Gerdab.IR | گرداب

مشتریان، تی موبایل را خریدند

تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ۱۳۹۵

شرکت مخابراتی تی-موبایل نه تنها به دنبال افزایش تعداد مشترکان خدمات خود است، بلکه قصد دارد آنها را به مالکان خود مبدل کند.

به گزارش گرداب به نقل از یو اس ای تودی، سومین اپراتور بزرگ تلفن همراه در آمریکا یک سهم رایگان از تی – موبایل را به هر یک از مشترکان خدمات پس پرداخته و ثابت خود اعطا می کند. مشتریان جدیدی که به شبکه مخابراتی تی – موبایل بپیوندند، هم می توانند یک سهم رایگان خریداری کنند.

ارزش این سهم رایگان در بازار سهام فعلا 43.07 دلار است. البته صاحبان مشاغل و افرادی که در قالب مشترکان دولتی ثبت شده از خدمات تی –موبایل استفاده می کنند، در این طرح مشارکت داده نمی‌شوند.

اقدام یاد شده آخرین طرح تی –موبایل برای تشویق مردم به استفاده از خدمات این شرکت است. پیش از این شرکت یاد شده برخی خدمات محبوب موسیقی و ویدئو را بر بستر شبکه‌های تلفن همراه ارائه کرده بود. البته نتیجه اجرای چنین طرح هایی افزوده شدن یک میلیون نفر به جمع مشترکان تی –موبایل است.

اجرای این برنامه به معنای صدور سهام جدید رایگان برای تی –موبایل نیست، اما برخی کارشناسان می گویند، اجرای طرح یاد شده می تواند برای مشتریانی که اطلاعاتی از بازار بورس و سهام ندارند، مشکلات مالیاتی به وجود آورد و آنها باید توسط تی –موبایل از این جزییات مطلع شوند.