اطلاعات موثق موجود حاكي از آن است كه رژيم صهيونيستي از موادي شيميايي براي سست كردن بناي مسجد الاقصي استفاده مي كند تا بتواند زمينه ويراني كامل آن را فراهم كند.
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۵
کد خبر: ۱۱۷۹۷
به گزارش گرداب، "احمد ابوحلبيه" مخبر كميسيون قدس و مسجد الاقصي در مجلس قانونگذاري فلسطين در گفت و گویی اظهار داشت: «تصميم رژيم صهيونيستي براي يهودي‌سازي قدس از دو سال پيش اتخاذ شده است. آنها مي خواهند صحن هاي مسجد الاقصي را عمومي اعلام كنند تا يهوديان و گردشگران بيگانه بتوانند در آن تردد كنند.»

وي افزود: «اين نقشه رژيم صهيونيستي در واقع زمينه‌سازي براي تقسيم مسجد الاقصي به شيوه تقسيم حرم حضرت ابراهيم در شهر الخليل است.»

مخبر كميسيون قدس و مسجد الاقصي در مجلس قانونگذاري فلسطين تاكيد كرد: «اطلاعات موثق موجود حاكي از آن است كه رژيم صهيونيستي از موادي شيميايي براي سست كردن بناي مسجد الاقصي استفاده مي كند تا بتواند زمينه ويراني كامل آن را فراهم كند.»

وي با اشاره به حمايت نامحدود آمريكا از رژيم صهيونيستي گفت: «آمريكا در همه محافل و موضع‌گيري‌ها از اين رژيم حمايت كرده و به پشتيباني مالي و نظامي از آن مي پردازد.»

ابوحلبيه خاطرنشان كرد: «آمريكا اقدامات رژيم صهيونيستي در يهودي‌سازي شهر قدس و هتك حرمت مقدسات اسلامي و مسيحي آن را ناديده مي گيرد. به اين ترتيب واشنگتن نمي تواند به عنوان ناظر صلح، ميانجي بي‌طرفي باشد.»

وي سپس از اتحاديه عرب و سازمان همكاري اسلامي خواست در ياري قدس و مقدسات اسلامي نقش موثرتري ايفا كنند و تاكيد كرد كه موضع گيري‌هاي كنوني اين سازمان ها در قبال مسئله قدس در حد و اندازه هاي اهميت اين شهر نيست.

منبع: العالم


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۲
ر ضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
ابوحلبيه جان اخر خدا به شما عقل داده ! چطور شما قبول کرده اید که امریکا ناظر صلح باشد که حالا از بیطرف نبودنش اینقدر دل چرکین شده اید؟ امریکا سردمدار ترور و جنگ افروزی بسار عالی است اما ناظر صلح خوبی نیست! این را هر کودک فلسطینی میداند! در رفتار خود تجدید نظر کنید!
Reda
|
UNITED STATES
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
Whoa, things just got a whole lot easeir.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد