چهارشنبه‌سوری راایرانی برگزار می‌کنیم
پرویز پرستویی بازیگر توانمند عرصه سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود متنی را در مورد ایرانی برگزار کردن چهارشنبه سوری منتشر کرد.
كدخبر: ۱۹۷۰۶
تاريخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵
به گزارش گرداب، پرویز پرستویی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در اینستاگرام خود نوشت: کمپین تحریم چهارشنبه سوزی خطاب به (چینی ها):دیگر پولمان را حرام ترقه ها و جنس های گوناگون شما نمی کنیم چهارشنبه سوری جشن ماست.

از امسال آتش درست می کنیم از روی آن می پریم و شادی می کنیم. از امسال قاشق زنی می کنیم و به هم شیرینی می دهیم. از امسال جشنی واقعی می گیریم. از امسال در آستانه سال نو خیابان ها را رنگارنگ می کنیم. به هم عشق می ورزیم.از امسال چهارشنبه سوری را ایرانی برگزار می کنیم.از امسال به کودکانمان خواهیم آموخت که چهارشنبه سوری جشن شادی است جشن سپاس از خدای یگانه است نه ترس و وحشت.

چهارشنبه سوری جشن ماست.تک تک ما حتی در برابر جشن های سرزمینمان مسئولیم چون بخشی از تاریخ و فرهنگ ماست.از دوستان جدید و قدیم تقاضا میکنم این مطلب رو آنقدر به اشتراک بگذارید تا سراسر ایران بدانند که راه و رسم چهارشنبه سوری،کور شدن کودکان،لرزیدن دل پیرمردها و پیرزنان،زهره ترک شدن زنان باردار و ... نیست.

چهارشنبه سوری را ایرانی برگزار  میکنیم // بازیگر فیلم بادیگارد و کمپین تحریم چهارشنبه سوزی