با کانال‌های ضدانقلاب برخورد شود

با کانال‌های ضدانقلاب برخورد شود
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۶

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیگانگان و فراری‌هایی که به عنوان لاشه‌های سیاسی از کشور گریخته و در دامن آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس پناه گرفته‌اند پشت پرده اتهام‌زنی‌ها به رئیس دستگاه قضا هستند.

به گزارش گرداب، حجت‌الاسلام احمد سالک امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به شایعات مطرح شده توسط ضد انقلاب علیه خانواده رئیس قوه قضائیه اظهار کرد: تجربه 38 سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به ما نشان می‌دهد که اگر ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی در چارچوب قانون اساسی و اهداف مقدس نظام، محکم در برابر بدخواهان بایستند مورد هجمه قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه قوه قضائیه در شرایط کنونی در برابر جریانات معاند داخلی و خارجی با قدرت و قاطعیت عمل می‌کند، اضافه کرد: بیگانگان و فراری‌هایی که به عنوان لاشه‌های سیاسی از کشور گریخته‌اند و در دامن آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس پناه گرفته‌اند پشت پرده این اتهام‌زنی‌ها و شایعات به رئیس دستگاه قضا هستند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین کسانی که منافعشان در داخل کشور تأمین نشده است و به خاطر جلب منافع بیشتر در برابر ارکان نظام می‌ایستند، مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی و مخالف سرسخت قوه قضائیه هستند و همین افراد چنین شایعاتی را مطرح می‌کنند.

وی تصریح کرد: معاندان در هر مرحله از نقشه خود، بهانه‌ای را علم کرده و قوا را زیر سؤال می‌برند و برای دشمنان اسلام چه جریانات داخلی وابسته و چه جریانات خارجی تفاوتی نمی‌کند که به رهبر معظم انقلاب، رئیس‌جمهور، رئیس قوه قضائیه یا رئیس قوه مقننه حمله کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معاندان به اشکال و بهانه‌های مختلف به ارکان نظام حمله می‌کنند، مطرح کرد:  آنچه در مورد قوه قضائیه مطرح می‌شود کذب محض و برای کوبیدن بازوی ولایت‌فقیه است، چراکه قوه قضائیه یکی از بازوان پر قدرت ولایت است، ضربه زدن به بازوان ولایت‌فقیه در تیتر عملیات ضد انقلاب است.

وی در پایان با اشاره به اینکه جریاناتی در داخل کشور به هر دلیل ضد قوه قضائیه فعالیت می‌کنند، مطرح کرد: این افراد و گروه‌ها یا کسانی را داشته‌اند که به خاطر مواد مخدر اعدام‌ شده‌اند یا در مفاسد اقتصادی مورد محاکمه قرار گرفته‌اند، یکی از بحث‌هایی که در کمیته امنیت فضای مجازی مطرح کردیم، این بود که با کانال‌هایی از این دست برخورد شود، امیدواریم نهادهای مربوطه با این کانال‌ها برخورد کنند.