پیشنهادی به اهالی فضای مجازی؛
امین زندگانی هنرپیشه نامدار سینمای ایران پیشنهاد داد، با راه اندازی کمپینی اجازه ندهیم زباله های مجازی، نسل آینده و فرزندان ما را آزار دهد.
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
کد خبر: ۱۴۰۷۴
گروه فرهنگ گرداب: مجموعه تلویزیونی «خندوانه» شنبه شب 27 تیرماه، میزبان زوج هنرمند ایرانی امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی بود. در میان گفتگوهای صورت گرفته میان مجری برنامه و مهمان‌ها، امین زندگانی ایده جالبی را مطرح کرد. او با اشاره به اهمیت فضای مجازی در تربیت و زندگی نسل‌آینده خواستار یک عزم جمعی برای زدودن زباله‌های فضای مجازی شد.

وی در این برنامه تلویزیونی گفت: «دنیای آینده که پیش روی فرزندان ما و نسل جدید است، دنیای مجازی است. آیا ما فکری برای محیط زیست مجازی کرده ایم؟ زباله های این محیط را باید چه کنیم؟!»

زندگانی با هشدار در رابطه با زباله های فضای مجازی تاکید کرد: «بارها شاهد بوده ایم که برخی چهره های سرشناس با راه اندازی کمپین، گام های خوبی برداشته اند. امروز هم ما می توانیم کمپینی راه اندازی کنیم که در آن اخلاق و منش فضای مجازی را یاد بدهیم و بخواهیم از همه که خوب صحبت بکنیم. زباله های فضای مجازی را برداریم که نسل آینده بداند با این زندگی مجازی که پیش رو چگونه رفتار کند و حداقل این محیط مجازی را که از الان تازه راه افتاده تمیز نگهش داریم.»نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد