سلطنت طلبان:
چشم امید ما تنها به زنان و دختران زیبا و روشنفکر ایرانی است! که می دانیم بعد ۳۳ سال تنها این زیبایان می توانند کاری از پیش ببرند!
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۲
کد خبر: ۱۰۰۱۷
به گزارش گرداب، تلویزیون سلطنت طلب "ایران آریایی" در برنامه دیروز خود با فحاشی به طیف مرتبط با "نوری زاده" و "سازگارا" و افشای پول گرفتن آنها از سرویس های جاسوسی آمریکایی، تاکید کرد که این افراد عده ای بی خاصیت هستند.

"آرین وطن خواه" مجری برنامه شام‌گاهی این تلویزیون با لحنی بغض آلود اظهار داشت: « ۳۳ سال است که جمهوری اسلامی بر سر کار است و شما مردم فقط به فکر زندگی و خانواده خود هستید! آخر این چه وضعی است؟»

وی که چهره ای ناامید و خسته داشت ادامه داد: «ما عاشقیم و امیدمان در این مبارزه به هیچ کس نیست. چشم امید ما تنها به زنان و دختران زیبا و روشنفکر ایرانی است! که می دانیم بعد ۳۳ سال تنها این زیبایان می توانند کاری از پیش ببرند!»

وی هم‌چنین با حمله به گردانندگان کازینوها و کنسرت‌های لس‌آنجلسی آن‌ها را متهم کرد که برای نظام جمهوری اسلامی کار می کنند و از آنان خواست که خجالت بکشند از خودشان!

او که از حضور مردم در انتخابات مجلس بسیار عصبانی بود و مدام لبهای خود را می گزید، هم‌چنین با معرفی گروهی به نام "فرزندان رستم" که از طرفداران رضا ربع پهلوی هستند، اعلام کرد این گروه در چهارشنبه سوری جبران این ۳۳ سال روی گردانی مردم از پهلوی را با آتش زدن و انفجار خواهند داد!

حضور حماسی و همه جانبه ایرانیان که با لبیک به فرمان رهبری صورت گرفت چنان سیلی محکمی به گوش دشمنان این مرز و بوم کوفته است که تا مدتها زمان لازم است که بتوانند خود را پیدا کرده و باز در توهمات خیال پردازانه خود غوطه ور شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۲
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۲
واقعا شرم آور است.چرا بعضی زنهای ما باید اینقدر شرم آور وارد محیطهای اجتماعی شوند که آدم های کثیفی مثل اینها اینطوردررابطه با آنها صحبت کنند.چراراهی برای این مشکل پیدا نمی کنیم.خیلی زنهاخودشان در فتنه مردان را تحریک میکردند!!!
عباس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۴
کشور ایران بایید همه آزاد باشند .مریضی بعضی از مردها و حس شهوت رانی انها دلیل نمیشه که بخوان با زنها برخورد کنند
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۵
گرداب عزيز لازم نبود آخر جمله ايشان علامت تعجب بگذاريد چون تعجبي نيست واقعيتيست كه بعلت خزنده بودن آن قابل درك نيست.حتما همگي بياد داريم كه در تهران زنان يا دختراني را گرفته بودند كه در اعترافاتشان گفته بودند ما پول ميگيريم و با اين لباسهاي زننده در تهران ميگرديم تا بنوعي اين مدلها را تبليغ كنيم.بله در رسانه ها هم پخش شد.
اين را نيز ميدانيم كه آمريكا سالانه قريب به 200 ميليون دلار جهت براندازي نظام جمهوري اسلامي هزينه ميكند http://www.javanonline.ir/vdcjymexauqeiyz.fsfu.html
براستي اين 200 ميليون دلار چگونه هزينه ميشود كه ما احساس هم نميكنيم؟سالها پيش در جائي خواندم كه يكي از سناتورهاي آمريكا گفته بود (قريب به مضمون) كارهائي در داخل ايران بدست خود ايرانيان اتفاق ميافتد كه باب خواسته ماست و اگر ما ميخواستيم اين كارها در ايران اتفاق بيافتد بايد هزينه هاي زيادي ميكرديم.بطور مثال اكران نوروزي فيلمهاي "زندگي خصوصي "و"گشت ارشاد" در حالي كه اهالي كمسيون فرهنگي مجلس از مضمون فيلمها نيز مطلع نيستند خود به تنهائي تيشه ايست بر ريشه نظام مقدس جمهوري اسلامي در ميان خواب غفلت مسئولان . يا چه دستهائيست كه اشاعه بيحجابي و لجام گسيختگي فرهنگي را فقط از چشم رئيس جمهور ميبينند پس در اين بين سراغ برنامه هاي پرمحتواي اسلامي را بايد در كدامين شبكه ملي جستجو كرد يادست علماي عظام در صدور فتوا كه بسته نيست در اين ميان وزارت ارشاد ما چه نقشي در ارشاد جوانان اين مرز و بوم داشته حتما با مجوز اكران برنامه هاي اين چنيني كه خود زماني منتقد سر سخت دست پخته هاي مهاجراني بود. زبانم لال نكند حاصل تاثيرات آن 200 ميليون دلارها باشد كه اينكونه در ايران ما نتيجه ميدهد.براستي اگر آن روح كبير انقلاب زنده ميشد دوباره نداي هل من ناصر سر داده و نميگفت :آن آقایانی که می‌آیند و می‌گویند که باید خفه شد،این‌جا هم باید خفه شد؟باید خفه شد؟ما را بفروشند و ما خفه شویم؟ ما را ذلیل کنند و ما خفه شویم؟ ایران را نابود کنند و ما خفه شویم؟

والله گناهکار است کسی که داد نزند.پس داد بزنید.ای سران اسلام به داد اسلام برسید. ای علمای نجف به داد اسلام برسید. ای علمای قم به داد اسلام برسید.
منبع

↑ صحیفه امام، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، جلد۱، تهران، ، ۱۳۷۸
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۵
به قطع يقين به همان مقداري كه دشمنان نظام ما براي زمين زدن نظام اسلامي ما كمر همت بسته و همگي در يك صف متحد شده اند و همه امكانات خود را بسيج كرده اند به اندازه نصف تلاش آنها در بين مسئولين اتحاد قلبي در تقابل با دشمنانمان نميبينم و دلم به رهبر عزيزمان ميسوزد كه يك تنه در صف اين تقابل ايستاده
سرباز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۵
سلام
بنده یک جوان معمولی این جامعه هستم و اگرچه خیلی دوست داشتم می توانستم مثل بزرگانی چون مقدس اردبیلی و آیت ا.. خوانساری و...می بودم ولی نمی شود (دست کم باید بگویم من نمی توانم چون در مقابل شیطان بعضی جاها کم می آورم). بنده سابقا شبهای جمعه همیشه می رفتم زیارت حضرت امامزاده صالح ولی به خدا قسم دیگه تصمیم گرفتم که کمتر بروم، آخه وضع جامعه خیلی خراب شده ... مسئولین که ماشاا..توی خودروهای حفاظت شده سریع از خیابان عبور می کنند و احتمالا این چیز ها را نمی بینند ولی کاش می دیدند. این شبکه های منافقین خارج از کشور به نظر بنده خوب دارند کار می کنند و این ما هستیم که در خواب غفلت هستیم.... سایت هایی را حمایت می¬کنند که گردانندگان آن هم احتمالا از خوکهای کثیف فرقه ضاله بهایت هستند که کاش تنها به رواج بی بند و باری اکتفا می کردند. در این سایتها روابط نامشروع با محارم، توهین به مقدسات دینی از پیامبر اسلام تا حضرت زینب (س) و بنیان خانواده مورد هدف قرار گرفته است (اگر شک دارید ایمیل بدهید تا برایتان اطلاعات لازم را ارسال کنم ( شک نکنید که در دراز مدت آثار مخرب این هجمه ها دیده خواهد شد. به نظر بنده نباید خیلی به دستگاه قضایی متکی بود چراکه سعید ملک پوری را که بعضی ها با چه مشقتها و کارهای اطلاعاتی شبانه روزی دستگیر کردند دو روز دیگه آزاد می کنند.... به نظر بنده در این جور کارها باید بعد از شناسایی این خوکها آنها را در جا معدوم و جسد آنها را در آهک یا اسید مدفون کرد. کاش به بنده یک حکم قضایی داده می شد آنوقت ظرف مدت 1 سال با تخصص اندکی که دارم منطقه عملیاتی را جوری پاک سازی می کردم که تمام مردم و مسئولین به بنده آفرین بگویند. این که عرض کردم کاش حکم قضایی داشتم واسه این بود که یکبار در دفاع از نوامیس محله با اراذل اوباش منطقه درگیر شدم و چشم راستم هم به شدت آسیب دید ولی تمام افرادی که بنده را دیدند(حتی در دادسرا) می فرمودند که این کار وظیفه نیروی انتظامی بوده و به شما ارتباطی نداشته و..
پاسخ ها
محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۵
و واقعا هم به شما ارتباطی نداره
رسول
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۵
به نام پدر
لباس رو عیسا مسیح و یارش ماریان مقدس اختراع کردن و به مردم دادن. زنها قبل از اون کامل بودن.بهتره به زنها فحش ندید دوسته من .مردم خودشون باید بفهمن که لباس چرا خوب هست.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۵
واقعا که
حامد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۱
به نام خدا
ضمن احترام به نظردوستان لازمه یادآوری کنم نخستین ابزار پارچه بافی(تهیه پوشاک)در "غارکمربندبهشهر" یافت شده و قدمت اون به دست کم به 7000هزار سال پیش از میلادمسیح برمیگرده.در رد اختراع لباس توسط ماریان مقدس همین بس که بوی پیراهن یوسف در روایت خود نصرانیان به قرن ها قبل از میلادمسیح می رسه. سپاس خدایی را که نه زائید و نه زائیده شد که به ما عقل داد(منابع:پوشاک در ایران باستان درویکی پدیا)
نادر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۳
واقعا واسه این وطن فروش ها متاسفم مرگ بر امریکا
بهروز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۷
زنان زیبا زمان شما کجا بودن
جمهوری اسلامی ایران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۹
به نام خدا
اسلام همچون سالیان گذشته تنهاست ولی به لطف خدا و اطاعت از فرامین رهبری که همان خواست خدا است اجازه نخواهیم داد دشمن به خواست خود برسد
اللهم عجل لولیک الفرج
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد