Gerdab.IR | گرداب

آیت‌الله علم‌الهدی خطاب به واعظی/

این مسؤولیت شما خط مقدم جبهه است

تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۳

آیت‌الله علم‌الهدی در دیدار با وزیر ارتباطات گفت: این مسئولیت شما خط مقدم جبهه است و دشمن هم از این راه وارد شده و ارتباطات و شبکه های اجتماعی محور اقتدار دشمن شده است.

آیت‌الله علم‌الهدی در دیدار با محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استفاده بهینه از ابزارهای جدید فناورانه را یک موهبت الهی خواند و گفت: اگر نتوانیم استعداد جوانان را در حوزه ICT به سمت و سوی الهی سوق دهیم، قطعاً در جهت آسیب پیش خواهد رفت.

امام جمعه موقت مشهد ضمن یادآوری خاطرات گذشته خود در تهران و ارتباط نزدیک با دکتر واعظی و خانواده ایشان گفت: بنده از قدیم به دکتر واعظی ارادت داشتم و این موضوع درباره خانواده ایشان که از روحانیون بودند مصداق داشت.

آیت الله علم الهدی بعد از شنیدن سخنان ایشان و چند تن از معاونین ایشان بیان داشت: در بحث شبکه های اجتماعی و اینترنت تولید این شبکه ها در داخل توسط نیرو های متدین باید به گونه ای باشد که این شبکه های خارجی دیگر در بین مردم جمع شود.

وی در ادامه گفت: بنده از شما به خاطر حمایت از این شبکه های داخلی تشکر می‌کنم. یکی از اسباب مهم و عنایات الهی در جامعه ما تفکر و استعداد های نسل جدید است که نسبت به نسل های قبلی قابل مقایسه نیست که بحث هسته ای و هوافضا موید حرف بنده است. این استعدادها نیاز به حمایت دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: این مسئولیت شما خط مقدم جبهه است و دشمن هم از این راه وارد شده و ارتباطات و شبکه های اجتماعی محور اقتدار دشمن شده است. این فعالیت شما نیاز به هماهنگی بین مسئولین و بدنه دارد.