Gerdab.IR | گرداب

رهبر سابق حزب الله در اینستاگرام ضرغامی

تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۴

مهندس ضرغامی در مطلبی که در اینستاگرام منتشر کرد از اهمیت موشک های بالستیک برای تقویت بنیه دفاعی کشور نوشت و در ادامه توضیحاتی در مورد موشک فجر دادند.

به گزارش گرداب از باشگاه خبرنگاران جوان؛ عزت الله ضرغامی در اینستاگرام مطلبی در مورد اهمیت موشک های بالستیک برای دفاع از کشور نوشته و همچنین بازدیدی هم از مونتاژ موشک فجر داشتند. و در اخر هم یادی از بازی شطرنج شیرفرهاد در سریال برره کرد که بسیار با مزه اما کنایه ای بسیار گیرا بود.
 
سید عزت الله ضرغامی مطلب ارسالی خود را در اینستاگرام چنین آغاز کرد و اینگونه نوشت:
 
موشک داریم تا موشک!

موشک‌های بالستیک ایران با برد بالای ٢٠٠٠ کیلومتر نقش کلیدی در تقویت بنیه دفاعی و بازدارندگی دشمن و نهایتاً تأمین امنیت مردم دارد. دکتر روحانی در مصاحبه تلویزیونی گفتند، فقط موشک‌هایی که برای حمل کلاهک هسته‌ای طراحی می‌شوند، ممنوع است. باتجربه و سابقه‌ی مختصری که در این زمینه دارم معتقدم صرفاً به کلمه‌ی "طراحی" نباید قناعت کرد. قاعده بازی نباید دست حریف باشد و الا به هر بهانه تک‌روی خواهد کرد.
 
مثلا خواهد گفت موشک ٢ یا ٣ هزار کیلومتری که کلاهک هسته‌ای حمل نکند که به درد نمی‌خورد!! منظور ما موشک کاتیوشا (٢٠ کیلومتری) بوده است! تصویر، بازدید شهیدسیدعباس موسوی دبیرکل وقت حزب‌الله لبنان از مراحل مونتاژ موشک فجر٣ است.
 
 رهبر سابق حزب الله در اینستاگرام ضرغامی
 
شیرفرهاد (مهران مدیری) در شطرنج برره‌ای، مهره‌ی اسب را ٦ خانه جلو می‌برد و در مقابل اعتراض حریف که یادآوری می‌کرد که قاعده‌ی حرکت این مهره فقط ٣ خانه است، می‌گفت: "اسب اگر اسب باشه، ٦ تا خونه هم می‌پره!!" (با لحن برره‌ای بخوانید!)
 
چنان هم حق به جانب می‌گفت که واقعاً باید پاسخ قانع‌کننده‌ای می‌شنید!!