون چندین هزار حساب اعتباری بسرقت رفته از اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف کشف گردیده است. وی پس از یک فرآیند مالی پیچیده ارزهای بدست آمده را به ریال تبدیل نموده و موفق به نقد کردن بخشی از آنان شده بود.

نامبرده با استفاده از اعتبار حساب های مذکور ، اقدام به خرید یک سرور مجازی( (VPS فقط جهت آپلود فیلم های مستهجن خود برای سایت اصلیش نموده است.

 

محمد مهدی . م :

سن:23 سال        محل تولد:تهران        وضعیت تاهل:مجرد        تحصیلات:دیپلم        محل سکونت:تهران

متهم محمد مهدی.م مدیر پایگاه مستهجن ایران فت (اولین و تنها پایگاه اینترنتی فارسی زبان در زمنیه روابط نامشروع فتیش شامل بخش های صفحه اصلی ،گالری عکس و فیلم ، انجمن های گفتگو) می باشد.

وی در پایگاه خود چندین لینک اختصاصی از پایگاه های صهیونیستی -با پسوند اختصاصی اسرائیل- قرار داده بود . (لینک اختصاصی بدین معناست که لینک قرار داده شده مختص یک فرد می باشد و با هر کلیک بر روی آن لینک مبلغ مشخصی به حساب لینک دهنده واریز می شود.)

نامبرده تعداد 1114 لینک مرتبط با موضوع روابط نامشروع فتیش را در این پایگاه قرار داده است که بیانگر  ارتباط وی با سایر پایگاههای دارای این مضامین می باشد.

متهم اعتراف نموده است ، بدلیل نادربودن محتوای متن مستهجن فارسی با این مضامین ، حدود 5 سال وقت خود را صرف جمع آوری این نوع از محتویات مستهجن نموده و پس از ترجمه محتویات انگلیسی ، آنها را در پایگاه اینترنتی مستهجن نگار خود قرار می داده است.

میانگین بازدید روزانه از سایت وی حدود 10000 آی پی بازدید در روز بوده است که درصد بالایی از مخاطبان  افراد غیر ایرانی بوده اند.

نامبرده در صفحه اصلی  ، سایت خود را  اینگونه معرفی می نماید:وب سایت بزرگ ایران فت نخستین و تنها وب سایت فتیش فارسی زبانان در دنیا و بزرگترین سایت فتیش خاورمیانه.

نامبرده همچنین در سایر پایگاههای های مستهجن و ضد دینی که در شبکه های مضلین دو و سه اعلام شدند جهت تبلیغ سایت و محتویات خود فعالیت داشته است.

وی برای گسترش دامنه فعالیت های خود و ترویج مضمون مستهجن اختصاصی پایگاه خود اقدام به راه اندازی ده ها وبلاگ در سرویس دهنده های مختلف کرده است که در این وبلاگ ها نیز محتویات مستهجن مرتبط با موضوع پایگاه خود  را منتشر می نمود.

وی همچنین جهت انتشار گسترده این محتویات مستهجن ، اقدام به تبدیل مطالب منتشره  (عکس، داستان، کلیپ) به فرمت های قابل اجرا در تلفن همراه نموده است. نامبرده در راستای تولید و انتشار موارد مستهجن اقدام به تکثیر و توزیع سی دی در زمینه موضوع سایتش برای کاربران نیز نموده است.

آریا .ع:

سن:26 سال        محل تولد:تهران        وضعیت تاهل:مجرد        تحصیلات:دانشجو        محل سکونت:تهران

متهم  آریا.ع مدیر و مالک یکی از شرکت های خدمات اینترنتی ، ارائه دهنده خدمات هاست و دامین به دو پایگاه مستهجن و ضد دین ایران فت و اس پرشین می باشد که این خدمات را با اطلاع از محتویات این پایگاه ها به آنها ارائه کرده است.

وی همچنین پشتیبانی فنی سایت متهم محمد مهدی.م را برعهده داشته است.

وی عضو خبرنامه های تعدادی از سایت های صهیونیستی بوده و همچنین  ارتباطاتی با شرکت های تجاری صهیونیستی داشته بوده است.

در فهرست اتهامات فرد مذکور ، ارائه خدمات عبور از فیلترینگ نیز مشاهده می شود.
 
 
 
 
 
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۵۷
انتشار یافته: ۲۹۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
ای بابا !
بازم ! منتظرم مضلین 5 هستیم !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
با سلام و خدا قوت.
این ها نمونه بارز مفسد فی الارض هستند. خداوند در قرآن لفظ اظلم (به معنای ظالم ترین) را فقط در مورد اشخاصی/موقعیت هایی به کار برده که موجب انحراف فکری دیگران می شوند. این ها ظالم ترینند. در زیارت عاشورا می خوانیم اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و .... وقتی که ابوسفیان؛ که خدا وی را نفرین می کند؛ تبت یدا ابی لهب و تب؛ و فرزندان لعنت شده اش؛ ظالم هستند؛ باید بدتر از آنچه با منافقین و خوارج ظالم حاضر در کربلا شد؛ مثل شمر؛ به سرشان بیاورید. سنت خدا همین است. منتظر اجرای عدالت نظام اسلامی ایران در مورد این ناپاکان هستیم. العجل یا مولای یا صاحب الزمان؛ العجل.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
با سلام و خدا قوت.
این ها نمونه بارز مفسد فی الارض هستند. خداوند در قرآن لفظ اظلم (به معنای ظالم ترین) را فقط در مورد اشخاصی/موقعیت هایی به کار برده که موجب انحراف فکری دیگران می شوند. این ها ظالم ترینند. در زیارت عاشورا می خوانیم اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و .... وقتی که ابوسفیان و فرزندان لعنت شده اش؛ ظالم هستند؛ باید بدتر از آنچه با منافقین و خوارج ظالم حاضر در کربلا شد؛ مثل ابن زیاد؛ به سرشان بیاورید. سنت خدا همین است. منتظر اجرای عدالت نظام اسلامی ایران در مورد این ناپاکان هستیم. العجل یا مولای یا صاحب الزمان؛ العجل.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
سلام. خداييش حال كردم. شما سايت هاي كله گنده سكسي را منهدم كرديد. بقيه سايتها زياد بزرگ نيستن. لفا سايت ..... را هم منهدم كنيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
سلام. خداييش حال كردم. شما سايت هاي كله گنده سكسي را منهدم كرديد. بقيه سايتها زياد بزرگ نيستن.
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
این چند روزه دارم به این نتیجه میرسم که اینجور سایتها نبودنشون بهتر از بودنشونه...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
احسنت برشما.مابه شماامیدواریم عزیزان میهن اسلامی .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
بین انسان و حیوان مرزی هست اما بعضی انسانها کارهایی انجام میدهند که حیوانات از آن شرم دارند . تا فرصت داریم انسان شویم که پس از مرگ فرصتی نیست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
من تعدادی فیلترشکن فیلتر نشده دارم اما نمی دانم چگونه اینارو معرفی کنم تعدادشون زیاد هست و در قسمت گزارش مردی نمی شود چون بسیار زیاد هست چیکار کنم ؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . بطور کامل می توانید همه را در همین بخش وارد کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
بنام خدا

نمیدونم این افراد ساکن ایران بودن یا کشورهای دیگه اما بهر حال انهدام چنین سایتهایی که تیشه به ریشه خانواده ها میزنن جای تقدیر داره خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام با تشکر از سربازان گمنام امام زمان (ع) درود بر شما خدا یاریتان کند
شما افتخاراتی برای جهان اسلام و آقایمان مهدی و رهبر عزیزمان هستید درود بی پایان بر شما باد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
با تشکر از زحمات شما انشاء الله ریشه فساد از روی زمین کنده شود و تا آدم آدم است محبت پا برجا باشد آدم از خدا غافل شود همینه دیگه
وقتی خدا هست هیچ دیلی برای نا امیدی نیست (-:
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
آقا چند تا مضلین ؟ همشو با هم بگذارید الکی وقت مردم رو تلف نکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
با سلام و خسته نباشید. سربازان آقا امام زمان(عج) دستتان درد نکند و امیدوارم همیشه پاینده و جاودان باشید. دستتان را می بوسم.
ناشناس
|
-
|
۰۸:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
نصر من الله و فتح قريب
/غلام همت آنم که زير چرخ کبود/
/ز هرچه رنگ تعلق پذيرد آزاد است/
اي ول.دمتون گرم.خوب حسابشون را رسيديد.به اميد روزي که اثري از اين ارازل در دنياي سايبر نباشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
با سلام
خبر خیلی خوشحال کنندهای بود من یکی که خیلی خوشحال شدم به نظر من اینها مفسدین فی الارض هستند و باید از صحنه روزگار محو شوند و دولت و حکومت ما باید مجازاتهای سختی را برای اینگونه مجرمین در نظر بگیرد ضمنا برای خانواده ها فرهنگ استفاده از اینترنت باید فرهنگ سازی شود از برادران و خواهرانی که این سایتها را کشف و عاملین آنها را دستگیر کرده اند خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
با سلام و عرض خسته نباشید و تبریک
از زحماتتون خیلی ممنون
خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام.
نمی دونم با چه زبونی از شما تشکر کنم.دست همتون رو از همین جا بوسیدم.
شما مایه ی غرور برای ما ایرانی ها هستین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
خدا آخر عاقبتمون رو ختم به خیر کنه.
خسته نباشید.درود بر شما.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
این خوک های کثیف بی خانواده رو زودتر اعدام کنید
مرگ بر ضد ولایت فقیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
ba salam va arze tashakor az tamami azizan ke dar dastgiri va enhedame in site ha naghsh dashte and mikhastam ye site mostahjan be in adres ro moarefi konam ta ba oon ham barkhord konid...... .ba tashakore faravan .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
دستتون درد نکوونه خدارو شوکر که که هستن کسانیکه عواملو را تخریبو و دستگیر کونند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
دستتون درد نکوونه خدارو شوکر که که هستن کسانیکه عواملو را تخریبو و دستگیر کونند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
خسته نباشید

چرا فقط 4 نفر هستند

در گروه های مضلین قبلی تعداد بیشتری معرفی میگشتند.

از زمان محاکم این جانوران اطلاعی دارید ( بلانسبت جانوران )

ممنون به دلیل اطلاع رسانی پشت سر هم و سریع
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
در پوست خود نمي گنجم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام آقای مدیر سایت این دستگیر شدگان شبکه مضلین کلا چند نفر هستند ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
از خبر دستگیری محمد مهدی م خیلی خوشحال شدم . چند سال قبل که ما علیه فعالیت های ایشون وبلاگ زده بودیم و با این مفسد مبارزه می کردیم ، این شخص به وبلاگ های ما می آمد و ما را به مناظره دعوت می کرد . در صورتی که هیچ دلیل علمی برای کارهایش نداشت . چرا که فتیش در تمام دنیا رد و غیر قابل قبول است و علم به شدت با آن مخالف است . سربلند باشید.
ناشناس
|
-
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
/پنجره زیباست اگر بگذارند/
/چشم مخصوص تماشاست اگر بگذارند/
/من زاظهار نظرهای دلم فهمیدم/
/عشق هم صاحب فتواست اگر بگذارند/
قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
ای سربازان گمنام خوش به سعادتتان
که سربازهای حقیقی اویید.اجرکم عند الله.موفق و پیروز باشید.این آیه ی قرآن را هم برای این می فرستم که اگر خدایی نکرده کسی قربانی این سیت های مستهجن شده از رحمت خدا نومید نشود.یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
از خبر دستگیری محمد مهدی م خیلی خوشحال شدم . چند سال قبل که ما علیه فعالیت های ایشون وبلاگ زده بودیم و با این مفسد مبارزه می کردیم ، این شخص به وبلاگ های ما می آمد و ما را به مناظره دعوت می کرد . در صورتی که هیچ دلیل علمی برای کارهایش نداشت . چرا که فتیش در تمام دنیا رد و غیر قابل قبول است و علم به شدت با آن مخالف است . سربلند باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام .با عرض سلام و خسته نباشی خدمت شما فعالان و زحمت کشان در این عرصه . خدا خیرتون بده
من یه سایت رو میشناسم که سایت مستحجن و غیر اسلامی هست که در بین جوانان خیلی جا افتاده واقعا این جور آدما آبروی مسلمانها رو بردن . به امید خدا این ها رو هم بررسی کنید.
باتشکر
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
بابا دمتون گرم ان شا الله بقیشونم بگیرید اعدام کنید
خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
آقا اینا یی که رفتن تو یه کشور دیگه مقیم شدن رو چه جوری دستگیر می شه کرد؟
اصلا اینا مگه حرفه ای نبودن پس چه طوری لو رفتن یا به عبارتی بهتر است بگوییم که اینا که این همه دم ودستگاه داشتن چه طوری چهرشون آشکار شد؟
در ضمن چرا چهرشون رو سیاه می کنید همینا مگه خیلی از افراد رو سیاه نکردن باید بزارید که همه قیافشون رو ببینند!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام و واقعا خسته نباشید
اما این چیزا همون طور که خودتون می دونین تمومی نداره و شما کار واسه انجام دادن زیاد دارین واستون دعا میکنم هرگز خسته نشین .
اجرتون با اقا امام زمان(عج)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
با این کارتون احساس امنیت بیشتری داریم.خسته نباشید و با قوت ادامه بدید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام - خدا قوت افزون تان دهد-
حرمت دين خدا و عزت مومنين و مرزهاي ايران را شما معنا بخشيديد -اميد كه شما همه از سربازان موفق حضرت امام زمان (عج) و در زمان ظهور در خدمت ايشان باشيد انشاالله.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
اجركم عندالله
ناشناس
|
Germany
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
آقا واقعا دمتون گرم این آدما را باید بجای یه بار 100 بار اعدام کرد خدا وکیلی شما که این را گرفتید خوب بیاید یه کار دیگه هم بکنید امروزه کسی نیست که واسه سرگرمی هم که شده از اینترنت استفاده نکنه خوب شما بیاید تو رسانه های جمعی سایتهای خوب و آموزنده معرفی کنید این جوری شاید جوئنا کمتر دنبال ای جور سایتها برند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
دست شمارا میبوسیم و دست حق به همراهتان
ناشناس
|
-
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
خدایا مهدی امت کی میاد؟
می شه روزیو ببنم که آدما با حیوونا فرق کنن و فقط دستگاه تناسلیشون نباشه که به اونا خط می ده و بر مبناش زندگی می کنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
و این است قدرت برادران سپاهی وبسیجی.سپاسگذاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام
دمتون گرم، واقعاً ممنون از تلاشتون، به نظر من با اين افراد به شدت برخورد کنيد که ديگه کسی به فکر اين کارها هم نيفته.
خسته نباشيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
با سلام
کاش می شد قیافه کامل این عوضی هارو نشون بدین تا آبروشون کاملتر بره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام وخسته نباشيد به شما كه باعث گرديدي كه امثال مني كه نا خدا گاه به اين سايتها سرك ميكشيديم از منجلاب وگرداب فساد رهاييمان داديد تشكر منمايم زيرا تشكر از بندگان خوب خدا يعني تشكر از خداوند منان كه همجون شماهاي را در سر راهمان قرارداد
ناشناس
|
-
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
خسته نباشید. دستتون درد نکنه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام
ممنون از زحماتتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
از همه ی کسانی که در جهت هر چه بهتر پاکسازی اینترنت قدم برمیدارند کمال تشکر را دارم
این گونه افراد خاطی که ناموس مردم را به بازی گرفته اند باید اعدام شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
با سلام و خسته نباشيد
آقا چرا چهره اينها رو مي پوشونيد بذارين همه بشناسنشون اين حيوونارو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
آقا دمه جمهوري اسلامي گرم
فقط همين
دمه جمهوري اسلامي گرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
با سلام
من به شخصه از اين اقدام به جا و مناسب سپاسگذارم اميدوارم تا اندازه دل آقا امام زمان را به دست آورده و مايه آرامش خاطر ايشان گرديده باشيد.
حق يارتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
با سلام
واقعاً با توجه به گستردگی عملیات و پیچیده بودن آن یک خسته نباشید حسابی به همه کسانیکه در این امر مشارکت داشته اند عرض میکنم .
العجل یا مولای یا صاحب الزمان؛ العجل.

ناشناس
|
-
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
اینها چه هدفی را از گمراه کردن جوانان دنیال می کنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام خدا خیرتون بده که این همه از خود گذشتگی برای این ملت می کنید من میخوام بدونم که ایا همکار افتخاری می پذیرید یا نه من برای نمونه یک فیلتر شکن دراختیارتون میذارم تا اون رو فیلتر کنین تا دست کسی به اون نرسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
من ایا حرف بدی زدم که گفتم 100 تا فیلترشکن دارم می خواهم معرفی کنم که شما پیام منو ثبت نکردید؟ حتما بایم تشکر کنم تا ثبت کنید؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . بسیاری از نظرات مثبت بدلیل اطلاعات محرمانه یا خصوصی یا ممنوعه ای که در اختیار مرکز قرار می دهند منتشر نمی شود. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
مرگ بر فساد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
انشالله روزی برسد که دیگر شاهد تشکیل چنین سایتهایی در ایران عزیز نباشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
سلام.من به شدت پیگیر این پرژه عظیم اطلاعاتی(گرداب)هستم و الحمد الله هر روز خبر مسرت بخش جدیدی از این پرژه منتشر میشه.امیدوارم که فعالیتهای شبانه روزی برادران غیور و شیر زنان سپاهی در شناسایی و دستگیری این عناصر فساد پای مال نشه و هرچه زودتر شاهد اعدام علنی این مزدوران باشیم.ان شاء الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
باید به شما آفرین گفت بخاطر زحمتهایه بی دریغتون ولی واقعا تو فیلتر کردن سایت هایه ضد دینی ضعیف عمل میکنید و این خیلی بده که اونا دارن ذهن جوون هایه مارو آلوده میکنن
من تو گزارش مردمی آدرس چند تا از اون سایتا رو دادم ولی هنوز اقدامی نشده خواهش میکنم یه کاری بکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
فقت میتونم بگم خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
غلط املایی هاتونو لاقل درست کنید ! واقعا متاسفم که هیچ کدوم از پست های منو تایید نکردید در حالی که همشون واقعیت بودند و هیچ کدوم توهین یا عدم مغایرت با نظام نبوده است ..... واقعا متاسفم ...... آیا این سانسور نیست ؟ ......و بازهم ابزار تاسف ....
ناشناس
|
-
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۱
خدا قوت دست شما را مي ابوسيم لطفا اينان را به اشد مجزات محكوم كنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
سلام
خسته نباشيد
لطفا يه فكري هم برا محيط چت كنيد خصوصا وبكمها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
خدا قوت .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
سلام خسته نباشيد. تا قبل از آشنايي با سايت شما از وضعيت اينترنت خيلي نا اميد شده بودم. اما حركت حساب شده شما قوت قلبي براي افراد مقيد به دين و مقيد به خانواده بود. بازم دستتون درد نكنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
دمتون گرم... خدایی دمتون گرم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
خیلی عالی بود واقعا خسته نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
سلام . .

ممنون از زحمات شما عزیزان . .

اگه ممکنه چشم های این افراد رو هم نشون بدید . . چون اینجوری ممکنه برای بعضی ها تشابه اسم و عکس بوجود بیاد . . در حالی که این عکس برای کس دیگه ای هست . .
در ضمن کل قیافه توی چشمه . .
موفق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
افرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
دمتون گرم -خدا خيرتون بده - اينا خيلي شاغالند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
کسانی که با ابرو و شرف ایران و ایرانیان و ناموس ایرانی بازی می کنند سزاوار بالاترین مجازاتند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
بنام خدا

باتشکر از زحمات خستگی نا پذیر برادران سپاه پاسداران ایران

مرگ بر ضد ولایت فقیه.مرگ بر امریکا
ناشناس
|
-
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
سلام :به سربازان گمنام نظام مقدس جهموري اسلامي ايران اميدوارم كه هميشه وهمجا نام شما برافراشته باد چونكه هدفي كه شما سروران رشيد ولاور داريد هم درزمان جنگ كه بادشمن ديني اسلام مي جنگيد وچه درزمان صلح به امنيت ملي كشور دست دشمنان اين مرزبوم كوتاه ميكنيد وظيفه شرعي همه ما اين است كه ازاين انقلاب واين كشور تاآخرين قطره خون دفاع كنيم وكينه رابين خودمان پاك كنيم
خــــــــــداقوت :خدانگـــــــــــــهدارتان بـــــاد پرچم زبيا جمهوري اسلامي هميشه سربلند وپيروز باد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
واقعا دمتون گرم خیلی حال کردم باهاتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
واقعا خسته نباشید اجرکم عندالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
با سلام تشكر و قدرداني از اين كه شما نه تنها چند سايت جنسي را بسته ايد بلكه شما سايت هاي منحرف و منحنرف كننده از دين اسلام و ايران و رهبريت و ضايع كردن حقوق اسلام بوده است. بايد بدانيم كه سايت هاي رپ در همين راستا به همين اهداف ضد ديني تلاش وكوشش مي كنند و نباید آن ها را دست كم گرفت و در حده يك خواننده معمولي دانست بلكه اهداف ضد ديني و رهبريت معظم دارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
بسمه تعالي احسنت بر شما ياران امام زمان ان شاالله از سربازان آقا امام زمان باشيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
دستتون درد نکنه .
از یک رو سپاه اینگونه گردابی به پا میکند که همه کثیفی ها و زشتی ها را به پایین میکشد.و از روی دیگر یک بسیجی یک میلیارد تومان پیدا میکند و با اندیشه و تفکر پاک بسیج وار خود آن مبلغ را به صاحبش باز پس میدهد و هیچ مبلغی را هم برای مژدگانی اش نمیگیرد.این است نماد واقعی یک پاسدار و یک بسیجی.همیشه خرسند و پیروز باشید.
ناشناس
|
-
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
دمتون گرم
میخواستم بدونم سر اینا چه بلایی میاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
سلام.بنده از مدت طولانی بطور اتفاقی به این سایت ها برخورد کردم.و دوستان زیادی را می دیدم که عکس ها و کلیپ های SEXYاین سایت ها را همراه خود داشتن و احساس آرامش و ارضای روحی می شدند.من استقبالی نکردم.ولی از همان اول سوالی برایم بود که((چرا در یک کشوری که ادعای دین اسلام را دارد،بگذارد اینطور ازادانه بطوری که حتی فیلترینگ جمهوری اسلامی هم جلو داره آنها نبود،چرا بتواند مدت 2 سال جوانان زیادی را آلوده کند.))

من از فعالان اینترنتی هستم.در خبرگزاری ها وبلاگ های مجاز ایرانی بطور گسترده حضور دارم.ولی مردم این را بدانید ضربه مهلکی به جوانانتان وارد می شود.اینترنت فضای آموزش و عبرت نیست جایی برای آلوده شدن است.
بنده که بطوره فرهنگی با اینترنت مشغول هستم به جوانان نزدیک ترم و ذره ذره نابود شدن آنها را می بینم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
سلام.بنده از مدت طولانی بطور اتفاقی به این سایت ها برخورد کردم.و دوستان زیادی را می دیدم که عکس ها و کلیپ های SEXYاین سایت ها را همراه خود داشتن و احساس آرامش و ارضای روحی می شدند.من استقبالی نکردم.ولی از همان اول سوالی برایم بود که((چرا در یک کشوری که ادعای دین اسلام را دارد،بگذارد اینطور ازادانه بطوری که حتی فیلترینگ جمهوری اسلامی هم جلو داره آنها نبود،چرا بتواند مدت 2 سال جوانان زیادی را آلوده کند.))

من از فعالان اینترنتی هستم.در خبرگزاری ها وبلاگ های مجاز ایرانی بطور گسترده حضور دارم.ولی مردم این را بدانید ضربه مهلکی به جوانانتان وارد می شود.اینترنت فضای آموزش و عبرت نیست جایی برای آلوده شدن است.
بنده که بطوره فرهنگی با اینترنت مشغول هستم به جوانان نزدیک ترم و ذره ذره نابود شدن آنها را می بینم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
سلام حقشون بود زنده زنده بوستشون رو بکندید این ها انسانهایی بودند که فقط ملت رو تحریک میکردند به ارتباط نا مشروع .

ممنونم از سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران من لوگوی شما را تو وب سایتم قرار میدهم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
واقعا که چامعه را رو به فروپاشی میبردند خسته نباشید وخداقوت ضمنا نگذاریم این علف های هرز فرهنگ دوباره سر در بیاورند
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
میخواستم بدونم که ایا موسیقی زیر زمینی ( رپ ) جزو چی حساب میشه اگه میتونید به من جواب بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
با سلام و خسته نباشید خداوند به شما توفیق بیشتر عنایت بفرماید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
نمی دانم هرپقدر هم که بگوییم در سرنوشیت یک فرد خود آن فرد تاثیر دارد، بازهم ولی به مقدار کم نمیتوان از عوامل بیرونی صرف نظر کرد. این افراد همانطوری که در اعترافات خودشان اقرار کردند می خواستند دیگر جوان ایرانی چه دختر و پسر بغیر از این مساله به چیز دیگری و در واقع واقعیتها فکر نکنند. خدا ان شالله خیر و برکتی را که وعده داده به شما ارزانی کند چون شاید جلوی خیلی چیزها گرفته شد، یا لااقل حتی یک نفر هم که این برنامه ها را دیده یاشد یا از کارهای شما باخبر شده باشد که چه بی رحمانی پشت پرده این قضیهه بوده اند و راهنمایی شده باشد همان کافی است. این آدمها من به یقین میدانم با توجه به وضعی که الان نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا هست، قربانیان زیادی گرفتند و عدهی بسیاری را معتاد شهوت رانی کرده اند. شما پاکان برای جوانها دعا کنید که خدای نکرده گرفتار این گردابها نشوند یا اگر هم شده اند به یاری و خواست خداوند متعال و اراده ای که هدیه خداوند در وجود ماست، هرچه سریعتر پاک شوند.
با آرزوی موفیت روزافزون شما
.....یا علی....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
نمی دانم هرپقدر هم که بگوییم در سرنوشیت یک فرد خود آن فرد تاثیر دارد، بازهم ولی به مقدار کم نمیتوان از عوامل بیرونی صرف نظر کرد. این افراد همانطوری که در اعترافات خودشان اقرار کردند می خواستند دیگر جوان ایرانی چه دختر و پسر بغیر از این مساله به چیز دیگری و در واقع واقعیتها فکر نکنند. خدا ان شالله خیر و برکتی را که وعده داده به شما ارزانی کند چون شاید جلوی خیلی چیزها گرفته شد، یا لااقل حتی یک نفر هم که این برنامه ها را دیده یاشد یا از کارهای شما باخبر شده باشد که چه بی رحمانی پشت پرده این قضیهه بوده اند و راهنمایی شده باشد همان کافی است. این آدمها من به یقین میدانم با توجه به وضعی که الان نتهنا در ایران بلکه در تمام دنیا هست، قربانیان زیادی گرفتند و عدهی بسیاری را معتاد شهوت رانی کرده اند. شما پاکان برای جوانها دعا کنید که خدای نکرده گرفتار این گردابها نشوند یا اگر هم شده اند به یاری و خواست خداوند متعال و اراده ای که هدیه خداوند در وجود ماست، هرچه سریعتر پاک شوند.
با آرزوی موفیت روزافزون شما
.....یا علی....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
واقعا دمتون گرم

خسته نباشید

خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
سلام واقعا خسته نباشید باید این جور آدما رو مثل یک سگ کشت که اینقدر باعث وبانی گناه تو ایران عزیزمون نباشن.زنده باد پاکی و صداقت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
دستتون درد نکنه! واقعا خوشحال شدم! مخصوصا به خاطر انهدام سایت فایر . خدا ازتون راضی باشه.
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
داداش اعدامشون کنید
ناشناس
|
Malaysia
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
میبینم که بنکل لج کردین و نظرات این (بنده خدا) رو منتشر نمیکنین برادران پاسدار. نع واسه 1 و نع واسه 2 و نع واسه 3 و نع واسه چهار.فکر میکردم آبمون تو یه جوب نره ولی نه تا این حد.خیلی کارتون خنده داره.هر شب میام چک میکنم و وقتی میبینم چاپ نکردین کلی میخندم.جالبینا!!!
ناشناس
|
-
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۱
tedade site haye sexy farsye web kheily kheily bish az an ast ke ba hake chand ta az anha faaliiate anha motavaghef shavad
ba in hal khaste nabashid va be omide hakke kolle site haye pornoye farsy
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
با سلام و خسته نباشید
عالی بود امیدوارم در کنار این کار ، به جوانان راهمای های لازم رو هم بدید.
ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
با تشکر از همه سربازان گمنام آقا .
فقط یه فکری برای جایگزینی محتوی هم باشید.
حالا که این سایتهای مستهجن رو حذف کردید و از بین بردید . حرف جدیدی دارید ؟!
جای خالی این سایتهای به قول خودتان پربیننده را با چه چیزی پر میکنید ؟
لطفا کمی هم به فکر تولید محتوی روی اینترنت باشید .
اجرکم عند ا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
این سایت ها رو که شناسایی کردید اجرتون به خدا انشالله یه فناوری مردم پارس گیر بیارند تا شبکه های ماهوار هم کم کم از درو بیفنه.به امید موفقیت بر و بچ های سپاه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
واعدو لهم ما استطعتم من قوة

سلام برشما سربازان گمنام امام زمان!
خسته نباشید.
بار دیگر ثابت شد که روشها، ترفندها و......ی دستگاه اطلاعاتی ایران، سرآمد تمامی آنچه که دشمنان به آن می نازند، می باشد.
خوشحال و خرسندم که آنچه بایستی میشد، هرچند دیر، انجام گردید.
خدا به ما توانایی دهد تا فرزندان و جوانان خود را به گونه ای تربیت نماییم که نه عامل همچون قضایایی باشند و نه قربانی آن! چرا که وسوسه های جنسی قوی ترین عامل انحراف بشر است. امید که خدا یاریمان نماید و در آنجا که ما کوتاهی کردیم، شما را یاری کند تا سستی ما را جبران نمایید.
انشاالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
salam be hamegitoon dametoon garm.daste ali hamrahetoon. shademoon kardin.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
اعدام ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اينها قطعا بايد مجازات شوند ولي چرا اعدام ؟
بهتر نيست حبس ابد داشته باشند ؟
چرا قبح حكم اعدام از بين رفته ؟
زمينه كار شما بسيار كار خوب و پسنديده اي است .
حالا اينكه بعضي ها دائما كار به امام زمان ربط ميدهند هم شما زياد جدي نگيريد چونكه همه جاي دنيا با سايت پورنو برخورد ميشه و دليل نميشه شما سرباز امام زمان باشيد
شايد هم باشيد
جانم فداي سرورم آقا امام زمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
و من یظلل الله فلن تجد له سبیلا

خسته نباشید خدمت برداران تیم رصد سایبری سپاه پاسداران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
خداوند به شما جزای خیردهد.به امید روزی که شاهد وجود چنین افرادی نباشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
با سلام
آفرین بر پاسداران انقلاب اسلامی و آفرین بر سربازان گمنام امام زمان
بحق که رسالت دینی خود را بخوبی عمل نموده اند و مجاهدانه به جهاد در برابر تخریب مقدسات و انحراف جوانان مسلمان نموده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
سلام
حال شما؟
خسته نباشید

انشاالله ریشه ظلم و فساد برای همیشه از زمین برداشته بشه
التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
سلام عزیزان و خدا قوت
امیدوارم همیشه موفق و موید باشید.
امام زمان(عج) همیشه پشت و پناهتات باشد.
من از طرف ملت عرض مینمایم به خاطره خدا ادامه دهید چون اینها این بار نوامیس را هدف قرار داده اند.
التماس دعا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
سلام به شما
از خدا برایتان طلب خیر و برکت می کنم، مسلم بدانید که پاداش این عمل نیکو نزد خدای یکتا حفظ خواهد شد و در جایی که حتی فکرش را هم نخواهید کرد به شما داده خواهد شد .
به عقیده این بنده خدا اعدام کردن این موجودات مجازاتی بسیار حقیر
و کم است ، چه کارها که با مردم و ناموس و شرف ایرانی نکردند ، باید آنها سزای عملشان را ببینند.
با آرزوی بهروزی برای شما و هر ایرانی مومن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
آجركم الله ، والله كه اين كار از بزرگترين و جوانمردانه ترين كارهاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي است. به اميد آنكه روزي اين نهاد مقدس ريشه فساد را در ايران بخشكاند. ان شاء الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
چرا تصاویر کاملشونو نمیزارین
این *** رو همه باید بشناسن
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام ، این اقدام به جهت رعایت حقوق قانونی متهمین صورت گرفته است. پس از صدور احکام نهایی ، تصاویر و اطلاعات کامل متهمان بهمراه احکام صادره باطلاع ملت شهریف ایران خواهد رسید. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
بابا دمتون گرم برادرای خودم این فتیش اگه تو جامعه ما توزیع بشه خدای نکرده دیگه باید قید اسلام رو بزنیم
چند وقت پیش یه ادرسی بتون دادم منتها دیر جنبیدید هم فیلتر شد هم طرف سایتشو بستو در رفت
امیدواریم دیگه از این مسایل نبینیم
چون اینا همش علائم ظهور اقا امام زمان هستند خدا کنه هر چی سریعتر ظهور کنن
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
بابا دمتون گرم برادرای خودم این فتیش اگه تو جامعه ما توزیع بشه خدای نکرده دیگه باید قید اسلام رو بزنیم
چند وقت پیش یه ادرسی بتون دادم منتها دیر جنبیدید هم فیلتر شد هم طرف سایتشو بستو در رفت
امیدواریم دیگه از این مسایل نبینیم
چون اینا همش علائم ظهور اقا امام زمان هستند خدا کنه هر چی سریعتر ظهور کنن
یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
سلام و درود خدا برمردان پاک وبی ادعای این مرز و بوم.از ایزدمنان خیر دنیا و آخرت را برای شما عزیزان مسئلةدارم.به امید روزی که همه دشمنان اسلام از صحنه روزگار محو شوند.یاعلی حق نگهدارتان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
سلام.شما کارتون رو عالی انجام دادین . ممنون. البته هنوز کار تموم نشده و تا شما بخواین سرتون رو برگردونین هستن کسایی که باز بخوان چنین سایتهایی رو بسازن. امیدوارم این یه طرح بلند مدت باشه.
اما باید اینکه چرا این همه کاربر از چنین سایتهایی دیدن می کنند رو بررسی کرد . فکر میکنم بیشتر از سر کنجکاوی بوده.اینکه مرجع آموزشی جوانان ایرانی چنین سایتهایی بوده وحشتناک و تاسف باره. البته اینکه سایتهای آموزشی مناسب (با رعایت اخلاق) در این موارد نیست هم بر این مشکلات دامن زده.امیدوارم طرحی برای آموزش این مسائل از طریق اینترنت ایجاد شه. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
با سلام بنا به فرمايش امام سجاد ع خداوند دشمنان ما را از احمقها آفريد اينها نميدانند كه مملكت صاحب داردبه اميد آن روزكه....انشاالله . بنده دست پر توانشما سربازان گمنام امام زمان ع
راميبوسم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
موفق باشید.
به امید دستاوردهای بیشتر برای شما.
ان شاء ا... به شبکه مضلین 20 هم برسید
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : این شبکه ها از عناصر بسیار محدودی تشکیل شده اند که قریب به تمامی آنها بازداشت شده و در مسیر رسیدگی قضایی قرار دارند. ما هرگز از تشکیل 20 شبکه مجرمانه خوشحال نخواهیم شد.موفق باشید.
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
با سلام خسته نباشید امیدوارم همیشه موفق وجاودان باشید چون دعا خیر این ملت سرفراز پشتوانه راهتان است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
به نام خدای مهدی
بسیار بسیار امر پسندیده ای صورت گرفت و این مضلین فاسد را به لطف خدا
دستگیر کردید.
خسته نیستید و انشاءالله نخواهید بود
التماس دعا
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
من فكر نمي كنم اين افراد مستحق مرگ باشند. بالاخره تو هر جامعه اي هستند افرادي كه باعث به وجود امدن ناهنجاري هايي ميشوند. اين افراد هم از همين گروه هستند. ولي...
ولي با خود بگوييد مقصر اصلي كيست؟ اگر كسي به اين سايت ها سر مي زند آيا مقصر مدير سايت هست؟ يا خود بازديد كننده كه زندگي اش نابود مي شود؟ اين سايت ها هميشه هستند و اگر شما تمام سايت هاي ايراني رو ببنديد و عاملانش رو اعدام كنيد مطمئن باشيد اون افرادي كه بازديدكننده اون سايت ها بودند به سايت هاي خارجي اسباب كشي مي كنند و باقي زندگي شان را آنجا به تباهي مي گذرانند.
من مي خواهم بگويم "اعدام، نه"
به چه جرمي؟ آيا اون شخص دست كاربري را به زور گرفته و به سايتش كشانده يا خود كاربر با وارد كردن URL سايت تو آدرس بار با دست خودش تيشه به زندگي خودش زده؟
"اعدام، نه"
به چه جرمي؟
آيا اين افراد مستحق مرگ هستند يا آنهايي كه چندين سال با مدرك تقلبي دكتري وزارت كشور را به عهده مي گيرند؟ آيا اين افراد مستحق مرگ هستند يا آنها كه سالهاست ميلياردي از خزانه كشور به جيب مي زنند؟
با اين وضعيت ما چطور مي توانيم باور كنيم كه اعترافات اين اشخاص بدون شكنجه و با ميل و خواست خودشان بوده؟ از كجا بدانيم؟ اگر شما آنها را مي خواهيد اعدام كنيد چرا نامشان را افشا نمي كنيد؟ چرا چهره هايشان را هويدا نمي كنيد؟ مگر بعد از مرگ آبرويي هم برايشان مي ماند؟ پس چرا نام آنها را پنهان مي كنيد؟
"اعدام، نه" چرا به خدا واگزارشان نمي كنيد؟ يعني شما بيشتر از خدا مي دانيد؟ چرا مي خواهيد بهشت را براي مردم زوركي كنيد. شايد كسي جهنم را برگزيده باشد. اون كسي كه مشتري روزانه اين سايت ها بوده هم پس مجرم است و بايست اعدام گردد. شما مي گوييد فيلمي از آن سايت چند ميليون بار دانلود شده. پس بفرماييد و همه ملت ايران را اعدام كنيد. همه را قتل عام كنيد. بي تعارف جدي مي گويم چرا چنين نمي كنيد؟ راستش را بخواهيد من هم مجرمم چرا كه آن زمان كه به سايت ياهو مي رفتم تا ميل باكسم رو چك كنم عكس خانمي را در تبليغات ياهو ديدم كه روسري و مقنعه نداشتند و موهاي ايشان ديده ميشد.
چرا اين كارها رو مي كنيد؟ اگر دختر خانمي مي گذارد از اندامش عكس و فيلم بگيرند و در سايت قرار دهند مقصر آن كسي ست كه آن عكس را پخش مي كند؟ مي گوييد اين عكس ها بدون اجازه شخص بوده؟ اصلاً به من بگوييد كدام شخص عاقل از اندام عريان خود عكس مي گيرد؟ دليلش چيست؟ لابد قصد نشان دادن آن را دارد و خودش راضيست كه عكس را ديگران ببينند.
چرا ذره اي تامل نمي كنيد؟ كدام كودك فروشي؟ روزانه ده ها دختر كودك و نوجوان به كشورهاي عربي صادر مي شوند چرا جلوي آنها را نمي گيريد؟ چرا بايد هر ماه جنازه يكي از همان دختران را به ايران برگردانند؟ چرا اين گونه رفتار مي كنيد؟
"اعدام نه"
آنكس كه محق اعدام است آن كسي ست كه به مردم ميهنش دروغ مي گويد. آن كسي كه عوام فريبي مي كند. آنكسي كه هاله نوراني دور سر خود مي بيند. آن كسي كه فرياد مردم را خفه مي كند. آن كسي كه اين كامنت را پاك مي كند.
"اعدام نه"
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : نه ما و نه شما تعیین کننده مجازات و نوع آن نیستیم و این مقام قضایی است که بر اساس محتویات پرونده ، دفاعیات متهم و قانون ، اقدام به تعیین مجازات می کند. البته مجازات متناسب با نوع جرم است و تنبیه سنگین برای جرم سنگین است. مگر آنکه این قاعده را بر هم زده بگوییم افراد مجرم باید مجازاتی کمتر از جرم خود داشته باشند. برای اصلاح دیدگاه خود ، یک ثانیه خود را جای خانواده ای بگذارید که متوجه شده فرزندش در معرض فقط یکی از این محتویات ضد اخلاقی یا ضد دینی قرار گرفته یا تصاویر جنایات و هتک حرمت یک بانوی ایرانی در اینترنت توسط این افراد توزیع شده یا تصویر روابط شرعی یک خانواده آبرومند از طریق نصب دوربین مخفی در منزل ایشان نشر یافته است. بسیاری از افرادی که چنین پیشنهاداتی دارند باید قادر شوند خود را لحظه ای جای مخاطبان و شاکیان خصوصی و عمومی گذاشته و بعد نظر دهند. تهمت و توهین های شما به مسئولین رسمی کشور نیز تاثیری در اصل بحث ندارد. متهمان ، پس از مواجهه با حجم اسناد و مدارک ، زبان به اعتراف گشوده اند. البته اعتراف بخش کوچکی از پرونده است و مقام قضایی با توجه به مندرجات پرونده ، دفاعیات متهمان و نص قانون به انشاء حکم مبادرت خواهد کرد. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
با تقدیر و تشکر از مجریان گرداب و سپاه .موارد مشروحه فوق جزء آزادی نگارندگان به حساب نمی آیدو باید به اشد مجازات برسند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
با تقدیر و تشکر از مجریان گرداب و سپاه .موارد مشروحه فوق جزء آزادی نگارندگان به حساب نمی آیدو باید به اشد مجازات برسند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
با سلام و عرض ادب این کار بزرگ و مهمی که شما سربازان امام زمان عج کردید دست کمی از افتخارات بزرگ کشورمان از جمله انرژی هسته ای و پرتاب ماهواره شما با اینکارتان چه بسا جوانانی از این مرز وبو نجات میدهید که فرداها میتوانند هزاران افتخار دیگر برای کشور عزیزمان ایران کسب کنند من مطمئنم که شما برادران دل امام زمان و نائبشان حضرت آیت الله خامنه ای شاد کردید و میلیونها انسان مؤمن در ایران عزیز خداوند شما را پناه امام زمان عج محفوظ بدارد
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام و تشکر از اظهار لطف. فرزندان ملت اسلامی را از دعا محروم نکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
با عرض سلام وخسته نباشی خدمت تمامی یاران مخلص امام زمان عجل الله به نظر داداش کوچکتون میخوام که کلمه ..........در جستجوگرها و دیگر سایتها ضد اخلاقی را به کمک خداوند فیلتر یا هک کنید به والله که جوانان راحت به گناه کشیده میشوند نمیدانم اینهای که اینکار روانجام دادن انسان هستند یا حیوان خودشون ناموس دارند یا دوست دارم انها رو جلو ناموسشان اعدام کنند تا ان ناموس بفهمه که با چه موجود خطر ناکی زندگی یا رفت وامد میکنه از همین جا دوست دارم که انها به اشد مجازات محکوم شوند انشاالله دولت عدالت همیشه برقرار باشد سایتها رو فیلتر که نه باید هک کنیدشون تنا اصلا با هیچ مرض یا کوفتی باز نشه اگر این حیوانان انسان نما در دست من بودن انها را از اعدام بدتر میکردم انشالله خود امام زمان ومولایمان امیر امومنین علی بن ابی الطالب شمارا کمک کند و با انتخابات هم شما پایدار باشید انشاالله که امام رضا هم یاری دهنده شما باشد من توحرم براتون دعا میکنم من نه بسیجی ام نه سیاسی ام نه چپ نه راست ام بلکه دوست دارم مثل شهیدان حالا وهوای خدای داشته باشم و فقط حزب الله ایم اگر خدا بخواهد خداحافظ راستی یاد رفت اگه میشه تو سایتون هم عضو هم بپذیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۲
اجرکم عند الله
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
کار شما همیشه درسته ، دمتون گرم :-)
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
واقعا ای ول دست مریزاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
سلام. دمتون گرم. بزنید خواهر مادرشون رو بکشید جلو چشمشون.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : از توهین به این افراد بپرهیزید . این افراد حقوقی هم دارند از جمله آنکه نباید مورد فحاشی قرار بگیرند. بهترین تنبیه این افراد اجرای عدالت درمرود آنهاست. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
لطفا به مسولین محترم بگین که به جای این همه کارهای فرهنگی پر هزینه با ذاذن وام بلا عوض به ازدواج جوانها کمک کنند که بیش از 80 درصد ای مسا ئل به خاطر مجرد بودنه و جوان ها با آتش شهوت گرفتار شده اند...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : نظرتان این است که کار فرهنگی تعطیل شود ؟ این هم نظری است ! تعدادی از متهمان متاهل هستند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
سلام و خسته نباشید
تمام افراد مضلین رو خوندم و دیدم
اما به نظر شما حکم اعدام یه کم زیاد نیست براشون؟
بخصوص اون خانم هانیه
دلم براش خیلی سوخته.چند شب فقط بهش فکر میکنم که میخواد اعدام بشه گریم میگیره
تورو خدا خبر جدیدی از وضعیتشون بیان کنید
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . نوع مجازاتها در قانون مشخص و تعیین کننده آن برای افراد دستگاه قضایی است. اما اگر می خواهید در مورد افرادی فکر کنید اول در مورد میزان و شکل و گستره جنایاتی که علیه ملت مسلمان ایران توسط آنها صورت گرفته فکر کنید. اگر قرار باشد هرکسی که از این افراد آسیب خورده فقط یک سیلی به گوش آنها بنوازد فکر کنید آیا بدتر از اعدام نیست ؟ بهرحال تعیین کننده نهایی دستگاه قضایی است و اطلاعات و هویت اصلی افراد بهمراه احکام نهایی آنان اطلاع رسانی خواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
باسلام .هنوز اول راهيم .
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . حتما همینطور است.
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
نمیخوام باریکلا احسنت بگم .
و نباید هم بگم
بگم وقتی کوچیک ترین تلاشی برای فرهنگ استفاده از موبایل دوربین و ... نشد
وقتی یه کم از اونهمه پولشون رو خرج مهندسی فرهنگی نمیکنن
وقتی نت و سایبر و ... تمام اینا رو مظاهر تمدن غرب و هم مسیر کفر میدونن
ما ایرانیان بازهم آسیب پذیر هستیم
باز هم باید منتظر پخش شدن کلیپهامون باشیم ...
اینا طبیعی هست
منظورم این بازی های تبلیغاتی (گرداب و...)
موفق باشید ....
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : فعالیتهای انجام شده ، وظیفه ی برادران شما بوده و انتظار هیچ تشکری از هیچ یک از مردم مسلمان ایران وجود ندارد. اما هریک از نهادها باید ماموریت خود را بشکی صحیح انجام بدهند و عدم انجام وظیفه دیگران دلیل منفی بودن عملکرد دیگری نیست. جان کلام شما تلاش برای فرهنگ سازیست که صحیح است و باید به آن پرداخت. اما کار امنیتی و قضایی ضامن اجرای سیاستهای فرهنگی است. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
به نظر من خود شما ها از این هایی که دستگیر کرده اید فاسدترید و ان شا الله روزی فرا خواهد رسید که در عذاب اعمال پلید خود فرو خواهید رفت
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : مقابله با شکستن حریم جامعه ایرانی اعمال پلید است؟ قضاوت را به مخاطبان واگذار می کنیم. انشاء الله از حقایق آگاه شوید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
من از صمیم قلبم تشکر میکنم و خدا قوت میگم به شما یاران حضرت حق شماهایی که شب و روز در خدمت خلق خدا هستید و نمی گذارید ضربه ای به خلق الله بزنند واقعا دستتان درد نکند امید وارم موفق و ÷یروز باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
همیشهاوقاتی که نا خواسته چشمم به عکسهای مستهجن می افتاد وسوسه میشدم اما یه جوری خودمو از اون فضا دور میکردم اما هر موقع فکر این که خواهر برادرای کوچولومون ممکنه تو دام این سایت های کثیف گرفتار بشن تن و بدنم می لرزه بنابر این دست مریزاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
سلام. مطمئناً به خاطر این کار انسان دوستاته ای که می کنید، میلیون ها نفر ایرانی برای شما دعای خیر می کنن. خدا کنه که هیچ وقت از مبارزه با فساد در اینترنت خسته و دلسرد نشین. متاسفانه واحد فیلترینگ دیتا، کاری برای برچیدن نرم افزارهای عبور از فیلترینگ انجام نمی ده (یا موفق نبوده). در حال حاضر اغلب نوجوان ها و جوان ها از نرم افزارهای.........................استفاده میکنند. دانلود این برنامه ها در گوگل (به خاطر حجم کم و فیلتر نبودن سایت هاشون) مثل آب خوردن می مونه! اگه امکان داره شما کاری برای از کار افتادن پروکسی این نرم افزارها و دانلودشون کنین. من به تازگی در یکی از سایت های اشتراک مطالب خواندم که نرم افزار .....که چند ماه قبل پولی شده بوده (برای ایرانی ها- و فقط برای مردم چین به طور رایگان خدمات(!) ارائه می داده) در حال حاضر نسخه ای از این برنامه رو (بدون هزینه) "......." جهت دانلود کردن در اختیار مردم قرار داده. نرم افزار مرورگر موبایل ، به خودی خود، یک فیلترشکن قوی داره که در داخل گوشی موبایل و با داشتن سیمکارتی که اینترنتش فعال باشه، به راحتی می تونه هر سایتی رو باز کنه!!! پس بنابراین بدون این که پدرها و مادرها بفهمن، فرزندانشون می تونن این برنامه رو دانلود و نصب کنن و به هر سایت مستهجنی سر بزنن!!! پس باید پدرها و مادرها آگاه بشن. جلوی دانلود این نرم افزا .......هم اگه گرفته بشه، بازهم نتیجه ای در بر نداره چون که این نرم افزار، بر روی گوشی های جدیدی که تولید و روانه ی بازار می شه (از شرکت های نوکیا و سونی اریکسون)، به طور پیش فرض نصب شده! جلوی وبلاگ ها رو هم که به سادگی نمی شه گرفت. روزانه صدها وبلاگ فارسی به وجود می آد که کنترل محتوای اون ها ساده نیست. باید به مدیران سایت های سرویس وبلاگی، هشدار شدیدی داده بشه در جهت کنترل مطالب وبلاگ ها و به طور اکید، این قوانین و برخورد شدید دولت رو با برپا کنندگان وبلاگ های فارسی مبتذل و مستهجن، به کاربران سرویس های وبلاگی گوشزد بشه. متاسفانه به غیر از طریق اینترنت، به دست آوردن فیلم های مستهجن برای نوجوان ها و جوان ها کار ساده ای شده!! به طوری که توی دبیرستان ها و دانشگاه ها، این فیلم ها دست به دست بین همه می گرده! توی مترو هم اگه اکسی بلوتوث اش روشن باشه در عرض مدت کوتاهی کلی درخواست ارسال کلیپ موبایل به دست آدم می رسه! موثرترین و پیشگیرانه ترین راه حل، به نظر من، در حال حاضر، آگاهی دادن هر چه بیشتر به پدرها و مادرها برای کنترل و نظارت فرزندان اون هاست. همچنین باید از طرف مدیران و مدرسان مدارس، این موضوعات برای دانش آموزها مطرح بشه و اثرات مخربی که بر روی انسان داره (این گونه مضامین مستهجن و مبتذل) باید به طور مدام گوشزد بشه. باید صدا و سیما به عنوان مهم ترین رسانه ی فرهنگ ساز، به طور مپیوسته برنامه هایی نظیر شوک، از شبکه های مختلف تلویزیون پخش کنه. باید مجازاتی رو برای کسانی که در دبیرستان ها و دانشگاه ها این سی دی ها و دی وی دی ها رو پخش می کنن در نظر گرفت و به صورت عمومی این مجازات اعلام بشه. تا دیگه کسی جرات نکنه حتی به همکلاسی هاش پیشنهاد دیدن فیلم و عکس مستهجن کنه. شبکه های ماهواره ای یی هم که موزیک پخش می کنن، لابه لای همون موزیک ها، برنامه ها، تصاویر و تبلیغاتی مبتذل پخش می کنن. هر چند که همون موزیک هاشون هم مبتذله اما خانواده های ایرانی اهمیت نمی دن. البته فرهنگ سازی شرط لازمه، اما کافی نیست. اجرتون با خدا. خدا حفظتون کنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
با سلام
ضمن تقدیر از شما یک پیشنهاد دارم.
در سایت خود قسمتی را قرار داده تا روشهایی که کاربران برای عبور از فیلترینگ میدانند برای کارشناسان شما ارسال کنند تا آنها راهی برای مسدود کردن این روشها بیابند (البته این قسمت به گونه ای باشد تا دیگر کاربران قادر به خواندن نباشند)
به امید موفقیت برای شما
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام و تشکر ، تقریاً روشهای عبور از پالایش مشخص است. لیکن کاربران در تمامی بخشها می توانند تمامی گزارشات و نظرات خود را ارسال نمایند که اینگونه موارد قطعا در معرض عمومی قرار نخواهد گرفت. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
و ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رما
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . همین طور است. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
این سپیده کیانی خیلی آدم ناجوریه من تو سایتا دیدمش دستتون درد نکنه
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام سپیده کیانی نام مستعار و هویت جعلی مدیر یکی از پایگاههای غیر اخلاقی است. این هویت جعلی و وی مونث نمی باشد. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
دمتون گرم امیدوارم موقتی نباشه و این برخوردا ادامه دار باشه به هر حال خسته نباشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
khoooooooooooooooob bid!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
سلام
کارتون عالی بود باز هم دست و پنجه بچهای سپاه درد نکنه انشالله که موفق و موید باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
سلام با تشکر از سربازان گمنام امام زمان (ع) درود بر شما خدا یاریتان کند
شما افتخاراتی برای جهان اسلام و آقایمان مهدی و رهبر عزیزمان هستید درود بی پایان بر شما باد
ناشناس
|
-
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
سلام بالاخره میگید چطور اونایی که خارج بودند چطور دستگیر کردید.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام. جزئیات پرونده ها بلحاظ امنیتی منتشر نخواهد شد. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
سلام خدا قوت
واقعا باید دست کسانی که در راه انهدام این شبکه های فساد زحمت میکشند را از دور بوسید
انشالله با پیگیری های بیشتر شر اینها به طور کامل از ایران اسلامی برداشته شود
در پناه حق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
با تشکر و خدا قوت
ان شاء الله این حرکت مفید، ادامه داشته باشد از کارشکنی های گروه های فشار خسته نشوید. موفق باشید
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . از اظهار لطف شما تشکر می شود. فرزندان امت اسلام را دعا کنید. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
راستش من هر چند وقت یک بار وارد سایتهای مستهجن میشدم و هر دفعه هم از کار خودم پشیمون بودم
خدا خیرتون بده
انشا الله در سایه امام زمان خدمات گسترده تری انجام بدین
دست همتون درد نکنه
موفق باشد
یا علی
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
خسته نباشید.واقعا بچه های ایرانی بی همتا هستند.کارتون بی نظیر بود.این حیوانات عکس و فیلم نوامیس ایرانی رو در معرض دید همه قرار دادند.من معتقدم خداوند قیافه آدمهای کثیف رو نشون میده خباثت از قیافه های کثیفشون میباره.من خارج از کشور زندگی میکنم ولی اینجا همچین چیزی ندیدم.اینجا آزادی هست ولی کسی اجازه نداره با حیثیت مردم بازی کنه.بازهم دستتون درد نکنه و خسته نباشید.اگه میشه مصاحبه هاشونو بذارید ببینیم چه دفاعی دارن از کارهای کثیفشون بکنن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
واقعا برای خودم تاسف می خورم که به این سایتها می رفتم خدا منو ببخشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
با سلام خدمت شما عزیزان
از همه شما تشکر می کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
باسلام ودست مريزاد
ازكارتان خسته نشويدماباشماهستيم.
ايام عزت مستدام
ناشناس
|
-
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
خداوند یارو یاورتان باد
ریشه کفر و فساد رو کندین
همه جوونا رو نجات دادین
دیگه کسی نبود که این ساتو نشناسه
کم کم داشت تو دل همه جا وا میکرد
وداشت قبح خیلی از چیزا رو میریخت
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . مهمترین کار را باید خانواده ها انجام بدهند. از اظهار لطف شما تشکر می شود. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
امیدوارم پیروز باشید
ناشناس
|
-
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
سلام. واقعاً خدا قوتتان دهد. کاری که شما پیش گرفته اید، حتی کسانی که تا حدی در این گرداب هولناک فرو رفته اند را نیز از خواب غفلت بیدار کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
خدا خیرتون بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
سلام
خدا خیرتون بده . من قبلا می ترسیدم برادر کوچکمو پشت اینترنت بشونم ولی حالا خیالم راحته . خدا قوت
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . از اظهار لطف شما تشکر می شود. اما شما هنوز هم وظیفه خودتان را باید انجام دهید. کماکان محیط اینترنت محیطی است کهنباید افراد را بدون حمایت خانوادگی و اجتماعی در آن رها کرد. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
به امید روزی که تمامی این سایت ها روزی منهدم شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
درود بر سپاه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
نظرها همه موافقه یعنی حتی امثال خودشون هم ازشون دفاع نکردن؟ لطفا نمایش بدین
به نظر میرسد این افراد با توجه به سن و تحصیلات پایین دارای هوش سرشار و تخصص بالا در زمینه کاری خود میباشند.
باید بررسی شود اینان را چه شده که به این اعمال زشت دست زده اند.
به هر حال از شما متشکرم
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . اکثر نظرات ، مثبت یا حاوی پیشنهادات هستند. گاه بدلیل اطلاعات محرمانه ی مندرج در نظرات موافق ، مجبور به عدم نمایش بخشی از آنها هم هستیم . برخی نظرات ، مخالفند که منتشر شده و پاسخ داده می شود. اما فکر نمی کنم انتشار مخالفت حاوی الفاظ رکیک عقلانی باشد. توجه داشته باشسد که عمده مخالفین از ورود به این پایگاه و درج مخالفت ، با وجود بکارگیری تدابیر اختفای هویت پرهیز دارند . انشاء الله موفق باشید.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
سلام.آقا نظر منو نذاشتید ولی بازهم تبریک به این شاهکار بچه های همیشه جان بر کف سپاه پاسداران.امیدوارم این حرکت تداوم داشته باشه منتظر خبرهای بعدی هستیم.خدا پشت و پناهتان باد.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . از اظهار لطف شما تشکر می شود. انشاءالله این حرکت روز به روز تقویت خواهد شد. فرزندان امت اسلامی را دعا کنید.موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
تلاشتاندر جهت رضای خدا هماره در جهت رضای خدا پر ثمر باد.
ناشناس
|
Portugal
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
سلام
من تمام اطلاعات اين گروه هاي مضلين رو مطالعه كردم
داخل نظرات هم نديدم كه كسي ابراز پشيموني بكنه
اما ميخوام من اين كار رو انجام بدم
من يكي از افرادي بودم كه داخل بيشتر اين سايتهاي معرفي شده رفته بودم و بيشتر وقتمو به بطالت ميگذروندم
اما حالا پشيمونم
پشيمونم از اينكه با اين كه ميدونستم دارم چه خطايي ميكنم اما بازم انجامش ميدادم
شايد حرفم بچه گونه باشه اما احساس ميكنم كه هميشه شيطان تحريكم ميكرد
اختيارم دست خودم نبود و ميشه كنترلم دست كسي بود
اما حالا خوشحال
خوشحالم از اينكه ميبينم كه كسي هست تا به فكر مردم باشه
من به فكر خودم نبودم اما شما منو با بدبختي خودم آشنام كردين و الان هم باعث شدين كه من راهمو پيدا كنم و آگاه باشم از اشتباهاتم
اميدوارم كه روزي برسه تا بتونم در اين راه خدمتي براي هم سنو سالهاي خودم انجام بدم
اگر اون روز برسه تمام سعيمو خواهم كرد و اگر بتونم فقط يك نفر رو حداقل به راه بيارم باعث خوشحاليم ميشه

