Gerdab.IR | گرداب

تلاش دشمن برای ناامن کردن ایران با اشراف نیروهای امنیتی و اطلاعاتی خنثی شده است

تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۴

فرمانده کل سپاه گفت: تمام تلاش‌های دشمن برای ناامن کردن ایران با اقتدار و اشراف نیروهای امنیتی و اطلاعاتی خنثی شده است.

به گزارش گرداب به نقل از تسنیم سرلشکر عزیز جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در رزمایش بزرگ الی‌بیت‌المقدس طی سخنان ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی حضور و آمادگی همه‌جانبه گردان‌های الی‌بیت‌المقدس که از 6 استان در این رزمایش حضور یافته‌اند بازدید کرد.

وی با بیان اینکه بسیج کارکردها و عملکردهای معجزه‌آسایی داشته که با اقتدار، چشم همگان را به خود دوخته است تصریح کرد: کشورهای دنیا امروز حسرت داشتن نیروی بسیج که با ایمان و انگیزه مقتدرانه در صحنه است را می‌خورند.

فرمانده کل سپاه به کارکردهای مختلف بسیج اشاره و به کارکرد امنیتی، دفاعی آن تاکید کرد و گفت: بسیج در جنگ نرم سیاسی، فرهنگی و در کمک به رفع آسیب‌های اجتماعی کارکردهای مهمی انجام داده است که البته کارکرد دفاعی و امنیتی بسیج در پاسخ به تهدیدات عملکردی معجزه‌آسا بوده است.

وی به دستاوردهای حضور همه جانبه بسیج در صحنه اشاره کرد و گفت: صدور انقلاب اسلامی از دستاوردهای حضور بسیج در صحنه است که ما در جهان شاهد این حضور هستیم و خدا را بابت چنین لطفی سپاسگزاریم.

فرمانده کل سپاه با اظهار امیدواری از حضور مستحکم و مقاوم‌تر بسیج در صحنه خاطرنشان کرد: آمادگی‌های دفاعی و امنیتی بسیج امروز قابل تقدیر است؛ امروز شاهد تشکیل 500 گردان بسیجی در گردانهای امام حسین و 1500 گردان بیت‌المقدس در کشور هستیم که گردانهای بیت‌المقدس در لایه‌های حمایتی اول و دوم قرار دارند و همه اینها برای دفاع از انقلاب اسلامی آمادگی دارند که امیدواریم این آمادگی همواره حفظ شود.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه این اولین بار است که گردانهای امام حسین(ع) و بیت‌المقدس رزمایش مشترکی برگزار می‌کنند ابراز امیدواری کرد که این نوع کار مشترک به طور مستمر دنبال شود.

وی حضور همه جانبه و هوشیارانه بسیج در صحنه را عامل اصلی اقتدار و امنیت پایدار در کشور دانست و به دستاوردهای این حضور اشاره کرد و گفت: اتحاد و هماهنگی نیروهای مدافع انقلاب اسلامی در سوریه، عراق، لبنان، یمن و دیگر کشورها دستاورد حضور بسیج در صحنه است و ما می‌ دانیم که از دشمنی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی هیچ چیزی   کم نشده است.

فرمانده کل سپاه به حوادث پاریس اشاره کرد وگفت: در حادثه پاریس و ناامنی‌های اروپا ما شاهدیم که تهدیدات علیه ایران فراتر هم رفته است و مطمئنیم که هدف اصلی آنها ایران و انقلاب اسلامی است.

وی افزود: دشمنان برای ناامن‌کردن ایران تلاش‌های زیادی کردند اما اشراف اطلاعاتی و امنیتی ما توطئه‌های آنها را خنثی کرده است. آنها می‌دانند که دیگر نمی‌توانند باجمهوری اسلامی با زبان زور سخن بگویند چرا که جمهوری اسلامی به یک قدرت برتر منطقه تبدیل شده است.