Gerdab.IR | گرداب

اف سکیور در ایران!

تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵

اف سکیور رسماً وارد ایران شد.

به گزارش گرداب؛ کمپانی اف سکیور فنلاند که یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین شرکت‌های امنیت سایبری و آنتی‌ویروس در دنیا است، رسماً طی قراردادی با شرکت سایسک فعالیت خود را در ایران شروع کرده است.

این کمپانی نام ایران را که مدتی بسیار طولانی است از فهرست اکثر کمپانی‌های نرم‌افزاری حذف‌شده است را به لیست کشورهایی که در آن نماینده رسمی دارد اضافه کرده است.

اف سکیور از سال 1988 در زمینه امنیت سایبری فعالیت می‌کند و تمام این سال‌ها همواره یکی از رهبران این عرصه بوده است. از محصولات نرم‌افزاری این کمپانی که اکنون در ایران به‌صورت رسمی عرضه می‌شود می‌توان به اف سکیور اینترنت سکیوریتی که نسخۀ کاملی از آنتی ویروس، فایروال، بانکداری امن اینترنتی و... است و همچنین آنتی ویروس تحت شبکه این کمپانی اشاره کرد.

با وارد شدن آنتی ویروس اف سکیور انتظار می‌رود این برند سهم قابل‌توجهی در بازار آنتی ویروس‌های خانگی و به‌خصوص تحت شبکه در ایران به دست بیاورد؛ زیرا اف سکیور توانسته است در سال‌های اخیر بهترین عملکرد ازلحاظ برقراری امنیت برای شبکه‌های سازمانی را در بین تمام رقبای خود داشته باشد.

محصولات این کمپانی توسط نماینده رسمی اف سکیور در ایران ارائه می‌شود و همچنین محصولات خانگی این شرکت نیز در فروشگاه آنلاین آنتی ویروس سایسک و دیگر نمایندگان فروش آنلاین آن قابل‌خرید است.

اف سکیور همچنین یکی از پیشروترین کمپانی‌ها در زمینه اینترنت اشیا یا IoT و همچنین ارائه‌دهندۀ راهکار ترکیب هوش انسان و هوش مصنوعی در حوزه امنیت است. محصولات جدید F-Secure به نام‌های Sense, Radar و  Rapid که هنوز تنها در کشورهای اسکاندیناوی و نوردیک عرضه می‌شود از نمونه کارهای جدید این کمپانی می‌باشند. این محصولات قرار است به‌زودی به دیگر بازارهای بین‌المللی از قبیل ایران نیز وارد شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید آنتی ویروس اف سکیور با سایسِک نمایندۀ اف سکیور در ایران در ارتباط باشید