Gerdab.IR | گرداب

سپاه ناامنی از طرف هیچ کشوری را تحمل نخواهد کرد

تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۴

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: هشدار رهبری در خصوص نفوذ، هشداری صریح، هوشمندانه و قاطعانه است و سپاه پاسداران هر اقدام قانونی را که بتواند در خصوص جلوگیری از نفوذ، انجام خواهد داد.

به گزارش گرداب به نقل از تسنیم دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به هشدار رهبری در خصوص نفوذ اظهار داشت: مقام معظم رهبری یک هشدار صریح، قاطعانه و هوشمند در این خصوص دادند و سپاه پاسداران نیز از این اقدام قانونی حمایت خواهد کرد.

فدوی ادامه داد: آمریکا حیات خود و منافع ملی خود را از پیروزی ما در خطر می‌بیند و هر کاری که بتواند علیه ما انجام می‌دهد و ما نیز باید در این خصوص مراقب باشیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه برخی‌ها به‌دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند، گفت: آنها خطا می‌کنند زیرا شعار مرگ بر آمریکا هیچ زمانی از بین نخواهد رفت.

 فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: در هیچ جای دنیا آن‌گونه که در ایران می‌توانند حرف بزنند چنین وضعیتی وجود ندارد و مبنای ما خداست و به راه حق خود ادامه خواهیم داد.

فدوی همچنین از برگزاری رزمایش نیروی دریایی سپاه طی 3ماهه سوم امسال خبر داد و گفت: طبق روال سا‌ل‌های گذشته که این رزمایش در 3 ماه سوم برگزار می‌شد، امسال نیز طی روزهای باقی‌مانده این رزمایش برگزار خواهد شد.

وی در پایان در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا سپاه به یمن کمک می‌کند یا خیر، گفت: هر جا که نفس انقلاب اسلامی بدمد، قبراقی و سرزندگی در آنجا به وجود می‌آید و نیازی نیست که ما در آنجا کمکی کنیم. چند وقت گذشته نیز دو ناو سعودی و یک ناو اماراتی توسط نیروهای یمنی منهدم شدند که ارزش قیمتی یکی از این ناوها 800 میلیون دلار بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه خاطرنشان کرد: آمریکا از سپاه به دادگاه لاهه شکایت کرده و ما نیز هرآنچه در اختیار داریم برای انهدام ناوهای جنگی آمریکا استفاده خواهیم کرد. سپاه پاسداران ناامنی از طرف هیچ کشوری را تحمل نخواهد کرد.