Gerdab.IR | گرداب

تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۳۹۴

گروه هکری w0rm Hacking Crew به یک گروه هکری دیگر حمله کرده و اطلاعات بانک داده‌ی آن را به سرقت برد.

به نظر می‌رسد که دیگر هیچ‌گونه محدودیت و مانعی برای حملات هکری وجود ندارد و حالا نوبت به گروه‌های هکری رسیده است تا به یکدیگر حمله کرده و اطلاعات یکدیگر را به سرقت ببرند.
 
به گزارش گرداب از سایبربان؛ گروه هکری w0rm Hacking Crew به بانک داده‌ی گروه هکری Monopoly حمله کرده، اطلاعات آن را به سرقت برده و برای فروش در سطح اینترنت قرار داد.
 
گروه w0rm Hacking Crew سابقه‌ی هک کردن وب‌سایت BBC در سال 2013 و هک کردن روزنامه‌ی واشنگتن‌پست در سال 2014 را دارد. دو گروه w0rm Hacking Crew و Monopoly سابقه‌ی هک کردن شبکه‌ی سازمان‌های مختلف و فروش اطلاعات آنها را در کارنامه‌ی خود دارند.
 
به گزارش رسانه‌ها، هنوز مشخص نشده است که داده‌های به سرقت رفته شامل چه اطلاعاتی است؛ اما به احتمال فراوان، اطلاعات به سرقت رفته شامل اطلاعات نام کاربری، کلمه‌ی عبور اعضای گروه Monopoly، اطلاعات مشتریان این گروه و ابزارهای هکری این گروه است.
 
این اولین باری نیست که یک گروه هکری هدف حملات سایبری قرار می‌گیرد؛ چندی پیش گروه ایتالیایی هکینگ تیم (Hacking Team) نیز هدف حمله‌ی سایبری هکرها قرار گرفته و اطلاعات کلیدی آن در سطح اینترنت منتشر شد.