Gerdab.IR | گرداب

امريكن‌فري‌پرس خبر داد:

اخراج تصويرساز مشهور "ديزني" به دليل افشاي حقايق 11 سپتامبر

تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۸۹

هفته‌نامه امريكن‌فري‌پرس در گزارشي به بيان چگونگي كشف حقايق پشت‌پرده حملات 11 سپتامبر توسط يكي از تصويرسازان مشهور شركت ديزني و اخراج وي از سوي شركت‌هاي انيميشن‌سازي به دليل افشاگري‌هايش، مي‌پردازد.

به گزارش گرداب، "رالف فوربس" نويسنده آمريكايي طي گزارشي براي هفته‌نامه "امريكن‌فري‌پرس" با اشاره به حملاتي كه از سوي منابع قدرت عليه يكي از كاريكاتوريست‌هاي 11 سپتامبر وارد مي‌شود، مي‌نويسد: ‌يك تصوير به اندازه هزار كلمه مي‌ارزد. و يكي از كاريكاتورهاي "ديويد ديز" هم به اندازه يك ميليون تصوير ارزشمند است. چه كاريكاتورهاي او را دوست داشته باشيد و چه از آن‌ها متنفر باشيد، كارهاي او برانگيزاننده هستند و مردم را به فكر كردن وادار مي‌كنند.

فوربس ادامه مي‌دهد: در حالی كارهاي ديز موجب خشم و ناراحتي صاحبان قدرت مي‌شود که پيش از اين براي شركت‌هاي بسيار معروفي از قبيل "ديزني"، "هانا باربارا"، "برادران وارنر"، "لايو هوم ويدئو"، "سي‌سيم استريت ورك‌شاپ"، "گفن ركوردز" و "پارامونت هوم ويدئو" كار مي‌كرد و حتي تصويرسازي مجموعه مستند سه قسمتي پارامونت در رابطه با هولوكاست را هم وي انجام داده است.

اما ديز در رابطه با حوادث 11 سپتامبر 2001 مي‌گويد: «وقتي مركز تجارت جهاني سقوط مي‌كرد من در لس‌آنجلس مشغول تماشاي تلويزيون بودم و بعد از آن نيز مثل اكثر مردم كاملا داستاني را كه دولت بيان كرد باور كردم. اما در سال 2003 و هنگامي كه مشغول مطالعه عكس‌هاي حمله پنتاگون بودم، حقيقت پشت پرده 11 سپتامبر را كشف كردم و كل ديدگاه من نسبت به دنيا تغيير كرد.»

ديز مي‌گويد: «در يك لحظه متوجه شدم كه مي‌توانم در مورد 11 سپتامبر تحقيق و حقايق مربوط به آن را كشف كنم. بنابراين فعاليت خودم را آغاز كردم و كم كم به ايلوميناتي، صهيونيست‌ها، خانواده روچيلد و دست‌نشانده‌هاي آن‌ها در دولت كه اقدامات كثيفي را انجام مي‌دهند رسيدم.»

وي ادامه مي‌دهد: «اما اولين باري كه عقيده‌ام در رابطه با اسرائيل و صهيونيست‌ها را از طريق يك كار هنري بيان كردم، شركت "سي‌سيم استريت" با ارسال اخطاريه‌اي از من خواست تا اين كار را متوقف كنم. البته من به حرف آن‌ها توجهي نكردم و در نتيجه اخراج شدم. در واقع اين همان راهي است كه آن‌ها به وسيله آن مردم را ساكت نگه مي‌دارند. يعني اگر حرف بزنيد، بيرون مي‌شويد

ديز با اشاره به آنكه مجله تايم كودكان نيز وي را به دليل فعاليت‌هاي ضد صهيونيستي اخراج كرد، مي‌نويسد: «در حقيقت من متوجه شدم كه منابع سرگرمي و نشر، همگي در مالكيت صهيونيست‌ها هستند و در نتيجه من هم به ليست سياه اين مراكز وارد شدم.»

اين هنرمند آمريكايي كه به زودي كتاب جنجالي خود را در مورد 11 سپتامبر منتشر خواهد كرد مي‌نويسد: «به زودي متوجه شدم كه از طريق اينترنت مي‌توانم صداي خود را به گوش جهانيان برسانم. همچنين به واسطه اينترنت مقالات و كتاب‌هاي زيادي را از منابعي كه تحت كنترل صهيونيست‌ها نيستند پيدا كرده و مطالعه كردم تا با تاريخ حقيقي، نه تاريخي كه صهيونيست‌ها تعريف كرده‌اند، آشنا شوم.»

وي با تاكيد بر آنكه حملات 11 سپتامبر طرحي از سوي صهيونيست‌ها بوده است، مي‌نويسد: «وقتي كه مجرمان خود، كنترل جريان اطلاعات را به دست دارند، پنهان كردن يك جرم از افكار عمومي بسيار راحت است. اما هم‌اكنون بسياري از مردم از حقايق پشت پرده 11 سپتامبر آگاه شده‌اند.»

ديز افزود: «حقيقت اين است كه روايت دولتي از 11 سپتامبر كاملا دروغ است و همچنان كتاب‌ها و فيلم‌هاي زيادي توليد مي‌شوند كه از افسانه 19 هواپيماربا حمايت مي‌كنند. كتاب‌هاي تاريخي نيز توسط همين دروغگوها و تحت كنترل صهيونيست‌ها نوشته مي‌شود و بايد كاري كرد تا اين تراژدي متوقف شود.»
 
وي سپس با رد اتهامات منتقدين خود تاكيد كرد: «اگر تلاش براي حفظ سوابق تاريخي، تجديدنظرطلبي نام دارد، پس من هم يك تجديدنظرطلب يا اصلاح‌طلب هستم.»

منبع: فارس