Gerdab.IR | گرداب

برای مهاجرت به دانمارک باید به عکس‌های مستهجن نگاه کنید!

تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۸۹

مسلمانانی که قصد مهاجرت به کشور دانمارک را دارند باید به تصویر زنان عریان نگاه کنند.

حزب راستگرا و متعصب دانمارک، برای مقابله با افزایش مهاجرت مسلمانان به این کشور عنوان کرد: مسلمانانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند باید به تصویر زنان عریان نگاه کنند.

به گزارش گرداب به نقل از مشرق، یک حزب راستگرای دانمارکی برای جلوگیری از مهاجرت مسلمانان به این کشور، دیدن عکس زنان عریان را شرط پذیرش مهاجر قرار داده است!

بر اساس این گزارش، مردان مسلمان مجبور خواهند بود برای ورود به دانمارک، به تماشای عکس زنان عریان بایستند تا معلوم شود که با فرهنگ غرب مشکلی ندارند!

"پیتر اسکاروب" از حزب ملت دانمارک، درباره این طرح در حال بررسی اظهار داشت که به نظر من باید افرادی که به کشورمان هجرت می‏‌کنند قبل از ورود تست‏هایی را بدهند که یکی از آنها نگاه کردن به زنان عریان است.

وی در اظهاراتی تحقیرآمیز ادامه گفت: «با این روش، مهاجران متعصب (!) از نگاه کردن به زن عریان فوراً ممانعت می‏کنند و اقامت در این کشور را از دست می‏دهند و اگر هم تعصبشان کمتر باشد (!) با کمی تامل می‏فهمند که زندگی در این کشور با زندگی در کشوری مثل افغانستان بسیار تفاوت دارد!»

طراح این قانون غیرعقلانی افزود: «علاوه بر اجبار مسلمانان مهاجر به نگاه کردن به زنان عریان، آنها باید قبل از قبول درخواست مهاجرتشان، فیلمی را نیز با موضوع همجنس‏‌بازی مشاهده نمایند!»

وی با اعتراض به سیاست دولتش در افزایش قبول مهاجرین مسلمان گفت: «نبرد با مهاجرین، نبرد با ادیان نیست و ما باید آنها را ملزم به یادگیری عادات و فرهنگمان کنیم!»

کشور دانمارک جزء کشورهایی است که به دین اسلام به صورت علنی توهین می‏‌کند و در چند سال اخیر نیز با نشر تصاویر موهن علیه پیامبر خاتم (ص) جنجالی در جهان اسلام به راه انداخت. این در حالی است که 270 هزار مسلمان در این کشور زندگی می‏کنند که اغلب آلبانی‏تبار، ترک، پاکستانی و عرب بوده و غالباً از طبقه کارگر و زحمتکشان جامعه دانمارک محسوب می‏شوند.