Gerdab.IR | گرداب

واکنش کاربران به مسئولیت‌های متفاوت واعظی

تاریخ انتشار : ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۵

مسئولیت‌های اقتصادی و امور خارجه وزیر ارتباطات با تعجب بسیاری از کاربران اینترنت مواجه شده است. واعظی نماینده ویژه رئیس جمهور در ارتباط اقتصادی با 6 کشور است.

به گزارش گرداب، وزیر ارتباطات از جمله وزرای پرکار دولت یازدهم است.

او علاوه بر صدارت بر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دستی بر وزارتخانه های اقتصاد، صنعت و امور خارجه دارد.

رئیس کمیسیون های مشترک اقتصادی ایران و روسیه، ایران و ترکیه، ایران و جمهوری آذربایجان، ایران و اندونزی، ایران و فیلیپین و ایران و بلغارستان از دیگر حوزه های کاری واعظی است.

علاوه بر این او دیدار با وزرا و سفیران متعددی از کشورهای چین، اتریش، ایتالیا و مجارستان، ارمنستان، ویتنام، افغانستان و ... را در کارنامه سه ساله خود دارد.

پیرو این فعالیت ها، نتایج اقدامات واعظی در صفحات اجتماعی وزیر منعکس می‌شوند که پست های مرتبط با موضوعات ICT در کنار پست‌های غیرمرتبط دیده می شود. اما پیرو سفرهای اخیر اغلب پست‌های جدید وزیر به موضوعاتی از جمله «مراسم کلنگ زنی پل ریلی ایران و آذربایجان»، «دریافت نشان دوستی ایران و آذربایجان»، «دیدار با وزیر کشاورزی جمهوری آذربایجان»، «امضای اسناد همکاری ایران و ترکیه» اختصاص دارد.

همچنان که مراودات غیر مرتبط وزیر ارتباطات برای رسانه ها نیز غیرمعمول است، واکنش کاربران نیز به این موضوع جالب است.

این در حالی است که کمتر وزیری از دولت یازدهم است که در حوزه های غیرمرتبط با مسئولیت خود فعالیتی داشته باشد.

مشکلات متعدد استفاده از اینترنت در کشور از جمله گرانی و کندی سرعت اگرچه در مسیر رفع است، اما سرعت بهبود با نیازهای کاربران متناسب نیست و کاربران انتظار توجه بیشتر و ویژه ای را به این موضوع فراگیر دارند که این انتظار زمینه گلایه و نارضایتی را فراهم می کند.