Gerdab.IR | گرداب

با افزودن امکانات جدید

تلاش اینستاگرام برای حفظ مشتریانش

تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

اینستاگرام تایید کرده که فعال کردن چند حساب کاربری این برنامه را در سیستم عامل iOS ممکن کرده و هم اکنون در حال تست این قابلیت است.

به گزارش گرداب، تک کرانچ خبر داد: برخی کاربران می گویند قابلیت یاد شده در محیط اینستگرام برای آنها فعال شده است. مدیران اینستگرام هنوز نگفته اند چه زمانی این خدمات به طور کامل به همه کاربران iOS ارائه خواهد شد.

در نوامبر سال گذشته این خدمات به کاربران آندرویدی اینستگرام ارائه شد تا آنها بتوانند چند حساب کاربری را بر روی گوشی یا تبلت خود مدیریت کنند.

اگر چه ممکن است این قابلیت برای بخش زیادی از کاربران اینستگرام اهمیت زیادی نداشته باشد، اما انتظار می رود صاحبان مشاغل و افرادی که از این برنامه برای کسب درآمد استفاده می کنند از آن استقبال کنند. همچنین بررسی ها نشان می دهد کاربران کم سن و سال اینستاگرام علاقه زیادی به راه اندازی حساب های کاربری متعدد دارند.

به گزارش گرداب به نظر می رسد مالکین فیس بوک که سرمایه فراوانی را برای خرید اینستاگرام هزینه کرده اند، این روزها از عدم استقبال مخاطبان خود هراس داشته و با افزودن امکانات جدید می خواهند به هر قیمتی شده کاربران خود را حفظ نمایند