Gerdab.IR | گرداب

آسیاتک وای فای عمومی عرضه می‌کند

تاریخ انتشار : ۰۹ مهر ۱۳۹۴

مدیر یک شرکت اینترنتی گفت: امسال با توجه به تغییر پروانه شرکت‌های PAP، استراتژی‌ها و تغییر برنامه‌هایی مبنی بر توسعه حوزه خدماتی که به مردم ارایه می‌دهیم، خواهیم داشت.

به گزارش گرداب از تسنیم، محمد علی یوسفی زاده با بیان اینکه پروانه شرکت‌های PAP همراه با محدودیت ارایه خدمت در حوزه ADSL بود، گفت: براساس پروانه قبلی اهداف کلان شرکت‌های ارایه دهنده خدمات بر بستر اینترنت، پوشش کشوری کامل برای مشترک بود؛ با تغییر پروانه و تکنولوژی جدید که ناشی از نگاه بلند مرتبه وزارت ارتباطات و فناوری است، توسعه کسب‌و‌کار و ورود به حوزه ارتباطات ثابت به هدف اصلی ما تبدیل شده است.

وی ارایه سرویس به مناطقی که کمتر تحت پوشش بوده یا کمتر توانایی ارایه سرویس از طریق بسترهای مخابراتی در آنجا وجود داشته را از اقدامات جدید این شرکت دانست و گفت: با تکنولوژی و مدل جدید امکان ارایه سرویس نقطه به چند نقطه از طریق فرکانس آزاد و وایرلس WiFi را خواهیم داشت. به این شکل که در سطح شهر مشترک از طریق CPE روی پشت بام  و بدون دردسرهای شبکه کابلی می‌تواند از سرویس‌های ما استفاده کند.

او با اشاره به ارایه خدمات PUBLIC WiFi که به زودی از سوی این شرکت ارایه خواهد شد، گفت: بزودی در مکان‌های عمومی مانند مراکز تجاری، فرودگاه‌ها و هتل‌ها برای استفاده راحت‌تر مشترکان، آن دسته از کاربران که دارای سرویس آسیاتک هستند می‌توانند با نام کاربری خود وارد شبکه عمومی شوند. همچنین کاربرانی که عضو نیستند هم می‌توانند در این شبکه ثبت‌نام و از خدمات اینترنت ما استفاده کنند.

وی در ادامه به ارایه سرویس تلفن ثابت بر بسترIP خبر داد و گفت: به زودی بعد از دریافت پروانه و کسب امتیازات لازم از طریق تکنولوژی انتقال صدا بر بستر IP برای مشترکان به صورت پیش پرداخت، سرویس‌دهی خواهیم داشت و در همین راستا برای ارایه سرویس باکیفیت به کاربران، جلسات فنی و مذاکرات داخلی و خارجی را با شرکت‌های صاحب تکنولوژی، تولید کننده و توزیع کننده تجهیزات در دنیا داشته‌ایم و به دنبال آن هستیم با بهترین انتخاب بتوانیم بهترین سرویس را در اختیار مردم قرار دهیم.

یوسفی زاده گفت: آسیاتک برای ارایه هر چه با کیفیت‌تر خدمات پروانه FCP، جلسات متعددی با تیم رهبری داشته‌ایم و پیش‌بینی‌های لازم برای اضافه شدن حوزه‌های کسب‌و‌کار و تکنولوژی‌های نو و اضافه کردن و همبند کردن سرویس‌های جدید و قابل ارایه صورت گرفته است.