Gerdab.IR | گرداب

حمله هکری ناشناس به وب برج‌های ترامپ

تاریخ انتشار : ۲۳ آذر ۱۳۹۴

وب سایت برج های ترامپ در شهر نیویورک متعلق به دونالد ترامپ میلیاردر آمریکایی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور از سوی هکرهای ناشناس مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش گرداب به نقل از رویترز، این حمله هکری باعث شد وب سایت مذکور حداقل به مدت یک ساعت در روز جمعه از دسترس خارج شود. علت این حمله اعتراض به اظهارات ترامپ بر ضد مسلمانان اعلام شده است. این نامزد جمهوری خواه در سخنرانی خود خواستار ممنوعیت ورود تمامی مسلمانان به آمریکا شده بود.

وب سایت این برج های 68 طبقه به نشانی trumptowerny.com اغلب برای پیشبرد پیکار تبلیغاتی ترامپ مورد استفاده قرار گرفته است و هکرهای گروه ناشناس دست داشتن خود در این حملات را تایید کرده اند.

به دنبال این حمله، هکرهای گروه ناشناس ویدیویی را نیز در سایت یوتیوب منتشر کرده و از سیاست های دولت آمریکا انتقاد کرده اند. در این ویدیو تصریح شده ایالات متحده با هدف قراردادن همه مسلمانان و نه فقط مسلمانان تندرو باعث پیشبرد پیکار تبلیغاتی داعش در شبکه های اجتماعی می شود و در عمل به این سازمان تروریستی کمک می کند.

این هکرها خطاب به ترامپ هم گفته اند: قبل از اینکه هر چیزی بگویی دو بار فکر کن. به تو اخطار کرده ایم آقای ترامپ! ترامپ در حال حاضر پرطرفدارترین نامزد جمهوری خواه است و احتمال می رود نامزد نهایی این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا باشد.

منبع:‌فارس