نتانیاهو از توهم تا واقعیت؛
اسرائیل برنامه‌ای را برای آموزش رده سنی نوجوانان آغاز کرده است که در آن آموزش‌های لازم را برای فراگیری تکنیک‌های جنگ سایبری و بازدارندگی در مواقع حملات اینترنتی می‌دهند.
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۳
کد خبر: ۱۲۵۰۲
آغاز بکار گُردان جنگاوران سایبری در سرزمین‌های تو خالیبه گزارش گرداب به نقل از اورشلیم پست، اسرائیل برنامه‌ای را برای آموزش رده سنی نوجوانان آغاز کرده است که در آن آموزش‌های لازم را برای فراگیری تکنیک‌های جنگ سایبری و بازدارندگی در مواقع حملات اینترنتی می‌دهند.

بنیامین نتانیاهو طی سخنانی در مراسم افتتاحیه آغاز به‌کار دوره آموزشی جنگاوران سایبری در دانشگاه اشکلون گفت: برنامه ما سه ساله و با عنوان Magshimim Le'umit، که در آن قصد داریم، دانش آموزانی مستعد در رده سنی نوجوانان پرورش دهیم؛ ما امیدوار به ایجاد یک گنبد آهنین دیجیتال در عصر دیجیتال هستیم تا بتوانیم از سیستم‌های حیاتی خود در زمان حملات دفاع کنیم.

نتانیاهو به دانش‌آموزان شرکت‌کننده در مراسم افتتاحیه جنگاوران سایبری گفت: شما در آینده نیروهای باز‌دارنده برای دولت اسرائیل هستید.

وی همچنین هدف اصلی این برنامه ها را مقابله با ایران دانست.

نتانیاهو با توجه به نزدیکی در انتخابات، سعی در مظلوم‌نمایی و تحریک احساسات مردم است؛ و افتتاح گردان‌های جنگاوران سایبری و امثال این‎ها،  فقط برای سرپوش گذاشتن شکست حقارت آمیز خود در جنگ غزه است.

اسرائیل همین است که وجود دارد نه بیشتر.

همین اسرائیل است که صدها انسان بی‌گناه را در جنگ اخیر قتل عام کرد.

همین اسرائیل است که با حمله به تاسیات هسته‌ای و زیر‎بنایی ایران، توسط ارسال ویروس‌های استاکس‌نت، شعله و ... سعی در اخلال این سیستم‌ها را داشت.

همین اسرائیل است که با ترور و شهادت دانشمندان هسته‌ای کشور عزیزمان، شهیدان شهریاری، احمدی، رضایی و علی‌محمدی، خیال خام از کار افتادن برنامه هسته‌ای را داشت، که جز تحقیر و خفت چیزی نصیبشان نشد. اسرائیل همین است که وجود دارد نه بیشتر.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۴
در انتظار بررسی: ۷
انتشار یافته: ۴۴
محمدحسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۰
اینا که زیر گنبد آهنین فیزیکیش زاییدن حالا میخوان گنبد آهنین دیجیتال درست کنن!!!!؟؟؟؟
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
جمهوری اسلامی جان فدای اون روی ماهت شم هنگامی که شخصی یا چیزی را ستایش و تمجید میکنید به معنای اعطای عشق است و هنگامی که اینجور فکر کنیم صد براب ر ان به سمت خودمان بر میگردد.
و هنگامی که در باره کسی بدگویی و بدوبیراه میگوییم و اظهار تنفر و دشمنی میکنیم در این مورد هم صد برابرش به خودمان بر میگردد.
تمجید و ستایش همه جنبه های منفی رو از بین می برد.از این روش برای دشمنان خود استفاده کنید.اگر دشمنان خود را نفرین و لعنت کنید, این نفرت و لعنت به خود شما باز میگردد. و وقتی که دیگران رو تعریف و تمجید میکنید باعث زدوده شدن نقاط منفی می شوید . و این تعریف و تمجید ها به خود شما باز میگردد.

جمهوری اسلامی جان عزیزمن دشمنی کردن و اظهار نفرت و بیزاری خیلی حس بدی هست که فقط ضرر و زیان برای ادم به بار میاره.تو خیلی راحت و اسون میتونی دشمنی و خصومت چندساله خودت رو با غرب و اروپا به دوستی و رفاقت برادرانه تبدیل کنی و همین طور که قبلا هم گفتم فقط باید بخواهی این کار رو بکنی و میدونی من چرا دوستی با تو رو با آمریکا و اروپا پیشنهاد میکنم؟باور کن به خدا قسم نیت و انگیزه قلبی اینه که مردم اروپا و امریکا از فقر و بدبختی-گرسنگی-بی خانمانی-و دیگر مشکلات مادی و فرهنگی خلاص شونداز یه طرف هم به نفع ایرانه چون تحریم ها قطع میشه. (در کل به نفع دو طرف است)و این طرز تفکر ناشی از اینه که به قدرت جمهوری اسلامی باور دارم و میدونم اگه باهاشون دوست بشی –میتونی کمکشون کنه که اقتصادشون رو زنده کنند و با رشد تدریجی اقتصاد اونجا هم مثل ایران خوب شه-از یه طرف من در عجبم که وقتی خودت راه تبدیل دشمنان به دوست رو میدونی چرا اقدامی نمکنی برای این کار؟؟اتفاقا من روشش رو هم بهت گفتم که بیا از در دوستی پیشقدم شو-و کینه توز بازی رو تموم کن-گذشته ها رو فراموش کن-بیا مستقیم باهاشون حرف بزن و....از قاون راز استفاده کن و به روش علمی میتونی این کار رو به درستی انجام بدی و...
جمهوری اسلامی جان این رو قبول کن که :
همه چیزهایی که هم اکنون اطراف تو است,حتی چیزهایی که درباره انها شکایت میکنی رو خودت جذب کرده ای-میدونم که با چنین سخنی به سختی مخالفت میکنی و خیلی سریع میگی که من تهدید ها و تحریم ها رو جذب نکرده ام.و دیگر مشکلات و تهدیدهای بین المللی رو جذب نکرده ام.
ولی با صراحت باید بهت بگم که بله-شخص خودت این مشکلات رو جذب خود کرده ای
این یکی از سخت ترین مفاهیمی است که باید اون رو درک کنی و اگه اون رو قبول کنی باعث تحول بزرگی در زندگیت خواهی شد.
دوما اگر در باره کسی فکر و احساس خوبی نداشته باشی همون افکار در آن شخص برای شما متجلی مشود.
برای مطالعه بیشتر کتاب راز رو بخون.
موفق و سرافراز باشی
کامران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
درتکمیل فرمایشات این دوستم میگویم که :
دوما اگر در باره کسی فکر و احساس خوبی نداشته باشی همون افکار در آن شخص برای شما متجلی مشود.
ایا بخود طوری رفتار میکنید که انتظار دارید دیگران با شما رفتار کنند؟وقتی با خودتان طوری رفتار نمیکنید که میخواهید دیگران با شما رفتار کنند.هرگز نمیتوانید شرایط رو عوض کنید.سعی کن با خود با عشق و احترام رفتار کنی-چون اگر با خودت با عشق و احترام رفتار نکنی با شرایطی مواجه خواهی شد که در انجا انسان ها با شما خوب رفتار نمیکنند.دیگران تنها معلولند. و افکار شما علت این معلول محسوب می شود.اگر شما با خودت با عشق و احترام رفتار کنی خودبه خود دنیا پرمیشود از انسان هایی که شما رو دوست دارند و به شما احترام میگذارند.
راه حل مشکلات خود شما هستید.معمولا در روابطمان خیلی از دیگران گله و شکایت میکنیم.برای مثال همکارانم تنبل هستند؛همسرم با کارهایش من رو دیوانه کرده است؛بچه داری چقدر سخت است.همیشه افکارمان متوجه دیگران است.اگر بخواهیم روابط اجتماعی خوبی داشته باشیم,نیاز است به نقاط + دیگران فکر کنیم.چون اگر درباره نقاط – و ضعف آنها گله و شکایت کنیم وضعیت برای ما بدتر و بدتر می شود.و بلعکس اگر به نقاط + طرف فکر کنیم این ویژگی های + طرف بیشتر نصیب ما می شود.(نقاط + مثل خوش مشرب بودن-خوش اخلاق بودن و....)
برای مطالعه بیشتر کتاب راز رو بخون.
موفق و سرافراز باشی
ر ضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۵
اقا مجید کشیش شده ای؟ عمل و عکس العمل یاد میدهی؟ میفرمایی سنگرهای عقیدتی را یکی یکی تحویل بدهیم؟
شرط امریکا برای آشتی با جمهوری اسلامی میدانی چیست؟ به رسمیت شناختن اسرائیل همان چیزی که اما در موردش فرمود غده سرطانی!!!
آقا جان یکقدری به کلامت فکر کن!!!
این دنیا و استعمارگرانش را نمیشود با یوگا و آرامش و اینجور چیزها حرمت گذاشت!!! اینها آمده اند که تو را له!!! کنند

اینطور که شما میگویی باید امام حسین هم از یزید به به و ستایش میفرمود( العیاذ بالله) تا یزید با او دوست شود
یک مثلی یادم آمد بگویم بد نیست یک فردی به دیگری گفته بود مسئله چی شد و پاسخ شنیده بود که حل شد یک کدورتی بین امام و خلیفه بود برطرف شد!!!
آقا جان شما اصل اسلام را با این ایین مهرورزی ات نشانه گرفته ای!!!!!
در عقیده ات جدا تجدید نظر کن !!!

کامران جان و هم بدان که عقیده و جهاد چیزی نیست که بشود سر آن معامله کرد!!! ارمانهای شهدا و امام راحل و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای چیزی نیست که بشود سر آن با منحطترین بشر و اسفل السافلین به تعبیر قران سر آن معامله کرد. ما این نفع را که تو از کتاب راز در اورده ای نمیخواهیم
راستی کتاب رازتان را کدام استعمارگری نوشته است؟
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶
واقعا که؟!! پیشخودم فکر میکردم که خیلی خوشتون اومده از حرفام اما واقعیت برعکس بود!ولی حالم گرفته شد با شنیدن این حرف های شما-در حقیقت آب پاکی ریختی روی دستام!!
ولی چرا شما احساس میکنید که کتاب راز با دین ضدیت داره یا ضد دینی هست؟میشه توضیح کامل و واضح و روانی بدید مه منم ملتفت بشم!!
ولی باور کنید من تمام دستورالعمل های راز رو تست کردم و اکثرشون درست از آب دراومده!!باور کنید عین حقیقته!! شما خودتون برای اصحت ماهیت این کتاب یه بار به درستی (اون جوری که خود کتاب گفته) دستورالعمل های کتاب رو انجام بدید پی می برید که درسته!!واللاه!!!

1-میشه بگید این کتاب چطوری و از چه راهی به دین ضربه میزنه؟و باعث دین زدایی میشود؟یا باعث کم رنگ شدن اعتقادات و باورهای مسلمانان می شود؟؟از کدوم ناحیه به دین ضربه میزنه؟که میگی میفرمایی سنگرهای عقیدتی را یکی یکی تحویل بدهیم؟
2-دوما خب تا کی با اسراییل دشمنی کنیم؟33 ساله دشمنی کردیم و شاخ و شونه برای هم کشیدیم چی شد اخرش؟
میخواهید که ایران و اسراییل با هم جنگ نظامی شروع کنند؟و یک جنگ جهانی یا هسته ای شروع شه؟؟ و فاجعه انسانی روی بده؟ایران آباد به ایران ویران تبدیل شه؟؟به جز ویرانی و کشته شدن مردم فقیر و بدبخت نتیجش چیه؟ آخر دشمنی کردن مگه این نیست؟؟نه نه خداییش جواب بده؟؟

3-شما چرا اینقدر بدبین و بد اندیش هستید؟؟چرا فکر میکنید خودتون خیر مطلق و اونا شر مطلق هستند؟؟بابا آدم ها عوض شده اند،روزگار عوض شده،شرایط عوض شدهعو....تا زمانی که شما اینجوری درباره اونا فکر بکنید اونا هم اینجوری و به همان نحو درباره شما فکر میکنند،یه نمونه و مصداق این حرفم اینه که ما به آمریکا میگفتیم شیطان بزرگ و اون هم مثل ما به ما برچسپ زد و به ما گفت محور شرارت
اصلا شما با دنیا هم مشکل دارید؟!! میگید "این دنیا" و استعمارگرانش؟؟؟!!
اینها آمده اند که تو را له!!! کنند =حالا دلیل این رفتارشون چیه؟؟چون بین دو کشور دشمنی عمیق وجو داره دیگه-معلوم و مسلمه که بین دو نفر دشمنی عمیق وجود داشته باشه تو فکر له کردن هم می شوند!!ها؟؟نظر خودت چیه؟؟
4 یعنی چی میگید آقا جان شما اصل اسلام را با این ایین مهرورزی ات نشانه گرفته ای!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در عقیده ات جدا تجدید نظر کن !!!
منظورتون اینه که دوستی و برادری با کشورهای غربی و اروپایی یعنی مبارزه با اسلام؟؟
اونا میدونی چرا از اسلام بدشون میاد؟؟چون فکر میکنند که اسلام و عقاید اسلامی باعث به خطر افتادن منافع آنها می شود،در عوض ما میتوانیم کاری کنیم که همه باور کنند که اسلام منفعت و منافع هیچ کشوری رو نابود نمیکنه و در خطر نمیندازه!! ما میتونیم این ذهنیت رو در ذهن سیاستمداران اروپایی و غربی بندازیم که اسلام نفع و منفعت همه انسانها رو میخواد،اگر ما این کار رو بکنیم دیگه اون ها هم از اسلام خوششون میاد و کارهای اسلام زدایانه انجام نمیدهند!!! نظر شما چیه؟
5-ما در نوشته هام حرفی درباره نکوهش و نهی جهاد زده ام؟اصلا رهنمود های من که طبق کتاب راز نوشته ام هیچ ضدیتی ندارد با ارمانهای شهدا و امام راحل و منویات مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای
6-راستی کتاب رازتان را کدام استعمارگری نوشته است؟
اول کلمه استعمارگر رو به یک شکور میگویند نه به یک شخص
دوما به معنی جمله نگاه کن نه به گوینده جمله
خودت اینو قبوا داری؟؟
پاسخ ها
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
دوست عزیز آیا شما تا به حال پروتوکل های زعمای صهیون رو مطالعه کردین؟
آیا میدونید تو تلمود از غیر یهودیا به عنوان حیوانات دو پا نامبرده میشه؟
آیا میدونید برای دزدی یهودی از سایر ادیان مجازات که وجود نداره هیچ، ثواب هم داره؟
آیا در زمان جنگهای صلیبی مسلمانان به اونها حمله کردن و یا بالعکس؟
آیا قرآن رو خوندید که میگه یهودی ها چگونه افرادی هستند؟
آیا باور دارید قرآن کتابیه که برای تمام زمانها و تمام مکانهاست؟
و صدها آیای بسیار مهمتر وجود داره .
نمیشه بخاطر زندگی آسوده از همه عقاید گذشت.
در ضمن شما یه مدرک درباره ی اثبات قانون راز ذکر کنید بنده قبول میکنم. اثبات نه مصداق. هیچ اثباتی چه علمی و چه فلسفی برای قانون راز وجود نداره. یه عده بیکار اومدن این کتابو نوشتن(با فرض اینکه اهداف مغرضانه نداشتن) .
یه عده مثل همونا که درباره نابودی دنیا تو 2012 مستندها میساختن و کتابها مینوشتن و پولهای گزافی به جیب زدن.
یه عده مثل اریش فون دنیکن.
یه عده ای که در آینده باز هم از این راه پولها به جیب میزنن ( مجددا میگم با فرض اینکه اصلا هیچ قصد و نیت منحرفی ندارن)
فرزاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
یه چیزی بهتون میگم بهتون برنخوره:
خود شکن آیینه شکستن خطاست!!
ر ضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
مجید عزیز به نظر شما ما باید با متجاوز چه برخوردی داشته باسیم؟ مگر اسرائیل علنا نمیگوید دانشمندان هسته ای ما را به شهادت رسانده است؟ مگر جوخه های ترور را نمی بینید که دارند مرتب در کشور ما شناسایی میشوند و به دست عدالت سپرده میشوند؟ من از شما خواهش عاجزانه دارم به اسناد دخالتهای امریکا در طی حکومت شها خائن نظری بیاندازید و بعد در فکر همزیستی مسالمت امیز باشید.اگر اسناد را دارید که هیچ اگر ندارید یک ری به کتابخانه ملی ایران بزنید و اصل این اسناد را ببینید
باور کنید جمهوری اسلامی این اسناد را درست نکرده است.

میفرمایید ما تا کی با اسراییل دشمنی کنیم؟33 ساله دشمنی کردیم و شاخ و شونه برای هم کشیدیم چی شد اخرش؟
این مخالفت صریح با منویات امام (ره) است شما میفرمایید ما دولت اسرائیل را به رسمیت بشناسیم؟ ایا این نابود کردن جمهوری اسلامی نیست؟ میدانید شاه اسرائیل را به رسمیت شناخته بود؟ میدانید مصر به ریاست انور سادات اسرائیل را به رسمیت شناخته بود؟
آیا اینها به زیر سوال بردن اصل اسلام در این کشور نیست؟
با هم به شما میگویم در عقیده تان تجدید نظر کنید!!! نه اینبار میگویم توبه کنید!!!!!

این هم مدرک بیشتر:
وی همچنین هدف اصلی این برنامه ها را مقابله با ایران دانست.

نتانیاهو با توجه به نزدیکی در انتخابات، سعی در مظلوم‌نمایی و تحریک احساسات مردم است؛ و افتتاح گردان‌های جنگاوران سایبری و امثال این‎ها، فقط برای سرپوش گذاشتن شکست حقارت آمیز خود در جنگ غزه است.

اسرائیل همین است که وجود دارد نه بیشتر.

همین اسرائیل است که صدها انسان بی‌گناه را در جنگ اخیر قتل عام کرد.

همین اسرائیل است که با حمله به تاسیات هسته‌ای و زیر‎بنایی ایران، توسط ارسال ویروس‌های استاکس‌نت، شعله و ... سعی در اخلال این سیستم‌ها را داشت.

همین اسرائیل است که با ترور و شهادت دانشمندان هسته‌ای کشور عزیزمان، شهیدان شهریاری، احمدی، رضایی و علی‌محمدی، خیال خام از کار افتادن برنامه هسته‌ای را داشت، که جز تحقیر و خفت چیزی نصیبشان نشد. اسرائیل همین است که وجود دارد نه بیشتر.
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
ببخشید دوست عزیز ملاک- معیار و سخنان و ارمان های امام راحل و منویات رهبر انقلاب و آرمان های شهدا مگه بر اساس منافع و مصالح ملی و کشوری نبوده؟؟اونا مگه همیشه منافع مادی و ملی کشور مورد نظرشون نبوده؟؟مگه همیشه بر اساس منافع و مصالح کشور حرف یا رفتار نمیکردند؟؟؟استقلال،ازادی و... مگه منافع ملی نیستند؟سخنان امام و رهبر همیشه بر اساس منافع ملی بوده=منافع ملت و دولت،اونی که من توصیه کردم به نفع کشور،دولت،است.واللاه
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
بعدش آقای اوباما رو به ایران دعوت کنیم-بعد سعی کنیم خیلی دوستانه و برادرانه تحویلش بگیریم(تا کم کم مخش رو بزنیم) اول از هرچیزی اقای احمدی نِژاد شخصا بهش خوش امد دوستان و گرم و صمیمانه بهش بگه خوش اومدی اقای اوباما-رسیدن به خیر! معلوم هست شما کجاییید؟؟ و اورا در اغوش بگیرد و روبوسی کند-بعد دعوتش کند که سر میز مذاکره بنشیند و صحبت هایشان رو آغاز کند!!
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
مسولین محترم سایت گرداب توجه داشته باشید که بنده اکثر دستورالعملهای راز رو تست کردم و بیشترشون جواب داده اند!!شما هم استفاده کنید تا به مرادتتون یا هدفتون برسید!!
راستی من دوست دارم هر چه زودتر ایران و امریکا اشتی کنند!!موفق باشید
ر ضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
چون آقا مجید بزرگوار مت را قابل ندید که محاطبش قرار دهد ولی ارزوی دوستی با امریکا را کرد مطلب زیر را از سایت
aviny.com برای اتمام حجت با ایشان و همعقلانشان میاورم. و دعا میکنم خدایا زنگار کج فهمی را از عقاید ما پاک کن

فكري كه مدتي است در ميان برخي از مردم ايران رواج يافته است،مساله حمايت از آمريكايي ها مي باشد.متاسفانه در اثر تبليغات گسترده رسانه هاي غربي در چند سال اخير و فعاليت نيروهاي داخلي غربزده در كشور،موجب شده است كه عده اي از مردم ايران اينگونه پندارند كه هدف آمريكايي ها در ايران، تامين منافع مردم است.

اما جنگ نظامي آمريكا عليه عراق پاسخي بود براي اين عده كه بدانند آمريكا به چه مي انديشد.آمريكايي ها با وعده هاي دروغين خود و با شعار ايجاد دموكراسي در عراق به كشتار زنان و كودكان عراقي دست زده اند.من به شما عرض مي كنم؛ آمريكايي ها به جز تامين منافع خود به چيز ديگري نمي انديشند.

اين ها(آمريكايي ها) كساني هستند كه گندم شان را در دريا مي ريزند اما به آفريقايي ها نمي دهند.تنها به اين خاطر كه قيمت گندم سقوط نكند.در واقع اين ها در راه كسب منافع خود دست به هر كاري مي زنند.آيا اين ها به فكر منافع ديگران هستند؟!! آيا اين معقول است؟!! ايجاد دموكراسي و مبارزه با تروريسم با كشتن مردم بي گناه؟؟!!!

اگر هدف از حمله نظامي آمريكا نابودي سلاح هاي شيميايي عراق(در صورت وجود) است،اين سوال پيش مي آيد كه مگر اسرائيل از سلاح هاي شيميايي و اتمي بهره نمي برد؟! اگر هدف آمريكا بركناري صدام است،اين سوال به وجود مي آيد مگر زماني دست آمريكا و صدام در يك كاسه نبود؟ مگر همين آمريكايي ها نبودند كه در زمان جنگ ايران و عراق با تمام قدرت از صدام حمايت كردند و سلاح هاي مختلفي از جمله سلاح هاي شيميايي را (به اعتراف خود) به عراق واگذار كردند؟!! آيا حالا آمريكايي ها با حمله به عراق قصد حمايت از حقوق بشر را دارند؟!! يا دسترسي به نفت عراق كه 11% ذخيره نفت جهان را تشكيل مي دهد آنان را به اين هجوم ضد بشري واداشته است؟

آيا با مشاهده اين اعمال وحشيانه آمريكايي ها، وقت آن نرسيده است كه آن معدود مردم ايران،به خصوص جوانان عزيز فريب خورده ما كه به مدد آمريكا دل خوش كرده اند و آمريكا را منجي عالم بشريت مي دانند!!!! به چهره حقيقي اينان و اهداف شومشان پي ببرند؟هدف اساسي آنان سلطه بر جهان و كسب منافع خود است.به چهره هاي مرتب و كروات زده دولت مردان آنان توجه نكنيد.خدا مي داند كه آنان براي رسيدن به قدرت به چه جناياتي دست زده اند.

چهره واقعي آمريكا،آن چيزي نيست كه به معدودي از مردم ايران تفهيم شده است.آيا اين عده به خصوص جوانان عزيز فريب خورده لحظه اي نزد خود فكر كرده اند كه فرهنگ حقيقي آمريكا و حقايق موجود در جامعه آمريكا چه چيزهايي است؟آيا مي دانند چه كساني را به عنوان الگوي فرهنگي و شخصيتي براي خود پذيرفته اند؟

جامعه آمريكا جامعه اي است مبتني بر خشونت و نمونه بارز اين است كه خريد و فروش اسلحه گرم در آمريكا به صورت آزاد و بدون ممانعت انجام مي گيرد و نتيجه اش اين مي شود كه ما بارها مشاهده مي كنيم كه نوجوانان آمريكايي (به خصوص در مدارس) دست به اقدام مسلحانه مي زنند و قتل انجام مي دهند.شايد جالب باشد كه بدانيد در جامعه آمريكا حدود 50% ازدواج ها به جدايي و طلاق مي انجامد و اين نشان از بي بند و باري اخلاقي و جو ناسالم جامعه آنان دارد.و شايد علت بالا رفتن آمار طلاق در ايران(13% طلاق) طي چند سال اخير،روي آوردن جوانان ايراني به فرهنگ آلوده آمريكايي باشد.

يكي از نابساماني هاي عظيم آمريكايي ها اين است كه در جامعه آمريكا چيزي به نام ناسيوناليم(ملي گرايي) معنا و مفهوم ندارد.فرد گرايي در ميان شهروندان آمريكايي آنقدر شدت يافته است كه ملي گرايي را از ميان برده است.اين امر دقيقا برعكس بسياري ملت هاي ديگر است.براي مثال اگر در ايران يك پيروزي ورزشي رخ دهد(مانند راهيابي تيم ملي فوتبال ايران به جام جهاني فوتبال) مشاهده مي شود كه ملي گرايي و عرق ملي و وطن دوستي در ميان مردم ايران نمود مي يابد.فتح خرمشهر و همچنين پيروزي انقلاب اسلامي و پايداري در مقابل نيروهاي بيگانه از نشانه هاي وطن دوستي و عرق ملي است.

اما چنين مساله اي در جامعه آمريكا نامفهوم و تعريف نشده است.از اين رو يكي از مهمترين اهداف آمريكا در ايران از ميان بردن ناسيوناليسم و ميهن دوستي ملي در ميان مردم ايران است كه در حال حاضر آن را به صورت انتقال فرهنگ خود به ايران دنبال مي كند..اگر آنان از اين راه موفق نشوند دست به اقدام نظامي خواهند زد و مطمئن باشيد كه آنها قصد تجزيه ايران را دارند.آمريكا از ايران متحد مي ترسد.نام ايران و ايراني لرزه بر اندام آنها مي اندازد.آنان به خوبي مي دانند كه ايراني مسلمان و غيور هرگز زير بار استكبار بيگانه نمي رود.به همين علت آمريكايي ها قصد دارند نام ايران را از نقشه جغرافياي سياسي جهان حذف كنند و با تجزيه ايران و تقسيم آن به قسمت هاي مختلف اهداف استكباري خود را دنبال كنند.

ما بايد هوشيار باشيم.بايد اهداف دشمنان را بشناسيم.من به شما عرض مي كنم اگر مي خواهيد راه را گم نكنيد و اگر مي خواهيد به اين مملكت آسيبي نرسد،مطيع و پشتيبان ولايت فقيه باشيد
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۶
اين ها(آمريكايي ها) كساني هستند كه گندم شان را در دريا مي ريزند اما به آفريقايي ها نمي دهند.تنها به اين خاطر كه قيمت گندم سقوط نكند.در واقع اين ها در راه كسب منافع خود دست به هر كاري مي زنند.آيا اين ها به فكر منافع ديگران هستند؟!! آيا اين معقول است؟!!
ببخشید این جواب رو از یه جای دیگه در جواب این حرف شما اینجا نوشتم:کپی پست کردم :دیاولا باید عرض شود که برای اینکه نرخ قیمت گندم در کشورشان ثابت بماند. تمام گندم را از کشاورزانشان خریداری میکنند و مازاد ان را برای ثبات بازرار داخلی به داخل دریا میریزند.
دوما. بیشتر کمک های بشر دوستانه و خیریه توسط سازمان های خیریه امریکایی صورت میگیرد
مجید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
خب راستش رو بخواهید شما یک کشور پیدا کن که تو فکر منافع خودش نباشه؟
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
شما اگه جمهوری اسلامی ایران رو دوست دارید و از عاشقان و دلسوزان واقعی نظام هستید چرا حرف از نابودی این نظام مقدس و مردمی میزنید؟؟شما اگه نظام و دولت محترم و منتخب ملت ایران رو دوست دارید چرا از نابودی ان حرف میزنید؟؟دوما شما بجای آن میتوانید بگویید -میتوانید بگویید که ایا این به ضرر جمهوری اسلامی نیست؟چون این جمله بار منفیش کمتره-خیلی کمتره
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
حضرت آقا فرمودند نگویید خاور میانه که این یک اسم استعماری است
بگوید منطقه غرب آسیا
یا علی
التماس دعا
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
دوست عزیز تجربه در تاریخ ثابت کرده هر طرف که بخواد از موضع ضعف به مذاکره بپردازه شکست میخوره.
در ضمن درباره قانون رازتون بشدت شما رو دعوت میکنم به مطالعه داستان ورود اروپایی ها به آمریکا و قتل عام سرخ پوست ها.
اون زمان سرخ پوست ها از اروپایی ها استقبال کردن و حتی به اونها هدیه هم دادن ولی چه اتفاقی افتاد؟
و یا به زمان فتحعلی شاه فکر کنید که چطور ما با انگلیس و فرانسه پیمان بستیم ولی هر دوشون دست ما رو تو حنا گذاشتن
شما چیزی درباره موازنه مثبت شنیدین؟ شنیدین که ما چجور به روس و انگلیس باج میدادیم ؟
من قبول دارم که هر چیزی که بر سر جمهوری اسلامی میاد بخاطر کارای خودشه. بخاطر اینکه زیر بار استعمار گری مدرن، زیر بار حرف زور نمیره.
مگر اینکه امام علی رو شهید کردن بخاطر کار خودش نبود؟ بخاطر رعایت عدالت. حالا از نظر شما عدالت مهمتره یا زندگی؟
امام و شهدا اگر به فکر منافع مادی بودند آیا سفارت آمریکا رو تسخیر میکردند؟ اگر به فکر منافع مادی بودند با هر دو ابرقدرت اونزمان یعنی شوروی و آمریکا اونگونه رفتار میکردن؟
این تفکر توجه به منافع مادی در اولویت و در مرحله بالاتر تنها توجه به منافع مادی تفکر حاصل از تفکر سرمایه داریه.
همین تفکر استعمارگری رو بوجود آورده همین تفکر در شکل اولیش برده داری رو بوجود آورده
و اگر شما قرآن رو قبول دارید به من بگید اگر بکار بردن جمله منفی بده چرا تو قرآن آورده شده لا اله الا الله؟ اگر هم قرآنو قبول ندارید بحثش جداست که در این فضا نمیشه بررسیش کرد
پیروز باشید
به امید فرج آقا امام زمان صلوات
پاسخ ها
مجید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
ما با قران کاری نداریم-تمام دنیا میگه جمله منفی-فکر منفی-احساس منفی همش به ضرر آدم تموم میشه-تمام روانشناسان ایران و جهان این رو قبول دارند-خودتون میتونید بپرسید از افراد عالم و با تجربه در بحث روانشناسی و...
مجید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
در ضمن شما مردم و دولت الان رو با 30 سال یا 50 سال قبل مقایسه میکنی؟مردم الان ایران زرنگتر از اینا هستند که دولتی بخواد از اونا سواستفاده کند-در عوض ایران اسلامی به حدی قدرتمند شده هست که می تواند در تمام دنیا نفوذ داشته باشد و تمام دنیا رو به کنترل خود در اورد-شما حرف از استعمار و باج زدن میگویید؟؟
ر ضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۶:۳۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
درود بر طرز فکرت که اعتقاد به اسلام از ان موج میزند
مجید
|
UNITED STATES
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
اجازه بدید الان وقت ندارم سر موقع جواب منطقی و قانع کننده بهتون میدم که خودتون راضی شوید!
پاسخ ها
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
ما با قرآن کاری نداریم؟ پس اینجا میرسیم به این نکته که یا شما کلا قرآنو قبول نداری یا بد قبولش داری.
قرآن کلام خداست. خدا کامله و هیچ نقصی در وجودش نیست. پس کلام خدا هم الزاما باید کامل و بدون نقص باشه. تموم دنیا هم چنین حرفی نمیزنه دوست عزیز. حرف منفی به ضرر آدم تموم شدن بحثش تلقینه ربطی به جاذبه نداره. حرف منفی بر حوادثی که با تلاش کردن با نکردن شما پیش میان تاثیر میزاره به این صورت که اگه شما همش منفی بافی کنی و حرف از نتونستن بزنی طبیعتا تلاش نمیکنی چون بخودت می قبولونی که نمیشه و بنابراین نمیشه.
اگر جاذبه واقعا وجود داره پس لابد اگه همه مردم فکر کنن جهان نابود میشه پس واقعا نابود میشه.
پس چرا تو 2012 که خیلی ها فکر میکردن جهان نابود میشه نشد؟
مگه آمریکا همون آمریکای سابقه؟ یعنی اونا هنوز همون موندن ما پیشرفت کردیم؟
جمهوری اسلامی اگر با آمریکا و صهیونیست ها بخواد سازش کنه باید باج بده و اولینشم اینه که باید تاسیسات هسته ایشو تعطیل کنه.
یادم میاد زمان آقای خاتمی ایشون یه قرار دادو امضا کردن یکی از آشناهامون بهم گفت دیگه ساختمون نیروگاه برای گاوداری خوبه. چرا چون جلوی خواسته های غرب کوتاه اومدیم.
در ضمن 30 یا 50 سال قبل چه تفاوتی با الان دارن؟ مگر جز اینه که اسلام روی کار اومده؟ سازش با آمریکا لازمش اینه که اسلام بره اونوقت چی میشه؟ میشه همون دولت سی سال پیش.
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
اتمام حجت؟مگه میخوای شر به پاکنی؟ما که دعوا نداریم آقا-چرا جوش میزنی؟تو حرف زدن هم موضع جنگ طلبانه داری!(البته من اینطور فکر میکنم بهت برنخوره !!)
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰
اول اینکه شما میگید تو کتاب یهودی ها درباره مسلمین بدگویی شده؟درسته؟حالا خودتون قضاوت کنید در قران خودمون در باره یهودیان و مسیحیان بدگویی شده است؟؟
البته اگر ما روی این حساب عمل کنیم و اینطور که قران شریف فرموده اند یهود و نصارا شر و شیاطین مطلق هستند،و دشمنی حقیقی و غدار مسلمین جهان هستند.پس با این اوضاع و احوال با توجه و عمل به آیات جهادی قران شریف باید یک جهنگ جهانی بین کفار(کل یهودیان و مسیحیان جهان)راه بیفتد و تمام مسلمین جهان(یک میلیارد)با 6میلیارد مسلمان دیگر درگیر شوند و جنگ جهانی سوم راه بیندازند و یک هرج و مرج جهانی شروع شود.
به نظر شما بعضی از ایات و احادیث دینی اقتضای زمانی ندارند؟(یعنی با توجه به مقتضیات اون زمان=شرایط،اوضاع و احوال اون زمان و فرهنگ مردم اون زمان)یعنی اون زمان واجب بودند نه الان! مثل آیه 4 سوره محمد و آیات امثال ان-که اگه خواستید میتوانید تو اینترنت جستجو بکنید و همه شون رو پیدا کنید!
(زیاد هستند.)
پاسخ ها
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
دوست عزیز اونا حکامن
این ربطی به احکام نداره. در ضمن زمان ظهور آقامون جنگ جهانی رخ خواهد داد و صد البته مجبور نیستید با همه بجنگید.
یه عده هستند که معارف ناب اسلام برشون عرضه نشده که بخوان بپذیرنش.
در زمان ظهور آقا ایشون مردمو هداشت میکنن و عده ای که به مقابله بر میخزند و به هیچ صراطی مستقیم نیستن تنها راهشون از دم تیغ گذشتنه. و در ضمن مجددا بگم برید در مورد دیدی که صهیونیست ها نسبت به غیر یهودیا دارن یه تحقیق بکنید بد نیست.
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
به نظر خودم به احتمال 99 ٪ شما به دلیل ذیل بحث مذاکره با آمریکا رو به صلاح نمیدونید و بحث ان را به مصلحت نظام نمی دانید :
شما منظورتون اینه که چون آمریکا دشمنیش با ایران خیلی عمیق هست و چون از ایران خیلی میترسه و به خاطر ایران مدام منافعش رو در خطر میبینه و در کل چون ایران رو دشمن شماره یک خودش حساب میکنه!پس وقتی که با ایران رابطه برقرار کنه اونم از فرصت پیش آمده استفاده میکنه و چون به داخل ایران راه پیدا میکنه –ایندفعه آزادانه افراد و جاسوس های خودش رو اجیر میکنه و با طراحی نقشه های شیطانی و عملیات های خراب کارانه و دست به یکی و از این جور کارها(مثل کودتا و امثال ان)عملیات ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی رو اجرا میکنه و به نوعی طرح نابودکردن و سرنگون کردن و متلاشی کردن نظام ج.ا.ا رو از داخل اجرا میکنه و اون جاست که فاجعه روی میدهد و منافع مسلمین ایران و جهان در خطر میفتد!
پاسخ ها
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
دشمنی آمریکا با اسلام عمیقه.
اصلا داخل سیستم جهانبینی اونا من لازم نیست که با تو دشمن باشم تا بکشمت. فقط کافیه به سودم باشه که بکشمت.
لازم نیست دشمنت باشم تا ازت دزدی کنم فقط کافیه به سودم باشه.
بنظر شما دولت مردمی که اکثریتشون این تفکر بهشون تلقین شده چه گونه خواهد بود؟
ر ضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
O DEAR MAJID
WE ARE VERY PLEASED TO HAVE SUCH A NICE AND MODERATE PART INSIDE IRAN.
WE WILL BE HAPPY IF YOU WORK FOR US.

signature:
SUPERPOWERS AND ZIONISM DEFENDERS IN AMERICA AND ISRAEL
پاسخ ها
مجید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
خداییش خندم گرفت. :دی
کم کم احساس میکنم که میخواهید به من انگ ...بزنید ها.
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
در ضمن شما یه مدرک درباره ی اثبات قانون راز ذکر کنید بنده قبول میکنم. اثبات نه مصداق. هیچ اثباتی چه علمی و چه فلسفی برای قانون راز وجود نداره. یه عده بیکار اومدن این کتابو نوشتن(با فرض اینکه اهداف مغرضانه نداشتن)
شما میگید یه عده بیکار؟شما افرادی مانند جک کانیفیلد-با پراکتور-و...رو دست کم گرفتید؟اینان جزور موفقترین افراد روی زمین بوده اند-میتونید در این باره تحقیق کنید-
پاسخ ها
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
دقیقا این افراد مصداقا
و دقیقا یه عده بیکار.
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
شما میگد که نمی توان سر عقاید معامله کرد؟اتفاقا باید به عرض شما برسونم که عقاید ما مسلمانان و گفته های بزرگان دینی و سیاسیون ما بر اساس منافع و مصالح ملی و کشوری بوده-مگه نشنیدید که شعار اسلام اینه: لا ضرر و لا ضرار فی الاسلام
پس وقتی که خود اسلام عزیز گفته با ضرر و زیان مادی و معنوی مخالف است-و شرعا و عقلا هر کار مضر و زیانبار از نظر اسلام حرام است-پس دشمنی کردن و دشمن تراشی هم با توجه به پیامدهای زیانبار و ضرر آورش حرام و مکروه است-پس با این اوضاع و احوال شما دوستان چرا بر ادامه دشمنی و خصومت با کشورهای غربی و اروپایی تاکید و اصرار دارید؟
پاسخ ها
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
اخوی شما ریشه ای اسلامو بد فهمیدی.
شما باید قوانینی که میخوای بپذیری رو با اسلام وفق بدی نه اسلامو با اونا.
چرا امام حسین با یزید جنگید؟
اگر واقعا پای منافع مادی در میان بود چرا امام حسین جنگید و نه تنها خودش به میدون رفت بلکه فرزند 6 ماهشو هم به میدون برد؟
لا ضرر و لا ضرار فی الاسلامو بد تفسیر میکنید.
اون مال موقعیه که یکی از احکامو اگه انجام بدید براتون ضرر داشته باشه.
و چه کسی باید مشخص کنه ضرر چیه؟
ضرر اینه که من نتونم مادیتمو به اوج برسونم یا ضرر اینه که نسل جوونم به فساد کشیده بشن؟
دوست عزیز عقاید ریشه دینه اگه بخوای از ریشتم بزنی دیگه اون چیزی که بخواد با صهیونیستها توافق کنه بهش نمیگن جمهوری اسلامی.
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
سلام به دوستان ما یک ساعته داریم این نوشته گرداب رو میخونم حالا نظرات شما از اون هم طولانیه. چطوری بخونیم نمیشد کمی خلاصش میکردید
پاسخ ها
مجید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
راست میگی آقا محسن-زیاد حرفیدیم-ببخشید نباید پرگویی میکردیم اما شد انچه شد.
ر ضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
احسنت علی اقا
پاسخ ها
مجید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
چه جالب ! حامی و طرفدار هم پیدا کردی اقا علی-
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۵
سلام دوباره-خسته نباشید-واللاه راستش رو بخواهید من مسله رو ساده و راحت در نظر گرفته بودم و بدور از بعد عقیدتی و دینی-اما الان پی بردم که آشتی با چنین رژیم نه تنها به ضرر مسلمین هست بلکه به ضرر کل جامعه بشریت هست.وسلام
ر ضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۵
اقا مجید قربانت بروم که با فکر باز و تحقیق و بررسی بالاخره به این نتیجه رسیدی که دشمن را نباید دست کم گفت. رحمت به آن شیر پاکی که خورده ای. خداوند در همه حال حافظ عرض و آبرویت باشد.
دستت را میبوسم برادر.
از سایت وزین گرداب هم که بدون هیچگونه محدودیتی اجازه اظهار نظر به همه دادند سپاسگزارم و شما را بعنوان نماد جمهوری اسلامی ایران در تعامل با اندیشه ها و تضارب ارا به همه معرفی میکنم. دست مریزاد برومندان سایت گرداب.
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
جمهوری اسلامی اگر با آمریکا و صهیونیست ها بخواد سازش کنه باید باج بده و اولینشم اینه که باید تاسیسات هسته ایشو تعطیل کنه.
یادم میاد زمان آقای خاتمی ایشون یه قرار دادو امضا کردن یکی از آشناهامون بهم گفت دیگه ساختمون نیروگاه برای گاوداری خوبه. چرا چون جلوی خواسته های غرب کوتاه اومدیم.
در ضمن 30 یا 50 سال قبل چه تفاوتی با الان دارن؟ مگر جز اینه که اسلام روی کار اومده؟ سازش با آمریکا لازمش اینه که اسلام بره اونوقت چی میشه؟ میشه همون دولت سی سال پیش.
کمی به حرف های شما فکر کردم و تامل کردم و به یاد خبرهایی که توی شبکه صدای آمریکا پخش میشد،افتادم،کم کم به صحت حرف های شما پی بردم و این تحریم ها هم به دلیل مسله هسته ای علیه ایران اعمال میشه،یعنی به قول شما اونا به اصطلاح راضی نیستند با فعالیت های صلح امیز هسته ایران و خواستار اینند که ایران تاسیسات هسته ایشو تعطیل کنه.
در مورد دوم هم حقیقت رو گفتید،اونا با حکومت اسلامی آبشون توی یه جو نمیره!!
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
دوست دارم با کفش هایم راه بروم و به خدا فکر کنم نه اینکه در مسجد بنشینم و به کفش هایم فکر کنم… دکتر شریعتی.
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۱۹
در اصل منظور و مصداق حرف های شما بیان این جمله است(از امام خمینی ره.):
مبارزات کشور ما عقیدتی است و جهاد در راه عقیده ، شکست ناپذیر است
اسماعیل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
منظور شما دوستان عزیز بصیرت هست:
بصیرت از منظر ولایت
بی بصیرتها فریب میخورند. بی بصیرتها در جبهه باطل قرار می گیرند بدون اینکه خود بدانند. همچنانکه در جبهه ابن زیاد کسانی بودند که از فساق و فجار نبودند ولی از بی بصیرت ها بودند......

در ماجرای دفاع از دین از همه چیز بیشتر برای انسان بصیرت لازم است.
محمد امین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۶
پس با این اوضاع و احوال تا زمانی که مسئله هسته ای تمام نشود و تا وقتی که اسراییل نابود نشه،(یا دولت آمریکا دست از حمایت اسراییل برداره)صلح و سازش=آشتی و دوستی بین ایران و آمریکا صورت نمیگیره؟؟پس فعلا باید ببینیم آینده چی میشه؟؟؟
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد