Gerdab.IR | گرداب

میلیونر آمریکایی مسلمان شد + عکس

تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۸۹

یکی از وکلای سرشناس لس آنجلس آمریکا پس از کسب معلومات در مورد اسلام و تشرف به خانه خدا مسلمان شد.

گرداب- یک میلیونر آمریکایی که از وکلای سرشناس ایالت لس آنجلس آمریکا به شمار می رود، اخیرا به دین مبین اسلام گروید.

این میلیونر آمریکایی که "مارک شیفر" نام دارد، پس از مسلمان شدن طی گفتگویی در این باره اظهار داشت: «احساس می کنم دوباره متولد شده ام و زندگی را از نو آغاز کرده ام.»

گفتنی است تخصص "مارک شیفر" در پرونده های مربوط به "جبران خسارت" است. موضوع آخرین پرونده ای که در این مورد به وی سپرده شده بود، به شکایت از "مایکل جکسون"، خواننده سرشناس پاپ یک هفته پیش از مرگ وی مربوط  می شد.
 
گفته می شود این میلیونر آمریکایی پس از مسلمان شدن وقتی خواست وارد مسجد الحرام شود، در چهره اش شادی و سرور زیادی بود و وقتی چشمش به کعبه افتاد چنان حسی به وی دست داد که دیگر نتوانست جلوی اشک های خود را بگیرد و ناگهان شروع کرد به گریه کردن.

"مارک شیفر" بعد از مسلمان شدن، طی مصاحبه ای در مورد اهداف بعدی خود در زندگی گفت: «می خواهم درباره اسلام بیشتر مطالعه کنم و به صورت عمیق دین اسلامی را بشناسم. می خواهم برای ادای حج یک بار دیگر به عربستان سعودی بیایم.»

وی در ادامه در پاسخ به پرسشی در مورد علت گرویدنش به دین اسلامی گفت: «درباره اسلام اطلاعات بسیار کمی داشتم، اما وقتی از نزدیک خانه خدا و مسجد النبی(ص) را زیارت کردم و مسلمانان را در حالت نماز و عبادت دیدم، رغبت و احساساتم برای کسب معلومات بیشتر در مورد دین اسلام افزایش یافت و همین امر مرا به این دین هدایت کرد.»

خداوند متعال در آیه 125 سوره أنعام در قرآن کریم می فرماید: «فمَن يُردِ اللَّه أنْ يَهدِيَهُ يَشْرَحْ صَدرَهُ لِلإسلَام؛ پس‌ هر که‌ را خداوند بخواهد هدايت‌ کند، سينه‌ وي‌ را براي‌ اسلام‌ باز‌ مي‌کند.»
 
منبع: باشگاه خبرنگاران