هشتک: شیرخواره را سوزاندند+تصاویر
فعالان شبکه های اجتماعی روز گذشته و امروز از هشتگ " شیرخواره را آتش زدند " به طور گسترده استقبال کردند.
كدخبر: ۱۴۳۶۲
تاريخ: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۱
به گزارش خبرنگار گرداب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، هشتگ "شیرخواره را سوزاندند" اشاره به زنده سوزاندن کودک شیرخوار فلسطینی دارد که این جنایت روز گذشته توسط شهرک نشینان صهیونیست و با آتش زدن منزل یک خانواده فلسطینی به وقوع پیوست و به دنبال آن فعالان اجتماعی در فیس بوک، تویتر، گوگل پلاس و دیگر شبکه های اجتماعی از این هشتگ به نشانه ابراز همدردی با این خانواده فلسطینی و انزجار از صهیونیست ها به صورت گسترده استقبال کردند.
 
گفتنی است وبلاگ نویسان فلسطینی و عرب برای انتشار وقایع جنایت در آتش سوزاندن "علی دوابشه" کودک شیر خوار فلسطینی از روستای دومای نابلس، این هشتک را به راه انداختند.
 
هشتک: شیرخواره را سوزاندند+تصاویر
 
بر اساس آمار ارایه شده توسط پایگاهی که کاربران هشتگ ها را تجزیه و تحلیل می کند، استقبال از هشتگ "شیرخواره را سوزاندند" در حال افزایش است به گونه ای که فقط طی یک ساعت اخیر بیش از 3700  و از روز گذشته نیز بیش از 335 هزار پیام درباره آن منتشر شده است.
 
هشتک: شیرخواره را سوزاندند+تصاویر
شایان ذکر است این هشتگ به زبان انگلیسی نیز راه اندازی شد و طی ساعتهای اخیر 3500 بار و از روز گذشته 81 هزار بار استفاده شد.
 
هشتگ ابزاری برای گروه‌بندی چنین پیام‌هایی فراهم می‌کند، تا افراد بتوانند آن هشتگ را در شبکه های اجتماعی و اینترنت جستجو کنند و مجموعه‌ای از پیام‌هایی را که شامل آن هستند به دست آورند.


هشتک: شیرخواره را سوزاندند+تصاویر


هشتک: شیرخواره را سوزاندند+تصاویر