Gerdab.IR | گرداب

زمان و مکان تشییع پیکر مطهر سردار همدانی

تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۹۴

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از امت شهیدپرور و ولایتمدار برای حضور در مراسم تشییع پیکر شهید همدانی دعوت کرد.

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات از مردم برای حضور در مراسم تشییع شهید همدانی به گزارش حوزه احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار شهید حاج حسین همدانی از  امت شهیدپرور و ولایتمدار برای حضور در مراسم تشییع پیکر شهید همدانی دعوت کرد.
 
متن این اطلاعیه بدین شرح است:
 
در پی شهادت افتخارآمیز سردار سرتیپ حاج حسین همدانی، از فرماندهان رشید اسلام، اعلام شد که پیکر مطهر این سردار، روز یک‌شنبه 19 مهرماه 1394، تهران را عطرباران خواهد کرد. سردار رشید اسلام، شهید حاج حسین همدانی فاتح قلوب جوانان سوریه بود.
 
سردار همدانی در طول سال‌ها خدمت خالصانه چه در دوران پرافتخار دفاع مقدس و فرماندهی سپاه «محمد رسول‌الله ص» و در وظیفه مستشاری در دمشق سوریه،  همواره دغدغه فعالیت‌های فرهنگی را با خود به همراه داشت.
 
حضور مؤثر، با بصیرت و فعال او در مبارزه علیه فتنه 88 و تلاش برای پاک کردن غبار سنگین فتنه و حرکت در مسیر ولایت در حماسه نهم دی، موج دلگرمی به نیروهای وفادار به انقلاب و رهبری بود و اینک شهادت مظلومانه او در دفاع از حریم ولایت و حرم حضرت زینب (س) در سوریه و به دست تروریست‌های تکفیری، پاداش حقیقی سال‌ها خدمت خالصانه او بود.
 
ضمن ارج‌گذاری به خدمات شایسته و پرافتخار سردار همدانی، از امت شهیدپرور و ولایتمدار به ویژه مردم شریف تهران و همدان انتظار دارد تا با حضور پرشور و مثال‌زدنی در مراسم تشییع این سرباز وفادار ولایت که فردا (یک‌شنبه 19 مهرماه) در تهران و روز (دوشنبه 20 مهرماه) در همدان برگزار می‌شود و حضور در مراسم گرامیداشت این سردار سرافراز، قدردان خدمات مخلصانه و وفادار او در مسیر انقلاب اسلامی، ولایت و رهبری باشیم.