Gerdab.IR | گرداب

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران عنوان کرد؛

مرگ سردار سلیمانی آرزوی صهیونیست‌هاست

تاریخ انتشار : ۳۱ تير ۱۳۹۱

نقل خبر شهادت سردار سلیمانی در انفجار تروریستی دفتر سازمان امنیت ملی سوریه، آمال و آرزوی رسانه‌های معاند است که در قالب اطلاع‌رسانی به افکار عمومی ارائه می‌شود.

به گزارش گرداب، به دنبال انتشار خبری در "العربیه" و برخی رسانه‌های صهیوینیستی از جمله سایت صهیونیستی "آروتز شوا"، مبنی بر شهادت سردار "قاسم سلیمانی"، فرمانده سپاه قدس در انفجار تروریستی روز چهارشنبه دفتر سازمان امنیت ملی سوریه، سردار "رمضان شریف" مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران به این ادعای رسانه‌های صهیونیستی پاسخ داد.

سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی در سال 76 به عنوان فرمانده جدید سپاه قدس منصوب شد.

وی از فرماندهان ارشد سپاه در دوران جنگ تحمیلی به شمار می‌رود و در دوران دفاع مقدس فرماندهی لشکر 41 ثارالله را بر عهده داشت.

سردار رمضان شریف درباره این خبر گفت که این جمله، جمله مناسبی است برای پاسخ به این رسانه‌ها که اخیرا شاهدیم برخی از رسانه‌های معاند با نظام مقدس جمهوری اسلامی و صاحبان آنها آمال و آرزوهای خود را در قالب خبر به نقل از منابع متفاوت نقل می‌کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: «نقل این خبر هم از جمله آمال و آرزوهای این رسانه‌های معاند است که در قالب اطلاع رسانی به افکار عمومی ارائه می‌شود.»

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران تاکید کرد: «بعضی از رسانه‌های امروزی متاسفانه به جای انجام کار رسانه‌ای و حرفه‌ای، آمال و آرزوهای خود را در قالب اخبار تهیه و منتشر می‌کنند.»

سردار سلیمانی در بهمن ماه سال 89 به عنوان چهاردهمین سرلشکر جمهوری اسلامی ایران، از سوی فرمانده معظم کل قوا به درجه سرلشکری نائل شد.

وی در ماه‌های اخیر از سوی کنگره آمریکا تهدید به ترور شد، تهدیدی که وی در پاسخ به آن گفت: «عاشق شهادت هستم.»

چهارشنبه هفته گذشته در پی وقوع یک انفجار تروریستی در مقر امنیت ملی سوریه، وزیر دفاع و برخی از مقامات امنیتی این کشور کشته شدند.

منبع: آنا نیوز