Gerdab.IR | گرداب

آیت الله نوری: پاسخگوی شبهات باشیم

تاریخ انتشار : ۱۲ مهر ۱۳۹۴

مرجع تقلید شیعیان گفت: آل سعود می‌خواستند پیکر جانباختگان را پس ندهند اما با 2 کلام رهبری، تسلیم شدند و این نشان از قدرت ایران اسلامی دارد.

به گزارش گرداب از تسنیم، آیت الله نوری همدانی که پیش از ظهر امروز در دیدار با دبیر شورای عالی فضای مجازی سخن می‌گفت، با تاکید مجدد بر لزوم پی گیری حادثه منا و عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه، اظهار داشت: خداوند به شما توفیقی داده است که در نظام علوی گام بردارید و خدمت کنید و من این توفیق را به شما تبریک می‌گویم.
 
مرجع تقلید شیعیان افزود: در جهان امروز، همه چیز پیشرفت کرده است و اطلاع رسانی نیز از همین جمله است که به سبب پیشرفت فناوری، گسترش یافته است که هم امکان بهره برداری مثبت از آن وجود دارد و هم می‌تواند ابزاری در دست مجرمان و دشمنان باشد.
 
استاد سطح عالی حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: دشمن نسبت به شبهه پراکنی و زیرسئوال بودن مبانی دین بسیار فعال است و همه شبهات آن‌ها جواب‌های مستدل دارد و در این زمینه باید از ظرفیت‌های فضای مجازی و اطلاع رسانی استفاده کرد.
 
آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: یکی از مسائل مورد نیاز امروز، شناخت دشمنان اسلام است و نیاز دوم، شناخت نقشه‌های آنان هستیم. ابزار جنگ سخت با دشمن، سلاح و سخت افزار است و سلاح جنگ نرم، بصیرت و افزایش آگاهی است.
 
مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: همه باید مسائل سیاسی را یاد بگیرند و در آن بصیرت و آگاهی پیدا کنند زیرا اکنون در میدان جنگ نرم با دشمن روبرو هستیم و سلاح مقابله با آن، بصیرت است.
 
وی افزود: آل سعود می‌خواستند پیکر جانباختگان را پس ندهند اما با 2 کلام رهبری، تسلیم شدند و این نشان از قدرت ایران اسلامی دارد.