Gerdab.IR | گرداب

نتانیاهو از توهم تا واقعیت؛

آغاز به‌کار گُردان جنگاوران سایبری در سرزمین‌های اشغالی

تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۱

اسرائیل برنامه‌ای را برای آموزش رده سنی نوجوانان آغاز کرده است که در آن آموزش‌های لازم را برای فراگیری تکنیک‌های جنگ سایبری و بازدارندگی در مواقع حملات اینترنتی می‌دهند.

آغاز بکار گُردان جنگاوران سایبری در سرزمین‌های تو خالیبه گزارش گرداب به نقل از اورشلیم پست، اسرائیل برنامه‌ای را برای آموزش رده سنی نوجوانان آغاز کرده است که در آن آموزش‌های لازم را برای فراگیری تکنیک‌های جنگ سایبری و بازدارندگی در مواقع حملات اینترنتی می‌دهند.

بنیامین نتانیاهو طی سخنانی در مراسم افتتاحیه آغاز به‌کار دوره آموزشی جنگاوران سایبری در دانشگاه اشکلون گفت: برنامه ما سه ساله و با عنوان Magshimim Le'umit، که در آن قصد داریم، دانش آموزانی مستعد در رده سنی نوجوانان پرورش دهیم؛ ما امیدوار به ایجاد یک گنبد آهنین دیجیتال در عصر دیجیتال هستیم تا بتوانیم از سیستم‌های حیاتی خود در زمان حملات دفاع کنیم.

نتانیاهو به دانش‌آموزان شرکت‌کننده در مراسم افتتاحیه جنگاوران سایبری گفت: شما در آینده نیروهای باز‌دارنده برای دولت اسرائیل هستید.

وی همچنین هدف اصلی این برنامه ها را مقابله با ایران دانست.

نتانیاهو با توجه به نزدیکی در انتخابات، سعی در مظلوم‌نمایی و تحریک احساسات مردم است؛ و افتتاح گردان‌های جنگاوران سایبری و امثال این‎ها،  فقط برای سرپوش گذاشتن شکست حقارت آمیز خود در جنگ غزه است.

اسرائیل همین است که وجود دارد نه بیشتر.

همین اسرائیل است که صدها انسان بی‌گناه را در جنگ اخیر قتل عام کرد.

همین اسرائیل است که با حمله به تاسیات هسته‌ای و زیر‎بنایی ایران، توسط ارسال ویروس‌های استاکس‌نت، شعله و ... سعی در اخلال این سیستم‌ها را داشت.

همین اسرائیل است که با ترور و شهادت دانشمندان هسته‌ای کشور عزیزمان، شهیدان شهریاری، احمدی، رضایی و علی‌محمدی، خیال خام از کار افتادن برنامه هسته‌ای را داشت، که جز تحقیر و خفت چیزی نصیبشان نشد. اسرائیل همین است که وجود دارد نه بیشتر.