اميدوارم كه دست اندركاران اين كار و امر خير سالم و سلامت باشن تا من و امسال من زير سايه ي اين افراد بتوانيم زندگي سالم و دور از آلودگي هاي به گناه داشته باشيم
خدا قوت
يا حق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
ما سه نفر که وقتی این مطالب گرداب رو خوندیم حال کردیم، دمتون خیلی گرم
ناشناس
|
Kuwait
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
انشا الله به امید روزی که این سایتها همه مدیراش دستگیر بشن شما بیکار بشین یا علی خدا قوت
ناشناس
|
Germany
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
با سلام و خسته نباشید
خب همونطوری که خودتون هم میدونید تقریبا همه ایرانیها از این کار شما حمایت میکنند و واقعا هم قدم بسیار بزرگی برداشتید که باید دست مریزاد به شما گفت و اما ای کاش برای هر سایتی که میبستید یک لینک به سایت خودتون میذاشتید و منظورم سایتهایی که به دلایل سیاسی بسته شدن و البته تمیدونم که در این زمینه هم شما مسئولید یا خیر . آنگاه نظر مردم را در مورد بستن سایتهای سیاسی ببینید . ببینید آیا باز هم همینگونه تشویقتان میکنند. من گرچه با آزادی اروپایی و آمریکایی موافق نیستم اما فکر میکنم این آزادی که در ایران تعریف شده هم به هیچ عنوان تامین کننده خواست مردم نیست . یاز هم تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
با سلام .خدا خیرتان بدهد.تو این یک مورد دست شما سپاهیان آگاه درد نکنه.خدا قوت!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
با سلام.خدا خیرتان بدهد! در این مورد دست شما سپاهیان آگاه درد نکنه.خدا قوت! ان شاا... به این کارتان ادامه بدهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
اسفل السافلین به این آدما میگن ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
دستتون درد نكنه عاليه خدا پشت و پناتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
خدا قوتتون بده !
اجرتون با امام حسین !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
خدا قوتتون بده !
اجرتون با امام حسین !
ناشناس
|
India
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
loooooooool
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۴
علاوه بر اينكه حركت شما شايسته هست جا داره از لحاظ فني هم از اين عزيزان تقديري بشه
اين كار شما باعث شد كه فضاي اينترنت ما تا حد زيادي امن بشه ، چون الان همه فهميدند كه جرم هاي اينترنتي قابل رديابي هستند
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . فضای اینترنت به سایبراسپیس نیز مشهور است. این نام یعنی فضای کنترل شده . اما گاهی تبلیغات گمراه کننده ، شکلی دگرگون و غیرواقعی از اینترنت به آن می دهد که موجب می شود برخی گمان مخفی ماندن در اینترنت را بخود راه بدهند. اینترنت اصولا یعنی محلی که تمامی تحرکات افراد "ثبت" می شود. از اظهار لطف شما تشکر می شود. موفق باشید .
ناشناس
|
Afghanistan
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام به خدمت شما
منظورم از کسانی هست که این سایت را بسته من از افغانستان برایتان نظر میدهم نمی دانم میخوانید یا نه ؟ این اشخاص خبیث مرا نیز در زیر تاثیر منفی
اورده بودندو هر لا و لعبی مینوشتند و ما هم مثل ادم های کور انها را میخواندیم و وقت عزیزمان را بی هدف از دست میدادیم خداوند شما را خیر بدهد چند تا سایت دیگر هم هست اگر کوشش کنید انها نیز از بین ببرید من بسیار خوشحال میشوم این سایت ها را نمی دانم از ایران بخش میشود یا از مکانی دیگر اسمهای این سایت ها در جستجو گر گوگل که بگریدهست مثلا که خود را سایت مستقل مخصوص ایران میداند و فیلم های مبتذل و گمراه کننده از ایران همچنین داستانهای خطر ناک تر از فیلم ها از قبیل خواهر با برادر و غیره را بخش میکند . اگر بتوانید که این کار نیز انجام دهید من نیز شما را همیشه دعا میکنم . زیرا من که وقتی این سایت هارا میدیدم میگفتم خدایا من خود را کنترل کرده میتوانم اگر برادر کوچکم اینها را ببند در اینترنت حیاتش برباد خواهد شد باسپاس مجدد از همچین مردانی که این کار را کردند . زنده باد اسلام لعنیت بر اسرائیل و امریکا . دانش دوست شما ازشهر هرات باست افغانستان.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : دوست بزرگوار آنچه که شما نوشتید حقیقتی تلخ است و در حقیقت گوشه ای از آن . جامعه مورد هدف این افراد کل جامعه فارسی زبانان و فلات ایران است. نبرد فرهنگی مهمترین نبرد دشمنان اسلام با ملت اسلام - فارغ از تفاوتهای قومی و مذهبی - است. از اظهار لطف شما تشکر می شود. انشاء الله موفق باشید.
ناشناس
|
Germany
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
ba salaam,emrouz ba shenidan ihn khabar besyar masrour shodam,lotfan ashade mojazad ra ba kharie be hamegie ahnan becheshanied.ALLAH YARETAN BAD,ENSHALLAH
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
mamnonnn babate zahamate shabane roziii e hame hamkaran va mamnoonnn agha in kara bi namosie eeeeeee ha chi site hast monhadem konid bereee
ye seri adame bi **** e bikar o alaf chera akhe az in kara mikonan fe k kon akse khahar ya madareee khodeshon pakhsh she khobee ???!!
onjas ke mige na
az nazare man ina roooooooo to kavire looootttt to tabeston dasto pa baste biandazin vasate kavirrrrrr ta bemiran bazam mamnonnnnnnnn babate hame karayi ke sepahe irannnnnnnnnnnnnnnn anjam mide tashakor tashakor tashakor
ya aliii
poriya 18 hamedan
ناشناس
|
Germany
|
۰۳:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
ba arze salam lotfan hameye nazaramo bekhunid chon fagat vaseye behtar shodane iran neveshtam avalan kheyli tashakor mikonam az in harakatetun dovoman mikham begam ke dastgiri kardan in afrad karsaze vali na ziyad chon be site haye khareji chizi nemitunid bekonid va az tarafe dige be filter shekanaye rooz afzoon chizi nemitunid bekonid bebinid man nazararo khundam va mikham begam bishtare adamayi ke inja nazar dadan az ye taraf be mozu negah mikonand midunid man kar nadaram unayi ke in site haro baz kardand ba che hadafi bude man midunam ke unayi ke be in site ha nega mikonand ye niyaz daran ke mikhan raf konan ye gharize daran ke donbale un miran pas behtare be fekre rafe niyazashun masalan ba payin ovordane sene ezdevaj va farhangsaziye bishtar komak konid vallah shoma har che gadr talash konid bazam nemitunid joloye bazi chizaro begirid pas biyayid va az tarafe dige be in mozu negah konim ba arze tashakor khoda negahdar
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
فقط **** ها رو اعدام کنید
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . حکم این افراد هرچه باشد حقوقی نیز دارند و از جمله اینکه نباید مورد فحاشی قرار بگیرند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
به نظرمن همه اینها فریب خورده شیطان ومتاسفانه الت دست شیطان شده اند وبشری که شیطان را همراه خود کند دراین زندگی کوتاه دنیوی چه کارها که نمیکند مواظب باشیم خسرت الدنیا والاخرت نشویم یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام
متاسفانه بنده سالها قبل از سایت های غیر اخلاقی بازدید میکردم

سال 82 سایتی بود با نام
hashariha که البته بعد از مدتی محو شد

این سایت حاوی فیلم های مستهجن
ایرانی با کیفیت بالا و تولید شده توسط عوامل سایت بود
که بد نیست در این زمینه هم تحقیقاتی انجام شود
---------------------------------------------------------------------------------------------------پاسخ : با سلام . برخی پایگاههای غیراخلاقی فارسی که در حال حاضر موجو نیستند ، متعلق به این افراد بودند که در حال حاضر اصطلاحاً Expire شده اند. از اطلاعات ارسالی شما تشکر می شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
دست مريزاد و احسنت . چيزي نميتوانم بگويم الا اينكه خداند در تمامي مراحل يار و ياورتان باشد.اميدوارم درس عبرتي براي همه گمراهان باشد تا در فرصت هاي باقيمانده دست از كارهاي كثيفشان بردارند.و بدانند كه فرزندان غيور اين مرز و بوم همچنانكه در جنگ نشان دادند اينبار هم آنان را به خاك مذلت خواهند نشاند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
با سلام سپاه عزيز خار چشم جهانخواران است. ايمان به خدا راه را باز و دشمن را ذليل ميكند.
ناشناس
|
-
|
۱۱:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
خدا قوت
من هم داشتم تحت تاثیر قرلر میگرفتم
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . فرزندان امت اسلام را دعا کنید. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام
شما تا تونسته اید به مجرمان بازداشت شده اتهام وارد کرده اید.از کجا معلوم که تحت فشار این اتهامات را قبول نکرده باشند؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : اعتراف یکی از اسناد موجود در پرونده و به عبارتی کم اهمیت ترین آنان است. قدرت پرونده ها در اسناد جمع آوری شده است. هرچند متهمان با مواجهه با حجم اسناد به اعتراف روی آورده اند .موفق باشید.
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام - دستتون درد نكنه
ولي اعدامشون نكنيد گناه دارن :((
همون حبس ابد كافيه .
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . مجازات جرائم در قانون تشریح شده و تعیین آن برای افراد وظیفه ی دستگاه قضایی است. اما شما هنگامی که می خواهید به افراد فکر کنید به جنایاتی که علیه ملت ایران صورت داده اند فکر کنید. اگر این افراد به آنان که در حقشان جرم مرتکب شده اند واگرار شوند برایشان بسیار بدتر از اعدام خواهد بود.
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام ... دمتون گرم .. اینا رو ردیابی کردید که خارج از کشور بودن ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
این اقدام شما قابل ستایش است. بالاخره یکی باید یه عکس العملی انجام می داد. موفق باشید و هی از این خبر های خوب خوب به ما بدید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام درود بر شما
اميد وارم خداوند رحمان از كتاب علم خود (لوح محفوظ) شمار را سيراب كند و به ما نيز جرعه اي بنوشاند آمين
خسته نباشيد كارتون حرف نداشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
از اینکه محیط اینترنت را پاکسازی کردید از زحمات شما سپاسگزارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
دمتون گرم!!
ناشناس
|
Canada
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
در اطلاعیه های قبلی کسانی در بین متهمین بودند که بعضا در امریکا سکونت داشتند. این افراد رو چطور دستگیر کردید؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . جزئیات پرونده ها بدلائل امنیتی منتشر نخواهد شد. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام من فقط در یک صورت از شما تشکر می کنم و آن اینکه شما با قوت و شدت بیشتری به کارتون ادامه دهید.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : برادران خود در مرکز بررسی جرائم سازمان یافته را از دعای خیر محروم نفرمایید.
ناشناس
|
-
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
خدا لعنتشون كنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
با سلام و تشکر از همگی یاران و همراهان ولایت. چرا اینقدر دیر؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
دوستان عزیز حالا اینها رو هم گرفتید. تمام سایتها رو هم فیلتر کردید . آیا جامعه رو هم می تونید فیلتر کنید؟
البته دستتون درد نکنه. دست مریزاد
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . جامعه نیاز به مبارزه با مراکز جرم دارد. نه پالایش اینترنتی ! مردم جامعه ایران مردمی پاک و فطرت آنان خداجو است و این مشکلات ربطی به آحاد جامعه ندارد . مسئولان باید با مراکز آلودگی مبارزه و در روند اثباتی فضاهای مثبت را گسترش دهند. موفق باشید.
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام.کاره خیلی خوبی کردید
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
متشكرم از پاسخي كه داديد.
اگر جستجوي كوچكي با نام اين افراد در اينترنت انجام دهيد، ميبينيد كه بعضي جاها اشاره شده به عدم بازداشت بعضي از اين افراد و اين كه هنوز آنها در خارج از كشور هستند و يا اين كه مثلاً يكي از آنها فقط طراح سايت و پشتيباني آن را به عهده داشته.
-------
اين را گفتم تنها براي اين كه ببينيد كه چقدر خبرهاي ضدونقيض بسيار است. مي خواهم بدانم و بدانيم كه ما بايد به چه كسي اعتماد كنيم؟ كي راست ميگه و كي دروغ؟
اينجور مواقع تنها كافيست كه مسؤلين چيزي را از مردم پنهان كنند يا افشا شود آنوقت است كه من و ما مشكوك به تمام حركات دولت و مسؤلين مي شويم.
و خيلي مواقع در اينترنت به دنبال جوابي مي گردم كه از سوي مسؤلين باشد و به نحوي به تاييد و يا رد آن موضوع پرداخته باشد، اما متاسفانه سكوت است و سكوت علامت ...
-------
شما كافيست نام رئيس جمهور محترممان را در گوگل محترم تر سرچ كنيد. چه مي بينيد؟ چرا اين همه مخالف؟ چرا؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : افرادی که از اجرای موفق این عملیات ضربه دیده اند مطالب ضد و نقیض زیادی را منتشر می کنند که اهمیت ندارد و این پایگاه اطلاع رسانی دقیقا بعنوان مرجع رسمی اطلاع رسانی در مورد پروژه گرداب تاسیس شده و فقط مندرجات مطابق با محتوای این پایگاه مورد تایید می باشد. موفق باشید.
ناشناس
|
-
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
سلام
به نظر من نباید جامعه رو محدود کرد..........و نباید کاملا آزاد رها کرد....زیرا جامعه ای که در محدودیت شدید به سر ببرد قطعا نتیجه ای بعکس از آن بعمل خواهد آمد کمااینکه الان هم همین طور شده است.....نمی گوییم که همه چیز آزاد باشد.......ولی در حد متعادل هیچ چیز بد نیست.....به نظر من فیلتر کردن یکی از را های نادرست است...دلیل من این است که افرادی که به سایت فیلتر شده مراجعه می کنند و با صفحه فیلترینگ مواجه می شوند خود به خود حس کنجکاویشان فعال میشود.....که این سایت چیست که فیلتر شده است.....طرف در به در بدنبال رد کردن از فیلتر است که ببیند پشت این صفحه چه خبر است........غافل از اینکه او با بدنبال رفتن این راه به هزاران راه دیگر نیز کشیده می شود............و می شود اینترنت کنونی که به هیچ چیز آن نیز نمی توان اعتماد کرد.....
اگر امکانش باشد باید راه هایی انتخاب شوند که جوانان را به دنبال این کار ها و اعمال ناشایست ترغیب نکند.....
ببخشید که زیاد صحبت کردم.........از زحمات شما هم کمال تشگکر را دارم....موفق و موید باشید.م.د
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : بهرحال تلاش برای ایجاد فضای مثبت جایگزین ، ضروری است. اما ضرورت عقلانی جلوگیری از آلودگیها نیز پابرجاست که شما نیز به آن اشاره داشتید. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
با سلام...
واقعا كار بسيار جالبي انجام دادين. به شدت از شما متشكرم. من هميشه هروقت پدر يا مادرم مي خواست به اينترنت بره خيلي ميترسيدم كه خدايي ناكرده از طريق گوگل يا ساير لينك ها اين سايت ها رو ببينن و به دليل فضاي معنوي خانه اينترنت رو به كلي برام تحريم كنن. اما الان خيلي خوشهالم كه شما اين كار رو كردين. خدا قوت. اما يه سوال دارم. چطوري ميتونيم با ما همكاري كنيم؟
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
چرا نظر من نمیاد؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . کدام نظر؟ نظرات با مدیریت پیش از نشر منتشر می شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
سلام و درود بر سربازان گمنام امام زمان (عج)
امیدوارم این مبارزه مقدس فقط محدود به دنیای اینترنت نشود . همان طور که آگاه هستید در کشور به طور علنی قانون شکنی ها و مزاحمت هایی دیده می شود که بی ارتباط با تبلیغات ضد دینی و فرهنگی سایت های مستهجن نیست پس بهتر است در سطح جامعه و خارج از دنیای مجازی نیز برخورد هایی قانونی اعمال شود ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی واقعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا

ترکیدیم از بس تو هز سایتی میرفتیم نشونی از این سایتا بود.ترکوندین بچه های سپاه!!!


هردفعه یه خبر اینجوری میاد من که خیلی خوشحال میشم.
ناشناس
|
Belgium
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
به نظر من ریشه ی اینکه جوان ها سمت این مسایل میروند بیکاریه .. امیدوارم افراد فوق الذکر به مجازات سنگسار هلاک بشن ..

خدا لعنتشون کنه ..
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . برخی از این افراد جزو طبقه کاملا مرفه اجتماعی و برخوردار از خانواده ای مناسب و موقعیت مالی و اجتماعی و شغلی کاملا مناسب بوده اند. برخی دارای مدارک تحصیلی بالا ، تعدادی متاهل و دارای فرزند. با توجه به این نکات ، عدم امکان ازدواج ، نا آگاهی ، بی کاری ، فقر و مسائل اینگونه عامل اصلی وقوع این جرائم نیستند . هرچند از تاثیراتی که این عوامل می توانند داشته باشند نباید غافل بود. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
میدونم فرآیند پیچیده ای رو برای رد گیری و کشف این عناصر طی کردین اما گمونم ارزشش رو داشت. اما متاسفانه ریشه اصلی خیلی از این مشکلات مسائل و مشکلاتت فرهنگی جامعه ماست. این دستگیرشدگان هم صرفا کسانی بودند که از این خلاءهای فرهنگی به کثیف ترین شکل ممکن سوء استفاده میکردن.
اگه ریشه مشکلات حل نشه هر جاش رو که بزنی مثل قارچ باز از یک جای دیگه سر باز میکنه. به هر حال خسته نباشید.
ناشناس
|
Turkey
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
نفس کار خیلی خوبه..باید ازتون تشکر کرد.با هر دیدگاه و اعتقاد کار درستی کردید.اما همه رو اعدام نکنید.بعضی ها فریب خورده اند.عوامل اصلی رو مجازات کنید و دیگران رو که گول این سایت ها رو خوردن درمان کنید.چون بیمارند.در هر حال ازتون ممنونیم.امیدوارم که همه از اینترنت به بهترین وجه استفاده کنیم و برای پیشرفت.پاینده باشید
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : با سلام . مجازات جرائم ارتکابی در قانون مندرج و توسط نهاد قضایی تعیین می شود. از توجه شما تشکر می شود. مفوق باشید.
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
امیدوارم امام زمان دست هممون بگیره و توی این دوره زمونه وا نفسا بتونیم فرزندان سالم و صالح به جامعه تقدیم کنیم.امیدورام در نسل هیچ کدام از ما همانند ای شیاطین پلید و انسان های حیوان صفت نباشد.
خدا قوت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
باید اینھا را اعدام کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
خدا قوت خدا ياورتان باشد عزيزان شما که زمينه ساز ظهور مهدی فاطمه (س) هستيد انشاءا...رِيشه فساد خشکيده شود امام زمان بيايد وهمه در دولت کريمه اش زندگی کنيم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
با سلام
با برنامه های مستندی که پخش شد و اطلاعاتی که در این سایت موجود است شما خواسته یا ناخواسته دارید کاری میکنید که خانواده ها از اینترنت دچار هراس شوند . در حالیکه من بارها خوانده ام که طبق آمار فقط 1 یا 2 درصد مطالب و سایتهای اینترنتی غیراخلاقی هستند.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
ایول
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
دستگيري چنين افرادي و مجازات آن مصداق بارز نقض آزادي هاي فردي است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
احسنت برسربازان اسلام
ناشناس
|
-
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
سلام نمیگید اونایی که خارج بودند چطور گرفتید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
دمتون گرم ولی یه سوال فقط 4 شبکه مضلین هست یا بشتر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
ba salam ba tashakoor az tamam zahmat be shoma azizan omid varam dar panah hagh hamishe ghebragh va cheshman baz dar barabar doshmanan in mamlikat kosha va hamishe payande bashid
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
آقا جان شیمی کار خیلی عالی بو. امن شمرا خیلی دوست دریمی. جان آقا راس ګیم. شیمی دوستدار.ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۶
جزاکم الله خیرا
با سلام.
این چندمین پیامی که من میزارم اما نمیدونم چرا پخش نمیشه.چند تا سوال هم پرسیدم اما متاسفانه پاسخ ندادید.نه تنها اینجا بلکه به ایمیلم هم پاسخی ندادید.اما خوب شما مقصر نیستید چون اولا شما سرتون خیلی شلوغه و دوما پیام های ارسالی به شما خیلی زیاده و یقینا نمیتونید به همشون پاسخ بدید.ولی با این که میدونم سوالم مجدا بی پاسخ میمونه اما بازم میپرسم چرا 25 نفر از این مظاهر فساد با قید وثیقه سگین آزادن؟اصولا چه وثیقه ای به سنگینی کاریه که اونا کردن؟در ضمن این رو هم بگم چون واقعا از این عناصر خود فروخته و هرزه متنفرم تصمیم گرفتم که گامی حتی کوچیک برای افزایش اطلاع رسانی پرژه گرداب بردارم روی همین حساب این اطلاعات شبکه های مضلین رو با ذکر نام منبع به فایل های صوتی و تصویری با فرمت های قابل استفاده در تلفن همراه تبدیل کردم و تا الآن به خیلی ها که زیاد کاری با ایترنت ندارن از طریق بولوتوث دادم.امیدوارم که تونسته باشم حتی به اندازه یک دونه ارزن در راه اطلاع رسانی این پرژه عظیم گام برداشته باشم.ان شاء الله
پای تک تک شما سربازان گمنام امام زمان(عج)را میبوسم.پایدار و موفق و سربلند باشید

آویزونی دیروز بسیجی امروز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
كار ما رو تخته كرديد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
;کار خیلی خوب و عظیمی انجام دادید خدا خیرتون بده اما امیدوارم که این کارتون از تئوری شل کن صفت کن مستثنی باشه و ادامه داشته باشه و مثل خیلی از کارهای دیگه بعد از یه دوره کار و تلاش شدید ول نشه. یا علی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
ba salam,ba inke man ye javune emruziam vali dametun garm dastetun dard nakone in adamha marizan ,be omide hedyate hame
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
اینها کثافتن باید نابود بشن . و نسلشون از بین بره ولی یه سوال چرا جلو واقعیت هاشو نمیگیرین اونهایی که با ماشین.... دخترای مردمو سوار میکنند و هر کاری بخواهند میکنند توی خیابان با آزرا دختر سوار میکنه گشت پلیس میبینه ولی اصلا متاسفانه ...........
اگه ریشه یابی بشه خوبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
باسمه تعالي
خيلي خوبه انواع خطرات اينترنتي را در سايت خود توضيح دهيد چون اكثر كاربران از انواع روشهاي تجاوز به حريم خصوصي ديگران با اينترنت بيخبرند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
سلام خسته نباشید ممنون از کارتون ولی سایت های خارجی رو چطور میبندین الان یه سایت هست که تمام فیلمهای مستحجن رو به راحتی واسه دانلود گذاشته با ساده ترین فیلتر شکن هم باز میشه کلی فیلم ایرانی هم توش هست روزی نزدیک به 100 هزار بازدید کننده داره که از وقتی این سایت هارو شما بستین بازدید ایرانی ها از اون سایت بیشتر شده من ای پی هارو که از اون سایت در آوردم ای پی های ایرانی خیلی بیشتر شده بهتر نیست ریشه ای عمل کنید ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
اجرکم عند ا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
اجرکم عند ا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
با سلام
خسته نباشید که ما رو از خواب غفلت بیدار کردید.امید بخشش از خدا رو دارم چون ارحم الراحمین اما نمیدونم سیستم قضایی منو که متاسفانه چند تا داستان کذب تو سایت گذاشتم و نظر دادمو میبخشه یا نه؟
شرمنده همه مردم هستم.میگن آدمیزاد جایز الخطاست اما بنظرو با داشتن اختیار اشتباهه و خدا به ما عقل داده که امثال من ازش استفاده نکردیم.
التماس دعا
خاطی و نادم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
با سلام.
در بخش "مضلین 2" نوشته شده است: "سایت اصلی این شبکه
(******) روزانه به طور متوسط 25000 نفر آي پي بازدید داشته است.(این آمار با توجه به فیلتر بودن این سایت در داخل کشور می باشد.)"

مگر کل کاربران اینترنت ایرانی چند نفر هستند که فقط 25000 نفر از آنان به ور متوسط از این سایت و یا مشابه آن بازدید میکنند. این چنین آماری واقعا تکان دهنده است. آیا این عدد فقط درصدی از کاربران هستند یا عده قابل ملاحظه‌ای؟
"گر حکم شود که مست گیرند در شهر هرآنچه هست گیرند". همه باید لااقل کمی به توبه و استغفار بیاندیشیم.

"و من الله التوفیق"

التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
با سلام.
در بخش "مضلین 2" نوشته شده است: "سایت اصلی این شبکه
(******) روزانه به طور متوسط 25000 نفر آي پي بازدید داشته است.(این آمار با توجه به فیلتر بودن این سایت در داخل کشور می باشد.)"

مگر کل کاربران اینترنت ایرانی چند نفر هستند که فقط 25000 نفر از آنان به ور متوسط از این سایت و یا مشابه آن بازدید میکنند. این چنین آماری واقعا تکان دهنده است. آیا این عدد فقط درصدی از کاربران هستند یا عده قابل ملاحظه‌ای؟
"گر حکم شود که مست گیرند در شهر هرآنچه هست گیرند". همه باید لااقل کمی به توبه و استغفار بیاندیشیم.

"و من الله التوفیق"

التماس دعا
ناشناس
|
-
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
CHERA KHODTUNO BKHAB ZADID? FEK MOKONID BAIN KARA OZA BEHTAR MISHE? NA AGHAJUN, BEJAYE IN POLIS BAZIA BAYAD KARI KONID KE JAVOONA KHODSHUN NARAN TU IN JUR SITE'A,NAINKE BEZOOR NAZARID BERAN KE MOTMAEN BASHID MIRAN !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
"با سلام . جامعه نیاز به مبارزه با مراکز جرم دارد. نه پالایش اینترنتی ! مردم جامعه ایران مردمی پاک و فطرت آنان خداجو است و این مشکلات ربطی به آحاد جامعه ندارد "
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
"با سلام . جامعه نیاز به مبارزه با مراکز جرم دارد. نه پالایش اینترنتی ! مردم جامعه ایران مردمی پاک و فطرت آنان خداجو است و این مشکلات ربطی به آحاد جامعه ندارد "

برای همین سایت ........ به تنهایی 3 ملیون بازدید کننده "خدا جو" داشته نه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
بعضی می گویند: چرا با آزادی شخصی افراد مخالفت می کنید...اصلا چه ربطی به ما دارد که فعالیت شخصی دیگران را بررسی کنیم...؟!
در حالیکه چنین اقداماتی به مثابه سم ریختن در سد یک شهر می ماند،...آلوده سازی فضای عمومی...هیچ توجیهی ندارد.
موفق باشید.
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
خدا خیر دنیاواخرت را نصیبتان کند دستتان درد نکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
سلام خیلی خوشحال شدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۷
با سلام.
از افرادی که میگویند اینارو اعدام کنید یا بکشید سوالی دارم: خود شما فکر میکنید خیلی بی گناهید؟! اگه خدا بخواد مارو واسه گناهامون ... وایه نگاههای شهوانی که به نوامیس مردم میکنیم ... واسه قدر امام ندونستنمون ... واسه فاصلمون از قرآن ... از دین و از خودش قصاص کنه که هممون بالای داریم...
این مشکل با اعدام و کشتن و... حل نمیشه .
جوون شهوت داره. نمیشه بهش بگی بمیر! خوب گیریم همه ی اینا رو بستین ... همه رو کشتین ... چی میشه؟! با نیت افراد وقتی به صورت بی آرایش زن ها به قصد شهوت نگاه میکنن چه میکنید؟!!
نه ... اینو دیگه نمیشه درست کرد .
اونایی که میگن "بکشین!" واقعا زشته ... خدا ارحم راحمینه ...
ناشناس
|
-
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
سلام.خسته نباشید.شما با اینکارتون ثابت کردین که ایرانیها کی هستند و چه کارهایی رو میتونن بکنن.واقعاٌ کارتون عالی بود.من به ایرانی بودنم افتخار میکنم.بازتاب خبری این کارو زیاد کنین تا همه بتونن که فقط اف بی آی نیست که میتونه کارایه سری بکنه و کارای بزرگ انجام بده.بلکه شیعه های علی (ع) هم علی وار کارایه بزرگ انجام میدن که مثل مولاشون درب خیبر زمونه رو از جا میکنن.بازم ازتون کمال تشکر دارم.واقعاٌ خسته نباشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
سلام
دو سرور بزرگ اینترنتی وجود دارند که هر کدام بیش از بیست وب سایت مختلف با محتوای غیر اخلاقی را در آمریکا پشتیبانی میکنن.
ما یه بار هکشون کردیم اما بازم اطلاعاتشون را ریکاور کردن.
آیا شما میتونید این سرورها را به کلی از بین ببرید؟ (این سرورها کلا آمریکایی هستن و فعالیتشون به صورت مستقیم به ایران مربوط نیست. در ضمن با استفاده از پاکسازی دیتابیس ها یا اورفلو کردن سرور صدمه نمیبینن)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
یه سوال از بخش فنی دارم که اگه ممکنه جواب بدید:
آیا دریافت اطلاعات انتقالی سایت های ( برای هک کردن) از طریق کابل Y3 یا دانگل Y4 امکان پذیره؟
حملات DoS معمولان طولانی هستن. یه نفر میگفت با دانگل دریافت اطلاعات سرور راحت تر میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
سلام برادران سپاه
لطفا سایت های غیر اخلاقی رو زودتر داون کنید و بی زحمت این فیلتر رو بردارین سرعت واقعا افتضاحه 1.2 کیلوبایت هم شد سرعت!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
مجددا" سلام فکر میکردم کامنت قبلی رو که برای شما گذاشته بودم نشون میدین ولی معلومه نخواستین نشون بدین نه حرف بدی توش زده بودم نه به کسی توهین کرده بودم فقط به عنوان یه جوان نظر خودم رو گفته بودم ناراحت شدم فقط همین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
با سلام با توجه به سوابق این افراد دیگه چرا چشمای اینارو پوشوندین چرا به صورت علنی معرفی نمی کنین که دیگه کسی فکر همچیین چیزی هم به ذهنش نرسه اسمشو که به اختصار نوشتین عکسشم که مشخص نیست فرقشون با مجرم عادی چیه پس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
سلام
خیلی دلم گرفت وفتی دوبازه سر زدم
احساس میکنم به تقاضای من هیچ اهمیتی داده نشد.
و لابلای هزاران متن گم شد
من یک چت روم رو به شما معرفی کردم که مدیران چت روم بدنبال رابطه ی نامشروع با زنان و دختران چت روم خود هستند..
آیا این کار جرم نیست؟
آیا این کار غیر انسانی نیست؟
آیا...
خیلی دلم گرفت.
خیلی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۸
خسته نباشید که ما رو از خواب غفلت بیدار کردید.امید بخشش از خدا رو دارم چون ارحم الراحمین اما نمیدونم سیستم قضایی منو که متاسفانه چند تا داستان کذب تو سایت گذاشتم و نظر دادمو میبخشه یا نه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
به نظرم تمامی دستگاه های پیشرفته جاسوسی و اطلاعاتی دنیا کمی باید از ما یاد بگیرند ، که با کمترین وسائلی که آنها دارند و ما نداریم می توانیم چه کارها که بکنیم ، شناسائی آی پی های که از چندین سرور و آی پی رد شده اند تا آی پی کشور خاصی شده اند کاره ساده ای نیست ، اگر امکانات کشورهای غربی در اختیار ایران بود هیچ حدس می زنید که چه اتفاقی می افتاد ، ایران به قدرت اول ارتباطات و اطلاعات دنیا بدل می شد ، اما چه غم است که این امر در آینده نه چندان دور بدون نیاز به تکنولوژی غرب به وقوع بپیوندد .

به عنوان یک جوان ایرانی که از اینترنت به کررات در طول روز استفاده می کند و ابزار اصلی کار می باشد ، خواهشی دارم . این که برای اطلاع جوانان و مخصوصا نوجوانان کلاسهای رایگان کامیپوتر و اینترنت تشکیل دهید و به این بهانه نوجوانان و جوانان را از مضرات استفاده از اینترنت بدون داشتن اگاهی ، با خبر کنید ، درست است که مستند های بسیاری ساخته و پخش کرده اید ، اما به نظرم در سطح بین الملل هنوز کاری صورت نگرفته است ، چون که متاسفانه 70 درصد مردم ما شبکه های داخلی ایران را خیلی به ندرت نگاه می کنند که همین خود باعث هزار جور بیراهه رفتنها می شود . شما ثابت کردید که می توانید ، اگر در بخش رسانه هم نفوذی داشتید خواهشا رویه تولید برنامه های رادیو تلوزیونی و پخش سریال را هم قدری عوض کنید تا خانواده بیش از حد به سمت ماهواره و شبکه های خارجی کشانده نشوند ، با تشکر یک جوان دلسوز ایرانی
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
یا علی...
دست حق به همراهتون...

سوال : Social Engineering بود این پروژه دیگه؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
واقعا دمتون گرم .همچنان موفق باشید وجلو این مفسدین بی خاصیت را بگیرید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
کاش عوض مدیرن این سایت کسانی که از لحظات خصوصیشون فیلم میگرن و پخش میکنن رو میگرفتین... این مدیران توسط همین مردم مسلمان ایران تشویق برای آپلود و گذاشتن کلیپ میشدند. دسترسی به اطلاعات شخصی افراد در همه دنیا کار ناشایستی هست. شما که از طریق IP و گرفتن اطلاعات VPN SERVER این افراد رو گرفتین چرا از عموم این کار بزرگ رو مخفی میکنید!
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
کارتون جای تقدیر داره
عدم وجود این سایت ها بهتر از بودنشونه
ولی 2 نکته:
1مشکل اصلی ما این سایت ها نیست؛ مشکل ما نداشتن فرهنگ درست سکس در جامعه است،تا زمانی که این امر اتفاق نیوفتد تا همیشه ابد این موارد وجود داره
2من فکر می کنم این افراد آدم های معمولی بودند که تحت تاثیر جو آزاد اینترنتی قرار گرفته اند و همین طور ایجاد قانون برای این جرایم بعد از این دستگیری داره ایجاد میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۹
ضمن خسته نباشید به بچه های سپاه
در جواب عزیزی که گفته بود چرا چهره را پوشانده اید باید عرض کنم ممکنه خانواده این افراد بیگناه باشند پس سزاوار نیست آبروی آنها نیز برود پس نمی توان به عملکرد سایت گرداب ایرادی گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
آفرین دست شما درد نکنه .خیلی قدرتمندید
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
سلام و خسته نباسید به همه شما عزیزان گمنام
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
سلام.باززم منم .مهم نیست که به اسمم حساسیت دارین و همه کامنت هامو پاک میکنین.الان رفتم یه سرچ کردم دیدم بیشتر سایتهای ایرانی که عکسهای سکسی ایرانی و کلیپهای مرتبط میذاشتن همه پاک شدن و وبلاگاشون هم تعطیل شده.کار جالبی بود.همه ماستاشون رو کیسه کردن.اگه میتونین این سایتهای بی شرفی که عمکسهای خصوصی و خانوادگی مردم،عکسهای عروسی ها و فیلمهای شخصی رو میذارن رو وب رو هم درب و داغون کنید.به خدا این اهمیتش کمتر نیست.این دزدیه.طرف راضی نیست کسی عکساشو ببینه.فرض کنید مجلس تولد یه دختر خانمه همه هم توش خانمن،خوب نباید انتظار داشت که مثل وقتی توی جامعه هستن لباس بپوشن.باهم عکس میگیرن ،ناخواسته و ندانسته عکسه میرسه دست این ادمهای کثیفو...بعید نمیدونم که خانواده ای با اینجور عکسها نابود بشه
ناشناس
|
Malaysia
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
آقا تو رو خدا به خوانندگان این سایت و بینندگان برنامه های تلویزیونیتون بگید وقتی کامپیوتر و لپ تاپشون وب کم داره و دارن در اینترنت کار میکنند و یا احتمالا چت میکنن یجوری مواظب باشن که هک نشن و تصویرشون برداشته نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
سلام . خدا قوت . دست خوش .
در کنار تمامی این فعالیت های گرانبهای شما عزیزان یک نیاز جدی احساس میشه و اون حمایت از راه اندازی سایت های فرهنگی توسط افراد مستعد از جانب دولت و ارگان های ذیربطه . یکی از راه های مقابله با سایت های غیراخلاقی و ضد ارزشی راه اندازی سایت ها ارزشی می تونه باشه اونم با حمایت فنی دولت . شاید با راه اندازی یه سایت وبلاگ نویسی با موضوعات فرهنگی بتونه یه بخشی از کاربران رو به سمت دلخواه پیش ببره . به هرحال خدا قوت که نشون دادید عاشورا در زمان جاریه و همیشه راهی برای مبازه با دشمنان خدا وجود داره . حالا چه با شمشیر ، چه با هک . موفق باشد . . .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
با عرض سلام و خسته نباشيد
به اميد روزي كه ريشه چنين جرائم سازمان يافته صهيونيستي از بين برود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
قاتلوا الذین لا یومنون بالله و لا بالیوم الاخره و لایحرمون ما حرم الله و رسوله و لا یدینون دین الحق
(جنگ وقتال کنید با کسانی که بخدا و روز قیامت ایمان ندارند و آنچه را خدا و پیغمبر حرام کرده حرام نمیکنند و دین حق را دین خود نمیگیرند) سوره توبه آیه29
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
قاتلوا الذین لا یومنون بالله و لا بالیوم الاخره و لایحرمون ما حرم الله و رسوله و لا یدینون دین الحق
(جنگ وقتال کنید با کسانی که بخدا و روز قیامت ایمان ندارند و آنچه را خدا و پیغمبر حرام کرده حرام نمیکنند و دین حق را دین خود نمیگیرند) سوره توبه آیه29
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۰
با سلام و احترام
امروز مي خواستم يه برنامه دانلود كنم، از سايت گوگل بخش كد ولي حتما مي دونيد كه اين بخش سايت گوگل براي اي پي ايران بسته است، مجبور شدم از يه اكونت وي پي ان كه رايگانم هست استفاده كنم، مي بينيد كه همش بد نيست شايد بعضيام اينجوري استفاده كنن يا شايدم اونجوري...
يا علي
---------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ : ایجاد و فروش خدمات وی پی ان با قابلیت عبور از فیلترینگ ممنوع است. نه بکارگیری روش وی پی ان در ارتباطات شبکه ای. می توان ارتباط وی پی ان به شکل صحیح را تاسیس و ارائه نیز داد. این موضوع کاملا بدیهی است. موفق باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۱
واقعا خسته نباشید درود بر شما آرزوی موفقیت دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۱
واقعا خسته نباشید درود بر شما آرزوی موفقیت دارم
ناشناس
|
-
|
۰۶:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۱
سلام الله عليكم
ايول داري ايول،
داش گردابو ايول
خيلي ميخوامت،
معذرت ميخوام چرت و پرت مينويسم اما خواستم قدر داني كنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۱
آقا چرا صورت این نامردا رو پوشوندین؟
اینها نجسند بذارید همه اینها رو ببینند بشناسند و همه مردم هوشیار بشند
چرا اینها را مخفی می کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۱
سلام بر برادران سپاهی! خداییش وقتی فهمیدم سپاه هم همچین سازمانی داره ، کفم برید! خیلی حال کردم. رو دست همه زدینا! ایول! موفق باشید! یا علی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۱
احسنت بر شما مجاهدین مجازی راه دین ، خدا قوت بهتون بده بیش از قبل
طلبه حوزه شهید دستغیب شیراز،ع،ر،ت،ص
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۱
مضلین یعنی چی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۲
مرگ بر ضد ولايت فقيه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۳
سلام
خسته نباشید
این افراد فکر میکنند که این دادگاه و این مجازات کارشان است ولی نمیدانند و غافلند که دادگاه اصلی و مجازاتشان فردای قیامته که بسیار سخت و سنگین تره خدا نگهدار تمام جوانان مومن باشد انشاالله و تمام فاسدین و کسانی رو که به اسلام ناب محمدی (ص) ضربه میزنند و قابل هدایت نیستن رو نابود و رسوا کند انشاالله.
واقعا خسته نباشید و خداوند یار و یاورتون باشه
اجرتون با سید الشهدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۳
با سلام و خسته نباشید خدمت گرامی شما بزرگواران.
امیدوارم در راهی که قدم برداشته اید؛ همچنان پاینده و استوار به پیش بروید...
بنده یکی از مدیر مسئولان سایت " برادران جی اچ آ " هستم. لوگوی شما را در سایت به آدرس زیر قرار دادیم. موفق و پیروزی شما را از خداوند متعال خواستاریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۴
سلام
خسته نباشید
خدا نگهدارتون باشه.
اما مسئله ایی که خیلی مهم هست توجه به دو نکته اساسی است.
اول اینکه این کار ادامه دار باشه.بخصوص با سایتهای اصلی.
دوم اینکه برای مردم فرهنگ سازی بشه و با تهیه برنامه های مستند از خانواده هایی که از این مسائل آسیب دیدند دیگران رو از خطر این مسائل آگاه کنند.
با تشکر
به راستی که باطل نابود شدنیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۴
با سلام و خسته نباشید.دوست ندارم دروغ بگم ولی یکی از راههایی که می تونست باعث بشه من منحرف بشم همین سایتها بود..خدا رو شکر که نفس قوی داشتم و خدا رو شکر که با زحمات شما این سایتها بسته شد..اطلاع رسانی شما بسیار عالی و منطقی بود ..اطلاع رسانی رو فراموش نکنید ..قبلا ها مردم اطلاعات زیادی در این گونه موترد نداشتند ولی با اطلاع رسانی دقیق و شفاف شما مردم کاملا آگاهند..فرهنگ سازی را از طریق رسانه ملی آغاز کنید..کلاسهای اینترنت رایگان بگذارید..من به عنوان کارشناس نرم افزار پیشنهاداتم را ارئه دادم ...وقتی من در کلاسها تدریس می کردم بسیاری از مردم با اینترنت آشنا نبودند..فرهنگ سازی از طریق رسانه ملی و روزنامه ها و مجلات ویژه بسیار عالی است...همگی خسته نباشد..با تشکر...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۵
با سلام و تشکر ویژه
من یک جوان 24 ساله هستم و دست تمام شما عزیزان را می بوسم و از صمیم قلب برای شما دعا میکنم خداوند شما را برای ما و تمام مردم ایران زمین حفظ کند و انشاا... مهدی موعود (عج) زودتر بیاید و سر تمامی چنین افرادی را از تن جدا کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۶
خدا لعنتشون كنه اين بي شرفارو اين ها آدم هاي فوق العاده كثيف و نامردي هستندكه به ازاي دريافت مبلغي پول حاضرن غيرت ناموس خانواده حتي
(خودشون)رو هم بفروشند.كلمه ي خدا براي اين آدمها اصلا مفهومي نداره
اين كثافتا دست نشانده ي خود شيطانند. اميدوارم قانون براي اينها سخت ترين مجازات ممكن را انتخاب كنه
تا اون كثافتايي كه لنگه ي اينا هستند حساب كار دستشون بياد.خواهش ميكنم پيام منو بزاريدراستي (yahoo360
تا حلق پراز سايت ها و وبلاگ هاي مزخرف و مبتذله كافيه هركي تو جعبه مرورگرش يك كلمه يا جمله ي زشت بنويسه تا يك صفحه پراز سايت هاي داستان هاي مزخرف و مبتذل بياد لطفا همشونو فيلتر وهك كنيد . (به اميد روزي كه ديگه هيچ كس راه هاي كثيفيو كه اين آدما انتخاب كردند
انتخاب نكنه.*با تشكرازشما.امير15ساله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۷
نميدونم چرا نظرات من فيلتر ميشه با وجود اينکه مطلب نامربوطي هم ننوشتم . به موازات اين پروژه هاي بزرگ و غرور آفرين که جاي خسته نباشيد و خدا قوت داره طرح توليد محتواي الکترونيکي و طرح ساماندهي محتواي الکترونيکي که در جامعه فن آوري اطلاعات کشور چند سالي است داره مطرح مي شه بايد شدت بيشتري بگيره که نسل آينده و فرزندان من و شاهد يک محيط سرشار از محتواي فارسي مفيد و آموزنده رو شاهد باشند . ان شا ا...
ناشناس
|
Thailand
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۸
سلام - من چند سال قبل از روی نادانی و بچگی مدتی فعال بودم اما هیچ وقت عکس یا فیلم نگذاشتم... بحث دینی کردم اما همون چند سال قبل توبه کردم و الان یکی از فعال ترین آدمهایی هستم که تو اینترنت از اسلام و جمهوری اسلامی و ... در جمع های انگلیسی و فارسی دفاع می کنم. موقع جنگ حزب الله و موقع جنگ حماس هنوز هم صفحه های فروم های انگلیسیش هستن که چطور عمرم رو برای دفاع از این ها گذاشتم... چقدر در دفاع از تشیع بحث کردم... چقدر برای دفاع از مواضع جمهوری اسلامی تلاش کردم... خواستم بدونم من هم مشمول مجازات میشم و قراره آبروم بره؟ من بچه بودم و یه کم بحث دینی کردم اما خیلی زود فهمیدم اشتباه می کردم و توبه کردم... به خدا از روزی که این خبر رو دیدم تا حالا هزار بار مردم و زنده شدم... آیا قراره آبروم پیش پدرم بره؟ این انصاف نیست... من مثل اونا نبودم و همونطور که گفتم حتی یک دونه عکس هم نگذاشتم تازه من سال ها قبل اونجا بودم و بعد از اینکه توبه کردم هیچ وقت به این سایت (آو٪زون) برنگشتم... خواهش می کنم جواب بدین... رنجی که از این موضوع می برم رو درک کنید... از همه کارم افتادم... دارم دیوونه میشم... من شما رو از خودم می دونم چون سال هاست که دارم به اسلام خدمت می کنم تا بتونم گناهانم رو جبران کنم و وقتی شنیدم این ها رو بستید واقعا خوشحال شدم چون نوشته هایی که اونجا داشتم از بین رفت و دیگه اثری از من نیست که گناهش مدام به من برسه... باور کنید جز همون چند صفحه ای که بحث کردم بعد از اون همیشه با تمام وجود در سایت های زیادی (شاید ۱۰-۱۱ سایت به طور بسیار فعال) از اسلام و تشیع و ... دفاع کردم... اگر شما بابت این خدمات خیرتون حقوقی دریافت می کنید من از عمر و وقت خودم برای اسلام گذاشتم... چقدر شب ها که بیدار می موندم... این انصاف نیست که من هم مثل این ها فرض بشم و آبروم بره... من گول خورده بودم و واقعا بچه بودم.. من هیچ وقت مثل این ها دامن پاک خودم رو به ناپاکی آلوده نکردم... من فقط چند ماه تو این سایت بودم و جز حرف های معمولی و متاسفانه چند بحث دینی و یک موضوع دیگه فعالیتی نداشتم... امیدوارم خدا همه ی اون هایی رو که نا خواسته و از روی جهل گناهی مرتکب شدن رو ببخشه. خدا پناهتون. چواب بدین خواهش می کنم خواهش می کنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۳
ای کاش سری هم به سایت کلوب بزنید و مطالب ضد دینی آنجا را هم مورد بررسی قرار بدهید. متاسفانه یک جریان ضداسلامی در دل این سایت در حال شکل گرفتن است که در حال بلعیدن اندیشه های پاک این مرز و بوم است. اجرکم عندالله
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۶
kare besiar khobi mikonin
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۹
سلام . خدا قوت . دست خوش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۲/۳۱
به فکر بيکاري وگراني باشيد اين کارها نون و اب نميشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۳۱
شب تاریک و بیم موج و گردابی چنین هائل کجا دانند حال ما سبکباران ساحلها !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۳/۰۱
بسیاری از سایتهای موسیقی فیلتر می باشد که به نظر من و خیلی ها هیچ اسیبی به جامعه نمی زند خیلی ها برای باز کردن این سایت های موسیقی از فیلترشکن استفاده می کنن اگر این سایتها فیلتر نبود بسیاری از فیلتر شکنها معرفی می شد...با تشکر از سربازان واقعی اسلام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۳/۰۵
سلام واقعا خوشحال شدم ولی کاش کسانی که در دانشگاه ها فساد بر پا کرده اند هم دستگیر شوند چه از دانشجو چه از زیاست بعضی از دانشگاه ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۳/۱۲
با سلام و خسته نباشيد . اينجانب بعنوان يك ايراني و بعنوان يك جانباز كه مد ت 80 ماه متوالي درميدان نبرد با دشمنان ايران برحسب وظيفه جنگيد ه ام از مسئولين نظام مقد س استد عا دارم اين چهارتن به نجوي كه مراسم اعدام اين مفسدين از رسانه ملي پخش شود تا هيج شخصي به خودش اجازه ند هد با شارع مقدس و نواميس ملت به اين شكل مسله ايجاد و يك خواهش د يگرنيز از دولت دارم كمي بيشتر كنترل بر اينترنت مبذ ول دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۴/۰۸
مخم سوت کشید

بابا ادم با هر دین و مسلکی هم که باشه ، نباید اجازه بده غرایز حیوانی اینهمه درونش رشد کنه.

روی شیطانو سفید کردن.
جایی خوندم خدا نباشه یعنی شیطان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۵/۰۳
/غلام همت آنم که زير چرخ کبود/
/ز هرچه رنگ تعلق پذيرد آزاد است
آقا منو كه ديگه ميشناسيد من همونم كه همكارتونم تقريبا و افتخارم ميكنم .لطفا يه چيزي بگيد كه ادم مطمئن بشه كه گزارشاتي رو كه ميده بررسي ميشن .با تشكر از برو بچز!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۱
سلام
داشتم مطلبي كه درباره php نوشته بودي رو مي خوندم كه لينك مضلين نظرم رو جلب كرد ، روش كليك كردم و مطلب رو خوندم ، تو قسمت نظرات خوانندگان به نظر يكي از بزرگواران رسيدم كه موضوع رو چسبونده بود به رياست جمهوري و هاله نور و .... فكر كردم اگه جوابشو ندم ميمونه تو همون جهالتش و خداي نكرده همينطور جاهل از دنيا ميره .
اگه ميدونستم تو چه رده سني هستي بهتر ميتونستم توجيهت كنم . فرض ميكنيم پدر خونواده 4 نفره هستي و يك دختر و يك پسر داري .
اولا كسي با مدرك تقلبي وزير كشور نشد و جلوشو گرفتن . در ضمن مدركشم توي دوره هشتم رياست جمهوري گرفته بود نه دوره نهم . دوما دوست عزيز از چي داري دفاع مي كني ؟ از فساد ، فحشا از خود فروشي ، از آزادي ؟
غريزه جنسي چيزيه كه در نهاد همه انسانها هست هيچ شرعتي هم جلوي ارضاء جنسي رو نگرفته ولي كاري كه دوستان عزيز تو سايتهاشون ميكنن ارضاء جنسيه ؟ به نظر شما مرز بين ارضاء جنسي و فساد و فحشا كجاست ؟
اگه كسي بياد و هر روز يك CD مستهجن بياره تحويل بچه هات بده و اصطلاحا اونا رو از راه بدر كنه به نظر شما نبايد باهاش برخورد كرد تازه كسي مي خواد اين CD ها رو بياره دم درتون با كلي ترس و لرز مي آره كه يوقت لو نره ولي كسي كه سايت طراحي ميكنه كه ديگه اين داستانا رو نداره مستقيم ميآد ميرو تو اتاق خواب فرد مورد نظر .
برگرديم به داستان CD فروش .
حالا فرض كن كه دخترت يا پسرت ، با ميل خودش به اون آقاهه ميگفته كه اون CD ها رو براش بياره . تو باهاشون چيكار ميكردي ؟ ولشون ميكردي ميرفتي سراغ وزارت كشور ؟ اگه دختر يا پسرت خودشون دنبال اين كارا هستن مقصر خونوادست كه درست تربيتش نكردن . اون CD فروش و طراح سايت مستهجن هم خونوادش مقصر هستن كه درست تربيتش نكردن و كارشون به اينجا كشيده شده . خب حالا فكر ميكني چه تنبيهي براي اون خونواده مناسب باشه ؟
بله بنده هم با شما موافقم نميشه همه ملت ايران رو اعدام كرد ولي به درصدي از ملت ايران كه به اينترنت دسترسي دارن كه نميشه گفت ملت ايران ! تازه براي آمار مجرمين ، اينترنتي و غير اينترنت دسته بندي درستي نيست مخصوصا مجرميني از اين دست ! يك درصد ناچيزي از مردم هستن كه دنبال اين كارا هستن به نظر شما نبايد تنبيه بشن ؟ نبايد از آسيب رسوندن و آلوده كردن بقيه افراد جامعه توسط اونها جلوگيري بشه ؟ تازه كسي از اعدام حرفي نزده بلكه بايد ميزان تنبيه با ميزان جرم تناسب داشته باشه . كه همينطور هم هست . به نظر شما ميشه دست روي دست بگذاريم و كارها رو به خدا واگذار كنيم ؟ اگه اينكارو بكنيم كه هم تو اين دنيا و هم توي اون دنيا دهنمون سرويسه كه ! پس ما چيكاره اين دنياايم ؟
همينطوري يه چيزي نگو ، اگه روزي ده ها دختر ايروني به كشور هاي عربي صادر بشن كه تا چند روز ديگه دختر تو اين مملكت قحط مي آد كه ! اونائي هم كه ميرن به كشور هاي عربي بهشون بگي افغانيها هم پول خوبي ميدن ميرن افغانستان ، 10 تا كشور ديگه هم ميرن تو خبر نداري . دلت هم نزنه براي پول نميرن چون تو ايرانم ميشه كاسبي كرد . مشكل سر نداري نيست مشكل اينجاست كه جنسشون خرابه كه بازم بر ميگرده به خونواده هاشون .
در ضمن من هم با شما موافقم كه با كساني كه با بستن شال سبز سعي در عوامفريبي دارند و پشت سر هم دروغ ميگويند و خيالات مي بافند و مثل عروسكهاي خيمه شب بازي بازيچه دست ديگران شده اند ! بايد برخورد كرد .
فيلم هاله نور رو هم ديدم اولا صداش خيلي نامفهوم بود دوما ايني كه من ديدم بنده خدا توش چيزي رو به خودش نسبت نداده بود كه اين همه هياهو و سر و صدا كرده بودن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۸۸/۰۶/۱۵
با سلام
اینها نهاد و نهال بنیان خانواده را نشانه گرفته اند خواهشمند است در این زمینه جوانها را بیشتر ارشاد گنید و اطلاع رسانی نمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۷/۰۷
از زحمات شما ممنونم و دست و بازوی شما را میبوسم و هر کاری که بخواهید حاضرم کمک شما بکنم . التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۷/۲۳
خیلی راحته که روی بعضیا اسم مضلین بذاریم و اعدامشون کنیم. حق هم داریم. کارایی که اینا کردن در شان هویت انسانی نیست. اما ..
خیلی از ماهایی که سر و کلمون فقط در مواقع موعظه پیدا میشه یادمون میره که مجموع عوامل بودن که اینا الان به اینجا رسیدن که ریشه های خیلی از این عوامل مثل فقر مثل بی کسی مثل تنهایی بی ارتباط به اهمال کاری، سهل انگاری و بی مسوولیتیهامون تو کارهای روزمره و بخصوص بیتوجهی های ما نسبت به آدمهای اطرافمون نیست. توجهی که میبایست به جای اینکه امروز به اشتباهات و گناههای این آدما معطوف بشه خیلی قبل از این به وضعیت زندگیشون، به بیکسیشون، به جهلشون معطوف بشه. خودمون رو از سرنوشت تلخ آدمهایی که با ما تو یه جامعه زندگی میکنن مبرا نکنیم.
AHMAD
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۸۹/۰۴/۰۱
آقا دست شما درد نکند .واقعا شما خدمت بزرگی به فرزندان ما می کنید .اما یک انتقاد:
چرا عکس اینها را به صورت خوش تیپ انداخته اید؟ لطفا یک تصویر کریه و زشت در صفحه از آنها قرار دهید. با موهای ژولیده و...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۸۹/۰۷/۰۷
اووووه! چه همه کامنت. من تو اینا گم میشم! بااین وجود واقعا خسته نباشید! متشکرم.ممنون. ایول. کارتون درسته. مرگ بر آمریکا و اسراییل. زنده باد ایران! زنده باد مکتب ایرانی. زنده باد مکتب ایران اسلامی. زنده باد ایرانی.
mohsen
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۸۹/۰۹/۲۷
agha dametun garm
vaghan khaste nabashid
bayad dahane ina ru servis konid
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۸۹/۱۱/۱۴
مرسی ، خدا خیرتون بده
خدا نگهدارتون باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۳
خدا به شما خدمتکاران به نظام خیر و اجر کثیر عطا کند و ما را از شر مزدوران به نظام دور فرمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۹
احتمالا در ترورهای دانشمندان نیز نقش دارند به دلیل ارتباطاطشان.
دوستار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۳
با سلام ازتون خواهش می کنم برخی از نرم افزار ها که جنبه علمی دارند در اختیار اهل فن بگذارید که راحت دانلود بشه چون سایت های صهیونیست دلشان به حال ما نسوخته تمام سیستم خبر ی انها جاسوسی است اگر یک نرم افزار به ما بدهند صد جور اطلاعات غیر مستقیم از ما دریافت می کنند .ا
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد