Gerdab.IR | گرداب

"گردابی" که گرد و غبار فرهنگ را زدود

تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۳۸۸

این افراد از همان مراکزی تغذیه مادی و معنوی می شدند که با اعزام و تربیت چند تروریست به بمب گذاری در حسینیه رهپویان وصال شیراز دست زدند. سازمان های اطلاعاتی آمریکا و اروپا، سلطنت طلبان و اپوزیسیون ضد انقلاب و نیزمنافقین از جمله کسانی بودند که برای تحت نفوذ در آوردن جوانان ایرانی برنامه ریزی های گسترده ای را به انجام رسانده بودند.

تلاش های ماموران بی ادعای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مسدود کردن روزنه های نفوذ دشمنان به خانه های ایران ومیان جوانان این مرز و بوم ، آرامشی غیر قابل انکار را بر فضای فرهنگی کشور و نیز دنیای مجازی مستولی کرده است.

به گزارش بولتن : اقدام مرکز رسیدگی به جرایم سایبر سپاه پاسداران و انعکاس اقدامات آنها در سایت گرداب که توانستند تمامی سایت های ضد اخلاقی فارسی زبان را که به اشاعه فساد و ترویج فحشاء مشغول بودند مسدود و عوامل آنان را که طی برنامه ای هدایت شده از جانب دشمنان به اعتقادات و فرهنگ جوانان کشور هجوم آورده بودند دستگیر کنند سبب شده است تا سرویس های جاسوسی و امنیتی بیگانه نیز که به حمایت مادی و معنوی از این سایت ها وگردانندگان آن مشغول بودند برای روبرو نشدن با ماموران خبره ایرانی در فکر حربه های دیگر برای تهاجم به فرهنگ واعتقادات ایرانی باشند.

متهمان این سایت ها که به جرم افساد فی الارض به اعدام محکوم خواهند شد تماما از جمله افرادی بودند که تحت هدایت چند خارج نشین به تولید و انتشار مطالب مبتذل می پرداختند که با پیگیری های به عمل آمده مشخص شده که این افراد از همان مراکزی تغذیه مادی و معنوی می شدند که با اعزام و تربیت چند تروریست به بمب گذاری در حسینیه رهپویان وصال شیراز دست زدند. سازمان های اطلاعاتی آمریکا و اروپا، سلطنت طلبان و اپوزیسیون ضد انقلاب و نیزمنافقین از جمله کسانی بودند که برای تحت نفوذ در آوردن جوانان ایرانی برنامه ریزی های گسترده ای را به انجام رسانده بودند.

نکته جالب در مواجهه غرب با این اقدام سپاه که امروزه حتی در خود اروپا و امریکا نیز سایت هایی را که به طور هدفمند به ترویج مسائل ضداخلاقی به جوانان مشغولند فیلتر کرده و از سطح مدارس و مراکز علمی جمع می می کنند اینکه به دلیل اینکه هیچ توجیه و بهانه ای برای زیر سوال بردن اقدام سبزپوشان سپاه در دست نداشتند، آن را به عنوان تهدیدی برای آزادی بیان معرفی می کردند که با برملا شدن جزئیات این پرونده ها این حربه نیز کارساز نشد. و در این میان اقدام دفتر رئیس جمهور درنامه نگاری برای تاکید بر حفظ حقوق متهمان به دادستان تهران تاثیر بسیاری در نقش بر آب شدن این نقشه های تکراری داشت.

 

منبع:بولتن نیوز