Gerdab.IR | گرداب

پاسخی به شیطنت یک سایت معاند

تاریخ انتشار : ۰۹ مرداد ۱۳۹۴

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با اشاره به شیطنت اخیر برخی رسانه‌ها گفت: ولی فقیه به‌عنوان نایب امام عصر(عج) عهده‌دار امور مردم است.

واکنش نماینده ولی فقیه در سپاه به شیطنت یک سایت معاندبه گزارش گرداب به‌نقل از سپاه نیوز، در پی اظهارات اخیر حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیرامون ضرورت شناخت امام عصر(عج) و شیطنت برخی رسانه‌های بیگانه و متعلق به جریان فتنه در تحریف سخنان وی، حجت‌الاسلام سعیدی در گفت‌وگویی، اظهار داشت: اخیراً برخی از سایت‌های وابسته به جریان‌های بیگانه و انحرافی از جمله سایت "کلمه" متعلق به جریان فتنه، مطالبی با غرض‌ورزی و شیطنت و با حذف قبل و بعد از آن از قول بنده نقل قول کرده‌اند که اساساً با مبانی و دیدگاه‌های سه دهه گفتمان، نوشته‌ها و سخنرانی‌های فراوان این‌جانب مغایر و متضاد است.

وی با اشاره به آیه شریفه "یوم ندعوا کل اناس بإمامهم" سوره اسراء تصریح کرد: این‌جانب به‌استناد این آیه شریفه گفته‌ام خداوند در هر عصر و زمانی حجتی دارد. در عصر نبوت انبیای عظام (علیهم السلام) و در عصر امامت ائمه معصومین (علیهم السلام) و در عصر غیبت در حقیقت امامت با امام عصر(عج) می‌باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به غیبت امام عصر(عج) و نحوه تبلور آن در این دوران در جامعه گفت: در دوران غیبت حضرت مهدی(عج)، ولی فقیه به‌عنوان نایب عام امام عصر(عج) عهده‌دار امور مردم است.

حجت‌الاسلام سعیدی در ادامه با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) در دوران حیات‌شان و سپس در دوره حاضر مقام معظم رهبری عهده‌دار این امر هستند، تأکید کرد: مشروعیت ولایت فقیه به ولایت حضرت مهدی(عج) است.

وی در پایان با اشاره به آیه شریفه "یا ایّها الّذین آمنوا ان جاءکم فاسقٌ بنبأٍ فتبیّنوا أن تصیبوا قوماً بجهالةٍ فتصبحوا علی ما فعلتم نادمین ــ حجرات؛ آیه 6" اظهار امیدواری کرد: کسانی که در معرض رسانه‌های فاسق و بیگانه قرار دارند برای اطمینان از درستی مطالب آنان، بررسی و تحقیق لازم را به عمل آورند تا خدای ناکرده آسیبی به جامعه وارد نیاید.