اعضای انجمن نرم افزارهای تفریحی که بازوی لابی کننده صنعت تولید بازی های ویدئویی محسوب می‌شود، قصد دارند با ترامپ رئیس جمهور آمریکا دیدار کنند.
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۶
کد خبر: ۲۶۹۵۵
به گزارش گرداب، انجمن یادشده وظیفه درجه بندی بازی های ویدئویی را نیز بر عهده دارد و قصد دارد در دیدار خود با ترامپ موضوع تاثیر خشونت بازی های ویدئویی را بر خشونت های فزاینده جامعه آمریکا و کشتارهای اخیر در مدارس این کشور به بحث بگذارد.
قرار است نشست یادشده پنج شنبه 8 مارس برگزار شود و نمایندگانی از بزرگترین شرکت ها و استودیوهای تولیدکننده بازی های ویدئویی در آن حضور یابند.
انجمن یادشده بر این باور است که هیچ رابطه قطعی و ثابت شده میان خشونت های اجتماعی و استفاده از بازی های ویدئویی حاوی رفتارهای خشن وجود ندارد و لذا نمی توان ادعا کرد قتل و کشتار و اسلحه کشی در جامعه ناشی از این نوع بازی هاست.
قرار است نمایندگانی از مایکروسافت، نینتندو، سونی، تیک تو، وارنرز، یوبی سافت، ای ای و چند شرکت مشهور دیگر نظرات خود را در این زمینه در نشست مشترک ارائه کنند. البته ظاهرا نظر کاخ سفید در این زمینه متفاوت است و نشست یادشده هم با هدف کاش نمایش خشونت در بازی های ویدئویی برنامه ریزی شده است.
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد