Gerdab.IR | گرداب

دعوت رسمی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از ضدانفلاب؛

فتنه گران به تل آويو احضار شدند

تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۸۹

توقع از دوستان اپوزیسیون در اسرائیل و اروپا و آمریکا این است که جمع شوند و دسته جمعی به شمال اسرائیل بروند و در خط مرزی علیه جمهوری اسلامی شعار بدهند.

به گزارش گرداب روزنامه کیهان نوشت، ارگان رسمی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی ضمن ابراز نگرانی شدید از سفر قریب الوقوع دکتر احمدی نژاد به لبنان پیشنهاد داد اعضا و سران گروه‌های ضد انقلاب به تل آویو رفته و در مرز با لبنان علیه جمهوری اسلامی شعار دهند.

سایت این وزارت‌خانه که توسط عناصری چون منوشه امیر مدیریت می‌شود، در مطلبی با امضای جعلی "روزنامه نگار میهن دوست" ادعای طنز آلود "پرتاب سنگ از سوی احمدی نژاد هنگام سفر به جنوب لبنان" را تکرار می‌کند و می‌نویسد: البته سیدحسن نصرالله این عمل را تقبیح نکرد و فقط گفت: «احمدی نژاد می‌تواند سنگ‌های بزرگ‌تری بیاندازد» که اشاره‌اش به موشک‌ها بود.

ارگان وزارت خارجه رژیم صهیونیستی اضافه می‌کند: آیا احمدی نژاد فریاد "نه غزه نه لبنان" را نشنید؟ حتی اگر احمدی نژاد سنگ هم نیاندازد، همین که به "کفرقانا" و "بنت جبیل" برود نزدیک مرز است و خدا می‌داند که در کنار سیدحسن نصرالله می‌خواهد چه بگوید و چه تحریکات و فتنه انگیزی‌هایی انجام دهد. شاید هم دولا شود، سنگی را بردارد و به اسرائیل بیاندازد. توقع از دوستان اپوزیسیون در اسرائیل و اروپا و آمریکا این است که جمع شوند و دسته جمعی به شمال اسرائیل بروند و در خط مرزی علیه جمهوری اسلامی شعار بدهند. من اطمینان دارم صدها نفر از مخالفان برون مرزی می‌توانند به اسرائیل بروند و در این کار شرکت کنند و سران اپوزیسیون هم می‌توانند همزمان از راه دور و از طریق پرده‌های بزرگ تلویزیونی، به این تجمع پیام بدهند.

پیش از این عناصری نظیر محسن کدیور، کاسپین ماکان و... (نامزد کلاهبردار ندا آقاسلطان) به صورت اعلام شده و نشده به تل آویو رفته‌اند. همچنین کارگردانان فتنه در جریان تظاهرات روز قدس سال گذشته- با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی- تجمعی حاشیه‌ای برگزار کردند که در آن شعار نه غزه نه لبنان سر داده شد و همچنین روی اسلام "جمهوری اسلامی" خط کشیده شده بود.

در همین راستا پیشنهاد می‌شود عناصری چون سران فتنه و برخی ورشکسته‌های خارج نشین نظیر مهاجرانی، کدیور، سازگارا، مخملباف و نوری‌زاده از دعوت رسمی وزارت خارجه رژیم کودک کش صهیونیستی جا نمانند و همان طور که مواضع اسلامی و انسانی جمهوری اسلامی در دفاع از ملت فلسطین را "ماجراجویی" می‌دانند و از اسرائیل حمایت می‌کنند، با رساندن خود به تل آویو نیز، پیمان نوکری را با شیمون پرز و نتانیاهو تازه کنند بالاخره هر چه باشد پرز آنها را پیاده نظام خود در جنگ با جمهوری اسلامی می‌داند و نتانیاهو از آنها به عنوان سرمایه بزرگ اسرائیل یاد می‌کند.