به دنبال هتک حرمت آل خلیفه؛
سازمان امنیتی رژيم آل خليفه برای هتك حرمت فعالان بحرینی، از زندگي خصوصي آن ها فيلم تهيه کرده و بر روي اينترنت پخش مي كند.
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۵
کد خبر: ۱۱۱۳۳
به گزارش گرداب به نقل از العالم، یک فعال سیاسی بحرینی، رژیم آل خلیفه را به کمک گرفتن از سرويس جاسوسي رژیم صهيونيستي برای سرکوب مردم بحرین متهم کرد.

 "يحيي الحديد" اظهار داشت: «آمريكا همچنان به مسلح كردن رژيم آل خليفه و ارسال تجهيزات براي سركوب مردم بحرين ادامه مي دهد.»

وی افزود: «در اين ميان رژيم آل خليفه با موساد نيز در ارتباط است، و اين ارتباط پس از درخواست سفير بحرين از رژيم صهيونيستي براي كمك به رژيم آل خليفه براي مقابله با مردم بحرين افزايش يافته است.»

الحدید گفت: «سازمان امنیتی رژيم آل خليفه با جاسوسي از فعالان حتی در داخل خانه هايشان اقدام به هتك حرمت آنان می کند و برای هتك حرمت اين افراد از زندگي خصوصي آن ها فيلم تهيه کرده و بر روي اينترنت پخش مي كند.»

الحدید خاطرنشان کرد: «مردم بحرين امروز براي مطالبه برقراري دموكراسي در كشور به خيابان ها آمدند تا اعتراض خود را به سكوت جامعه جهاني در قبال جنايت هاي رژيم آل خليفه ضد مردم این کشور اعلام كنند.»

الحدید تأکید کرد: «كميته حقوق بشر در جلسه ای در ژنو، با تایید نقض حقوق بشر در بحرين، از رژيم آل خليفه خواست در سياست كشتار و سركوب و نقض سازمان دهي شده حقوق بشر به ويژه حقوق زنان و كودكان بازنگري كند، اما با اين همه شوراي امنيت كه مکرر براي بررسي اوضاع در سوريه تشكيل جلسه مي دهد، تاكنون حتي يك جلسه هم برای بررسی اوضاع بحرين نداشته است.»

اين فعال سياسي بحريني با تاكيد بر اين كه مردم بحرين تصميم خود را گرفته اند و ديگر حاضر نيستند حكومت استبداد آل خليفه را بپذيرند خاطر نشان كرد، مردم حتي يك گام هم عقب نخواهند رفت.

منبع: مشرق


برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۱
اینکه شورای امنیت برای سوریه قطعنامه میدهد تعجب اور نیست.
سازمان ملل مال زورگو هاست. بحرینی ها زورگو نیستند پس سازمان ملل ندارند. حق حیات ندارند. باید همه بمیرند. ما زورگوییم هرغلطی هم دلمان خواست میکنیم.
امضا: کاخ سفید- تل اویو-

یک ایرانی: کاخ سفید- تل اویو پس چرا در فلسطین و غزه اینقدر توی گل مانده اید؟ در بحرین هم همینطور؟
جواب: چون اینها اعتقاد دارند. و اعتقاد پوشالی نیست بر خلاف زور

SHAME ON YOU USA
SHAME ON YOU ISRASEL
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد