مادرم مي گويد سر هر نماز آقاي موسوي و آقاي كروبي و آقاي خاتمي و آقاي امين‌زاده و آقاي حجاريان و آقاي تاجزاده و بقيه دوستان شما را نفرين مي كند و از خدا مي خواهد، فرزندان شما هم به سرنوشت فرزند خودش يعني من، گرفتار شوند.
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۵
کد خبر: ۱۱۰۵۳
به گزارش گرداب، یک عضو گروهك موسوم به "ملي-مذهبي"! نامه اي را كه خطاب به برخي از سران و عوامل فتنه 88 نوشته در صفحه "فيس بوک" خود منتشر كرده است.

"بهرام-ق" در اين نامه با عنوان "لطفا سوال مرا بي پاسخ نگذاريد" مي نويسد: «آقايان رهبران جنبش سبز و اصلاح طلبان زنداني خواهش مي كنم مرا متهم نكنيد كه در آمريكا به عامل كيهان تبديل شده ام. در كتاب هاي مرحوم مهندس بازرگان خوانده ام كه از نظر اسلام حرف حق را بايد پذيرفت هر چند از زبان دشمن باشد. بنابراين براي شما چه فرقي مي كند كه من عامل شريعتمداري كيهان باشم يا نباشم. من سوال خود را خيلي واضح و روشن مي پرسم و از شما انتظار پاسخ روشن و قانع كننده دارم.»

بهرام-ق بعد از اين مقدمه مي نويسد: «شما آقايان خاتمي و موسوي و كروبي و حجاريان و تاجزاده و بقيه كه اسم همه تان را به خاطر ندارم به من و امثال من گفتيد كه در انتخابات 88 تقلب شده است و ما را براي گرفتن حق خود و با شعار "رأي من كو؟" به خيابان ها كشيديد، اما چند ماه بعد وزارت اطلاعات رژيم يك كليپ ويدئويي از آقاي تاجزاده پخش كرد كه با دوربين مخفي از درون زندان گرفته شده بود. آقاي تاجزاده در اين كليپ ويدئويي اعتراف كرده بود كه تقلب در انتخابات رياست جمهوري 88 امكان نداشته و دليل مي آورد كه در قالب معاون سياسي وزارت كشور چند انتخابات برگزار كرده و مي داند كه تقلب در مقياس ده ميليون رأي امكان پذير نيست. سوال من اين است كه اگر تقلب نشده چرا من و چند تن ديگري را كه مي شناسم و تعداد خيلي بيشتري را كه نمي شناسم با ادعاي تقلب به خيابان ها كشيديد و از ترس دستگيري مجبور به فرار از كشور و زندگي پناهندگي كرديد؟ و اگر تقلب شده، چرا اعتراف كرديد كه تقلب نشده؟ در آن كليپ نشانه اي از فشار و اجبار به اعتراف ديده نمي شود و تا آنجا كه من در اين گوشه دنيا از طريق گشت و گذار در سايت هاي اينترنتي باخبرم، آقاي تاجزاده هم آن اعتراف و موضوع آن كليپ را تكذيب نفرموده اند. سوال من فقط همين است و فكر نمي كنم سوال مبهم يا پيچيده اي باشد. بالاخره تقلب شده يا نشده؟ آقاي خاتمي هم كه دم از تقلب مي زد، در انتخابات مجلس ايران شركت كرد. منظورم اين است كه آقاي خاتمي هم با شركت در انتخابات مجلس اعتراف كرد كه تقلب نشده است، پس از ايشان هم همين سوال را دارم.»

نويسنده اين نامه در ادامه آورده است: «باور كنيد وقتي خبر پيشرفت هاي علمي جوانان كشورم را مي شنوم چيزي نمانده كه از غصه دغ (عين متن) كنم. چرا من و جوانان ديگري مثل من را فريب داديد و از بقيه جوانان وطنم جدا كرديد و آواره كرديد؟»

بهرام-ق در پايان نامه خود مي نويسد: «مادرم مي گويد سر هر نماز آقاي موسوي و آقاي كروبي و آقاي خاتمي و آقاي امين زاده و آقاي حجاريان و آقاي تاجزاده و چه مي دانم، بقيه دوستان شما را نفرين مي كند و از خدا مي خواهد، فرزندان شما هم به سرنوشت فرزند خودش يعني من، گرفتار شوند. منتظر جواب سوالم هستم. آدرس ايميلم را در همين صفحه آورده ام.»

منبع: کیهان


برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۳
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۳
برادر عقل خودت کجا بود؟نکند جایزه و تقدیر نامه هم میخواهی که جند روزی باعث زحمت شدی؟از تو ممنونم که با شنیدن خبر پیشرفت های جوانان این مملکت خوشحال میشوی. سپاسگزارم. ولی هیچ میدانی تو و امثال تو در همان روزهای بقول خودتان جنبش سبز چه اهانت ها به مقدسات همین جوانان که از پیروزی های علمی شان خوشنود می شوی کردی؟؟؟نه عزیزم توبه گرگ مرگ است . به مادرت سلام غیرتمندان وطن را برسان و به او بگو اندکی به حال تو و امثال تو بگرید. منبعد مواظب خودت باش و هر کاری را نکن . مگر هر کاری به ادم پبشنهاد کردند باید انجام دهد؟؟؟حتی تو در این نامه از وزارت اطلاعات رژیم بجای جمهوری اسلامی ایران یاد میکنی. این نشان میدهد که چقدر از کرده هایت پشیمانی!!!به تو قول میدهم روزی به خاطر هر کاری که کرده ای محاکمه خواهی شد و عدالت در مورد تو اجرا خواهد شد. کاش با گناهت سبک باشد.ما که توهین به مقدسات جامعه را نمیبخشیم.
پاسخ ها
سرباز گوش به فرمان آقا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۶
راه توبه همیشه باز است.
صدبار اگر توبه شکستی بازآی
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۶
سران فتنه باید اعدام شوند. انها به اسلام و مملکت خیانت کردند. باید برای انها ارزوی مرگ کرد.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد