وقاحت بی‌پایان آمریکایی؛
آمریکا با وقاحت تمام، رئیس جمهور رژیم اسرائیل را به خاطر "سالها خدمت در راه صلح، دوستی، انسانیت و ..." مورد تقدیر قرار می دهد!
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۵
کد خبر: ۱۱۱۹۱
به گزارش گرداب، شاید تا چند سال پیش، دولت های غربی برای پنهان سازی ماهیت خود، هیچ گاه علنا تقدیس تمام قد رژیم صهیونیستی را سرلوحه کار خود قرار نمی دادند، اما ببینید که غرب و در راس آن، آمریکا امروز به کجا رسیده که با وقاخت تمام، رئیس جمهور رژیم اسرائیل را به خاطر "سالها خدمت در راه صلح، دوستی، انسانیت و ..." مورد تقدیر قرار می دهد!

بر اساس این گزارش، رئیس جمهور رژیم اشغالگر قدس برای دریافت نشان ویژه "آزادی" از دست باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، به واشنگتن سفر کرده است!

رویترز با تقدیس شخصیت پرز، اشاره کرده که به دلیل سابقه 70  ساله او در عرصه سیاست، مقامات آمریکایی برای او احترام ویژه ای قائل هستند. به نوشته این خبرگزاری، به خاطر این احترام ویژه است که اوباما روز چهارشنبه در آیینی جداگانه با حضور تمامی روسای جمهوری پیشین آمریکا که در قید حیات هستند، نشان آزادی را به شیمون پرز خواهد داد.

این در حالی است که اوباما نشان سایر شخصیت های برگزیده شده برای دریافت نشان امسال آزادی آمریکا را پیشتر در مراسمی دسته جمعی به دیگران داده بود.

این خبرگزاری به نقل از وزیر دفاع آمریکا نوشت است: «انتخاب شیمون پرز برای دریافت این نشان، فرود آوردن سر تحسین جامعه جهانی به یک عمر با برکت و تلاش های او در صلح، احترام انسانی و آزادی است و آمریکا پرز را مورد ستایش قرار می دهد!»

او البته به این همه سوابق درخشان پرز اشاره نکرده و حتی سوابق او در کشتارهای و ترورهای وحشیانه علیه فلسطینی ها را بازگو نکرده است!

پرز، اما پیش از گرفتن این جایزه،  ماهیت "آزادی خواهانه، صلح طلبانه و انسانی" (از نگاه دولتمردان غرب) را بار دیگر به منصه ظهور گذاشت و تا توانست به ایران حمله کرد: «نباید گذاشت که ایران کنترل خاورمیانه را در دست بگیرد.»

وی در دیدار با وزیر دفاع آمریکا افزود: «برای روند مذاکرات میان جامعه جهانی با ایران ارزش قائل است اما زمان در حال از  دست رفتن است و ایرانی ها با سرعت و در حالی که دروغ می گویند و فریبکاری می کنند، دارند بمب اتم می سازند.»

شیمون پرز در ادامه از دولت اوباما به خاطر "نشان دادن قاطعیت در رسیدگی به معضل ایران" و تعهد سازش ناپذیر" در جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح اتمی "قدردانی" کرده است!

"لئون پانه تا" به رئیس جمهوری رژیم صهیونیستی گفت که همکاری نظامی آمریکا با اسرائیل قوی تر از هر زمان دیگر و به صلابت یک "صخره استوار" است و "آمریکا تعهدی گسست ناپذیر به امنیت اسرائیل دارد"

شیمون پرز به بلندپایگان دفاعی و نظامی آمریکا گفته بود: «ملت اسرائیل قدردان ارتش آمریکا و تعهد آمریکا به امنیت اسرائیل است.»

منبع: انتخاب


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۵
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۴
رئیس جمهور رژیم اشغالگر قدس برای دریافت نشان ویژه "آزادی" از دست باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، به واشنگتن سفر کرده است!

عرض کرده بودم که مردم امریکا گاو شیری و دولتمردان امریکابرده زرخرید صهیونیستها هستند. حالا جایزه صلح هم بدهند. مال خود صهیونیست هاست. ولی عجیب است که امروز پرز قدردان رتش و تعهد امریکا به امنیت اسرائیل است.
شیمون پرز به بلندپایگان دفاعی و نظامی آمریکا گفته بود: «ملت اسرائیل قدردان ارتش آمریکا و تعهد آمریکا به امنیت اسرائیل است.»

هذیان پرز را هم بخوانید:

ایرانی ها با سرعت و در حالی که دروغ می گویند و فریبکاری می کنند، دارند بمب اتم می سازند.

هذیان وزیر دفاع امریکا:

«انتخاب شیمون پرز برای دریافت این نشان، فرود آوردن سر تحسین جامعه جهانی به یک عمر با برکت و تلاش های او در صلح، احترام انسانی و آزادی است و آمریکا پرز را مورد ستایش قرار می دهد!»


صلح؟ در کجا؟ در کره مریخ؟
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۴
جايزه صلح نوبل رو دادن به اوباما. طبيعتا نشان ویژه آزادی رو بايد بدن به رئیس رژیم صهیونیستی. مگه انتظار ديگه اي داشتين؟؟؟!
ناشناس
|
INDIA
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
اگر در دنیای غرب شخصی چون پرز نشان آزادی و تبلور صلح ودوستی است من ترجیح می دهم که در گوشه سیاه چال و در تاریکی باشم
تا اینکه چشمانم به دیدن روی چنین افراد پلشتی بیفتد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
پرز : خوک پیر کثیف بد ذات. رذل آشغال حیوان صفت. دستم بهش برسه با شمشیر دو تکه اش میکنم ، حرومزاده کثافت
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۵
بله احتمالا اشتباه شده است . او باید می گفت کشور ایران یه کشور صلح طلب و ازاده اند و هیچ دشمنی هم با ما ندارند و رهبرشان در سخنرانی عید مدام دعای مان می کند و موشک های شهاب هم تنها برای اتش بازی 22 بهمن است !!

شما دل به چه حامیانی خوش دارید ! همه عالم ادم میگن ایران و اسراییل دو برادر هابیل و قابیل هستند اون وقت اینان ناراحت هستند که چرا اینگونه گفته شده است !!
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد