Gerdab.IR | گرداب

«آی پد پرو» و «آیتگ» هفته آینده رونمایی می‌شود

«آی پد پرو» و «آیتگ» هفته آینده رونمایی می‌شود
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۹

طبق گزارشی جدید اپل تصمیم دارد در رویدادی که هفته آینده برگزار می‌شود از آی پد پرو و ایرتگ رونمایی کند.

«آی پد پرو» و «آیتگ» هفته آینده رونمایی می‌شود
به گزارش گرداب، پیش بینی می‌شود اپل در رویدادی در ۲۳ مارس (هفته آینده) از آی پد پرو، ایر پاد جدید و ایرتگ رونمایی کند.

طبق گزارش‌ها ایرتگ، گجتی کوچک و دایره شکل است که لوگوی اپل در وسط آن دیده می‌شود و احتمالاً مجهز به بلوتوث خواهد بود. کاربران با استفاده از ایرتگ می‌توانند اشیای گمشده خود مانند کیف پول، کلید، چمدان یا حتی دوچرخه سرقت شده را بیابند. یکی از افشاگران اخبار و محصولات اپل درمیکروبلاگ «ویبو» چین که با نام «کانگ» شناخته می‌شود، این رویداد را فاش کرده است.

یکی دیگر از افشاگران این حوزه به نام «جان پوزر» ادعا می‌کند در رویداد ۲۳ مارس، اپل محصولات جدیدی را رونمایی می‌کند. او قبلاً فاش کرده بود ایرتگ، آی پد پرو، ایرپاد همراه اپل تی وی جدید در این مراسم رونمایی می‌شوند.

نسل جدید ایرپاد یا هدفون‌های بلوتوثی و بی سیم اپل با قابل شارژ خود عرضه می‌شوند. طبق اطلاعات موجود اپل مشغول توسعه ایرپاد‌های ارزان قیمت‌تر و ساده‌تر است که قابلیت‌های رده بالایی مانند حذف سروصدای پس زمینه را ندارند.

«آی پد پرو» و «آیتگ» هفته آینده رونمایی می‌شود
نسل پنجم آی پد پرو احتمالاً در اندازه‌های نسخه قبلی (۱۱ و ۱۲.۹ اینچ) قرار می‌شود. اما پردازشگر آن نسبت به نسل چهارم ارتقا می‌یابد. براساس برخی گزارش‌ها اپل تصمیم دارد مدل‌های جدید این دستگاه را با نمایشگر مینی ال‌ای دی عرضه کند.

این درحالی است که طبق گزارش‌های موجود شرکت چینی وان پلاس نیز تصمیم دارد در همین تاریخ از موبایل «وان پلاس ۹» رونمایی کند.