Gerdab.IR | گرداب

خبرسازی صهیونیستها درباره حادثه خرم آباد بعد از 2 هفته

تاریخ انتشار : ۰۴ آبان ۱۳۸۹

پایگاه صهیونیستی "قضایای مرکزی" روز گذشته در تلاش برای بهره برداری از حادثه خرم آباد ادعا کرد: موساد این عملیات را با استفاده از جاسوسان ایرانی خود انجام داده است.

منابع صهیونیستی در ادامه خبرسازی و شایعه پراکنی علیه ایران مدعی شدند که موساد اخیرا توانسته یک انبار موشک را در جایی نزدیک تهران منفجر کند.

به گزارش گرداب به نقل از روزنامه المستقبل، پایگاه صهیونیستی "قضایای مرکزی" روز گذشته در تلاش برای بهره برداری از این حادثه ادعا کرد: موساد این عملیات را با استفاده از جاسوسان ایرانی خود انجام داده است. آنها توانستند یک انبار موشک دوربرد را که در فاصله‌ای نه چندان دور از تهران قرار داشت، منفجر کنند. این موشکها به سوی اسرائیل نشانه رفته بود.

این پایگاه صهیونیستی در ادامه خبرسازی خود مدعی شد که منابع رسمی ایران این حادثه را انکار نکرده و فقط به این مسئله اشاره کرده‌اند که انفجار در پی یک اختلال فنی بوده است.

پایگاه صهیونیستی قضایای مرکزی، پیش از این در روز 14 اکتبر گذشته (22 مهرماه) خبر انفجار در ایران را بدون اشاره به جزئیات آن منتشر کرده بود.

خبرسازی صهیونیستها در حالی است که نماینده مردم خرم آباد پس از حادثه لرستان گفته بود: «عامل اصلی در انفجار روز 21 مهر خرم آباد انفجار انبار مهمات بوده است و اخبار دیگر پیرامون این آتش سوزی صرفا شایعه است.»

وی تاکید کرد: «در ابتدا آتش سوزی گیاهان خشک و علف‌های هرز در اطراف پادگان امام علی (ع) عامل ایجاد آتش بوده است که وزش باد نیز به آن دامن زده است. این آتش سوزی پس از گسترش پیدا کردن و با افزایش وزش باد به سمت انبار مهمات پادگان گسترش پیدا کرده و موجب انفجار شده است.»

وی با بیان اینکه پادگان در منطقه کوهستانی و علفزار قرار دارد افزود: «در این انفجار 18 نفر کشته، 12 نفر زخمی شده‌اند و 2 دو نفر نیز در وضعیت وخیم به سر می‌برند.»

منبع: مهر