معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات گفت: در پی سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دو تیم تروریستی در استان‌های سیستان بلوچستان و آذربایجان غربی منهدم شدند.
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۸
کد خبر: ۱۷۲۹۱

به گزارش گرداب به نقل از صدا و سیما، معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات اظهار کرد: در پی سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی امروز سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان سیستان و بلوچستان با همکاری مرزنشینان غیور در جوار مرزهای شرقی کشور، یک تیم تروریستی، منهدم شد.

وی افزود: این تیم تروریستی که در راستای اهداف استکبار جهانی و متحجرین منطقه فعالیت می کرد قصد داشت با انفجار بیش از ۱۵۰ کیلوگرم مواد منفجره در قالب ۱۰ بمب، مسیرهای مواصلاتی مرزی در مناطق عمومی راسک - ایرانشهر را ناامن سازد.

این مقام امنیتی گفت: با عنایت الهی ضمن انهدام این تیم تروریستی با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) عوامل ترور کارمندان ثبت احوال و معلمان استان نیز بازداشت شدند. 

معاون امنیت داخلی وزارت اطلاعات همچنین تاکید کرد: با هوشیاری و اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) تیم تروریستی گروهک های ضدانقلاب که با هدف اقدامات تروریستی و خرابکارانه وارد کشور شده بود در آذربایجان غربی منهدم شد.

وی خاطر نشان کرد: مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از این تیم تروریستی کشف شده است.

برچسب اخبار:
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد