Gerdab.IR | گرداب

پوسترهای ضدصهیونیستی در ایستگاه‌های قطار نیویورک

تاریخ انتشار : ۲۶ تير ۱۳۹۱

لابی‌های صهیونیستی نیویورک با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن نصب چنین تصاویری، خواستار برچیده شدن فوری آن از ایستگاه‌های قطار شده و آن را اقدامی تحریک‌آمیز خواندند.

به گزارش گرداب به نقل از شیعه آنلاین، نصب همزمان پوسترهای ضدصهیونیستی در بیش از 50 ایستگاه قطار در ایالت نیویورک آمریکا، تعجب شهروندان آمریکایی و خشم رژیم صهیونیستی و لابی های صهیونیستی در آمریکا را برانگیخت.

در این پوستر عکس، نقشه چهار دوره زمانی تشکیل شدن رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی از سال 1988 تا به امروز به نمایش گذاشته شده است. در واقع مراحل اشغالگری این رژیم نشان داده شده است.

در همین راستا یکی از صهیونیست های مقیم آمریکا با انتشار مقاله ای نسبت به نصب چنین پوسترهایی به شدت ابراز نگرانی کرد و افزود: «به نظر بنده انتشار و نصب چنین تصاویری به شهروندان یهودی آمریکا که مقیم نیویورک هستند، آسیب شدیدی خواهد زد، زیرا نشان می دهد که اسرائیلی ها اشغالگر و تجاوزگرند و زمین دیگران را دزدیده اند.»

از سوی دیگر لابی های صهیونیستی نیویورک با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم کردن نصب چنین تصاویری، خواستار برچیده شدن فوری آن از ایستگاه های قطار شدند، زیرا آن را اقدامی تحریک آمیز خواندند.