صفحه نخست > بخش ويژه
یدالله جوانی مطرح کرد:
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه آمریکا با مذاکره با ایران و توافق هسته‌ای درصدد است راه نفوذ خود را در ایران هموار کند، تأکید کرد: همه باید بیانات مقام معظم رهبری درباره نفوذ را سرلوحه کار خود قرار دهند.
خبر ويژه:
گفته هاي متناقض فوق در حالي از سوي رفيعي بيان شده است كه برخي منابع موثق از اعترافات سنگين 30 عضو دستگير شده اين گروه خبر داده اند. لازم به يادآوري است پروژه دروغين شهيدسازي در برهه پس از انتخابات ابتدا توسط رفيعي مطرح شده و با واسطه مخملباف به سران فتنه منتقل شده بود.
عضویت احتمالی ایران در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو سبب نگرانی ایالات متحده و رژیم صهیونیستی شده است.
حدود 200 نماینده مجلس با انتشار نامه‌ای از انهدام و دستگیری شبکه جاسوسی در فضای سایبری که از سوی تیم سایبری سپاه پاسداران صورت گرفت، تقدیر کردند.
در این چت که توسط تور سایبری نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست آمده است کیوان رفیعی به صورت مستقیم و صریح به سیمین روزگرد دستور ورود به فار نظامی را صادر می کند.
پروژه مرصاد در يك نگاه:
يکي از مهمترين دستورالعمل‌هاي مجموعه، تلاش براي ايجاد وجهه مشروع و مقبول براي فعاليت هايشان است؛ در همين راستا اخيراً يک روحاني اصلاح‌طلب براي ورود به تيم مديريتي مجموعه فعالين حقوق بشر به کيوان معرفي شده است. مأموريت ديگري که در طول ماه‌هاي اخير از سوي سازمان به کيوان رفيعي ابلاغ شده، سوق دادن سمت حمله به شخص مقام معظم رهبري است.
سند شماره (3):
اينجانب كيوان رفيعي، درخواست رسمي خود را مبني بر افزايش كمك هاي مالي از مبلغ 600 دلار در ماه به ميزان 1600 دلار با قيد فوريت براي تامين نيازهاي جاري مجموعه خدمت شما ارسال مي‌كنم.
سند شماره (2):
قرار نيست كسي بدونه پشت اون كميته من و تو هستيم اين براي ما خوب نيست. چون ميخواهيم فضاسازي كنيم. احتمالا از مطالب غيرواقعي هم استفاده ميكنيم البته اين غير اخلاقي نيست كه نجات جان انساني را در پي داره.
در پي ايجاد تغييرات گسترده در ساختار فعالان حقوق بشر:
پس از انهدام تعدادی از شبکه های سازمان یافته جنگ سایبری، در قالب حقوق بشري خط جدید فعالیت این شبکه طی دستورالعملی صادر شده است.
سند شماره (1) پروژه مرصاد:
خانم دلجو من در ايران هوادار سازمان مجاهدين خلق بوده‌ام و 1 سال با شوراي ملي مقاومت همكاري داشتم. در اين مدت 2 بار به صورت غير قانوني وارد خاك عراق شده و به قرارگاه اشرف مقر مجاهدين خلق در عراق رفته‌ام و به ايران بازگشتم.
در نشست خبری شبکه دوم سیما عنوان شد:
با اشراف فنی و اطلاعاتی مستمری که در حوزه فضای مجازی ایجاد شد متوجه شدیم دو شبکه گسترده اطلاعاتی در فضای مجازی در حال جمع آوری و ارسال اخبار به خارج از کشور است. با تجزیه و تحلیل بر اسناد به دست آمده دو شبکه را با نام های ایران پروکسی و دیگری با پوشش فعاليت حقوق بشری که به خود گرفته بود، رصد کردیم.
در گفتگوي ويژه خبري:
بررسي يک ساله اين شبکه نشان داد که آنها در اين مدت 86 ميليون سرويس وي پي ان و فيلتر شکن را به صورت مجاني به اعضاي خود داده اند
تخليه بانك‌هاي اطلاعاتي كشور، نفوذ و خرابكاري در سايت‌هاي اينترنتي ايران، مبارزه با فيلترينگ در داخل كشور، ايجاد امنيت براي كاربران شبكه مجازي عليه جمهوري اسلامي، ايجاد بستر ارتباط امن تلفني و ديتا براي مصاحبه با راديو فردا...
روابط عمومی مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری اعلام می کند
بدینوسیله از تمامی کاربران و خانواده های ایرانی انتظار می رود در صورتی که هر گونه مشخصاتی از عکس های ذیل و همچنین هرگونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس ، فیلم ، مقاله ، خبر ، ایمیل و آدرس اینترنتی و یا شکایتی که در خصوص جریان های اغتشاش طلب و حرمت شکنان عاشورای حسینی دارند از طریق سایت گرداب به اطلاع مرکز بررسی جرایم سازمان یافته برسانند.
بدینوسیله از تمامی کاربران و خانواده های ایرانی انتظار می رود در صورتی که هر گونه مشخصاتی از عکس های ذیل و همچنین هرگونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس ، فیلم ، مقاله ، خبر ، ایمیل و آدرس اینترنتی و یا شکایتی که در خصوص جریان های اغتشاش طلب از هر گروه و صنفی که در فضای مجازی اقدام به تحریک فعالیت های مخرب می نمایند دارند از طریق سایت گرداب به اطلاع مرکز بررسی جرائم سازمان یافته برسانند.
بدینوسیله از تمامی کاربران و خانواده های ایرانی انتظار می رود در صورتی که هر گونه مشخصاتی از عکس های ذیل و همچنین هرگونه اخبار و اطلاعاتی اعم از عکس ، فیلم ، مقاله ، خبر ، ایمیل و آدرس اینترنتی و یا شکایتی که در خصوص جریان های اغتشاش طلب از هر گروه و صنفی که در فضای مجازی اقدام به تحریک فعالیت های مخرب می نمایند دارند از طریق سایت گرداب به اطلاع مرکز بررسی جرائم سازمان یافته برسانند.
رسانه‌ها پل ارتباطی و بلکه وسیله تسلط بر افکار، اراده و احساسات بشریت در دوران معاصر به شمار می‌آیند.
هدف از اين نوشتار بررسي و تحليل حقوق بشر و آزادی بیان در ميان رهبران و استراتژيستهاي آمريكا و جهان غرب است نمونه هایی که در زیر به آنها اشاره میکنیم آزمونی برای آمریکاهایی بود تا در عمل نشان دهند چقدر میان شعار و عملشان فاصله است.
گسترش و توسعه تکنولوژي هاي جديد ارتباطي در راستاي ارائه خدمات سريع و روزآمد، مانند خبر و اطلاعات، زمينه ساز اختلالات و نابساماني هايي در ساختار فرهنگي، اجتماعي و سياسي بسياري از کشورهاي مصرف کننده شده است.
آنچه مسلم است جنگ رسانه‌ای از برجسته‌ترین مولفه‌های جنگ نرم و جنگ‌های مدرن در جهان کنونی محسوب می‌شود. جنگ نرم به مثابه راهبرد و استراتژی انتخابی نظام سلطه برای تسلط بر افکار و اراده ملت‌ها تدوین و طراحی شده است.
صفحه  از ۲