ندامت نامه یک نویسنده داستان‌های مستهجن فارسی:
ما با اتکا به قوی‌ترین حس غریزی انسان یعنی همان میل جنسی او، عده زیادی از افراد قشر جوان و تحصیل کرده این مملکت را سوار قطاری کردیم که مقصد نهایی آن جهنم بود...
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۰۸
کد خبر: ۲۷۵۷
یکی از گردانندگان و نویسندگان سایتهای مستهجن با ابراز ندامت از اعمال خود، نگارش و ترجمه مقالات و داستانهای مستهجن و اشاعه آنها از طریق اینترنت را به لحاظ انسانی، اجتماعی، شرعی و حقوقی، عملی ناصواب و گناهی بزرگ دانست.

به گزارش گرداب به نقل از فردا، "احمدرضا ه" در اعترافات خود در خصوص نگارش و ترجمه داستانهای مستهجن گفت: «با صداقت قلبی و شرمندگی و خجالت کامل از مرور خاطراتم اعتراف می‌کنم که همکاری من با سایتهای غیراخلاقی در زمینه نگارش و ترجمه مقالات و داستانهای مستهجن و اشاعه آنها از طریق اینترنت به لحاظ انسانی، اجتماعی، شرعی و حقوقی عملی ناصواب و گناهی بزرگ بود.»

این فرد با ابراز تأسف از اقداماتی که در فضای سایبر انجام داده است، اظهار داشت: «باید اذعان کنم در مقطع زمانی که من در آن سایتها دست به قلم می‌بردم، شالوده و اساس ساختمان مخوفی گذاشته شد که امروز دیوارهای نکبت‌آلود آن تا آسمان بالا رفته و در اتاقهای تاریک اما به ظاهر زیبایش جوانان این مرز و بوم به فساد و تباهی کشیده می‌شوند.»

وی ادامه داد: «ما با اتکا به قوی‌ترین حس غریزی انسان یعنی همان میل جنسی او و پرداختن به جنبه‌های گوناگون لذت جنسی و اشتهای سیری ناپذیری که در فرد ایجاد می‌‌کند، عده زیادی از افراد قشر جوان و تحصیل کرده این مملکت را سوار قطاری کردیم که مقصد نهایی آن جهنم بود.»

"احمدرضا ه" راه‌اندازی سایتهای سکسی و انتشار مطالب ضد اخلاقی در اینترنت را باعث به تباهی کشاندن خیل عظیمی از افراد دانست.

او با تشریح چگونگی آشنایی خود با سایتهای غیراخلاقی، روند عضویت خود در این سایتها و پیشروی به مراحل دیگر را اینگونه توضیح داد: «ابتدا فقط بازدیدکننده سایت بودم. مدت کوتاهی بعد به عضویت انجمن درآمدم و مطالب دیگران را می‌خواندم. پس از آن وسوسه شدم خودم هم مانند سایر اعضا انجمن مطلب بنویسم. نوشته‌های من ابتدا کوتاه بود و از چند سطر تجاوز نمی‌کرد ولی غریزه جنسی و اشتهای سیری ناپذیر به سکس باعث شد فقط ظرف چند ماه به یکی از نویسندگان مهم سایتهای غیر اخلاقی مبدل شوم

وی با اعتراف به اینکه نوشته‌هایش باعث جلب بازدیدکنندگان بیشتری به سایتهای مستهجن می‌شد، این عامل را دلیلی برای راه‌اندازی سایتهای بیشتر دانسته و گفت: «من دست در دست شیطان داشتم و با او قدم به سوی سرزمین تباهی می‌رفتم.»

"احمدرضا ه" بیان کرد که در طی 2سال، آرشیو بزرگ و کاملی از عکس‌ها و کلیپهای مستهجن جمع‌آوری کرده که به دلیل گستردگی آن هرگز فرصت برای دیدن تمامش را نداشته است.

این فرد با مقصر دانستن خود در رقم خوردن سرنوشت هولناک برای صمیمی‌ترین دوست خود و گرفتار کردن او و بسیاری از افراد جامعه گفت: «نوشته های من سرمایه نفرین شده‌ای بود که جوانی، زندگی، تحصیل و آینده دوستم را بر باد داد

وی با ابراز حسرت نسبت به گذشته و با بیان اینکه کاش زمان به عقب برمی‌گشت، گفت: «کاش از اینترنت به جای غریزه شهوت در مسیر تکامل فکری و آرمان های متعالی استفاده کرده بودم. کاش به جای داستانهای سکسی جوانان، داستانهایی در مورد رشادت و فداکاری آنها برای وطنشان نوشته بودم. کاش به جای سکسولوژی به مقوله شناخت انسان پرداخته بودم. کاش خدا را از یاد نبرده بودم. کاش دست در دست شیطان نمی‌گذاشتم. کاش هرگز هیچکدام از این اتفاق ها نیافتاده بود...»

نامه احمدرضا در حالی نگاشته شده و منتشر می‌شود که لزوم آگاه سازی جوانان و خانواده‌ها‌، بستر سازی جهت استفاده اصولی و آموزش کاربرد‌های اینترنت در جامعه بیش از پیش احساس می‌شود و امید است با احساس وظیفه نهاد‌ها و دستگا‌ه‌های مسئول در این زمینه شاهد آفت‌های این رسانه همه‌گیر نباشیم.

در این بین باید قدردان چشمان تیز‌بین و توان بالای عملیاتی سربازان سایبری کشور بود که فضای فعالیت مفسدانه گروهی از فریب خوردگان و دشمنان آینده این کشور را بیش از پیش نا امن ساخته‌اند‌.


برچسب اخبار:
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۱
کیوان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۰
کاش به جای داستانهای سکسی جوانان، در مورد فداکاری آنها برای وطنشان مینوشتیم ای کاش ای کاش ای کاش
تبریزی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۲
سلام
برای ایشان متاسفم
وبرای خودم تقریبا احسن می گویم
که قدم در راه ایشان نگذاشتم !!!
ناصر بوشهر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۲
سلام

واقعا چطور دلت اومد این کارو بکنی چطوری دلت اومد تصاویر ناموس مردم رو به اینترنت بکشونی واقعا خدای شکرت که ما توی خانواده مسلمان و دینی به دنیا آمدیم و پدر مادرمون نان حلال بهمون دادن که اینطوری نشیم

از بچه های با غیرت سپاه هم متشکریم که این جنایت کار رو دستگیر کردن آفرین به همتون و یک خسته نباشید حسابی

قربون همتون برم

اجرکم عندالله
اشکان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۴
به نظر من هم بر خورد با سرشاخه های اصلی
کار درست است البته منکر این قضیه نباید شد که خیلی از جوان های ما نا خواسته و از روی کنجکاوی و بی اطلاعی توی این سایت ها فعالیت میکنن که با برخورد با سر شاخه های اصلی شاید اون ها هم به خود بیان
صدرا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۵
با تشکر از عزیزان و دلاور مردان سایبری کشور که به نظر من این ارتش کارش خیلی مهم تر از نیروی زمینی و... است چرا که خاکی که از دست بره همونجوری هم برمیگرده همونطور که خرم شهر برگشت ولی فرهنگی که بره بر نمیگرده و جای تاسف داره که الان فرهنگمون داره تهدید میشه ! در ضمن میخواستم اساس کار عملیاتیتونو بپرسم که واقعا این بی شرف ها رو چه طور دستگیر میکنید و یا چه طور میتونم وارد تیم شما بشم؟ (من مهندس کامپیوتر هستم)
زیرک
|
NETHERLANDS
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۵
واقعآ به خودم افتخار میکنم که چه در اوج لذت و چه در اوج خوشی هایم هیچوقت همچین کاری نکردم و هر فعالیتی هم که داشتم چه در زمینه ی ساختن برنامه چه هر چیز دیگه. هیچوقت نام الله را فراموش نکردم و هیچوقت کاری نکردم که تا این حد پشیمان باشم.
انشاء الله هیچوقت هم آن روز نمیاد.
نمیدونم اینجور آدما چطور وجدانشون اجازه ی همچین کاری رو بهشون میده؟
اضلآ وجدانی هم دارن؟
میلاد
|
POLAND
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۸۹/۰۸/۳۰
لعنت بر یزیدیان زمان
panah
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۵
vaghean motaasefe shodam en mored mano be khodam avord va be khodam eftekhar mikonam ke yade khoda hamishe dar vjodame
sahar
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۵
baraton matasefam lanat barshoma
عطا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
من هم از همتون ممنونم و برای گذشته ی او متاسفم و امیدوارم در آینده اونو جبران کنه بالاخره جوونی کرده دیگه
شایان
|
CHINA
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۵
یه ادم چقدر بی ناموس..فکر کن عکس یا داستان ناموس خودت.بعدم ادم ضعیفی که به این داستانا اعتیاد پیدا کنه.بذار بره درک.ادم،اونم مرد.باید قوی باشه.
دست بچه های اطلاعات سایبری میفشاریم.خسته نباشید
نظر شما :
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد