عملیات روانی جدید رژیم صهیونیستی علیه ایران؛
اتخاذ موضع مقتدرانه رهبر معظم انقلاب، سیاستمداران رژیم صهیونیستی را دچار وحشتی ویرانگر کرده که اینچنین به دست و پا افتاده‌اند؛ آنجا که فرمودند به هر تعرضی از سوی رژیم‌صهیونیستی، پاسخی کوبنده داده خواهد شد.
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۰
کد خبر: ۱۰۱۳۴
به گزارش گرداب، یک زوج صهیونیستی کمپینی برای ابراز محبت و دوستی به شهروندان ایرانی و مخالفت با جنگ به‌راه انداخته‌اند. عده ای به اصطلاح ایرانی! نیز در واکنش، کمپینی برای ابراز علاقه‌ ایرانی‌ها به شهروندان اسرائیل تشکیل داده اند.

"رونی ادری"، شهروند اسرائیلی، صحبت خود را در ویدئوی کوتاهی که در تاریخ ۱۵ مارس در سایت "یوتیوب" به اشتراک گذاشته است، با چند جمله‌ زیر شروع کرد که شبکه خبری دویچه وله با ظاهری به اصطلاح بی طرفانه اقدام به تهیه گزارشی در این ارتباط کرده است:

«اسم من رونی است، ۴۱ سال سن دارم. من معلم و طراح گرافیک و یک پدر هستم. شهروند اسرائیلم و به کمک شما نیاز دارم. در روزهای اخیر در اخبار تلویزیون می‌شنویم که به زودی جنگی بزرگ بین اسرائیل و ایران رخ خواهد داد، سیاستمداران اسم این جنگ را "دفاع از خود" می‌گذارند، ما مردم هر دو کشور نشسته‌ایم و اخبار را نگاه می‌کنیم، انگار نه انگار که این جنگ زندگی همه‌ ما را تحت‌تاثیر قرار خواهد داد.»

بعد از انتشار این فیلم صفحه فیس بوک آن هم راه اندازی شده و به سرعت در حال عضوگیری است."رونی ادری" و "میشل تامیر"، از شهروندان اسرائیلی و ایرانی خواسته‌اند که آن‌ها هم عکسی از خودشان و پیغام دوستی‌شان را برای مردم کشوری که بیش از ۳۰ سال است سیاستمدارانش با یکدیگر رابطه‌ خصمانه و پر تنشی دارند به آن‌ها ایمیل کنند. رونی و میشل عکس‌های کاربران اسرائیلی و ایرانی از سراسر جهان و پیغام‌ آن‌ها را پوستر کرده و در صفحه‌ "فیس‌بوک" این کمپین منتشر می‌کنند.

تنها چند روز بعد از ویدئوی کوتاه رونی، صدها شهروند اسرائیلی از عکس‌های خود پوسترهایی با پیام "مردم ایران! اسرائیلی ها شما را دوست دارند" ساخته و در وبلاگ‌ها یا شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.

رونی و همسرش میشل تامیر، پوستری را طراحی کرده‌اند که آن دو را نشان می‌دهد که دختر کوچکشان را بغل کرده‌اند، رو به دوربین می‌خندند و پایین پوستر نوشته‌اند: «مردم ایران! ما شما را دوست داریم. ما هرگز شما را بمباران نخواهیم کرد.»

"مردم اسرائیل! ایرانی‌ها شما را دوست دارند"

 تنها ۲ روز بعد از انتشار ویدئوی رونی و شروع کمپین او در شبکه‌های اجتماعی، کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی هم دست به کار شدند و در فیس‌بوک صفحه‌ای را با نام "مردم اسرائیل! ایرانی‌ها شما را دوست دارند" ساختند.

 کاربران ایرانی هم از همان شعار و قالب پوستر پیشنهادی رونی استفاده کردند و از سراسر دنیا شروع به انتشار پیغام دوستی خود خطاب به اسرائیلی‌ها کردند. بعضی از آن‌ها نیز عکس و پیغام خود را برای رونی و همسرش میشل فرستادند. کاربران ایرانی در توضیح صفحه‌ فیس‌بوکی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عبری نوشته‌اند: «ایرانیان هرگز از اسرائیلی‌ها نفرت ندارند.»

میشل تامیر در گفت‌وگو با روزنامه‌ صهیونیستی "هآرتص" می‌گوید: «بعد از خواندن پیام‌های ایرانی‌ها بارها گریه کردم. دختر کوچکی که مدرسه می‌رود در پیغامش برای ما نوشته بود در مدرسه‌اش در ایران آن‌ها را مجبور می‌کنند که پرچم اسرائیل را زیر پا لگد کنند. او نوشته بود از وقتی پوستر من و رونی و دختر کوچکمان را دیده بود، برایش خیلی خیلی سخت است که پرچم کشور ما را زیر پا لگد کند.»

با توجه به مطالب موجود در صفحه فیس بوک و همچنین  وب سایت راه اندازی شده چند مطلب حائز اهمیت است که در زیر به آن اشاره می شود:نکته اول:
«مردم ایران! ما شما را دوست داریم. ما هرگز شما را بمباران نخواهیم کرد.»

نویسنده و یا نویسندگان با این شعار اقدام به طرح دوستی کرده اند که دوستی مردم با مردم. ولی ضمن اینکه به علت بمباران کردن یا نکردن مردم ایران اشاره نکرده و از روی زورگویی باز هم موضع خصمانه خود را ادامه داده می گویند ما شما را بمباران نخواهیم کرد! مگر مردم عادی در اسرائیل دسترسی به بمب دارند؟!!

نکته دوم:
کاربران ایرانی در توضیح صفحه‌ فیس‌بوکی به سه زبان فارسی، انگلیسی و عبری نوشته‌اند: «ایرانیان هرگز از اسرائیلی‌ها نفرت ندارند.»

چه طور می شود که کاربران ایرانی راه انداز کمپین اینقدر مسلط شده اند که در فاصله زمانی چند ساعته اقدام به راه اندازی وب سایت به سه زبان کرده اند؟!

نکته سوم:
میشل تامیر در گفت‌وگو با "هآرتص" می‌گوید: «بعد از خواندن پیام‌های ایرانی‌ها بارها گریه کردم. دختر کوچکی که مدرسه می‌رود در پیغامش برای ما نوشته بود در مدرسه‌اش در ایران آن‌ها را مجبور می‌کنند که پرچم اسرائیل را زیر پا لگد کنند. او نوشته بود از وقتی پوستر من و رونی و دختر کوچکمان را دیده بود، برایش خیلی خیلی سخت است که پرچم کشور ما را زیر پا لگد کند.»

دختر کوچکی  در ایران به مدرسه می رود و نحوه عبور از فیلترینگ را به خوبی می داند، با فیس بوک کاملا آشنایی دارد و در ضمن به روز نیز هست!!! و مطلبی را می گوید که باز به دولت اسرائیل باز می گردد: پرچم اسرائیل!

بسیاری از این  نکات نیز در این صفحه فیس بوک و سایر شبکه های خبری نیز موجود است که همگی یک نکته را نشان می دهد:

"تمامی این سناریو نوشته دست دولت اسرائیل در جهت عملیات روانی علیه ملت ایران است."

ترساندن از بمباران
از موضع قدرت صحبت کردن
مشروعیت بخشیدن به خود (آتش زدن پرچم)
مخالف بودن مردم ایران با دولت ایران در ارتباط با رژیم صهیونیستی

نکته چهارم:
به نظر می‌رسد اتخاذ موضع مقتدرانه از سوی رهبر معظم انقلاب طی هفته های اخیر سیاستمداران رژیم صهیونیستی را دچار وحشتی ویرانگر کرده که اینچنین به دست و پا افتاده اند؛ آنجا که گفته شد به هر تعرضی از سوی رژیم غاصب قدس، پاسخی کوبنده و در همان سطح داده خواهد شد.

توضیح گرداب:
 گرداب به کاربران و فعالان فضای مجازی توصیه می کند در برخورد با اینگونه کمپین های جعلی از سر فراست و کیاست شایسته خویش برخورد کنند تا نادانسته آب به آسیاب دشمن نریزند.

با تشکر از وبلاگ کشکول


برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۳۰
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۷
بابا این سیاستمداران اسرائیل چقدر احمق هستند که مردم ایران رو احمق فرض میکنن.برید بابا
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۹
در هر سطحی که حمله کنید در همان سطح جواب خواهیم داد حمله شمارا.
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۷
من دقیقا با این تجزیه و تحلیل شما موافقم
باز کوبنده تر از هر بار خواهم گفت :
مرگ بر اسرائیل
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۸
من نیز موافقم
حامد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۹
من نیز
حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۸
مردم اسرائیل, ایرانی‌ها شما را دوست دارند, ساختند,((غلط اندر غلط))
سلمان فارسی
|
United States
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۸
سلام!!!در دیار جانبازان با مقام عظمای ولایت زمانی که حضرت آقا از یک جانباز پرسید نامت چیست؟آن جانباز گفت:سرباز را از فرمانده اش می شناسند!!!!!!
آقا گفت ما همه سرباز حضرت حجت(عج)هستیم.بعد با دستان مبارکشان کارتی که بر روی سینه شان بود را خواندن ونامشان معلوم شد.آقای ........................
حالا بگوئید من سرباز آن کسی هستم که گفت بر روی سنگ مزارم بنویسید کسی که آرزو داشت اسرائیل را نابود کند.
مرگ بر اسرائیل
محمد گودرزی
|
Taiwan, Province of China
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۸
با سلام خدمت دوستان عزیز و تبریک سال نو
با اینکه با نظر شما در خصوص اینکه این کمپین و بسیاری از کمپین ها در فضای مجازی و حقیقی کار و ایده افراد عادی نیست، موافق هست و امر واضحی است، که فکر میکنم بسیاری از افراد از ان مطلع هستند. اما میخاهم موارد بسیرا مهمتری را به عرض برسانم.
اولا اینکه بازهم برای خودمان متاسف هستم که همواره از دشمن خودمان چه در صحنه مجازی و چه در صحنه واقعی یک قدم عقب هستیم و همیشه عملی از آنها سر میزند و بعد ما به دنبال تحلیل و مقاومت و نفی در مقابل ان هستیم، سوال دارم که مگر رهبری تاکید روی فضای مجازی و مدیریت و هدایت ان نکرده اند، پس چرا هنوز موضع ما منفعل است!؟ چرا شما پیش دستی نمی کنید و یکی از این کمپین ها را با ایده ای درست و دنیا پسند ایجاد نمیکنید که بطور هوشمندانه اهداف بلند مدت ما و انقلاب را دنبال کند؟ البته چند مورد این کار را در وبلاگها و دیگر فضای مجازی کرده اند و کرده اید که بسیار تابلو و با افکار بسته بوده که حتی در ایران نیز مخاطب نداشته چه برسد به مردم دنیای، و توصیه میکنم اگر میخاهید در این موضوع قدم بردارید و موفق باشید حتما از افرادی که دل بستگی به انقلاب و ایران و اسلام دارند ولی در خارج از ایران هستند و در ان فضا هستند و افکار و احساسات مردم در خارج ایران را بیشتر درک میکنند و روزانه با آن سرو کار دارند حتما مشورت کنید،
اما در مورد تحلیل شما بطور خاص در مورد این موضوع باید عرض نمایم، برای اینکه هدف واقعی برپا کنندگان این کمپین را درک کنید باید اول ببینید برای چه مخاطبی و در
چه مقطع زمانی و با چه شعاری ایجاد شده است. اول میدانیم که رژیم صهیونیستی به شدت دنبال جنگ با ایران است و همه آنها میدانند یا باید در این مقطع زمانی شر ایران را از سر دنیا کم کنند به اصطلاح خودشان و گرنه در اینده نزدیک هرگز نخواهند توانست این کار را انجام دهند، و اسرائیل هم کاملا به این موضوع واقف است که خود به تنهایی نمی تواند اینکار را انجام دهد و لذا به شدت به دنبال دریافت حمایت آمریکا و در کنار آن جامعه جهانی است. که همه میدانیم تا این لحظه موفق نشده است و دلیل اصلی آن سیاستمداران این کشورهای غرب نیست چون انها کثیف تر و در ثروت و قدرت غرق شده تر از این هستند که منصف باشند و از ریختن خون افراد بی گنناه واهمه داشته باشند، بلکه واهمه سیاستمداران خارجی از دنبال نکردن اهداف آنها توست مردم کشورهای خوشان در شرایط ویژه کنونی دنیا و خوصوصا مشکلات اقتصادی و کار اخیر است.
خوب پس ایران که باید در این مقطه زمانی از میان برداشته شود و صهیونیستها و سیاستمداران غربی هم شخصا با آن موافق هستند، پس فقط باید افکار عمومی کشورها را با ان موافق کرد، که این را به خوبی انها درک کرده اند ولی متاسفانه در ایران هنوز شاید خیلی از مدیران و مسئولین ما فکرهای کودکانه به ذهنشان خطور میکند که شاید آمریکا از سلاحهای ما میترسد و غیره، البته همه میدانند که جنگ با ایران جنگ با عراق و افغانستان نیست و تبعات سنگینی برای آنها دارد. اما باور کنید اگر سیاستمداران آمریکا و کشورهای غربی یک روز آمار افرادی که موافق جنگ با ایران هستند از چند درصد جمعیشان بیشتر شود، در حمله به ایران شک نمکینند و آن روز آسمان ایران را نه ابر بلکه موشکها غرب و جنوب و شرق، بله عرص میکنم جنوب چون بیشتر از آمریکا و غرب کشورهای عربی و روسیه و چین خونخوار و کینه مردم ایران را دارند!!! که امروز در غالب متحدان ایران به چپاول ثروتهای ایران مشغول هستند!!
بهرحال اینکه میبینید پروژه ایران هراسی مدتی است کلید خورده و بشدت دنبال میشود و متاسفانه مسئولین کشور ما هم ناآگاهانه هیزم بیار این معرکه شده اند و سوژه برای تبلیغات منفی آنها فراهم میکنند از این بابت است.
این کمپین هم در همین راستاست، چون با ایجاد ان اولا هر ببینده به فکر باز و محبت امیز مردم اسرائیل احترام میگذاردو خصوصا با ان عکس و با ان طراحی دلهای مردم عوام نسبت به اسرئیل نرم و تلطیف میشود. پس این یک امتیاز مثبت برای صهیونیستها. اما پس از ایجاد این کمپین از مخاطبان آندو واکنش ممکن است سر بزند، اول اینکه مردم در راستای فرمایشات رهبری که ما با مردم اسرائیل نیز دوستی نداریم و که راستای صحبتهای آقای مشایی از در مورد دوستی مردم ایران و اسرائیل مطرح شد، ممکن است بعضی در خطاب به این کمپین اعلام کنند که مردم ایران با مردم اسرائیل خصومت دارند و تنها دولت و خط مشی سیاسی دولتمردان ما نیست بلکه مردم نیز در دل از اسرائیل کنیه دارند. که خوب باز هم بیان کردن آن در فیس بوک بازهم به نفع صهیونیستهاست و در راستای هدف آنهاست. و حالت دومی که ممکن است مخاطبان این کمپین انجام دهند این است که اعلام دوستی با مردم اسرائیل کنند و بازهم به نفع و در راستای اهداف اسرائیل است چرا که آنها باز به جامعه جهانی نشان میدهند که ببینید مردم ایران با افکار دولتمردان و رهبر خود همراستا نیستدن و دولت انها مردم را به اجبار در مقابل اسرائیل قرار داده است و لذا بازهم به جامعه جهانی تلقین میشود که دولت و نظام ایران را باید نابود کرد.
خلاصه عرض نمایم کهسایت طراحی کرده اند که هر چه کنید باز هم به نفع انها خواهد بود. و به این میگویند مدیریت کردن فضای مجازی و استفاده بهینه از ان

خوب حالا ببینید مشاورین و اعضای هیات علمی شما و دست اندرکاران اتاقهای فکر شما اولا یک نمره منفی گرفته اید که بازهم موضع منفعل دارید و به اصطلاح در این جنگ نرم و سایبری تک خورده اید. اما میتوانید حالا به فکر پاتک باشید، اگر پاتک را درست طراحی کردید، میشود دل خوش نمود که بودجه ای که از بیت المال در اختیار شما قرار گرفته به نفه اسلام و مسلین و کشور هزینه میشود و در غیر اینصورت باید شما را هم مانند بقیه ارگانها و ادارات دانست که کار میکنید برای اینکه بی کار نباشید!!!
اولین جبهه گیری شما در خصوص این کمپین که خیلی امیدوار کننده نبود، میدوارم موضوعات را جدی تر بگیرید و بیشتر فکر کنید و با هر موضوعی به عنوان پروژه برخورد کنید و برای هر موضوعی که اتفاق می افتد مدیر پروژه تعریف کنیدو احتمالات را بررسی کنیدو طراحی را روی کاغد بیاوردی و گزینه های محتمل را بررسی کنید و سپس طرح پاتک و حمله و یا اقدامی را بریزید و سنچیده عمل کنید، در خیلی از کارها زمانی که در ایران بودم با تمام موضوعات حتی در مدیریتهای کلان خیلی سطحی عمل میشد. امیدوارم شما که با جنس نرم و جنگ نرم سر وکار دارید پشتوانه علمی و اتاقهای فکر و مدیریت داشته باشید، در غیر اینصورت کار به جایی نخواهید رساند.
در سال جدید موفق باشید
همیشه انتقاد کردن بنده را به بزرگواری خود ببخشید، دوستتان داریم و امیدورام خسته و نا امید نوشید
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۹
من یک جوان ایرانیم، یک جوان مسلمان ایرانی؛
من از اسرائیل متنفرم ...
omid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
به مردم اسرائیل میگویم اول به مسئولینتان بگویید که چرا ادعاهایی میکنند که بعد مردمشان به غلطکردن بیافتند بعد هم به مردمشان میگوییم شما هم همان مسئولین دولت اسرائیل هستید و همگی شما از همان قوم بنی اسرائیل هستید که پیامبرشان را به گوساله فروختند پس بین ما و شما هیچ ارتباط دوستی نیست برگردید به خانه هایتان
پوریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
آره سعی کنید بمباران نکنید چون اگر بمباران کنید خودتان نابود میشوید. امتحانش اصلا هم مجانی نیست به بهای خونتان تمام میشه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
مــــــــــــــــــرگ بـــــــــــر اســــــرایـــیـــل
پوریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
اتفاقا ما هم عاشق دوستی و صلحیم فقط احساس میکنیم در یک نوار کوچولو توی این کره خاکی به این بزرگی داره یک کوچولو اجحاف میشه ، البته زیاد قابل عرض نیست فقط بنده های خدا زیادی متراکم هستند و از خانه هاشون یک ذره دور شده اند ، هر روز تعدادی کشته میشوند و آب و برقشان مشکل داره
در ضمن ما هم عاشق این هستیم که این بندگان خدا به سرزمینهاشون برگردند چون صلح میگه نباید زمینهای کسی بزور گرفته بشود
ما دوست داریم در صلح و آرامش باشیم و از بزرگ و کوچک بی دلیل کشته نشوند
ما چون عاشق صلح و دوستی هستیم و ازنعمتهای فراوانی برخورداریم مثل آب و برق ، امکانات شهری و دولتی دوست داریم مردم توی اون نوار کوچک هم آب ، برق و امکانات اولیه زندگی داشته باشند
صلح و دوستی میگه نباید به دیگران از دیدگاه نژاد پرستی نگاه کنیم و خودمان را برتر از آنها ببینیم

بله ما عاشق صلح و دوستی هستیم ، ایران محل تولد اولین منشور حقوق بشر بوده است
صلح و دوستی برای همه مردم جهان
سرباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۲
اسرائیل بدان که به حول قوه ی الهی به زودی نابود خواهی شد مرگ بر اسرائیل
سرباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۲
من چون یک انسان هستم از اسراییل متنفرم
ایرانی زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۳
سلام
خوب گوش کنید ، دقت کنید
درگذشته نه چندان دور این صهیونیستها معروف بدون به موش کثیف بودن
و سالها با رسانه هاشون کار کردن که مفهوم موش کثیف رو از ذهن مردم پاک کنن مثل میکی موس و تام و جری و...
و حال ما هم همراه با این جنگ روانی که ایجاد شد بنام "ایرانی ها ما شما رو دوست داریم" واژه موش کثیف را زنده میکنیم ودر تمام نظراتمون اینها رو موش کثیف نام میبریم.
ای موشهای کثیف سردم داران شما ازمیان خود شما انتخاب شدن و شما را جدا از حکومت تان نمی دانیم و شما موشهای کثیف را غاصب میدونیم و هرگز شما با مسلمانها یک جا جمع نمی شوید شما لشگر شر هستید که در جنگ اخرزمان مقابل لشگر حق قرار خواهید گرفت و لشگر حق هم خواستگاهش ایران هست و لشگر حق شما موشهای کثیف رو زیر پا خواهد له کرد.
و اما حالا اسرائیل(موشهای کثیف) از عاقبت جنگ ترسیده و به وحشت افتاده و این جنگ روانی رو راه انداخته
بدونید که شما موشهای کثیف درحد اندازه ایران نیستید و ما مردم ایران همیشه بر سر ارمان هامون ایستادیم و همانا زنده نگهداشتن اسلام است.
ما هرگز موشهای کثیف رو دوست نداشتیم بلکه از شما موشهای کثیف نفرت داریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۳
من مطمئن هستم اسرائیل جرات حمله به ایران رو نداره چون اگه اینکارو بکنه نه تنها ما اسرائیل رو ازصفحه روزگار محو میکنیم بلکه همین بلا رو سر آمریکا و اسرائیل خواهیم آورد
پاسخ ها
جوان بیکار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
ایــــــــــول حرف دل مارو زدی
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۳
سلام به ما سر بزنید خوشحال میشیم یا حق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۳
تو رو خدا حمله کنید تا ..........................
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
جانی های صهیونیست
از شما خواهش میکنم که به این کشور حمله کنید تا ریشه هر چی صهیونیستو از رو زمین بخشکونیم.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
اگه جرئت داری بیا جلو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
وقتی مروان خواست با امام بیعت کند، امام دستش را عقب کشید و فرمود:« من نیازی به بیعت مروان ندارم. دست او دست یهودی است. (یهودیان مظهر پیمان‌شکنی و بی وفایی هستند.) اگر مروان بیست مرتبه با من بیعت کند، به بدترین شکل، آن را خواهد شکست.»
يعني اينها حرف راست هم بلدن بزنن؟كساني كه فكر مي كنند اين اسراييلي ها راست ميگن ديگه چقدر ساده ان
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
به عكس اين اسراييلي دقت كنيد چقدر با روانشناسي كار شده
پشت سرش انگار نور هست انگار از سرزمين روشنايي ها داره پيام ميده مثل فيلم ها !
در روانشناسي رنگ آبي رنگ روحاني و معنوي هست در اين عكس پايين تصوير ابي كار شده و رنگ لباس بچه با اينكه دختر هست آبي هست(در غرب به اين موضوع زياد توجه مي شود كه ابي رنگ پسرانه و صورتي رنگ دخترانه هست) و لباس خود فرد سفيد سمبل پاكي ها .
بچه هم بايد دختر باشه چون اثر بهتري براي لطيف نشان دادن دارد.
در عكس اين اسراييلي فقط مي توانيد رنگ آبي و سفيد و نور رو ببينين
يعني ما از سرزمين روشنايي ها و پاكي ها و مهرباني داريم به شما پيام ميديم و اينطور القا مي كنه كه شما در سرزمين تاريكي هستين.
بايد در جواب بهشون گفت بيشين بابا
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
زبان محبت آمیز همیشه می تواند باعث گول خوردن ذهن ها شود اسراییلی ها هم که استاد دروغ گویی و مظلوم نمایی هستند. ولی از نظر فنی من روش آنها را موثر می دانم
م.ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
آخییییی - ایشون وقتی ضجه های اون دختر فلسطینی رو دید که کل خانوادش توسط ناوگان دریایی اسرائیل تو ساحل شهید شدن هم اشکش در اومد؟
سیدمحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
ترحم بر پلنگ تیز دندان ستم کاری بود بر گوسفندان البته در مثل مناقشه نیست نه رژیم صهیونیست گرگه نه ما... این حرکت مذبوحانه رژیم اشغالگر قدس در واکنش به صحبت های اقتدار آمیز آقا نشان دهنده تو خالی بودن تهدیدات رژیم صهیونیستی است اصولا زمانی که در مناقشه ای یک طرف در ضعف باشه شروع به کری خوندن میکنه تا طرف مقابل رو بدون جدال و درگیری به موضع خودش نزدیک بکنه و اصولا با کمترین آسیب به مقصود خود برسه ، در شرایط حال ایران باید به بدون هیچ گسستی به راه خود ادامه بدهیم و هر گونه سخنی که بوی سازش بدهد خیانت به خون شهیدان و از جمله شهیدان هسته ای عزیز محسوب می شود.
و من الله توفیق
حسین اشرفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
سلام خدا این عربای بی غیرتو از زمین ورداره خدایا یه جنگ ردیف کن تا پوست این اسرائیلیارو بکنیم من به عنوان یه ایرانی با غیرت عاشق وطن و آریایی مسلمان شیعه خطاب به دشمنان ایران میگم کوچکترین حرکت ضد ایران و ایرانی مرگه مرگ اسرئیل مرگ بر تو ای خون خوار کثیف مرگ ولعنت به تو و عربای وهابی کثیف من از خدام جنگ بشه پدر همهای شما بی دینارو در میارم ما مردم ایران با شما عربا و اسرائیلی ها دوست نیستیم
ضد صهیون
|
United States
|
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۹
چرا اون به ظاهر ایرانیا اینو نگفتن:
اسرائیلی ها!
ما هرگز کشور کوچک شما را با خاک یکسان نمی کنیم!
ما شما را دوست داریم!
پاسخ ها
ضدصهیون تر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
طبق گفته ی یکی از فرماندهان ارتش اسرائیل شروع موشک باران توسط ایران موجب نابودی تل آویو تو هفت دقیقه میشه.
حالا اونا به به جای اینکه بنویسن:
ما شما رو بمبارون نمی کنیم!
باید بنویسن:
لطفا ما رو موشک باران نکنید!
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد