Gerdab.IR | گرداب

راز پنهان شده در اندروید کیت کت را بدانید!

تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۴

با ما همراه باشید تا با راز جالب پنهان شده در اندروید کیت کت سرگرم شوید.

به گزارش گرداب باشگاه خبرنگاران جوان؛اندروید نسخه ۴.۴ یا کیت کت در تاریخ ۳ سپتامبر ۲۰۱۳ برای اولین بار توسط گوگل معرفی شد. نستله، صاحب برند شکلات کیت‌کت (KitKat) در مقابل استفاده اندروید از این نام برای اندروید ۴٫۴ که نوعی تبلیغ رایگان شکلات‌ های آن به شمار می‌رود، برند گوگل و محصولات سری نکسوس را بر روی بسته‌بندی‌های محصولات خود تبلیغ کرد تا به این صورت یک بازی برد برد برای هر دو شرکت شکل گرفته باشد.


اما در تنظیمات اندروید کیت کت یک سرگرمی جالب پنهان شده است که در آن شما می توانید لوگوی نسخه های پیشین اندروید را مشاهده کنید،پس با ما همراه باشید.
 
سرگرمی پنهان شده در اندروید ۴٫۴

برای شروع ابتدا به قسمت تنظیمات یا Settings گوشی خود مراجعه کنید ، سپس در قسمت تنظیمات و در انتهای لیست گزینه About Phone را لمس کنید. اکنون گزینه ی Android 4.4 را چند بار بزنید تا حرف K مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده شود.


در مرحله ی بعدی حرف K را لمس کرده و کمی آن را حرکت دهید تا لوگوی اندروید ۴٫۴ برای شما نمایش داده شود حالا لوگوی اندروید ۴٫۴ را نیز لمس کنید.

پس از انجام مراحل بالا، سرگرمی اندروید ۴٫۴ برای شما به نمایش در خواهد آمد که در آن می توانید لوگوی نسخه های پیشین اندروید را مشاهده کنید.