Gerdab.IR | گرداب

قاچاق بمب اتم از آمریکا به رژیم صهیونیستی

تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۳۹۱

"بنیامین نتانیاهو" با شرکت تحت اداره یک میلچن یهودی همکاری داشته و این شرکت را برای مراجع نظامی بلند پایه رژیم صهیونیستی از جمله "آریل شارون" معرفی کرده بود.

به گزارش گرداب، پایگاه خبری رِیدیس نوشت: دفتر تحقیقات فدرالی آمریکا موسوم به "اف، بی، آی" گزارش رسمی از تحقیقات خود در فاصله سال های 1985 تا 2002 درباره راه های ارتباط شرکت های مجازی با وزارت دفاع آمریکا و اقدام آن در قاچاق تجهیزات و سیستم های لازم برای تولید سلاح های هسته ای در خارج از آمریکا فاش کرد و طی تحقیقاتی اکثر صلاح ها به اسرائیل قاچاق شده است.

این اسناد بر اساس تحقیقات "ریچارد کیلی اسمیت" که در آن زمان ریاست شرکت "هلی تریدینگ" شاخه صهیونیستی این شبکه را بر عهده داشت و نتانیاهو هم در آن فعالیت می کرد، تهیه شده است.

بر اساس اسناد منتشر شده، "بنیامین نتانیاهو" در آن زمان با شرکت تحت اداره یک میلچن یهودی همکاری داشت و این شرکت را برای مراجع نظامی بلند پایه رژیم صهیونیستی از جمله "آریل شارون" معرفی کرده بود.

اسناد اف، بی، آی همچنین نشان می دهد که اسمیت در تل آویو و اماکن دیگر با نتانیاهو دیدار داشته است. اسمیت در آوریل 2002 به اتهام تجارت دستگاه های برقی کوچک مورد استفاده برای تصویربرداری با سرعت بالا به نام "کرایترون" که امکان استفاده از آن به عنوان یک وسیله هسته ای نیز وجود داشت، بازداشت و به 40 ماه زندان و پرداخت غرامت مالی 20 هزار دلاری محکوم شد. اسمیت همچنین به فروش 800 دستگاه کرایترون به شرکت هلی تریدینگ متهم شد. دفتر نتانیاهو هنوز واکنشی به این خبر نداشته است.

منبع: همراهان نیوز