Gerdab.IR | گرداب

اخراج کارمندان صهیونیست مایکروسافت

تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ۱۳۹۴

شرکت مایکروسافت 60 کارمند رژیم صهیونیستی خود را اخراج کرد تا فناوری‌های استفاده شده در هدست هولولنز را از محققان رژیم صهیونیستی مخفی کند.

به گزارش گرداب، شرکت مایکروسافت کارمندان قراردادی زیادی دارد که در دفتری به غیر از دفتر مرکزی این شرکت فعالیت می‌کنند. بر اساس ادعاهای یکی از کارمند رژیم صهیونیستی شرکت مایکروسافت، این شرکت 60 عدد از کارمندان اسرائیلی قراردادی خود را اخراج کرده است.

با توجه به منبع این گزارش مایکروسافت قصد دارد از فناوری‌های متفاوتی نسبت به فناوری‌های رژیم صهیونیستی برای تولید هدست واقعیت افزوده هولولنز استفاده کند. همچنین در نمونه‌های اولیه‌ی این هدست، میدان دید کاربرها بسیار محدود بود و مایکروسافت می‌خواهد میدان دید کاربرها را در نسخه‌ی نهایی افزایش دهد. به نظر می‌رسد علت اخراج کارمندان رژیم صهیونیستی این شرکت فناوری‌های به کار گرفته شده برای بهبود عملکرد نسخه نهایی هولولنز باشد.

نسخه‌ی مخصوص توسعه‌دهنده‌های1 هدست هولونز اوایل سال 2016 با قیمت 3000 هزار دلار عرضه خواهد شد؛ اما تاریخ و قیمت نسخه‌ی نهایی هولولنز اعلام نشده است.

 

___________________________

1- به نسخه‌ای که قبل از عرضه‌ی نهایی یک محصول برای شرکت‌های دیگر فرستاده می‌شود تا با بررسی آن، محصولات خود را با کیفیت بالاتری تولید کنند، نسخه‌ی  توسعه‌دهنده‌ی یک محصول می‌گویند.

منبع: سایبربان