Gerdab.IR | گرداب

امکان پرداخت نذورات اربعین با تلفن

تاریخ انتشار : ۰۸ آذر ۱۳۹۴

دبیر کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد مرکزی اربعین از فراهم شدن امکان پرداخت نذورات و کمک‌های مردمی به برپایی کنگره عظیم اربعین از طریق تلفن‌های همراه خبر داد.

به گزارش گرداب به نقل از میزان، اکبر هوشمند گفت: آن دسته از هموطنان عزیز که تمایل دارند در فیض پذیرایی از زائران اربعین حسینی مشارکت نمایند می‌توانند کمک‌های نقدی و نذورات خود را با شماره‌گیری کد #1040*741* به حساب ویژه کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین واریز کنند.

به گفته وی، این کد USSD برای اپراتورهای همراه اول و ایرانسل فعال شده است و هموطنان می‌توانند از این طریق به هرمیزان که تمایل دارند نذورات و کمک‌های نقدی خود را اهدا کنند.

هوشمند افزود: همچنین هموطنان عزیز می‌توانند با رجوع به سامانه اینترنتی نذر به نشانی www.nazr.net وجوهات و کمک‌های نقدی خود را واریز کنند.

به گفته وی، شماره حساب 1040 نزد بانک ملی و ملت قابل پرداخت در سراسر کشور نیز برای جمع‌آوری و ساماندهی نذورات ویژه اربعین اختصاص یافته است.

براساس این گزارش، ستاد بازسازی عتبات عالیات با همکاری هیئات مذهبی و تشکل‌های مختلف از سراسر کشور 47 موکب را در شهر نجف و کربلا و در مسیر راهپیمایی اربعین برپا کرده است.این موکب‌ها تا چند روز پس از اربعین برپا بوده و به خیل عظیم زائران اربعین خدماتی نظیر اسکان و پذیرایی ارائه خواهد کرد.

وجوهات و نذورات جمع‌آوری شده نیز در این موکب‌ها و برای پذیرایی از زائران هزینه خواهد شد.