Gerdab.IR | گرداب

خرازی به کمپین «خرازی افشا کن» پیوست!

تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۴

سیدصادق خرازی شب گذشته به صفحه کمپین «خرازی افشا کن» پیوست و در پاسخ به این سؤال که چرا لیست وطن‌فروشان را افشا نمی‌کنید، اظهار داشت: به موقعش.

به گزارش گرداب از مشرق اظهار نظر اخیر صادق خرازی در گفت و گو با یک هفته نامه بسیار حاشیه ساز شده است.
 
وی در بخشی از این مصاحبه گفته بود: من اصلاح‌طلبی که نمادش خارج از کشور باشد و پول بگیرد را قبول ندارم. اینکه بروند و اتهام بزنند و بدو بیراه بگویند و شانتاژ کنند را قبول ندارم. کسانی را یادم است که در دورانی که سفیر بودم با خارجی‌ها مذاکره می‌کردند و به دشمن ‌گرا می‌دادند؛ من آنها را به‌عنوان اصلاح‌طلب قبول ندارم. لیست‌شان را هم دارم و اگر قرار باشد روزی ارائه دهم، ارائه خواهم داد. این اظهارات که با مصاحبه روزنامه اعتماد با خرازی بسیار پررنگ شد موجی از انتقادها و تخریب ها را از سوی نسل اول و قدیمی های اصلاحات نسبت به شخص خرازی برانگیخت به طوری که برخی از این افراد مانند محمدعلی ابطحی، رمضان زاده و پورنجاتی پا را فراتر نهاده و با انواع تهمت به استقبال اظهارات اخیر خرازی رفتند.
 
در شبکه های اجتماعی اما پویش نخبگانی و رسانه ای با ایجاد کمپین هایی با عنوان #خرازی_افشا_کن درصدد برآمد تا لیست وطن فروشان مذکور توسط صادق  خرازی افشا شود. این کمپین ها که رفته رفته با رنگ و بوی عمومی تلفیق شده است، اعتراضات زیادی را  نسبت به عدم اخفا اسامی این افراد توسط آگاهانی نظیر خرازی داشته است.
 
 شب گذشته با پیوستن شخص صادق خرازی به یکی از این کمپین‌ها در شبکه های اجتماعی، وی در پاسخ به این سوال که چرا لیست وطن فروشان را افشا نمی کنید؛ اظهار داشت: به موقعش.

خرازی به کمپین «خرازی افشا کن» پیوست!
 
چندی پیش نورمحمدی یکی از اعضای حزب ندای ایرانیان نیز در واکنش به تخریب خرازی توسط نسل اولی های اصلاحات در اینستاگرام خود گفت: اگر  دوستان ندایی اعتمادی به شما و افرادی مثل شما داشتند، ندای ایرانیان را تاسیس نمی کردند.
 
شواهدحکایت از این دارد که این موج اجتماعی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال گسترش بوده و همگان خواستار تسریع در افشای این لیست می باشند ولی تنها منتقدان این اظهارات خرازی اصلاح طلبان تندرو و نمایندگان مشارکتی مچلس ششم می باشند.