Gerdab.IR | گرداب

تازه‌ترین تغییرات مدیریتی در زیرساخت

تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۳۹۵

خبر سه ماه گذشته تسنیم مبنی بر تغییرات مدیریتی در شرکت زیرساخت تأیید و با حکم معاون وزیر ارتباطات، مسعود رضا سلطانی رسما معاون طرح، توسعه و فناوری‌های نوین شرکت زیرساخت شد.

به گزارش گرداب، محمود خسروی -معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت- در قالب حکمی، مسعود رضا سلطانی را به عنوان معاون طرح، توسعه و فناوری‌های نوین این شرکت منصوب کرد.

وی دارای مدرک کارشناسی مخابرات از دانشکده مخابرات است.

سلطانی همکاری خود را با مجموعه مخابراتی کشور به عنوان کارشناس راه‌اندازی سوییچ‌های دیجیتال آغاز کرد؛ ریاست اداره آزمایش، تحویل مراکز بین شهری، تحویل مراکز بین‌الملل و معاونت اداره نظارت و آزمایش از جمله مسئولیت‌های وی بوده است.

او در سال 89 به عنوان مدیر کل پشتیبانی و راه‌اندازی شرکت ارتباطات زیرساخت و در سال 94 به عنوان سرپرست طرح، توسعه و فناوری‌های نوین منصوب شد.

پیش از این انتصاب و در جریان بازداشت یک دلال معروف تجهیزات مخابراتی کشور به اتهام پرداخت رشوه به برخی از مدیران، یک مدیر در شرکت ارتباطات زیرساخت بازداشت شد که وزیر ارتباطات در ارتباط با او گفت: قراردادی قبل از این دولت منعقد شده بود و مدیری که بازداشت شده است نیز از دولت قبل در شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شده بود.

واعظی افزود: ما اخباری را بعدها در این زمینه شنیدیم و با بررسی‌های انجام شده متوجه ابهام در این زمینه شدیم. بر این اساس ایشان را عزل کردیم.

حدود سه ماه پیش و هم‌زمان با بازداشت این مدیر زیرساختی، خبرگزاری تسنیم خبر از تغییرات مدیریتی در این شرکت داد و گفت که مسعودرضا سلطانی مدیرکل پشتیبانی فنی و راه‌اندازی زیرساخت با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت طرح، توسعه و فناوری‌های نوین و جایگزین مهدی کریمی نیسیانی شد.