Gerdab.IR | گرداب

نشست روحانی با وزیر و مدیران ارشد وزارت ارتباطات

تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ۱۳۹۵

رئیس‌جمهور صبح امروز دوشنبه در نشستی با وزیر، معاونان و مدیران ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عملکرد، وضعیت و برنامه های این وزارتخانه را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش گرداب، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح دوشنبه در نشستی با وزیر، معاونان و مدیران ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عملکرد، وضعیت و برنامه‌های این وزارتخانه را مورد بررسی قرار داد.

در ابتدای این نشست محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گزارشی را از اقدامات و برنامه‌های اجرا شده در بخش‌های مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه کرد.

همچنین در این نشست که بیش از یک ساعت به طول انجامید، چند تن از معاونان و مدیران ارشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گزارش‌هایی در رابطه با عملکرد و وضعیت فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام در حوزه‌های گوناگون از جمله جایگاه بخش IT (فناوری اطلاعات)، میزان سرمایه‌گذاری‌ها در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات، عملکرد اهداف کمی و شاخص‌های کلیدی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات، درآمدهای دولت از بخش IT، اهداف کلیدی سند راهبردی برنامه ششم توسعه در حوزه ITC (فناوری اطلاعات و ارتباطات)، افزایش ظرفیت شبکه انتقال داخلی، طرح صیانت فرهنگی و اجتماعی در فضای مجازی و برنامه‌های توسعه صنعت، پژوهش، فناوری و آموزش ارائه کردند.

رئیس‌جمهور قرار است در جمع مدیران و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سخنرانی کند.