معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد: ششمین دوره ارزیابی، رتبه‌بندی و انتخاب اپراتورهای برتر سرویس‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات از ابتدای بهمن ماه آغاز می‌شود.
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۰
کد خبر: ۱۸۲۱۵
به گزارش گرداب، غلامرضا داداش‌زاده با اشاره به اینکه این ارزیابی سالانه مطابق با الگوی بومی تدوین شده از سوی رگولاتوری انجام می‌شود، گفت: براساس این الگو، اپراتورهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در هشت معیار رهبری و استراتژی، نتایج مشتریان، مدیریت منابع انسانی، منابع و مشارکت‌ها، نتایج جامعه، فرآیندهای سازمانی، نتایج کارکنان و نتایج کلیدی عملکرد ارزیابی می‌شوند.

وی افزود: در این دوره در حوزه ارتباطات ثابت به همراه شرکت مخابرات ایران و شرکت‌های مخابرات استانی، شرکت‌هایی که در سال 94 با حداقل یکی از پروانه‌های PAP، SAP، Wimax و PSTN فعالیت کرده‌اند ارزیابی و رتبه‌بندی می‌شوند و شرکت‌های دارای پروانه FCP که دارای یکی از این پروانه‌ها بوده‌اند، براساس پروانه قبلی ارزیابی می‌شوند.

او درباره زمان اعلام نتایج ارزیابی‌ها عنوان کرد: نتایج ارزیابی و رتبه‌بندی سالانه اپراتورها در اردیبهشت ماه سال آینده در جشنواره فاوا اعلام می‌شود.

برچسب اخبار:
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد