Gerdab.IR | گرداب

واکنش‌ مردمی به اظهارات هاشمی؛

کمپین دعوت از هاشمی برای نابودی داعش! +تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۵ فروردين ۱۳۹۵

چندی پیش از سوی حساب توییتر منتسب به هاشمی رفسنجانی مطلبی عجیب منتشر شد که واکنش‌های بسیاری را در پی داشت.

به گزارش گرداب، چندی پیش از سوی حساب توییتر منتسب به هاشمی رفسنجانی مطلبی منتشر شد که واکنش‌های بسیاری را در پی داشت؛ واکنش‌هایی که بعد از گذشت یک هفته حساب توییتر منتسب به هاشمی رفسنجانی را وادار به درج اصلاحیه کرد.

«دنیای فردا، دنیای گفتمان‌هاست نه موشک‌ها... » عنوان مطلبی است که این‌ روزها مورد نقد و انتقاد بسیاری از مردم در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت؛ بسیاری از کاربران نیز ذیل همین مطلب دیدگاه خود را نسبت به این موضع هاشمی رفسنجانی اعلام کردند که بخشی از آن را در ادامه مشاهده می‌کنید:

*واکنش‌های مردمی به توییت عجیب هاشمی

و این توییت هاشمی رفسنجانی یکی از موضوعات داغ این روزهای کاربران شبکه‌های اجتماعی شد، اشاره به لزوم حفاظت از مرزها، مزایای کسب دانش و استفاده از فناوری‌ همگام با سایر کشورها از جمله مواردی بود که از سوی مردم مورد تأکید قرار گرفت.

یکی دیگر از مطالب منتشر شده نیز بر لزوم حفاظت از امنیت کشور تأکید داشت با این عنوان که: «اگر هاشمی در میان راهپیمایان طرفدار نظام اسلامی نیاز به هشت حلقه حفاظتی دارد، چطور جمهوری اسلامی در میان این همه دشمن، نیاز به موشک ندارد؟!»

و البته در این میان بازار طنزهای اجتماعی نیز داغ و مطالب ویژه با این موضوع منتشر شد از پیشنهاد نابودسازی گروه‌های تروریستی با گفت‌وگو به هاشمی تا پیش‌بینی موضع هاشمی در مقابل برنامه توسعه فرغون.

یک گوشزد هم با نگاه به گذشته مطرح شد با این عنوان که: «بد نیست هاشمی رفسنجانی این روزها دوباره کتاب امیرکبیرش رو بخونه تا متوجه بشه موشک داشتن واسه چی ضروریه!».

بعد از گذشت یک هفته حساب توییتر منتسب به هاشمی رفسنجانی با انتشار مطلب زیر توییت قبلی خود را اصلاح کرد: «توییت قبلی تقطیع شده بود، متن کامل آن این است: دنیای فردا دنیای گفتمان‌هایی نظیر انقلاب اسلامی است نه موشک‌های قاره پیما و بمب‌های هسته‌ای».

البته کار به همین جا ختم نشد و از سوی برخی منابع انتساب این حساب توییتر به هاشمی رفسنجانی تکذیب و عنوان شد هاشمی توییتر ندارد. این موضوع در حالی مطرح می‌شد که بیش از این حساب توییتری فوق از سوی کانال رسمی هاشمی رفسنجانی در تلگرام تأیید شده بود.

این موضوع نیز از سوی برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز دست‌مایه طنز قرار گرفت.